עומדים בשער

ביקורת על תקשורת הספורט

אסייג לחוכמה שתיקה?

with 37 comments

בשבוע וחצי האחרונים, מאז לקחתי על עצמי את כתיבת הבלוג, ניסיתי ליצור קשר עם שני האנשים הבכירים ביותר באתר הריכולים והמסיבות – "מנהלת התוכן",אופירה אסייג, ועורך הצהובון שי לב. אופירה "איך אתם מחכים לזה" אסייג הותירה את תיבת המייל שלי נטולת תגובה לבקשה לראיין אותה לבלוג, בעוד ש"העורך" לב, (במילונים מסוימים שמו היה מופיע בהגדרה לפודל) הביע התנגדות גורפת להתראיין לבלוג למרות הניסיון של רוני, איש המערכת הצנועה שלי, שערך עימו שיחת טלפון קצרה. במהלך השיחה טען לב כי הוא לא רצה לרדת לרמה שלי וחתם את השיחה בטענה: "אני אינני זקוק להשתמש בבמה של הבלוג עומדים בשער בכדי לקדם את האתר שלי".

יש לציין כי מאז כניסתי לתפקיד, אסייג את לב היו כמעט עורכי הספורט היחידים שלא עמדו עימי בקשר דרך תיבת המייל. רוב עורכי הספורט השתמשו בכתובת המייל המתפרסמת בתחתית כל בלוג בכדי לדון כמעט בכל דבר הקשור לתפקידי החדש כאן. כפי שכתבתי להם במיילים האישיים, אפרסם זאת כאן בשנית – כל עורך מוזמן לפנות אליי דרך תיבת המייל בכל נושא ואם ירצה, אפרסם את דבריו ללא עריכה. נדמה לי כי השיג ושיח שלנו כאן חשוב הרבה יותר מעוד ביקורת שלי.

ועכשיו, לאחר שהבהרתי כמעט לכולם את הסיפור, מוגשים עיקרי הדברים בשפת וואן בכדי שכולנו ניישר קו.

מי היא שדרנית הקווים שמאוהבת יותר בזיעת חדרי ההלבשה מאשר בכדור ובמגרש ? אותה שדרנית הראתה את הגב לחתיך הורס שניסה לראיין אותה לבלוג הכי לוהט בעיר. עכשיו גם קוראי וואן מבינים.

איפה הפיקוח? פורנוגרפיה באמצע המסיבה

לא צריך להיות אימא מוטרדת בכדי לשלוח לתמיס את צילום המסך הזה. הגולשת דנה שלחה לי אמש את התמונה והכיתוב המביך שהופיעו בסרגל הימני של אתר הריכולים והמסיבות. מסתבר שהמסיבה הטובה מכולן נערכת כאן בצד וכולכם מוזמנים למופע התועבה. כן, גם את עומרי בן התשע וגיא בן השמונה וחצי. מכבי? הפועל? את מי זה מעניין בשעה שבקי השולטת מחכה בגליץ' עם תחתונים וחזייה?

חדש באתר – פרסום ראשון לספקולציה

אופירה, באמת כל הכבוד על הפרסום הראשון על כך שדן שמיר צפוי להתמנות לעוזרו של דיוויד בלאט בצסק"א, אך עם כל הכבוד, לא כל ידיעה באתר שלך צריכה להיות מעוטרת בצבע אדום, בייחוד כאשר המילה "צפוי" נמצאת בכותרת. ברגע שיחתום ואת תדעי על כך (ראשונה כמובן) תצבעי מצידי את כל העמוד באדום. עד אז, תני לנו לחיות את חיינו בשקט. הנה לך פרסום ראשון עליי – "תמיס צפוי לחיות בשקט".

רעיון מיוחד

בעולם דמיוני יכולתי לסבול את כל הראיונות ה"מיוחדים" שמופיעים באתר עONEטה כמו ספר תורה כל ימי שני וחמישי בבית הכנסת, אך אמש הגיע אתר הרפש לשיא חדש. "ראיון מיוחד" בין מעביד-לעובד. מה מיוחד, מרעיש, חדשני ומעניין בעובדה שגברת התוכן שואלת את יוסי אבוקסיס (הפרטנר שלה מדי פעם לתכנית הרדיו של גאידמק בשיתוף האתר הצהוב) שאלות על המשחק האחרון מול בית"ר?

דמיינו לעצמכם ראיון מיוחד עם ירון טלפז שמבצע דני ענבר. בדיחה עצובה, לא? הראיון עם אבוקסיס הוא מחליא, לא מעניין, מתחנף ולא מוסיף לכבוד (האפסי) של אתר הסקופים המרעישים. ממש מזל שהמחשב שלי מחובר לחשמל כמו שצריך, אחרת המסך היה רועד ונשבר מהאפקט המרעיש של הראיון הדבילי עם החבר לתכנית של אופירה.

כדורסל נשים? כאן? באמת? שני משחקים? לא ידענו.

לפני כשבועיים החל דן שדה לסקר עבור הגליץ' את ליגת כדורסל הנשים בה שוחק בה אמש, כידוע, משחק מספר 2 בסדרות חצי גמר הפלייאוף. שדה שתה כנראה יותר מידי בפאב השכונתי של אופירה ושכח שעליו לסקר את המשחקים, אחרת אין סיבה לכך שבשעה בה בכל האתרים האחרים כבר העלו כתבת סיכום לצמד המשחקים, נכון ל-20:43 בוואן לא היה זכר לאירוע. שורש הסיפור טמון אולי בעובדה שהאתר בו נשים הן בדרך כלל "הורסות שחולות על…" ולא שחקניות כדורסל בכלל שכח שמלבד למשחק של אליצור רמלה מול אלקטרה רמת השרון, ישנו חצי גמר שני בו נפגשו מכבי רמת-חן ובנות השרון. מי שחיפש את התוצאה של המשחק של בין הקבוצות הצנועות יותר בפיינל פור לא יכל למצוא אותה בדף התוצאות החיות של האתר. במעבר חד, רציתי לשבח את האתר של אופירל'ה על מדור העסקים שמביא כל הזמן כתבות מעניינות, והבוקר הפציץ עם שתי כתבות מעניינות במיוחד. מחקר בריטי הנוגע לכדאיות שידורי הכדורגל והשלכות כניסת החוק נגד הימורי קטינים. אפשר לראות שכרגיל, וואן מצטיין בכל מה שלא קשור נטו לספורט.

שקרנים בלייב

הערוץ הפתוח של העושקים מקרמניצקי מחכה בבוידעם של אבי בר כשהוא מעופש, מלא באבק, חסר מיתוג ומתפלל לתכנים בשידור ישיר. המציאות העגומה אליה התרגלנו מראה את כתבי הערוץ מסתובבים ברחבי הארץ כשנים-עשר המרגלים אשר תרים אחר סקופים וראיונות כשלוגו ערוץ הגניבה מתנוסס על גבי ידידם הטוב ביותר- המיקרופון. אם לוגו הלייב על המיקרופון של הערוץ החינמי נראה כמו "משחק השרוכים" אז רמאות ואחיזת עיניים כמו זו שהייתה ביום א' האחרון מקבילה לפרשת "שופטים באדום".

משחק הכדורסל בין מכבי תל אביב לבני השרון שודר בערוץ הפתוח (ובאתר ספורט5), אמנם גם בתכנית של גיא זוהר "מהיום למחר" בערוץ 10 הראו את קטעי השיא מהמשחק, ונחשו מה? על המרקע הופיע כיתוב יפהפה: "באדיבות 5+ לייב". טלפזון היקר, אתה רוצה לפמפם את הלייב, הגולד והפלטינה בפרומואים לקטעי וידאו? תפאדאל. אתה לא יכול בלי הלוגואים של הגניבה על המיקרופונים? שתקתי. אבל, עשה טובה ואל תרמה את הציבור בשידורים שמועברים בערוצים אחרים כי זו פשוט הונאה, רמאות לשמה ואחיזת עיניים. אז, שלא יעבדו עליכם…

נותר רק לזרוק לים

לא חלפו שבעה ימים מאז המילים הטובות ששפכתי על אזור האופניים של ערוץ הספורט וכבר עלי להתחיל לשקול מילים (או שמישהו שם יתעשת וישקול שיניים). אמש בשעה 17:30 פורסמה ידיעה באתר התביעות והמסיבות כי איגוד האופניים של ישראל חתם על חוזה לשלוש שנים עם "סקודה". ידיעה בהחלט חשובה לענף שמנסה לצמוח ולהפוך לגורם משמעותי בספורט הישראלי. חבל מאד שבעריץ הספורט הבקיעו גול עצמי ועד ל-03:00 בבוקר לא העלו כתבה על הנושא. אזור האופניים של ערוץ הספורט כבר צבוע בכחול (נביעות) וכל שנותר הוא רק לזרוק אותו לים.

אשר גולדברג נזכר בילדותו

הרבה פעמים כבר לעגתי כאן לאשר גולדברג שמחזיק במו ידיו מערכת של כתב אחד בטלספורט. אם יש דבר אחד שהקשיש עדיין מעולה בו זה העברת מידע על אירועי עבר בספורט הישראלי. השפה בגוף הכתבה אולי מעט עילגת וחבל כי אמש לאחר נשירתה של הפועל ת"א (המקורית) בכדורסל לליגה השלישית הצליח רק כתב אחד לנפק כתבת צבע טובה יחסית על ימי הזוהר של המועדון.

דרוש קמפיין: בן בסט לנבחרת

הבוקר העיר אותי השכן ממול בדפיקות נמרצות על הדלת. כשפתחתי אותה, עדיין חצי רדום, הוא החל לשאוג לעברי דבר מה בקשר לשם מוכר: עדן בן -בסט. האמת היא שבחמש וחצי בבוקר היה לי קשה להיזכר אם מדובר בכדורגלן אוכל חומוס מקומי או מישהו אחר. רק לאחר שהשכן הניח סטיקר שקורא להזמינו של בן בסט לנבחרת של קשטן הבנתי בדיוק על מי מדובר. בן בסט כבש 121 גולים מתחילת העונה, פלא שהיכולת שלו לא נעלמה מעיני מכבי חיפה.

וואלה, יצאת צדיק

בזמן שאוהדי הכדורגל בארץ עסוקים בספירת כמות השערים שכריסטיאנו רונאלדו כובש ובתהיהה האם התחת של אברם יספיק לאליפות משוגעת, נערכו להם משחקי חצי גמר הגביע האנגלי בקול ענות חלושה מבחינת התקשורת הישראלית. העובדה שפומפי היא הקבוצה הבכירה מבין אלו שהעפילו לגמר מראה עד כמה לא מעניין להתעסק בסינדרלה, שלגייה והיפיפייה הנרדמת שהעפילו למעמד המכובד. רק וואלה ספורט יצא תותח כשתקף את הגמר הצפוי בין פומפי לקארדיף מהזווית הכי לא צפויה- שיוכה הוולשי של קארדיף פוגע בסיכוייה להגיע לגביע אופ"א. מבריק.

מעיתוני היום

שרוליק של היום הוא ללא ספק הטוב ביותר שקראתי מאז התחלתי לכתוב את הבלוג. בניגוד לציפייה שהחריץ של גרנט יקשט את עמודי הספורט של העיתון, קוראי העיתון קיבלו מנה מכובדת של כדורסל בפתיח של המדור. מגיעה מילה טובה לאורי קופר על תענוג של בוקר. אבי סגל הפציץ בשני העמודים הראשונים עם סיפור עזיבתו של דיוויד בלאט את אפס פילזן, ניתוח איכותי של ההפסד של ירושלים לאשקלון וסיפור חצי גמר הנשים (סוף סוף מישהו מספר קצת פרטים על רמת חן).

הראיון שנערך עם סלים טועמה בבלגיה (ע"י רותם נחמני) בהחלט מוסיף נקודות לדסק החוץ של העיתון. אורי קופר ורונן דורפן לא ספרו את אברם והרביצו שתי כתבות מעניינות על דיוויד לוגאנו בלמה של פנרבחצ'ה ועל זיקו מאמנה האגדי. אקורד הסיום המרשים שייך לליאב נחמני שמתלונן על סוגיית שידורי משחקי היורוליג בערוץ הספורט, גם הכותרת נחמדה: "קאץ' בחמש".

שרוליק גם מפנק את קוראיו בידיעה לפיה רונן קצב, סוכנם של ברק יצחקי, אליניב ברדה ועומר גולן, שימש כפרשן במשחק בין לוקרן לגנק (קבוצותיהם של הישראלים). לא אתי ולא מכובד. כמו כן, סיפור תוצאת המשחק בין מכבי לבני השרון שהפיל את מרבית אתרי הספורט עקב טעות באתר מינהלת הליגה. כן ירבו.

נוק אאוט של מעריב לידיעות

השכם בבוקר אספתי לידיי את שלושת מוספי הספורט של ידיעות, מעריב והארץ. תחילה עיינתי בנחותון הכדורגל אשר הציע בשער ראיון מיוחד עם משה דדש, היו"ר המיתולוגי של בית"ר, שכפי שנכתב שחור על גבי לבן, "יורה לכל הכיוונים". רק חבל שהראיון עם האיש והאגדה נפרס רק על פני חצי עמוד. ידיעות שוב ניסו למכור לקוראים הרים וגבעות בזמן שכל מה שהיו למערכת הן מספר מילים של דדש. בזמן ששאר העיתון בנאלי ומשעמם, הצליחו אנשי הנחותון להציל את המצב כששלחו את אלדד בק, כתב מדיני של ידיעות החי בגרמניה, בכדי לרכז עבורם מספר ציטוטים וסיפורים על לותר מתיאוס שצפוי להתמנות למאמן מכבי נתניה בעונה הבאה.

מי שנתקל במעריב הבוקר קיבל מנה גדושה של כתבות מגזיניות טובות על ספורט טהור. החל מכתבתם של גיא אביעד ואיזק אבידור על שיטות האימון של זיקו בפנרבחצ'ה, דרך כתבתו של יניב טוכמן על שעות העבודה הרבות אותן משקיע טוטו תמוז באימונים אישיים במטרה לצאת לאירופה ועד לשתי הכתבות של אייל לוי על פליקס אובוקה (יחד עם לירן זילברמן) והראיון שערך עם ביבראס נאתכו על מות אביו. טורו של אביב לביא המלווה את סדרת חצי גמר הנשים בין אליצור רמלה ואלקטרה רמת השרון היה כרגיל משובח ומהנה.

בהארץ דווקא לקו במחלת ליגת האלופות כאשר כתבות על משחקי הערב מתפרסות על גבי העמוד הפותח של המדור, כמו גם על העמוד האחורי. אמנם חלקן מעניינות, אך ספק אם גם קוראי הארץ המלומדים הצליחו לשרוד הבוקר ארבעה כתבות שונות שבעצם מדברות על אותו דבר מזווית אחרת.

לפניות, טענות ומענות themistopoloi@gmail.com

מודעות פרסומת

Written by תמיס

אפריל 8, 2008 בשעה 10:20 am

פורסם בספורט

37 תגובות

Subscribe to comments with RSS.

 1. העיקר אתה יודע לרדת על כולם אהה?! "האמת היא שבחמש וחצי בבוקר היה לי קשה להיזכר עם מדובר בכדורגלן אוכל חומוס מקומי או מישהו אחר". עם מדובר בכדורגלן או אם מדובר בכדורגלן?!?!?

  משה

  אפריל 8, 2008 at 10:35 am

 2. המון שגיאות כתיב. אם אתה לא שולט בשפה למה אינך מפעיל את מגלה השגיאות של הוורד?
  בכלל פוסט די בינוני היום. יותר מדי מתחכם ולא פוגע,

  רואי

  אפריל 8, 2008 at 10:37 am

 3. חזרת לסורך. חבל. מה גם שאתה בבירור איש המקורב לישראל היום, ממשיך לפתוח את ביקורת העיתונים בחינמון שפירסם כתבות על פנרבחצ'ה ימים ושובועות אחרי כתבות דומות במעריב ובהארץ.
  בהארץ נכתב על קרדיף והבעייה האירופית שלה בבוקרו של יום, וואלה העלו בצהריים (אולי לקחו את הידיעה מהארץ כפי שהם עושים לפי הסכם ביניהם) אז ההתלהבות מיותרת.
  תמשיך להיכמס בעריץ הספורט, פה אתה עושה עבודת קודש

  דני

  אפריל 8, 2008 at 10:50 am

 4. אבל תמיד זה היה ככה אצל אופירע, פרסום ראשון עאללקקק-
  לואיס פרננדז נחת בחשאי כדי לחתום במכבי
  אבי נמני הציע את תפקיד המאמן לברקוביץ
  יואב זיו עובר לפצ קופנהאגן

  כל איזה רכילות שמישהו מפמפם לפריחה מדימונה ישר מגיע לראש האתר בתור פרסום ראשון.
  אגב בלאט הכחיש נמרצות בראיון שלו בוואלה שפנו אליו מצסקא. ובלאט בדרך כלל לא רכלן תחמן כמו האופירע.

  ארתור הלוחם

  אפריל 8, 2008 at 10:51 am

 5. אפרופו וואלה – נכון להיום זה האתר ספורט הכי טוב בשוק.נקודה.

  הבחורה החשופה: אני לא מבין מה אתה רוצה, זה אתר הריכולים והמסיבות לא??? פלא שיש גם חשפנית??????

  אורן

  אפריל 8, 2008 at 10:55 am

 6. איך החמצת את הנעים בגב שעושים פרץ סופר ויאיר קספריוס לבוס שלהם כאשר ידיעות מקדישים עמוד שלם לחצי גמר הפלייאוף נערות ב' כולל תעודת הצטיינות לשחקנית בעלת השם האלמוני קרן מוזס ומימין בקטן גם נאלצים לדווח על האירוע המשני והלא חשוב של חצי גמר הפלייאוף לנשים.
  עיתונאות במיטבה.
  מה עם פלייאוף נערים ב' ? להם לא מגיע ?

  משתמש אנונימי (לא מזוהה)

  אפריל 8, 2008 at 10:59 am

 7. מסכים עם משתמש אנונימי!

  גם לנערים ב' מגיע!!! שיווין זכויות!!!

  אהה רגע צריך שהשם יהיה מוזס?? מממ….. אם קוראים למאמן שלהם משה? תופס???

  אורן

  אפריל 8, 2008 at 11:04 am

 8. מכיוון שאתה מקורב לקין והבל, אני לא מתפלא על כמות ההבלים בטקסט:

  לכתב של מעריב קוראים גיא אביעזר.

  זה שאתה חבר של אורי קופר (עזב כבר?) לא אומר שהעיתון שבו הוא כותב שייך לו. לעורך, דרך אגב, קוראים אלי סהר, אם זה מעניין אותך.

  הסיכוי שקראת את הטור של אביב לביא קטן מהסיכוי שתצליח לערוך טקסט בלי שגיאות.

  ואכן תקיפה מבריקה של וואלה ספורט – רק מה, זה כבר פורסם לפני חודש בכל הסוכנויות, ועכשיו הם פשוט חזרו על המידע הזה, עם ציטוטים חדשים.

  ועם כל העבוד לפועלך, לקרוא לירון 'טלפזון' זה לא רחוק מעילה לתביעה

  המשך עבודה פוריה

  joey

  אפריל 8, 2008 at 11:04 am

 9. אתה מעפן.
  לא, עוד לא קראתי את הפוסט של היום.
  מה שכן, נהדמתי לגלות שעם חיפוש קל באינטרנט תחת הכינוי שלך אני יכול למצוא את כל הפרטים האישיים שלך.

  לפחות ייגר וקודמיו ידעו להסתיר את עצמם, אבל לא נראה לי כל כך נורמלי שאני רושם "תמיס" ואני יכול לדעת שאתה עיתונאי בן 34 שגר בר"ג. ובוא לא נמשיך הלאה. כשיעלו עליך ויתבעו לך את הצורה העילגות שלך בבית המשפט תהיה מביכה בטח כמו שגיאות הכתיב שלך בבלוג.

  בהצלחה

  דברים שלא ידעתם על "תמיס"

  אפריל 8, 2008 at 11:05 am

 10. נכון שטלספורט אתר די גרוע.
  אבל הכינוי קשיש לאשר גולדברג כעלבון לא מתאים לך. מעבר לכך שהוא לא קשיש, ההתייחסות לגילו היא מבזה ומעידה עליך יותר מאשר עליו.
  שפוט אדם לפי עבודתו, לא לפי גילו. כשתהיה בגילו גם אתה תרצה שיתנהגו כך כלפיך.

  אבי

  אפריל 8, 2008 at 11:09 am

 11. מהרגע שמונה לעוזר מאמן הפועל ת"א, אבוקסיס הפסיק להגיש את התוכנית

  אז אם אתה לא יודע מה קורה שם, אל תזיין את השכל ותרשום שזה עובד ומעביד

  יוסי אבוקסיס כבר לא עובד ברדיו

  אפריל 8, 2008 at 11:11 am

 12. מה אתה מתנגח בשי לב? אתה בכלל מכיר אותו?
  תפסיק כבר לחכות ולנגח את ון גם כשאין צורך.

  שי

  אפריל 8, 2008 at 11:19 am

 13. ואולי אני אפילו יותר מתוחכם….

  תמיס

  אפריל 8, 2008 at 11:20 am

 14. תמיס כל הכבוד! עכשיו גם העריץ רוצה לתבוע אותך!

  רק לא כל כך הבנתי למה "טלפזון" זו עילה לתביעה, מישהו יכול להחכים אותי בבקשה?

  אבי

  אפריל 8, 2008 at 11:28 am

 15. שי לב האומלל, בסך הכל סירב להיות משת"פ של תמי.
  נדמה לי והלוואי ואני טועה שתמי מעביר מעביר כאן מסר אלים במיוחד למי שמסרב לשתף איתו פעולה: או שתהיה פודל שלי או שתחטוף ("עורך פודל).
  מעניין איזה מה היו כותבים על איומים כאלה בעומדים בשער?

  אני

  אפריל 8, 2008 at 11:51 am

 16. אופריע שוב לוואן נודע? הידיעה על צביקה שרף והסכומים הופיעה בגלובס לפני שבוע. ולא אצלך "פירסום ראשון" את בדיחה מהלכת, במקרה הטוב.

  http://www.globes.co.il/news/article.aspx?did=1000329675&fid=2605

  משתמש אנונימי (לא מזוהה)

  אפריל 8, 2008 at 12:09 pm

 17. אז לא היית מוחק את ה-USER שלך מאתר WEB2SPORT שהכיל את כל הפרטים האישיים שלך.
  מתוחכם עלק.
  יש לך מזל שאלו הפרטים היחידים שהזכרתי פה. אם תדליק אותי עוד קצת אין לי בעיה לפרסם פה גם את השם המלא שלך ואת כתובתך. אז תיזהר.

  אם היית יותר מתוחכם

  אפריל 8, 2008 at 12:18 pm

 18. לא היית מתוחכם ולא בטיח. כל הפרטים היו שם וגם אני ראיתי, בוא רק נוסיף שאתה 1.68 מ' גובה להראות לך שאנחנו יודעים. אל תרגיז את מי שכתב קודם כי הוא צודק, גם אני יודע מי אתה

  טמיס, הוא צודק

  אפריל 8, 2008 at 12:24 pm

 19. אמנם קשה כבר לספור את ההפסדים של הפועל י-ם(ואני מדבר בכאב בתור אוהד…), אבל אמש היא הפסידה לעפולה גלבוע.

  "טלפזון" זה אחלה של כינוי וככל שהתגובות הגסות מתגברות סימן שאתה עושה את עבודתך…

  אריה

  אפריל 8, 2008 at 12:51 pm

 20. לא ראית את המשחק של הפועל ירושלים בכדורסל מאתמול אבל נתקלתי בראיון שנעשה עם שמיר בסוף המשחק. עלו שם 2 נקודות שקשורות באופן ישיר לבלוג.
  1. הפרסום הראשון של אופירע לגבי חתימה כעוזר בצסק"א מוסקבה- מצוץ מהאצבע… ע"פ שמיר מישהו האכיל אותה ידיעה שקרית ( אולי אותו אחד שסגר את מסינה בברצלונה על מנת לחזק את מכבי…). שמיר אמר ש"זהו פרסום ראשון שהפתיע גם אותו"…
  2. נגד שמיר נשרקה טכנית במשחק. הוא טען בפני בכר שלא היתה עבירה וספג טכני. כששאל למה , שמיר טוען, שבכר ענה לו שישאל את עופר מתן מהארץ….
  מעבר למיחזור הדם הרע בין בכר לירושלים מגמר הפיינל פור האחרון… החיבור הישיר והשפעתה של העיתונאות למשחק מהווים יופי של נקודה לדיון. מידת השפעת התקשורת על תוצאות במשחק…

  theshortymatuzalem

  אפריל 8, 2008 at 12:53 pm

 21. תמיס חבל שלא ציינת את זה. זה היה חזק. הוא אמר את זה מיד בסיום שהוא התראיין אצל מאיה רונן

  קטעים פה

  אפריל 8, 2008 at 12:56 pm

 22. דן שמיר אמר אתמול בסיום המשחק על הידיעה של אופירה: "
  הידיעה שפורסמה היום באחד האתרים הייתה כל כך בלעדית שאפילו אני לא שמעתי עליה."
  זה היה חזק.

  קטעים פה

  אפריל 8, 2008 at 12:57 pm

 23. יאללה שבו בשקט כבר כל המגיבים מטעם וואן. זה פוסט סבבה חוץ מכמה דברים קטנים – טלפזון – לא לעניין. לקרוא לשי לב "פודל" – ושנינו יודעים שלא היית קורא לו ככה אם הוא היה מתראיין אצלך – עוד יותר לא לעניין.

  בקיצור – פחות אישי, יותר מקצועי

  צ'אק נוריס

  אפריל 8, 2008 at 1:26 pm

 24. עלאק לוואן נודע על המשכורת. זה הופיע בעיתון גלובס לפני שבוע כבר! איזה חוצפה יש לרכלנית.

  כך נראית ידיעה בלעדית אמיתי:
  http://www.globes.co.il/news/article.aspx?did=1000329675&fid=2605

  וכך נראה מיחזור הזוי ומגוחך:

  מזרחי עם שרף. מתחילים לדבר על העונה הבאה (יעל מרגלית)

  מאת אופירה אסייג ויעל מרגלית 07/04/2008 15:00

  עוד לפני המשחק הקריטי בין מכבי ת"א לברצלונה ביום חמישי, בקבוצה כבר חושבים גם על העונה הבאה. העפלה לפיינל-פור במדריד תעניק לשרף חוזה לעונה הבאה כדי שימשיך להיות על הקווים של הקבוצה.

  העובדות הן פשוטות: אם מכבי ת"א תנצח את ברצלונה ביום חמישי, היא תהיה באירוע היוקרתי של היורוליג במדריד. הפסד: והעונה הזו נגמרת.

  אם מכבי תנצח את ברצלונה ותעלה לפיינל-פור, ישיבת הדירקטוריון של מכבי ת"א ביום שישי תעסוק בראש ובראשונה בפערים בין דרישתו של שרף לעונה הבאה, ובין מה שמכבי מוכנה לתת.

  רענן כץ: מעדיף פיינל פור אירופאי מאליפות
  אחד הבעלים של מכבי ת"א לא התרגש מההפסד לבני השרון: "היורוליג יותר חשוב. בשביל ניצחון מול ברצלונה אני מוכן להקריב הכל". צפו בתקציר ההפסד
  לכתבה המלאה
  ל-ONE נודע ששרף ביקש מיליון דולר ברוטו לעונה כאשר ההצעה הנגדית מטעם הקבוצה עומדת על כשליש: 350 אלף דולר נטו לעונה. אם בחישוב גס, 350 אלף דולר נטו הם 700 אלף דולר ברוטו, הרי שהפער בין הצדדים עומד על 300 אלף דולר לעונה

  שרף והמשכורת מוואן? או גלובס?

  אפריל 8, 2008 at 1:32 pm

 25. "אתר התביעות והמסיבות" – חזק!

  גם היום היו השגיאות הרגילות בתחביר, מקווה שזה ישתפר. סה"כ פוסט מוצלח למדי, אפשר לומר שאפילו נהניתי.

  אגב, תמיס – תתעלם מהמשמיצים (או משמיץ. סבירות גבוהה שזה הכל אותו בנאדם, או שניים מקסימום). הם תקפו גם את רוסק וגם את ייגר בזמנו. ידעת שזה יגיע, לפחות אתה מוכן לכך.

  ("טלפזון" עילה לתביעה?? פחחח.. גט א לייף)

  קורא מקדמת דנא

  אפריל 8, 2008 at 1:39 pm

 26. יש שיפור. מזל טוב, תוך חודש בקצב הזה נהנה מבלוג משובח.
  ואגב, מצאתי את הפרטים על תמיס בweb2sport (סקרנות, מה לעשות) אבל מה מיוחד בזה? גם שם קוראים לו תמיס. גיל גובה ומקום מגורים לא ממש מצמצם את האפשרויות אז תפסיקו להתלהב.

  עודד

  אפריל 8, 2008 at 2:37 pm

 27. כמו שנאמר,גם אני מחזיק בידי מידע על "תמיס" ולא כדאי לך לכתוב דברים שירגיזו אותי מעתה ואילך או שזה יפורסם פה בבלוג. מעבר לזה הבלוג עילג,מטופש,ולא מעניין באופן כללי. לא כל אחד יכול לבקר תקשורת ספורט ובעוד ייגר מייסטר התאים למשימה אתה לא..אני מציע לך לפרוש או שתביך את עצמך ותבזה את המקצוע עוד!!!11!!!

  תמיס החרטא

  אפריל 8, 2008 at 3:31 pm

 28. פשששששש
  הפוסט הכי מוצלח שלך לטעמי עד היום
  ויעידו כמות המגיבים המקללים והמאיימים
  כשיתחילו לשלוח לך מכתבים מעורכי דין
  תדע שממש הצלחת

  נ.ב הקטע על שי לב באמת לא היה לעניין

  גיא

  אפריל 8, 2008 at 3:55 pm

 29. איו ואבוי לנו….

  תמיס אל תתרגש!

  כנראה נגעת להם בנקודה כואבת שכל הכתבים הטיפשים שלהם משאירים פה תגובות

  אתה על הדרך הנכונה

  אני נהנה ביומיים האחרונים

  מגיבי וואן

  אפריל 8, 2008 at 4:08 pm

 30. אתה לא ברמה של יגר מאייסטר
  אם היה צורך להבדיל בינך לבינו זה ברמה הבסיסית של הפוסט שהוא הרבה יותר נמוך וחלש מקודמו

  הצורך שלך לזלזל באנשים שאתה אפילו לא מכיר הוא לא מכובד, ראה ערך שי לב שאין לי דבר וחצי דבר איתו.
  מה ציפית? שישתף איתך פעולה ומחר יהיה מובטל? אתה בחור לא חכם בלשון המעטה
  אתה חופר לעצמך בור עמוק תמיס, ובהתנהגות הלא מכובדת שלך אתה תשלם על כך בסוף

  גיא

  אפריל 8, 2008 at 6:22 pm

 31. אחלה פוסט, אל תתרגש מהנאצות. זה רק אומר שאתה עושה עבודה טובה. מה שכן, תעבור שוב על הטקסט לפני שאתה מעלה אותו. חבל שמה שזוכרים מהעבודה הטובה, זה את שגיאות ההגהה.

  ברבאבא

  אפריל 8, 2008 at 6:27 pm

 32. הלו תמיס מה אתה מקשקש? מי בכלל מהעורכים רוצה לדבר איתך חוץ מאחד שניים מתוסכלים… תפסיק לקשקש במוח כאילו מישהו חייב לך משו ואם לא אתה תדרוך עליו, או שאתה מבקר תקשורת או בריון

  שר

  אפריל 8, 2008 at 6:43 pm

 33. תמיס,
  כמו שכתבו פה כבר קודם ,ממש לא מתאים להדביק בבלוג את הכינוי "קשיש" לאשר גולדברג.תבקר את העבודה שלו ולא אותו אישית.
  זו לא בושה להתנצל וכדאי שתעשה את זה.
  חוץ מזה, אחלה בלוג.
  "עיקרי הדברים בשפת וואן " – פנינה משובחת.
  וינסנט וגה.

  וינסט וגה

  אפריל 8, 2008 at 11:29 pm

 34. המשפט "לוואן נודע שדן שמיר חולם לאמן באירופה" הרג אותי.

  תודה על העבודה הסיזיפית, אכן אחלה בלוג.

  ג'קי רובינסון

  אפריל 9, 2008 at 2:00 am

 35. אחחח עיתונאים עלובים, לכו לעבוד במקום להפיץ ארס פה בבלוג החביב הזה. לו הייתם לפחות עושים זו בחינניות או בצורה אינטליגנטית.

  תמיס עלה והצלח. אז מה אם אתה רק 1.68, למיטב זכרוני זה היה גם גובהו של ספאד ווב.

  דרך אגב, הקטע הבא היה גדול: "מי היא שדרנית הקווים שמאוהבת יותר בזיעת חדרי ההלבשה מאשר בכדור ובמגרש ? אותה שדרנית הראתה את הגב לחתיך הורס שניסה לראיין אותה לבלוג הכי לוהט בעיר. עכשיו גם קוראי וואן מבינים."

  alficon

  אפריל 9, 2008 at 3:43 am

 36. אבא'לה, דייגו לוגאנו ולא דייויד. ונראה לי שכדאי לשים קצת דגש על נושאים כמו סיקור הכדורגל העולמי וסדר העדיפויות ועל סיקור הכדורסל, ובמיוחד ה-NBA. זירות מרתקות בתקשורת הספורט המקומית. חבלי לידה הם חלק מהסיפור, בהצלחה

  ג'יימס וורת'י

  אפריל 9, 2008 at 7:18 pm

 37. מה נסגר עם התגובות המעליבות שרצות כאן?
  אם לדעתכם הוא מזיין את השכל חובה לציין את זה כאן? אי אפשר פשוט ללחוץ על Back ולחזור מאיפה שבאתם?

  רוני

  אפריל 14, 2008 at 9:11 am


להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל פלוס

אתה מגיב באמצעות חשבון Google+ שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

w

מתחבר ל-%s

%d בלוגרים אהבו את זה: