עומדים בשער

ביקורת על תקשורת הספורט

נאה דורש נאה מקיים

with 24 comments

מבקרים גם אותי אני רואה את הביקורות נגדי בימים האחרונים ולא בורח מהן. מקבל באהבה כל מטח עגבניות כלפיי. הביקורת שלי איננה תורה מסיני, ודאי שגם אני טועה או מחטיא ממטר. יש שדורשים שאהיה קצר ושנון כמו הצמד רוסק. אבל זה הסגנון שלי. לפעמים אני מאריך, מנסה ללמוד תוך כדי תנועה ולמצוא את שביל הזהב. בכל אופן, אני מביא סגנון אחר ומקווה שהתבשיל יערב בכל זאת. משקיע בזה הרבה מדי יום, אני גם בנאדם עובד שלא נמצא תמיד בסביבת אינטרנט, דבר שמקשה מאוד.

אלו הם לא דבריי, אלא של ייגר מאיסטר (19.8.2007), אך אין זה אומר שמה שהוא כתב בזמנו אינו תקף גם היום. איש לא מושלם ובדיוק כפי שאתרי האינטרנט והעיתונות מועלים על המוקד על שגיאותיהם מדי בוקר בשעה 11:00, כך גם שגיאותיי זוכות להתייחסותכם ובמקביל אני מנסה לשפר את הבלוג מדי יום ביומו.

אנצל את ההזדמנות כדי להתנצל בפניו של שי לב, העורך של אתר המסיבות, על הביקורת האישית והנוקבת מאמש (הרי ברור לכולנו מדוע הוא לא התראיין). אבקש לציין שאין הכוונה לצלוב כל אחד שיסרב להתראיין, אחרי הכל זוהי זכותו המלאה. כמו כן, אשמח להבהיר כי הכינוי "קשיש" לאשר גולדברג היה סוג של מחמאה ואולי העובדה שאיש לא ראה בה כך מסמלת את הבחירה השגויה בכינוי.

7 דקות בגן עדן

אמש הזניק ניצן שירזי את כתבי הספורט לריצת 110 מטר משוכות בדרך ל"פרסום ראשון" על דבר מינויו של טל בנין כעוזר מאמן מכבי פ"ת. מאיה חסון שפתחה בסערה השיגה עבור ספורט5 את הידיעה בשעה 21:05 ולצד "הפרסום ראשון" המפורסם שהופיע פתחו ברחוב קרמניצקי את בקבוקי השמפנייה, אך הפוטו פיניש מגלה שאיציק יצחקי מוואלה סיים בדיוק באותה שנייה עם מאיה חסון והוא דווקא נשאר הרבה יותר צנוע. סנסציית המרוץ הייתה ללא ספק גברת התוכן המחזיקה בתואר האלופה האולימפית ב"פרסום ראשון" בביצות מקומיות. אופירה סיימה רק במקום השני בפער של 7 דקות אחרי חסון ויצחקי. בדיוק כמו ששאול אייזנברג חגג אליפות לקבוצת הפועל ת"א למרות סיום העונה במקום השני, כך גם אופירה התקשטה בסרט של ה"פרסום הראשון" בלי סיבה מוצדקת. התרגלנו.

התקציר שהתארך

השעה היא 01:58 שעתיים וחצי לאחר סיום משחקי רבע גמר ליגת האלופות ועדיין לא עלה באתר של ספורט5 תקציר מאחד המשחקים. כאחד שלא ראה את השידור ציפיתי וחיכיתי לתקצירים בהם מתגאה אבי "הודיני" בר כאילו היו נכס צאן הברזל של הספורט העולמי. חבל מאד שמישהו בעריץ לקח את הזמן ועשה חצי עבודה, כי תקציר עם שלושה שערים מתוך שישה (ארסנל – ליברפול) זה כמו לשמוע חצי בדיחה שבסופה איש לא יצחק. התקציר בין צ'לסי לפנרבחצ'ה לא נראה בכלל עושה דרכו לרחוב קרמניצקי מערוץ 2 וחבל. התקצירים המהווים את ספינת הדגל של העריץ הפכו אמש לסירות קיאק חסרות משוטים במימיו של נהר הירקון.

מישהו שינה את החוקים באופ"א

כל חובב ספורט יודע שמשחקי גומלין מוכרעים על יחס שערים, במקרה בו יש שוויון מה שמכריע את הכף אלו כמות שערי החוץ שהבקיעה כל אחת מהקבוצות. במצב של 1:1 החליט אתר התביעות והצנזורה שהוא משנה מעט לאופ"א את החוקים ומעלה את ליברפול כבר במהלך המשחק. כל הכבוד למי שהעלה את ליברפול לחצי הגמר עוד במצב של 1:1, אני הייתי מוקיר לו תודה ובאופן סמלי מעלה אותו על הטיל הראשון בדרך לעבודה אחרת.

אין קול ואין עונה

אמש כל אתרי הספורט התייחסו להחלטות מנהלת הליגה בכדורסל, בכל הקשור ל"חוק הרוסי" והרחבת מספר הקבוצות בליגה בעונה הבאה. אולי זה רק אני, אך אם בכדורגל הייתה מתקבלת החלטה של הגדלת מספר קבוצות בליגה היה שישו ושמחו בכל כלי תקשורת אפשרי. ספקולציות על הקפאת יורדות / הגדלת מספר העולות היו מוציאות את מיטב הרפש של הכדורגל הישראלי החוצה ומביאות גשם של "ראיונות מיוחדים". בכדורסל הסיפור הרבה יותר רגוע ומתקבל כמובן מאליו, הי את איש זה אינו מעניין. ציפיתי לאיזה טור דעה עצבני שיפרגן לחוק הרוסי, אך יתקוף את סוגיית העלאת מספר קבוצות באמצע העונה. אולי בגלל שזה בכדורסל הציפייה שלי מוגזמת, סליחה.

מעיתוני היום

בידיעות אחרונות נכנסים כצפוי למצב מלחמה, אולי זה התרגיל הגדול של פיקוד העורף או רק עשרות אוהדי מכבי שאמש הגיעו עד לשדה התעופה בכדי לקבל את שחקני ברצלונה, אך הכותרת שניתנה למוסף הספורט – "עד כאן" הינה הנכונה ביותר שיכלו אנשי המדור לייצר. גם העימוד של העיתון נכון הפעם. שלושה עמודי כדורסל תחילה, ליגת אלופות ושאר הענפים.

סיקור משחקי אמש מליגת האלופות על ידי יאיר קספריוס היה יבש כרגיל, זה לא מתפקידו של קספריוס, אך נדמה שהגיע הזמן שבידיעות יכבדו יותר את קוראיהם ויוסיפו איזה טור פרשנות חביב אפילו מאמר מערכתי על המשחקים שמשוחקים בליגה הטובה בעולם. שכן מי שהפסיד את השידורים בטביזיה לא זכה הבוקר ולו לשמץ של ניסיון להעביר אליו את התחשוה של המשחק אמש באנפילד.

נדב צנציפר ומיקי שוורץ מביאים הבוקר את סיפור המלחמה שהתחוללה מאחורי הקלעים של התוכנית אחד נגד מאה בין אריק זאבי ואודי גל. הכתבה שכתובה בניחוח צהבהב יכלה לשאת הרבה יותר משקל אילו השניים היו מנסים לתהות מה כל הרעש שנעשה באולפנים בנווה אילן מספר לגבי היחסים המקצועיים בין ספורטאינו שאוטוטו מגיעים לבייג'ין.

במעריב החליטו על פרוייקט "מיוחד": הישרדות, גירסת הכדורגל. תודו שאת ההברקה הזו עוד לא שמעתם. בעמ' 2 ו-3 מסוכמים שני משחקי ליגת האלופות מאמש, כל אחד עם תמונת 40% דף משלו. הכותרת המעטרת את התמונה בעמ' 2 היא: "ווינרפול" בעוד שהכותרת על גבי התמונה בעמ' 3 היא… אופס, כנראה שאחידות היא מילה גסה ברח' קרליבך. לטובה, אציין באותו עמ' 2 את ניצן חורש הכתב לענייני אנגליה וצ'לסי בפרט- כהרגלו, חורש כותב טור רהוט, קצבי, ענייני ומעניין. כדורסל- בעמ' 4 חגי סגל מביא כתבה שעושה רושם מאוד מעניינת ע"פ כותרת המשנה, אך בפועל הביצוע ארוך, מייגע ולא מחדש כלום. הקושי הגדול ביותר מבחינה חזותית היה להבין שהכתבה נמשכת בעמ' 5.

הארץ:רק לקראת הצהריים הצלחתי להשיג בידי את מדור הספורט של הארץ. האמת שדווקא העובדה שכבר עברתי על שני מוספים לפניו הפכה את הקריאה בו למיוחדת ומענגת הרבה יותר. אני די בטוח שכולכם יודעים את הדברים, עוזי דן שוב נתן שיעור מאלף לכל מי שמנסה לסקר את הכדורגל העולמי עם סיקור טוב וממצע של משחקי אמש מליגת האלופות. צמד טורי הפרשנות של שאול אדר ומייק אדאמסון היו בדיוק מה שחסר בידיעות בכדי להדליק את היצר בקריאה שלאחר משחק.

כתבתו של משה הרוש על הסיבות להתרסקותו של יניב קטן שוב מוכיחה בפעם המי יודע כמה כי כשיש כתבים טובים לעיתון כזה או אחר, התוצאות הן בהתאם – נפלאות. 

לסיום: מחד, אבקש להעמיד שני נושאים על דיוקם בכל הקשור לביקורת שהושמעה כנגד ספורטליין. גם המקרה עם רנה לימה (פרסום שם מחלתו) וגם הפרסום ל"אתרים לא חוקיים" (מסתבר שהפרסום הוא לאתר שש-בש חדש, מה לעשות? עדיין חוקי…) הינם באישור, והביקורת עליהם לא הייתה במקום. מאידך, אני שמח לראות את התגובות המפרגנות והקוטלות של המגיבים שחשיבות הבלוג עומדת לנגד עיניהם. כל איומי התביעה והברכות "לך הבייתה יא עילג", "תקן כבר את השגיאות" ו"יוחזר ייגר לאלתר" רק מחזקים אותי להשתפר.

לפניות, טענות ומענות themistopoloi@gmail.com .

מודעות פרסומת

Written by תמיס

אפריל 9, 2008 בשעה 10:16 am

פורסם בספורט

24 תגובות

Subscribe to comments with RSS.

 1. תהיה חזק ואל תיכנע לכל המשמיצים, רק לפני שאתה מפרסם את הבלוג תעבור על שגיאות כתיב כי בכמה מילים פספסת אותיות. חוץ מזה בלוג מצוין ואני נהנה לקרוא אותו במיוחד גם שאתה יודע לבקר את עצמך וללמוד מהשגיאות.

  שי

  אפריל 9, 2008 at 10:25 am

 2. המשחק הבודד היום בליגת האלופות רק ב+

  צהוב עולה

  אפריל 9, 2008 at 10:30 am

 3. לך הביתה יא עילג

  יוסף ק

  אפריל 9, 2008 at 10:40 am

 4. אין לי בעיה עם העלגות שלך, ממש לא. קורה לכולם. (חוץ מלאופירה, שאצלה זה באופי). יש לי בעיה עם חוסר ההבנה שלך. היום במעריב (גילוי נאות: אני לא עובד שם) היתה כותרת ווינרפול על התמונה של עמוד 2. למה לדעתך דרושה כותרת נוספת גם לעמוד 3? הרי מדובר בכתבה אחת רציפה (של רון עמיקם). לפי מה שכתבת ניתן להבין כאילו מישהו שכח פה משהו. לדעתי אין זה כך. נהוג כבר לסקר שני משחקים או יותר תחת כותרת ומשנה משותפים.
  ולגבי פרויקט ההשרדות, אני מחודה שטרם קראתי, אבל כל עוד מדובר באייל לוי אני שוכנע כי שווה לקרוא. אגב, לי יש הרגשה שאתה לא הטרחת את עצמך לקרוא כ"כ הרבה עמודים ומיהרת להגיע למסקה על סמך הכותרת/הפרויקט. חבל.

  מקינטוש

  אפריל 9, 2008 at 10:50 am

 5. מקינטוש כל מלה בסלע. טמיס, אתה לא פוגע, ואגב הפסקת לקרוא שרוליק פתאום, כי זהו חבר שלך עזב ולא צריך לשבח אותו, אבל גם בארץ שכרגיל עושים בית ספר בצ'מפיונס הפסקת? חבל

  דני

  אפריל 9, 2008 at 10:55 am

 6. תמיס, אני מתחיל לחבב אותך יותר ויותר. עם כל קריאה אליך ללכת, אני מגובש יותר לקרוא לך להישאר. נכון שהיה קשה לי להתרגל אבל, די לי בכך שייגר – הענק בעיני – העביר לך את המושכות ונתן בך אמון, כדי שאתן לך מאה ימים של חסד. מיום ליום אתה מתעלה. אל נא תשים ליבך לרשעים. הם אלו המגיבים נגדך. אל תתן להם לנצח. יאללה, שיהיה לך יום טוב.

  פופיק ארנונה

  אפריל 9, 2008 at 11:12 am

 7. אני מבין את הטענה החוזרת כנגד הסנסציוניות המיותרת והטפיחה העצמית על השכם שבאה עם כל באנר "פרסום ראשון". אבל אני מרגיש צורך לציין שמבחינה לשונית לפחות, וגם משפטית (לעניות דעתי), אין כאן בעיה אמיתית.

  הרי הטקסט – "פרסום ראשון" מעורפל ופתוח לפרשנות.

  אפשר בהחלט לפרש אותו כ "אנחנו הראשונים לפרסם".
  ואז טענת הנגד שמישהו אחר במקום אחר פרסם כמה דקות קודם, רלוונטית ומקובלת. במקרה זה "פרסום ראשון" הוא שקר.
  אבל, מתקבל על הדעת לחלוטין שכוונת הטקסט היא: "זו הפעם הראשונה שאנחנו מדווחים על כך".
  ואז טענת הנגד אינה רלוונטית, ואין כאן בעייה (מלבד טעם רע).

  הייתי מתמקד בנעיצת סיכות במכבסת המילים של one, ומסביר לקוראים שלא בהכרח מדובר במידע בלעדי או ידע מוקדם, במקום לטרוח על מי פרסם מה וכמה דקות לפני.
  זה רק מוריד אותך לרמה שלהם.

  כאמור, השימוש במינוח הוא בעייתי בעיקר בגלל הארשת הרב משמעית שהוא מעביר.
  אולי יש מקום ליצור מילון/תרגומון: one-בני אדם.

  טרף קל

  אפריל 9, 2008 at 11:50 am

 8. ההתעלמות הבוטה שלך היום מעיתוני ישראל היום והארץ תמוהה ביותר. או שפשוט גנבו לך את העיתונים מפתח הדלת או שסתם התעלמת מתוך נקמנות לא ברורה. היומרה שלך לביקורת על תקשורת הספורט בארץ אולי מבורכת, אבל התעלמות בוטה מכלי תקשורת נחשבים הופכת אותך לחובבן שכונתי שהחליט בוקר אחד לפתוח בלוג באתר נידח. אותי לא תראה פה יותר. שלום ולא להתראות

  פיטר פן

  אפריל 9, 2008 at 11:51 am

 9. הוא לא מתעלם מהארץ מתוך נקמנות, הוא פשוט מתקמצן לקנות את העיתון היקר יותר, אז לידיעתך יש גם גרסת דפוס באתר האינטרנט שלהם ומאחר ואתה יודע שזה עיתון הספורט הטוב ביותר, יאללה, תתחיל לקרוא, להשכיל, להחמיא ולבקר.

  משתמש אנונימי (לא מזוהה)

  אפריל 9, 2008 at 11:55 am

 10. אם רק היית טורח לקרוא הארץ, היית מגלה ששאול אדר שוב הביא טור טוב יות מזה של חורש (המצויין שלעצמו).
  באותו עניין, לא הבנתי מדוע בכל פעם שאתה כותב ביקורת על "הארץ", אתה מקפיד לכתוב "מי שהצליח לשים ידו על מוסף הספורט של הארץ", כאילו היה זה עיתון סודי המועבר רק לרשימת תפוצה מצומצמת ביותר. אז נכון שהעיתון קצת יותר יקר מידיעות ומעריב, אבל אין אדם בארץ שלא יכול להרשות לעצמו עשרה שקלים וחצי. מה גם שהעיתון בכללותו עולה על מעריב וידיעות בכל פרמטר.

  הרדיו של סירוטקין

  אפריל 9, 2008 at 12:02 pm

 11. לשלומי ברזל המקורי, החיקוי והארד: אנא ממך (ואני מניח ש 3 התגובות מעלי אשר מדברות בשבחו של "הארץ" הן אותו בן אדם, ששרד את הבלוג הקודם והגיע עד הלום) אתה באמת מאמין שהמניפולציות עוזרות? זה רק יוצר אנטי לעיתון הזה, ואני שפעם באמת נהניתי לקרוא אותו וקראתי לידיעות ומעריב "צהובונים" לעומתו, היום די סולד ממנו. הכתיבה הברברית הזאת היא בדיוק ההיפך ממה ש"הארץ" ייצג פעם. אתה באמת חושב שזה משרת את מטרתך ?

  ולתמיס, סחטיין על עוד פוסט מוצלח. המשך כך (ובחייאת, תעשה בדיקת איות מדי פעם. ו"טלוויזיה" כותבים עם ו'! לועזית או לא, זאת כבר מילה בעברית לכל דבר).

  קורא מקדמת דנא

  אפריל 9, 2008 at 12:43 pm

 12. לא יודע לגבי השנים שהגיבו מעלי, אבל אני, לפחות ממה שאמא שלי תמיד אמרה לי, אדם בפני עצמי. וגם לא קוראים לי שלומי.
  אין לי בעיה גם שתמיס יבדוק IP על מנת לאשר זאת.
  אם נניח לרגע בצד את מדורי הספורט, הארץ פשוט עיתון טוב בהרבה מידיעות או מעריב. ה"כותרת" שלו בדר"כ יותר מעניינת מזו של המתחרים, וכוללת כתבות צבעוניות שמגיעות למרחבים רחוקים יותר. חלק ב', אפילו לאחר האנשלוס לכותרת, מתעלה בהרבה מעל זה של ידיעות, ובדר"כ טוב מזה של מעריב (שמאז שרפי מן החל לערוך אותו ועופר שלח הצטרף לצוות הכותבים שלו, השתפר באלפי מונים). גלריה בדר"כ מעניין יותר ממדורי התרבות בידיעות ומעריב. ואסור לשכוח את הערך המוסף של דה מרקר.
  אז כן, הוא שווה יותר מפי 2 במחיר.

  הרדיו של סירוטקין

  אפריל 9, 2008 at 1:25 pm

 13. זה היה כתוב אצלם בשעה 21:15 ואני ראיתי את זה בעיניים שלי!!!!! לא יודע מה היה בWALLA כי לא ראיתי אבל בוודאות אני אומר שערוץ 5 הזיזו שעון וחבל שאין לך צילום מסך

 14. אני ראיתי במו עיניי את הראשי של ספורט 5 ב-21:14 כשאיזי שרצקי מתנוסס בגאון. אחר כך הזיזו שם את השעון.. בחזרה לעתיד 5

  קרמיט

  אפריל 9, 2008 at 6:21 pm

 15. מצטער שהייתי בחופשה כפויה מהמשרה הזו עקב עומס בעבודה. הייתי בטוח שאחרים ישלימו כאן את המלאכה, אבל זה לא מספיק שהפוסטר כותב שעיתון הארץ מעניין וטוב. עיסוי האגו חייב להיעשות בצורה מקצועית.

  לפיכך הוצהר, פורסם והוסכם כדלקמן:

  אין על עיתון הארץ. להגיד על מדור הספורט שלו שהוא הכי טוב בארץ 'by far' זה עלבון. זה האנדרסטייטמנט של האנדרסטייטמנט. ול-17% אוהדי הפועל מבין גולשי וואן שנקלעו לפה במקרה: עיתון הארץ הוא העיתון הכי טוב בארץ. המדובר בעיתון משובח, נפלא, מרענן ומרתק. לא מבין איך מוזס, נמרודי ואידלסון לא מגיעים כל בוקר לשכב בכניסה למערכת כדי שברזל והחברים ינגבו עליהם את הרגליים בכניסה לעבודה. ולשאר קוראי וואן – הארץ יהיה העיתון הכי טוב בארץ גם בפוסט הבא.

  מעבר לכך, טור מומלץ: http://www.tapuz.co.il/blog/ViewEntry.asp?EntryId=1227692.

  S&M

  אפריל 9, 2008 at 6:35 pm

 16. עין עקומה כותב בבלוג שלו בתפוז:

  בתור אחד שקורא באופן קבוע את מדור הספורט של "ידיעות אחרונות", אני מרגיש שהעיתון פשוט מזלזל בי. מכתב למערכת מקורא נעלב

  את הפוסט הזה יכולתי לכתוב בכל יום מן הימים בחודשיים האחרונים. המצב הוא לא חדש, הוא רק מרקיע, למעשה שוקע, לשיאים חדשים. אינני בעל עבר עיתונאי כלשהו, ואינני מתיימר ללמדם איך לעשות עיתון- אך כקורא אינטילגנט וחובב ספורט של "ידיעות אחרונות", קשה שלא לשים לב למגמה מצערת: בעוד ששאר העיתונים הבינו שבעידן האינטרנט הם חייבים להיות בעלי אופי מגזיני, העיתון מתנהג בצורה צהובה וזולה, כמו איזה אתר ספורט אחד. טלו לידיכם עיתון בבקשה.

  סממן מספר אחת למחלת הצהבת שבה לקה העיתון, מופיע כבר בעמוד הראשי: כשבשער אתה מוצא ידיעה קלאסית של מדורי רכילות, אתה יכול להבין מה תמצא בעמודים הפנימיים. אודי גל הסתכסך עם אריק זאבי בעקבות השתתפות בתוכנית "אחד נגד מאה"? איך לעזאזל זה קשור לספורט? למה זה אמור לעניין אותי? זהו אייטם מעולה לעמודי הרפש, אבל "גליץ`" כזה ככותרת בעיתון מכובד, לא מתאים. הלאה.

  מי שראה את המשחק בין ליברפול לארסנל אמש, יודע לספר שראה את אחד המשחקים הגדולים שידעה ליגת האלופות בשנים האחרונות. את "ידיעות" זה לא ממש מעניין, שהרי איננו חובבי כדורגל איכותי אמיתי. מבחינתם, ישראלי יהיה בגמר הצ`מפיונס ליג וזאת הכותרת. עם כל הכוד לגרנט ובניון, לא בגללם אני צופה בטלוויזיה בערבי שלישי-רביעי, אלא בגלל אותם משחקי ענק כמו אתמול. ההתייחסות למשחק בדפי העיתון ממש זלזלה בי כאוהד כדורגל משובח: הידיעה נדחקה לעמודי האמצע וזכתה לסיקור חדשותי נטו, וזה בדיוק מה שיכולתי למצוא באינטרנט עוד אתמול בלילה. לצד הסיקור, הופיעה רשימת המרוויחים הגדולים של הכדורל האירופי, כפי שפורסמה אתמול ב"פראנס פוטבול", בלי הקשר הגיוני במיוחד (כשאפילו המובילים, בקהאם ומוריניו לא ממש בעניין הצ`מפיונס בימים אלו). עלוב, מגוחך, לא מעשיר או מעניין בשום צורה.

  יש עוד ועוד דברים להלין עליהם רק בעיתון של היום, כמו למשל שיום לפני משחק של מכבי, מכריע אך לא היסטורי, שלושה עמודי הפתיחה עוסקים בזה (למה אני אמור לצפות מחר למוסף שלם לקראת המשחק?); או חזרתו לאור הזרקורים של טל בנין, שאותה בחרו להציג באופן מופרך כדו-קרב שייערך בשבת בינו לבין מכבי חיפה, קבוצה בה שיחק לפני כעשרים שנה ואפילו לא נחשב בה סמל; בקיצור, כל מה שפונה לצד הרכילותי, ל"מכנה המשותף הנמוך ביותר", מבורך בעיתון הזה. ואני שואל, לא מגיע לי קצת יותר מזה?

  עקום

  אפריל 9, 2008 at 6:52 pm

 17. זה פשוט פתטי שאתה כל הזמן מלכלך ככה על וואן… כאילו שייגר הציב לך רף מסויים כי הוא לא אהב אותם, ואתה מנסה להתעלות עליו וככה להתחבב על הגולשים פה. עלוב! יש גבול לכל דבר… תבקר את האתר, בכייף. אבל בטעם. עם טקט! די לנסות לרדת על כל דבר כי אתה יודע טוב מאוד שהיית מת להגיע ל-ר-ב-ע ממה שהשיגה "מנהלת אתר הריכולים והמסיבות" בעצמך.
  במקום זה… אתה יושב בבית ומבקר במרמור כתיבה של אחרים… בלי טיפת אובייקטיביות. עלוב!

  הילה

  אפריל 9, 2008 at 7:42 pm

 18. מעניין מאוד שאתה לא מתייחס לזה שבספורט 5 משחקים עם השעון כל היום וכל הזמן… הודעות דובר מסודרות עולות כפרסומים ראשונים אבל לזה אתה לא מתייחס, אפילו לא במילה… מאוד הוגן מצידך. אם זה היה עולה בONE בטוח שהיית מציג את זה לראווה.

  מ

  אפריל 9, 2008 at 7:46 pm

 19. הביקורת אובייקטיבית לחלוטין. וואן קיבלו גם מחמאות.

  תמיס

  אפריל 9, 2008 at 7:56 pm

 20. ידיעות אחרונות נראים זוועה. אין יד מכוונת מלמעלה.
  מישהו יודע מה עם העיצוב החדש שלהם? אם אין מה לקרוא אצלם אולי לפחות שייראו כמו עיתון מודרני ולא כמו גוש גראפי חסר זהות.

  נעם

  אפריל 9, 2008 at 7:58 pm

 21. תמיס, קבל רעיון: למה שלא תוכיח מחר שאתה מבין דבר או שניים בעיתונות ותנתח את כתבות כל העיתונים והאתרים בשבוע האחרון לקראת המשחק הקובע של מכבי נגד ברסה? נסה לבדוק מי הכין כתבות יותר מעניינות, עמוקות ומקצועיות. תן איזו השוואה מעניינת והשתק את המלעיזים. לך על זה.

  טסילאיר

  אפריל 9, 2008 at 8:52 pm

 22. תמיס, מתי תפנימו אתה וחבריך האחרונים לדסק הולך ונעלם:
  כדורסל לא מעניין אף אחד אם זו לא מכבי ת"א (שגם האהדה אליה לא קשורה בכלל למשחק).
  זה למה אף אחד לא כותב, לא מגיב, ולא יודע בכלל מה זה "החוק הרוסי"

  קונילמל

  אפריל 11, 2008 at 4:31 pm

 23. לא הבנתי איך פרסום שם המחלה של רנה לימה זה באישור.

  אתה טוען שספורטליין השיגו אישור מהשחקן?

  רועי

  אפריל 11, 2008 at 5:53 pm

 24. תמיס יקר/ה, קצת הבנה ובקיאות בחומר לא תזיק: כבר בקיץ האחרון נקבע כי תהיה יורדת אחת מליגת העל בכדורסל ושלוש עולות מהליגה הלאומית. כך שההחלטה עכשיו היתה בעצם לא לשנות דבר. על זה אתה רוצה שיכתבו טורים? עד שהמינהלת מחליטה *לא* לשנות פורמט באמצע עונה?

  ואם חיפשת טור שישבח את החוק הרוסי – היו לפחות שניים כאלה בעיתונות הכתובה בשבועות האחרונים. אין בעיה לרדת על מה שיש, אבל לפחות תשתדל לדייק בעובדות בעצמך.

  ולגבי הכותרת של "ווינרפול" בעמ' 2-3 – כן, היתה כותרת אחת לכל הסיקור של ליגת האלופות. זה מעין רעיון מהפכני שכזה. לשים כותרת אחת לטקסט. שוס היסטרי.

  O.W.N

  אפריל 12, 2008 at 1:04 am


להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת / לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת / לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת / לשנות )

תמונת גוגל פלוס

אתה מגיב באמצעות חשבון Google+ שלך. לצאת מהמערכת / לשנות )

מתחבר ל-%s

%d בלוגרים אהבו את זה: