עומדים בשער

ביקורת על תקשורת הספורט

בא לשכונה בחור חדש

with 16 comments

המאבק המתמשך בתכלואיה של תקשורת הספורט המקומית החתים בהעברה חופשית את מורו ופוליצר שהחל ממחר יבקרו את תקשורת הספורט מנקודת מבטם ב"ישרא-בלוג". למרות הביקורת שמשמיעים צמד הבלוגרים, אני מקבל את פניהם בברכה, אחרי הכל העשייה היא החשובה ביותר. בהצלחה.

על ראש הברוש

ברחוב קרמניצקי סוערות הרוחות עקב החלטתו של אבי בר לנגוס מתחומי אחריותו של ירון טלפז ולהעבירם למוני ברוש. ברוש שבעברו שימש כדובר של טלעד, "נהנה" לאחר מכן מיחסה של אופירל'ה בזמן ששימש מנהל איזור הוידאו בעONEטה וכיום הוא בערוץ הספורט בתפקיד סמנכ"ל הפיתוח העסקי. נראה, שהחלטותיו האחרונות של ברוש שסיכם עם נענע10 ו-ICQ על שיתופי פעולה והוא האחראי על הקמת הרשת החברתית החדשה של הערוץ, לא נעלמה מעיניו בר שהעביר לברוש גם את נושא הכספים וניהול התקציב. טלפזון קיבל ברגשות מעורבים את ההחלטה ונרשמה קרירות בין הצדדים שעד כה עבדו בשיתוף פעולה מלא.

מעיתונות היום

באי-תון של המדינה הפילו עצמם בפח(ים) לאחר שיצאו בכותרת צפויה כדי לחפש שגרירים, אך מלוכה הם לא ממש מצאו. הדו קרב הישראלי מעטר את כותרת המוסף שדוחק הצידה את הניצחון השני של הפועל חולון על מכבי תל אביב שמוכיח שאפשר להוציא את הכדורסל הישראלי מהקבר ולתת לו עוד כמה מכות חשמל בדרך למרכז הבמה התקשורתית. תשעה עמודי גיהנום מפרידים בין הכפולה לקורא התמים, שנאלץ לחלוף על פני כתבות משמימות על כדורסל נשים, פרוייקט הנבחרת של המדינה ועוד. אמיר אפרת חייב להוריד את חלוק הרופאים, היות שהניתוח המשעמם למשחקי המחזור הקרוב (הלו, היום יום שלישי…עוד נספיק לשכוח עד שבת את התובנות של אפרת) מרדים לא רק את הקורא, אלא גם את המאבק התחתית הלוהט בליגת העל בצל אירועי בית"ר.

החינמון הפיק לקחים מאתמול ועם הרבה פרופורציות פתח את המדור ם הניצחון הגדול של הפועל חולון על מכבי. זריקת האדרנלין שקיבלה ליגת "ווינר" מקבלת תגובה ראויה מאבי סגל ואלי סהר שבאלגנטיות מנתחים את המשחק מאמש. סהר בכותרת גדולה "מי המרגל של חולון" לא מחמיץ הזדמנות לעקוץ את צביקה (סליחה צבי…) שרף. ליאב נחמני הוא היחיד שהתייחס לסוגיית שידור הסרט על עודד קטש בערוץ 10, ההכנות של מכבי לפיינל פור דוחות סרטים, והצופים יאלצו כנראה להמתין מעט בדו קרב קטש- מכבי. הכתבה של עמית לוינטל על דרוגבה לא השיגה את פוטנציאל הטמון בה. רביב שכטר מתייחס לסוגיית הספסול של בניון ובן חיים באנגליה והשלכתו על הנבחרת הלאומית, נחמד מאד.

בהארץ שומים על הרמה הגבוהה. שאול אדר האיש למשימות מיוחדות בממלכה הבריטית מצליח להעביר את האווירה המחשמלת באנפילד בצורה מרתקת, גם הניתוח הנפלא של ההיסטוריה ויחסי הוחות בהחלט מקנים לו את המקום הראשון בפריוויו לליברפול – צ'לסי. עוזי דן עושה ניסים ונפלאות במדור הכדורגל העולמי. כתבתו הנהדרת על סיפור הזכייה של פ.ס.וו איינדהובן באליפות הולנד מוכיחה שוב כי גבם בחו"ל אי אפשר על הארץ.

מי שכח לעדכן ?

ב-Ynet פרסמו אמש כי להתאחדות לכדורגל לקחו ארבעה ימים תמימים כדי לעדכן את הניצחון הטכני שפסק בית הדין לזכותה של מכבי הרצליה בטבלה של ההתאחדות. עבודת המחקר שביצע הכתב נמשכה אולי חצי דקה, אך את הקרדיט הוא ראוי היה לקבל היות שהיה היחיד שהתייחס לנושא. האם הרצון להמשיך ולקבל הזמנות מההתאחדות גרם למיסתורין סביב הכתב שחשף את המבוכה…מעניין.

כתבנו לעניינו שופטים

אחרי שחשף את הפרשה של שי אוסדון באיגוד השופטים, ממשיך מוטי פשכצקי "לישון" במשרדי האיגוד ולחשוף את מערומיו מדי שבוע. הפעם, "פרשת הפייסבוק" של משה בוחבוט היא זו שמסעירה את חברי האיגוד שטוענים לטעם לפגם בהחלטות מקצועיות של שופטים. רק חסר שבוחבוט ישלח לכל חבריו אפליקציה למניעת כרטיסים צהובים ואדומים ובכלל החגיגה באיגוד תהיה מושלמת. 

לא שיחה ולא נעליים

 אמש פורסמה בעONEטה כי תערך "שיחה גורלית" בין גרנט לבן חיים אשר תקבע את עתידו של הבלם. מסתבר שצ'לסי בכלל נמצאת מאתמול בבית מלון בליברפול לקראת המשחק ובן חיים נשאר בלונדון. השיחה כצפוי לא התקיימה והבלוף התפוצץ לאופירל'ה בפנים. ככה זה שאתה נשען על מקורות זרים ואינך מדבר עם הגורמים המעורבים כדי לוודא את אמיתות הפרשה.

לפניות, טענות ומענות themistopoloi@gmail.com .

מודעות פרסומת

Written by תמיס

אפריל 22, 2008 בשעה 12:19 pm

פורסם בUncategorized

16 תגובות

Subscribe to comments with RSS.

 1. תכלואי הכתיב שמקבלים את פניינו כבר במילה השלישית בפוסט, מאפילים על כמה אייטמים טובים, ובראשם האינדסייד אינפורמיישן (מידע פנימי נשמע לא סקסי מספיק, סורי. כלומר 'צטער) ממסדרונות רחוב קרמניצקי. עלה, הצלח והגהה.

  אבשלום חור

  אפריל 22, 2008 at 12:29 pm

 2. אח שלי, אתה חייב לעשות משהו עם שגיאות הכתיב וההגהה שלך. זה מביך וחבל.

  ברבאבא

  אפריל 22, 2008 at 12:34 pm

 3. מצטרף למגיבים מעלי. לפני שאתה מעלה את הפוסט תעשה SPELLING, יחסוך לך הרבה ביקורו ועוגמות נפש
  תאמין לי.

  ארתור הלוחם

  אפריל 22, 2008 at 12:44 pm

 4. אאאה

  יוסי

  אפריל 22, 2008 at 1:27 pm

 5. כלומר, תמיס אל תדאג אתה עוד תשתפר, אל תיתן לילדים של וואן לעשות לך חיים קשים

  יוסי

  אפריל 22, 2008 at 1:28 pm

 6. אדם עם כל כך הרבה שגיאות כתיב בוודאי לא כתב באופן מקצועי מימיו. ההבנה שלו בספורט ממילא חלשה. אז מה בדיוק מעמד הביקורת שלו?

  שלמה מן

  אפריל 22, 2008 at 1:53 pm

 7. בחיי שאתם חבורה של מסכנים.
  מדובר פה בבלוג, הכותב אינו מקבל משכורת מזה. מי שלא מרוצה שפשוט לא יכנס.
  ישראלים קוטרים, לא טוב לכם, תפתחו בלוג משלכם.

  יונתן

  אפריל 22, 2008 at 2:13 pm

 8. לקרוא את הבלוג של היום, אבל כבר במילה השלישית נתקלתי ב"תכלואיה", ופשוט החלטתי שלכאן אני נכנס יותר.

  אתה פשוט עלוב. מה שעוד יותר עלוב זה שאתה לא מודע לשגיאות הכתיב האלו ואם אנשים לא מעירים לך אתה לא מתקן את השגיאות לבד.

  דווקא רציתי

  אפריל 22, 2008 at 2:43 pm

 9. אני אוהב את הגישה שלך לגבי הבלוג החדש. שנאמר 'אלף פרחים יפרחו'. יש מספיק חרא בעיתונות הספורט הישראלית כדי למלא גם עשרה בלוגים.

  ולכל המגיבים: לא טוב לכם – יש למעלה מימין כפתור קטן שמסומן ב-X. תלחצו עליו ותעשו לכולנו טובה.

  דרומי

  אפריל 22, 2008 at 3:00 pm

 10. מאכזב, שגיאות כתיב כבר במשפט הראשון? נמאס קצת

  צ'אק נוריס

  אפריל 22, 2008 at 3:06 pm

 11. ידיעות שמים תמונה בגדול של מישהו ממשחק הכדורסל אמש ורושמים בכיתוב- "צביקה שרף..". זה בכלל לא צביקה!

  מצד שמאל רואים את חולצתו של צביקה שהייתה כחולה והאיש בתמונה הגדולה עם חולצה לבנה, איזה חבורה של חובבנים!!!

  ידיעות ספורט ביזיון

  אפריל 22, 2008 at 4:19 pm

 12. ממשיכים לקרוא לחזרתו של יגר, ויפה שעה אחת קודם

  גיא

  אפריל 22, 2008 at 4:20 pm

 13. ריכזת את כל אפסות מגיבי שגיאות הכתיב לתוך תגובה קצרה ומתומצתת. אני שמח שהחלטת להיכנס לכאן יותר כי זו תגובה בוגרת שמוכיחה שאתה כן טרחת לבדוק ולהגיה לפני שזיכית אותנו בדברי החוכמה שלך. פאתט.

  דווקא רציתי- יצאת מלך הפאתטים

  אפריל 22, 2008 at 5:36 pm

 14. הבלוג הזה בתהליכי גסיסה מתקדמים. שהאחרון יכבה את האור, בבקשה…

  רן

  אפריל 22, 2008 at 9:20 pm

 15. תודה.

  דואב/ת

  אפריל 22, 2008 at 9:37 pm

 16. תמיס, חבל על השגיאות כתיב כי אני ועוד הרבה אחרים פשוט נעצרים שם, לא ממשיכים לקרוא בכלל. אין לנו יותר מדי הערכה לבנאדם שלא שולט בכלים הבסיסיים של השפה. תמצא לך איזה מגיב נחמד שיעשה לך הגהה מדי יום, לפני שהפוסט עולה.

  יוני

  אפריל 23, 2008 at 12:03 am


להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת / לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת / לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת / לשנות )

תמונת גוגל פלוס

אתה מגיב באמצעות חשבון Google+ שלך. לצאת מהמערכת / לשנות )

מתחבר ל-%s

%d בלוגרים אהבו את זה: