עומדים בשער

ביקורת על תקשורת הספורט

גליץ' שמשאיר אבק

with 26 comments

למרות הדעות הקדומות של קוראי הספורט על "גליצ'ים" בנוגע להתעסקות בצהוב של הכדורגל, אי אפשר שלא להודות בעובדות. בכל מה שקשור לתחרות בין תכניות הרדיו של FM102 בשיתוף עריץ הספורט ו-FM99 בשיתוף "גליצ'ים", גברת התוכן לוקחת ובגדול. מפולפלת, שואלת שאלות קשות ומחפה על צחיחותו של אוחנה. אופירע אוכלת בלי מלח את דני ענבר לארוחת ערב ומשאירה לו אבק.

גם "החיזוק" בדמותו של מוטי איווניר לתכנית של 102FM (איפה קופמן, נדב יעקובי או מירי נבו?!?) מוכיח כי עריץ הספורט מנסה ללכת בדרכו של אתר "הריכולים והמסיבות" עם הבאת פיגורה ספורטיבית משלו לתכנית. קשה לומר כי מאמן נבחרת הנערים מפרשן באותו הלהט בו גולאסה מתנהל על המגרש. יובש, שעמום ופיהוק תהיינה מילות תואר סלחניות עבור תיאור שליטתו של איווניר מעל גלי הרדיו. ככה זה כשהמשפט הכי פיקנטי שניפק איווניר בשעתיים אתמול היה: "אני זוכר את יוסי בניון עוד כשהיה ילד, כשהיה לוקח טרמפים לדימונה, רק ככה מגיעים לליברפול"…. כן מוטי, רק ככה. אך לא רק איווניר גלגל פנינים על לשונו, כנראה שהכלב של דני ענבר אכל לו את המחברת היות והאחרון לא עשה שיעורי בית רגע לפני שראיין את מולי קצורין בעקבות זכייתו בגביע הצ'כי בכדורסל.

ענבר לא ידע איפה קצורין מאמן (חשב שבפולין), לא ידע שזוהי אינה זכייתו הראשונה בגביע הצ'כי ועל כך שקצורין יאמן את נבחרת פולין ביורו הקרוב הוא נאלץ לשמוע מקצורין עצמו. כל אלה הם רק נספחים לאקורד הסיום של מוטי פשכצקי. תגיד פשכה, אתה באמת עובד בערוץ הספורט? כי אתה תפור על גליצ'ים. כבר חודשים שאני מפתח את התאוריה הזאת ואמש זה נחתם סופית. אמרתם תככים, כספים וסכסוכים, אמרתם פשכה. המרחק מבית בסר קצר.

הכדור חוזר לקופר

אורי קופר, ראש דסק עולם במדור הספורט של 'ישראל היום', עזב את עולם העיתונות לטובת חברת I M SCOUTING שמתמחה בגילוי כשרונות בעולם הכדורגל. בעלי החברה הם חלק מאנשי הכדורגל המוכרים ביותר באירופה (בעיקר בריטים). החברה תעסוק במתן יעוץ לקבוצות כדורגל ברחבי העולם, בעיקר בכל הקשור לשוק ההעברות. קופר, שעזב את שרוליק לאחר 4 חודשים בלבד, הוגדר בחברה כ"מנהל מחלקת המידע". נודע לי כי קופר היה מרוצה בשרוליק, אך גודל התפקיד המעניין והמאתגר, בו חשקו רבים גם מעבר לים, הכריע את הכף לטובת המעבר. שיהיה בהצלחה.

כדורסל נשים? מה זה?

אמש נערכו המשחקים הראשונים בסדרות חצי גמר פלייאוף הכדורסל לנשים. למרות שהמשחקים בין רמה"ש לרמלה ובין בנות השרון לרמת חן הופיעו בלוח תוצאות הלייב של אתרי הספורט השונים, בסה"כ עברו המשחקים ליד "אזני החמור" של אותם אתרים. פרט לעריץ הספורט, שאם היה יכול בוודאי היה מקדם גם פרק של "גברת פלפלת" אם זו הייתה מועברת בשידור חי באתרו, הרי ש-ynet הוא הצדיק היחיד שדאג לעדכן את קוראיו במתרחש במגרש הרבה בזכותו של רענן וייס, ראש דסק הכדורסל ב-ynet. חבל רק שהוא עשה חצי עבודה ולא עדכן מהמשחק המקביל.

המאבק על השוקולד הבלגי

יום חג היה אמש לאליניב ברדה וברק יצחקי שכבשו בניצחונה של גנק 2:6 על קלאב ברוז'. המאבק בין מערכת עריץ ספורט לזו של וואלה ספורט היה כל כך לוהט עד שקשה כבר לדעת למי להאמין. בוואלה ספורט טוענים שגנק טיפסה למקום התשיעי לאחר הניצחון בעוד שבעריץ הספורט דווקא סבורים שהניצחון המרשים העלה את גנק למקום השמיני. לא מספיק שעריץ הספורט העלה את הידיעה כשעה ותשע דקות מאוחר יותר, מרוב התרגשות המערכת שונתה תוצאת המשחק ל 2:4 ומתסבר שברדה לא כבש צמד, אלא השלים שישייה.

עריץ בגלימת קוסם

על יכולותיו הבלתי נלאות של עריץ הספורט לפתוח את ברז השידורים ולהזליג תכנים מהערוץ הפתוח לזה של העשירים דובר רבות, אך מסתבר שעריץ הספורט הוא למעשה קוסם המעלים את תכניו בקצב מסחרר. בהמשך לשידור משחק הליגה הארגנטינית בין ריבר לארסנאל שהועבר ללייב, שמתי לב לכך שגם הליגה האיטלקית לא זכתה לאזכור טלוויזיוני בסוף השבוע האחרון בערוץ הפתוח (וגם לא בלייב). הליגה הרוסית, שמעניינת בעיקר את יוצאי מדינות חבר העמים, נעלמה אף היא מלוח שידוריו של הלייב (מחזור שלישי בליגה הרוסית ועדיין לא שודר אף משחק). מילא לרצוח, אבל גם לרשת את כספי הציבור המשלם את מיטב כספו? כפיצוי הולם יכלו בערוץ להעביר את פיינל פור המכללות (לראשונה בהיסטוריה, ארבע המדורגות ראשונות העפילו) לערוץ הפתוח, אך הם העדיפו לשדרו כרגיל בערוץ הלייב. ככה זה שאין רגולטור והעריץ פועל כאוות נפשו.

במכללת טלספורט

לצד דבקותו של עריץ הספורט לעשוק את צופיו וההתעסקות של האתר "גליצ'ים" מדי פעם גם בספורט, יושבת לה מכללת טלספורט על הגדר ואינה יודעת כיצד להתנהג. אמש באתר פורסם בלעדית ע"י אשר גולדברג כי זאביק זלצר נפגש עם עוזי שעיה, מנכ"ל מכבי תל אביב , במטרה להצטרף למועדון מקרית שלום- סקופ רציני שרענן ברנובסקי (וואלה), שירלי בר דיין (ספורט5) ואור שפונדר ("גליצ'ים") יכלו רק לחלום להשיג. כנראה כי רק אנשי עיתון הארץ קוראים בטלספורט, משום שרק הם נתנו לקוראיהם כתבה דומה על הנושא. גם כתבתו של שלמה חסיד על אלכס אקר היוותה ראש חץ שסחף אחריו עוד 3 כתבות שונות אמש (בשרוליק, ספורט5 וגליצ'ים) לקראת הקרב של מכבי מול ברצלונה. דווקא כשנראה שטלספורט עושה קפיצת מדרגה, מגיעה הכתבה של אייל כהן המצוטטת את אברהם גרנט ששולח חיצים לעבר מנצ'סטר יונייטד. גרנט, שהתראיין ל"דיילי מייל" (באנגלית כמובן), דיבר על המאבק מול קבוצות הצמרת של אנגליה. חבל מאד שאייל כהן תירגם את הכתבה מעט לא נכון, כי לדעתי יש לפחות עוד שני קבוצות בתמונת האליפות.

ב-nrg לא יודעים איפה אוסטפלד מאמנת

כמו כן, בצהרי היום העלה יצחק וייסהוף ב-nrg כתבה לקראת המשחק בין רמת השרון לרמלה. בהחלט יוזמה מבורכת, אך חבל מאד שאם הקורא אינו מתמצא בכדורסל נשים הוא עוד עלול לחשוב שאורנה אוסטפלד מאמנת את עירוני רמלה. מעניין מה היה קורה אם רמת השרון הייתה מנסה לחבל בנסיונות הזכייה של אוסטפלד. משחק מכור?

במסלול אל מחוץ הכדורגל

חדי העין ואלו שאינם סובלים מעיוורון צבעים בטח הבחינו בשינוי המרענן החדש של אתר עריץ הספורט – איזור האפניים החדש. אמנע לרגע מהשיווק הבולט לעין באיזור המשותף עם חברת "נביעות" ובכל זאת אציין כי מדור האפניים החדש מהווה משב רוח מרענן עבור האתר. נראה כי סמנכ"ל הפיתוח העסקי ירון טלפז ועמיתו מוני ברוש בהחלט גילו את הפוטנציאל הגלום באוכלוסיית רוכבי האפניים בישראל שעד לפתיחת מדור זה מצאו את ביתם בעיקר באתר shvoong.co.il . המדור, הנשען בעיקר על כתבותיו של אסף אקרמן, מוכיח כי העריץ ממשיך לפזול למספר שיתופי פעולה מעניינים נוספים (נענע10, ICQ, רשת חברתית ועוד). מעניין האם עריץ הספורט היה מקים את המדור האיכותי גם בידיעה שממשלת ישראל אינה מתכוונת לבנות מסלולי אופניים בכל הארץ.

בשירות החוליגנים

אמש דאגו לבשר לנו אתרי הספורט על מצבו של אבי לוזון, יו"ר ההתאחדות לכדורגל שעבר צינתור. בעוד שאופירע דאגה לציין פעמיים בתכנית הרדיו שהוא בסדר וביום רביעי יחזור לעבודה בהתאחדות ובבנק, ובטלספורט אף איחלו לו החלמה מהירה מצוות האתר, החלו אוהדי הכדורגל לחשוף את פרצופם ביציע הוירטואלי באתרים "גליצ'ים" ועריץ הספורט. למרות שמרבית התגובות היו אוהדות, מישהו נרדם בשמירה וכמה תגובות נאצה התפלחו ולא הוסיפו כבוד לשני האתרים.

בעיתונים – סדר יום חדש וזמני

אינני מייחס זאת לביקורת שניתנה כאן אתמול, שכן כל אחד ששכל בראשו ידע כי כך יהיה, ובכל זאת, עדיין קשה שלא להביט על מוספי הספורט של שלושת העיתונים הגדולים מבלי לומר, אפילו בשקט – אה… תודה שנזכרתם. ידיעות, מעריב והארץ פתחו את מוספי הספורט שלהם הבוקר עם התייחסות מקיפה למשחקה של מכבי ת"א מול ברצלונה הערב.

בידיעות אף הגדילו לעשות כאשר גם הדיווחים על משחקי אמש בכדורסל הנשים והגברים (שבימים רגילים היו בוודאי נדחקים לעמודים האחוריים) הועברו קדימה לעמוד 5. רק לאחר מכן התפנו שם לטפל במשחקי הכדורגל הצפוים לנו הערב – תחילה בצמד רבעי גמר ליגת האלופות (בכפולת האמצע) ואז בגביע המקומי. כך, חבריי הנכבדים ברחוב מוזס, יש לערוך עיתון ספורטיבי- לפי חשיבות האירוע המסוקר ולא לפי מה שנדמה לכם שיהיו גחמות הקהל.

גם בקרליבך שינו מעט את פורמט המדור: מכבי – כדורגל ישראלי – ליגת האלופות ועוד קצת כדורסל לקראת סיום. לא שינוי גדול כפי שנעשה אצל המתחרים, אך יאמר לזכותם כי שער המדור הרבה יותר מרענן מאשר עוד תמונת שער של טרנס מוריס (בידיעות). ניכר כי גולן ידע להשתמש היטב בשני כתבי הכדורסל הבכירים שלו כמו גם בשני פרשני הבית בכדי ליצור צמד עמודים מרתק בפתיחת העיתון.

ב"הארץ" תקפו את המשחק עופר מתן ו-ורד כהן מזווית אחרת, מקצועית נטו, וסיפרו לקוראים הנאמנים של העיתון כי שרף, שדגל תמיד במשחק הגנה אישית, יורה לשחקניו לשמור אזורית היום בערב. הכתבה מתובלת יפה בסיפור המריבה של שרף ופיני גרשון שהחל אי שם בשנות השמונים. זו השקעה ראויה ועיתונות אמיתית שבשני העיתונים הגדולים צריכים רק ללמוד ממנה.

בכלל, המדור של הארץ מראה כמו תמיד ניצוצות של עיתונות ספורט אמינה וחסרת אינטרסים. כמה חבל שאוהד שוירמן ואריה לבנת ניסו לאתגר את הקוראים עם כותרת לא ברורה: "הדרך מאילת לרמלה עוברת דרך 34 הפרש ברמת השרון". בתחילת הכתבה השניים מסבירים כי זוהי התייחסות לסיפור מהעונה שעברה, שמי שאינו חובב כדורסל נשים ותיק לעולם לא יבין. לפעמים מיותר להתאמץ בכדי לבלוט.

בשרוליק, חגיגת כתבות צבעוניות ובהחלט לא בנאליות. אבי סגל מכין את הקרקע להפסד ספרדי היום בנוקיה עם כתבה מעניינת באור אחר על עומס המשחקים בליגה הספרדית והקשיים של הקבוצות הספרדיות להתמודד מול הקבוצות הגדולות ביבשת. אורי קופר (בכתבה אחרונה?) ורונן דורפן מביאים שתי כתבות צבעוניות על מירקו ווצ'יניץ' (רומא) וריו פרדיננד (מנצ'סטר) לקראת המפגש הטעון בין הקבוצות היום. חבל רק שההתייחסות למשחק המקביל בין בארסה לשאלקה זהה לזו של טניס שולחן בעיתונים הגדולים. עדי רובינשטיין מפרגן בגדול לתכנית הספורט "ריאדה אל חמיסה" העוסקת בספורט במגזר הערבי, כתבה חמודה שבהחלט עושה חשק לראות את התכנית (גם אם ידוע מראש שארמלי או זועבי יהיו אורחי הכבוד של התכנית).

לפניות, טענות ומענות themistopoloi@gmail.com

מודעות פרסומת

Written by תמיס

אפריל 1, 2008 בשעה 10:21 am

פורסם בספורט

26 תגובות

Subscribe to comments with RSS.

 1. יש המשכיות מאתמול… ישר כח!

  אופירה תמשיך להשיג יותר רייטינג כי היא משדרת תכנים נמוכים! התוכנית של דני יותר מקצועית בהרבה.

  אוהד

  אפריל 1, 2008 at 10:43 am

 2. לותר קינג

  אתר אחד החליט לעשות מעשה ולעשות פולו אפ לעצמו בסיפור לותר מתיאוס בתופים ובמחולות. כמובן שגם הסכום הנקוב של מיליון דולר לעונה עלה לאוויר.
  http://www.one.co.il/Article/113334.html
  שימו לב לכותרת המשנה:
  דניאל יאמר יטוס לפגוש את מתיאוס בשבוע הבא ויסגור את תנאיו לשנתיים הבאות.

  בתוך המאמר אפשר לקרוא:
  מתיאוס אמר: "אנחנו במו"מ, נשב שוב באמצע אפריל (כלומר בעוד שבועיים – ס.ו.) ונחליט בעניין. אני בהחלט רואה את עצמי מאמן בישראל. נתניה היא קבוצה עם שאיפות".

  סגור או לא סגור? לוואן הפתרונים.

  נו, ואם אתר וואן מתלהב, אז באתר של ערוץ הספורט ינסו לצנן את ההתלהבות בכל מחיר.
  http://www.sport5.co.il/articles.aspx?FolderID=609&docID=35058&lang=HE

  חיים בסרטים

  שימו לב גם לשידור החשוב הבא באתר של ערוץ הספורט. להיות שם שזה קורה, יש לנו סרט!!! זה שולתתתת!!!!1 אכן חגיגת שידורים, כפי שכתוב. סרט שהכותרת שלו היא החלפת שחקן.
  http://www.sport5.co.il/liga.aspx?FolderID=393

  סלים וארזה

  אפריל 1, 2008 at 11:10 am

 3. אני לא בטוח שמר תמיס הוא לא שליח של אופירה וואן.
  לפתוח את הטור במחמאות לגברת על כך שהיא "אוכלת בלי מלח" את דני ענבר?
  זה נשמע ממש כמו ידיעה בגליצ'ים. אני יודע שעברתם לכאן בגלל איום בתביעה מוואן אבל לא צריך ללקק עד כדי כך. אופירה לא יכולה לאכול כלום בלי מלח ותכנית הרדיו שלה בה היא כביכול "שואלת שאלות קשות" את מי שלא מקורב אליה היא לא דוגמה לכלום.
  המלצה שלי למר תמיס היקר – אם אתה רוצה שאנשים ימשיכו להגיע לכאן כדי לקרוא את הבלוג גם אחרי שתחלוף ההתלהבות מחידושו תפסיק להלל את אופירה. זה לא אמין, זה לא אתי וזה גם לא ישתלפ.

  אברם מאיגוד הפרחים

  אפריל 1, 2008 at 11:32 am

 4. משה, תודה רבה על הערתך לגבי עדי רובינשטיין.

  הפוסט תוקן בהתאם.

  תמיס

  אפריל 1, 2008 at 11:33 am

 5. לגבי אורי קופר: כתבת "נודע לי כי…".
  גם לי זה "נודע" – כי זה בדיוק מה שהיה כתוב באייס, ובעיתונות צריך לתת קרדיט (חשוב לזכור, גם למבקרי עיתונות)

  דנה

  אפריל 1, 2008 at 11:37 am

 6. ומה שלא כתוב, החברה הזאת שייכת לפיני זהבי.
  חוץ מזה גם הכתבה על ספאלטי בהארץ טובה והם היחידים שהתייחסו לברצלונה.

  דנה

  אפריל 1, 2008 at 11:48 am

 7. יופי, המשך כך.
  נא לא לפחד מאופירע.

  אתגר

  אפריל 1, 2008 at 12:11 pm

 8. תודה. אכן אתמול ענבר היה בספירה לא נודעת, בעיקר מול אוחנה והנערה שאיתו.

  דואב/ת

  אפריל 1, 2008 at 12:28 pm

 9. תשנו כבר את הפונט המגעיל!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! אי אפשר לקרוא את זה!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  גיא

  אפריל 1, 2008 at 12:44 pm

 10. לותר קינג

  אתר אחד החליט לעשות מעשה ולעשות פולו אפ לעצמו בסיפור לותר מתיאוס בתופים ובמחולות. כמובן שגם הסכום הנקוב של מיליון דולר לעונה עלה לאוויר.
  http://www.one.co.il/Article/113334.html
  שימו לב לכותרת המשנה:
  דניאל יאמר יטוס לפגוש את מתיאוס בשבוע הבא ויסגור את תנאיו לשנתיים הבאות.

  בתוך המאמר אפשר לקרוא:
  מתיאוס אמר: “אנחנו במו”מ, נשב שוב באמצע אפריל (כלומר בעוד שבועיים – ס.ו.) ונחליט בעניין. אני בהחלט רואה את עצמי מאמן בישראל. נתניה היא קבוצה עם שאיפות”.

  סגור או לא סגור? לוואן הפתרונים.

  נו, ואם אתר וואן מתלהב, אז באתר של ערוץ הספורט ינסו לצנן את ההתלהבות בכל מחיר.
  http://www.sport5.co.il/articles.aspx?FolderID=609&docID=35058&lang=HE

  חיים בסרטים

  שימו לב גם לשידור החשוב הבא באתר של ערוץ הספורט. להיות שם שזה קורה, יש לנו סרט!!! זה שולתתתת!!!!1 אכן חגיגת שידורים, כפי שכתוב. סרט שהכותרת שלו היא החלפת שחקן.
  http://www.sport5.co.il/liga.aspx?FolderID=393

  סלים וארזה

  אפריל 1, 2008 at 1:00 pm

 11. יופי של פוסט.

  theshortymatuzalem

  אפריל 1, 2008 at 1:09 pm

 12. נחמד אבל קצת ארוך. הכינויים "אופירע" ו- "עריץ" מיותרים ויסכנן אותך בתביעות. חבל.

  אני מציע לבדוק מדי פעם את אתרי הכדורגל המובילים בעולם – http://www.football365.co.uk ו- http://www.soccernet.com רק בשביל להשוות בין הכתבות המקוריות לבין אלו המועלות באתרים בעברית. אני בטוח שתמצא שם טעויות מביכות רבות.

  הכתבה של אייל כהן בטלספורט באמת שערורייתית: "חמישה קבוצות"??? מה זה?

  Cantona

  אפריל 1, 2008 at 1:24 pm

 13. .

  סלים וארזה

  אפריל 1, 2008 at 1:34 pm

 14. קצת מצחיק לקרוא אותך מתקן את טלספורט באותן טעויות זכר-נקבה שגם אתה לקית בהן בפוסטים הקודמים (וניסיתי לתקן אותך לגבן).

  אבל פרט לכך – אחלה פוסט! אמנם מוזר לקרוא שבחים למנהלת הרפש מס' 1 אבל בסופו של דבר נצליח להתרגל לשינויים. 🙂

  אגב, מה עם איזו התייחסות קטנה לפוסט האחרון של אמיר ענבר? כמו תמיד הוא שופך קצת אור שפוי על יחס העיתונות הבלתי-שפוי לגבי נציגנו בצ'לסי, והשוואה למקרה דומה בארץ.

  קורא מקדמת דנא

  אפריל 1, 2008 at 1:56 pm

 15. הסיבה היחידה (אם בכלל) לשמוע את התוכנית של אופירע הינה לשמוע את ברקוביץ ואת הפה הגדול שלו. על איכויות השידור של אופירע ממש לא כדאי להרחיב את הדיבור.
  אוחמה אבוקסיס ורביבו תמיד היו עלה תאנה נידף שלא סיפק את הסחורה ועובדה שהיא חזרה על 4 לברקוביץ אחרי הריב המפורסם.

  ארתור הלוחם

  אפריל 1, 2008 at 2:14 pm

 16. ברכות לאתר החדש והביקורת. נקווה שתהיה יותר מאוזנת מזו של ייגר מאייסטר.

  jacob

  אפריל 1, 2008 at 2:15 pm

 17. לא רע, פוסט נחמד אם כי הביקורת לא היתה תמיד מפוקסת. הגזמת קצת איפה שלא היה צריך והחלקת דברים לא נעימים בכלל. שים לב שמשפט כמו "נודע לי", כמו שהעירו לך, הוא לא ממש במקום כשמדובר במבקר תקשורת. או שיש לך מקור, ואז תוכל תמיד לציין שהמקורות שלך בשב"כ/מוסד/דבקה/טלספורט מוסרים וכו' או שתספר איפה קראת את זה (באייס, כמו כולנו).

  ביז'ו

  אפריל 1, 2008 at 3:23 pm

 18. דני ענבר לא אשם שימו לב מי עורך את התוכנית שלו – עומר דיין
  זה נשמע למישהו רציני?
  ובלי שום קשר אופירע פשוט יותר מושכת אש בגלל זה לפחות אצלנו נהוג להקשיב לתוכנית שלה, שם יש פוטנציאל ללהבות גבוהות לפולו
  תמיס, מה עם השער של מעריב למה אני לא קורא אותך מבקר אותו קצת?

  אחד מYnet

  אפריל 1, 2008 at 5:31 pm

 19. אופירה אסייג מגישה גרועה. היא לא אומרת או עושה שום דבר מעניין, רק חנופה ושטויות. שמעתי השבוע תוכנית בה היא ואייל ברקוביץ מראיינים את עמוס לוזון. לא יודע איך להגדיר את השיחה הזו, לבדיל מראיון. שיא הגיחוך הגיע כשברקוביץ לעג לצורך של אסייג ב"פרסום ראשון". ברקוביץ קינטר אותה ואמר שיחגוג כאשר מישהו אחר יפרסם מי יהיה מאמן הנבחרת הצעירה, וישיג אותה. צריך לשמוע את ההתחנחנות כדי להאמין: "זה יכול להיות עמוס?", "עמוס, תגיד לי שזה לא יכול להיות" (שיהיה למישהו אחר פרסום ראשון).

  אח"כ דיברו על השלכת שקית שתן / מים על הקוון במשחק נוער (גביע) בין נתניה לפ"ת. השופט שי שטרית סירב להשתתף בשידור (אחרי שלדברי אסייג קודם לכן הבטיח שישתתף, ועכשיו לא עונה לטלפונים). רמת החרפות והגידופים שהוא ספג שם היא בושה וחרפה. אפרופו איומים בתביעות לשון הרע – מה שנאמר עליו, בהגדרה, ב-100%, מהווה לשון הרע. ולאו דווקא מאסייג, הרבה יותר מברקוביץ. אבל גם מאסייג.

  אפרופו ביקורות רדיו, צריך לומר שבתוכנית הזו ב-99, אופירה אסייג היא לא יותר מאשר סייד קיק שתפקידו להעביר את הזמן בין מה שיש לברקוביץ לומר לבין מה שיש לאורחים לומר, ובאמצע לצחוק צחוקים עמוקים ומתגלגלים. צריך לומר את האמת בקול רם – זו התוכנית של ברקוביץ, בתוכנית הזו אסייג היא רק קריינית רצף (כמאמר האדמו"ר ייגר בהומאז' ל"העולם הערב") ורכלנית.

  כשאני שומע כזו מגישה, אני לא יכול לתת לה מחמאות. הרייטינג הוא לא חזות הכל.

  S&M

  אפריל 1, 2008 at 7:47 pm

 20. עניין האופניים הוא הרבה יותר מהותי ממה שמצוין כאן. זה לא רק שספורט5 פתחו מדור אופניים. זה שהם פתחו מדור אופניים בשיתוף / עבור איגוד האופניים.

  עד היום הקמת אתרי איגודים היה שירות בלעדי של וואן (כדורסל, שחיה, טניס ועו"ד. מאחר והבנים שלי משחקים כדורסל, אני נכנס לאתר האיגוד שנמצא בסאב דומיין תחת הדומיין של וואן, והגולשים בו בטח נספרים בסטטיסטיקות של וואן). הפלטפורמה של וואן פשוטה ומיושנת. בטח אחרי שראינו מה ההתאחדות לכדורגל בנתה. כשהמזלגה יציעו פלטפורמה מתוחכמת, לא יישארו איגודים בוואן.

  ואם תוסיף את זה לבריחת ICQ ועוד – הזליגה מוואן לספורט5 מתגברת.

  S&M

  אפריל 1, 2008 at 9:58 pm

 21. מומלץ לקרוא את הכתבה של אוהד גרינוולד שמגחך את החבורה המנופחת מרוב חשיבות של הפרשנים
  http://sports.walla.co.il/?w=//1258656
  מומלץ גם לקרוא את נוהל היסטריה של אודי הירש
  http://sports.walla.co.il/?w=/395/1216301
  ואת מינוי תבוסתני של אלעד ליפשיץ
  http://sports.walla.co.il/?w=/3737/1216580

  צינצינאט

  אפריל 1, 2008 at 10:25 pm

 22. נו באמת.
  לשמוע את תוכנית הספורט בגלל אופירה זה כמו ללכת לראות את מנצ'סטר בגלל
  ואן-דר-סר כשרונאלדו בהרכב.
  מה?
  לא ברור שאייל מחזיק את התוכנית?

  וינסט וגה

  אפריל 1, 2008 at 11:38 pm

 23. ההערה על אתר האופניים של ערוץ הספורט מעידה שאתה לא ממש מבין בתחום. יש אתרי אופניים יותר פופולארים משוונג, שבכלל עוסק באירועי אופניים, ריצה ושחייה.

  אחד על שני גלגלים

  אפריל 2, 2008 at 7:10 am

 24. טוב חיכיתי עד עכשיו.
  ראשית ברכות על האתר החדש.
  מוכרחה להודות שקראתי ברפרוף היום. משהו לא היה סגור. לא היה שלם. קצת משעמם, קצת קופץ קצת אעפס לא מספיק חד. אבל אני בטוחה שעם הזמן זה ישתפר. גם לי לקח זמן…
  עכשיו לגבי מה שאתה מגדיר – "אוכלת בלי מלח". אני לא יודעת מתי פעם אחרונה שמעת ראיון שעשתה הגברת עם מישהו. לשאול שאלות היא לא יודעת. ידיעותיה הן באיך לצקצק בלשונה, לכווץ את שפתיה, ולנסות באינפוף מפלרטט להוציא ידיעה ממרואיין. זאת בושה נקודה. אתה משווה בינה לבין ענבר – הרי שענבר הוא ההשתקפות הגברית שלה. כבר מזמן הוא הפך להיות המקבילה הגברית שלה, המתעניינת ברכילות רדידות שטחיות ותו לא. אנחנו בבית לא שומעים את התוכנית הזאת. את אופירה אין לנו בעיה לשמוע כי אנחנו לא מצפים ממנה לכלום. אבל להגיד שהיא אוכלת אותו בלי מלח? זה שטויות לטעמי.
  אגב, השבוע היא העלתה את ניר לוין ראיינה אותו, ואז בצורה מגעילה דוחה ומבחילה שאלה אותו – איך אתה מתראיין? קיבלת אישור? חשבתי שחייבים לקבל אישור מ (לא זוכרת את שמו) בכדי להתראיין. הייתה דממה, לוין התבלבל, היה בשוק בעיקר וירד מהקו. את השאלה היא שאלה במין צקצוק כזה של – אני יודעת שאני דופקת אותך עכשיו אבל לא ממש מזיז לי,, כשהחיוך המרוח על פניה נשמע עד למרחוק. היא פשוט ז%^&*ה את הבנאדם. חיכתה שיתראיין אצלה ואז דפקה אותו איך שסיים. כזה זלזול במרואיין, כזה יחס משפיל לא שמעתי עדיין. שפל המדרגה. פשוט כך. אז לומר שהיא אוכלת את ענבר בלי מלח?
  אני לא רוצה להשתמש בבטוי שמשלב בתוכו טריפה. אבל לא משנאת המן וגם לא מאהבת מרדכי.

  BugsyBoxer

  אפריל 2, 2008 at 7:40 am

 25. ברכות על הבית החדש וברכות לנושא הלפיד החדש תמיס.

  ידידי המגיבים קצת סבלנות אנו צריכים להתרגל לסגנון חדש השקפות חדשות ואג'נדה שונה. כל עוד אנו לא מרגישים שתמיס מוכר את נשמתו לשטן – והוא ממש לא עושה זאת- אנו ואני מדגיש אנו, אלו שצריכים להתרגל לסגנון ודגשים שונים. יש לי תחושה שחלק נכבד מהמגיבים פה הפכו לעומדים בשער על העומדים בשער, יקח לנו קצת זמן להתרגל אבל קצת ימי חסד בלי ביקורת על כל שורה.
  תמיס תודה חזק ואמץ העם מאחוריך ולבטח גם 95% מהמגיבים!!!.

  והערה קטנה ( מצטער לא יכול להתאפק ) כמי שמבלה את שעות הערב ברכב תוך האזנה לתוכניות הספורט אני חולק על דעתך בעניין האיכות של התוכנית של אופירה אסייג ב99FM לתוכנית של דני ענבר/ערוץ הספורט ב102FM. אולי עוד שבוע שבועיים כנתרגל יותר אחד לשני תיחד פוסט מיוחד לפריחה של תוכניות הספורט ברדיו.

  ומצטער שאצא מתחנף אבל כל שבת בבית הכנסת מברך הקהל את-" מי שעוסקים בצרכי ציבור באמונה הקב"ה ישלם שכרם" יגר תמיס וRSK כל שבת אתם מקבלים ממני ברכה. קיומו של הבלוג הזה חשוב וחורג מעבר לעיתונות הספורט במדינת ישראל יש לו חשיבות במלחמה על חופש הביטוי של האזרח לעומת בעלי ההון.

  מאזין לרדיו

  אפריל 2, 2008 at 9:39 am

 26. אופירה סוגרת חשבון עם רועי דניאל ורוני לוי.
  היי תמיס,תתחדש על הבלוג. אני ממש רוצה שתעקוב ותראה כמה אופירה והגנן שלה,דורון בן דור,יורדים על רועי דניאל ורוני לוי.
  זה לא ייתכן. הם הפכו את הכל לאישי,תמיד יורדים עליהם. את רוני לוי את קוטלים באתר ואת רועי דניאל בגליצים. תראה את הגליצים שעלו היום-

  האם רוני לוי מחפש נהג? לגליצ'ית נודע שבסיום המשחק בין סכנין לחיפה, רועי דניאל לחש לרוני: "קדימה עוד שאלה אחת וזהו" בזמן שרוני פטפט קלות, רועי פסע לכיוון הגיפ של רוני, ישב בכיסא הנהג, הניע והמתין לרוני … פשששששש הגדרה חדשה לדובר?!

  l גליצ'יות נורא סקרניות… האם רוני לוי יקח את הדובר של חיפה יחד איתו בסוף העונה? עצה ליעקב שחר: חפש דובר חדש, התקשורת תהיה מאושרת וגם המועדון הירוק!

  מישהו חייבבב לשים לזה סוף.אני אומרת לך ממידע פנימי שאופירה ובן דור רוצים לרדת ולהשפיל כמה שאפשר את השניים. זה נורא ואיום ומישהו חייב לשים לזה סוף. האם תהיה אתה זה שיכתוב בגלוי על הקמפיין המכוער על לוי ודניאל??? תודה

  לילי

  אפריל 2, 2008 at 10:40 am


להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל פלוס

אתה מגיב באמצעות חשבון Google+ שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

w

מתחבר ל-%s

%d בלוגרים אהבו את זה: