עומדים בשער

ביקורת על תקשורת הספורט

היעלמות גביע אופ"א ומשרתיו של העריץ

with 28 comments

לא, לא מדובר בספר התשיעי בסדרת הספרים "הארי פוטר", אלא בהתנהלותו של אבי בר ומשרתיו. בעריץ הספורט היו פונים (אם יכלו) לוועדה לבחירת חגים ומועדים כדי לשנות את התאריך בו מזכירים את יום הזיכרון לשואה ולגבורה, וזאת רק כדי שנוכל לראות את אברם או את יוסי בדו קרב על הכרטיס לגמר הצ'מפיונס. נכון לכתיבת שורות אלו בעריץ הספורט לא סיפרו לקוראיהם כי המשחק ישודר בשידור חי בערוץ SAT1 בעלות של גבינה לבנה, רק 4 ₪ לחודש, והכל רק כדי שמיד עם צאת יום השואה (יממה לאחר סיום המשחק, זמן נצח במונחים של ימינו) ישודר שידור מוקלט של המשחק. גם משרתיו הנאמנים של העריץ Ynet ו-nrg (והמקבילים להם בפרינט) לא הזכירו מילה ולו חצי מילה על השידור בערוץ הגרמני, מה לא יעשו ברחובות קרליבך ומוזס כדי להתנהג יפה לעריץ, כך יזכו לקבל עוד תקציר או שניים. עלובים….

גנב השידורים אינו נח ומכה גם בגזרת גביע אופ"א. מי שציפה למוצאי יום השואה כדי לראות את משחק חצי גמר גביע אופ"א בין ריינג'רס לפיורנטינה, יצטרך לחייג מעכשיו לחברת הלווין כדי להזמין את ערוץ הגניבה. המשחק בין באיירן לזניט נערך סמוך לצאתו של יום השואה והוא ישודר בשידור מוקלט במזבלה של רחוב קרמניצקי (נכון, הכוונה היא לערוץ החינמי), אך המשחק בין ריינג'רס  לפיורנטינה ישודר בערוץ הגניבה. למה? צריך לשאול את אבי בר. בעריץ מעדיפים להצדיק את הערוץ החינמי עם שני שידורים מוקלטים חסרי ערך כך שבמקום לקבל שני שידורים מחצאי הגמר של הצ'מפיונס ואופ"א בעלות של 4 ₪, נצטרך לחכות לפירורים הבאים שיזרוק העריץ לצופיו המסכנים, אולי בייסבול, קריקט, משהו…

לא רק שהגניבה אינה נפסקת, אלא היא מתרחשת בפומבי, ללא הפרעה וללא ביקורת מצד שום אירגון. עד שניצן חן יתחיל לעבוד אנחנו נזכה לראות אולי את משחקי המכביה, או לכל היותר את טורניר טשקנט ללא תשלום.

בית הדין של בית בסר – אחרי הפרסום הנחמד מאמש של עמיתיי מורו ופוליצר על הכרטיס האדום שספג פיני גרשון במסגרת גליצ'ים, ערכו בבית בסר למאמן ועדת משמעת פנימית. בהרכב של שני דיינים (ליזה ללוצשווילי ואור שפונדר) הוחלט לבטל לגרשון את הכרטיס האדום ולמחוק אותו מהאתר בתנאי שיתן "ראיון מיוחד" לגברת התוכן. אין מה לומר, באתר "הברקסים בכניסה למועדון" יודעים גם לסלוח (בתמורה לסקופ המתאים….)

    

כמה יצא במשחק הזה – יש את המשחק הזה, נו…ברח לי מהראש, זה עם הבנות שזורקות כדור כתום לחישוק כזה…נו, איך קוראים למשחק הזה…אה כן, כדורסל נשים. אז כמה נגמר אתמול במשחק מספר 3 בסדרת גמר הנשים? את זה אפילו גברת התוכן תתקשה לדעת.

  

מחלת "הפרסום הראשון" – השקרים בבית בסר אינם נפסקים ואופירל'ה ממשיכה להטעות את הקוראים ולגזול קרדיטים לא לה. הטיפול התרופתי למחלת "הפרסום ראשון" אינו עובד ולאחר מס' ימים בהם לא זכתה המחלה לפינה בפוסט היומי, היא שבה לתקוף אתמול ובגדול. הסימפטום המוכר "הזזת שעוניתיס" אמנם לא הופיע אמש, אך רק הזזת מחוגי השעון לשעון חורף היו מצילים את גברת "החזיקו חזק והקשיבו לאייטם הבא". בטלספורט התייחסו ראשונים לידיעה עם הרבה רוגע וצניעות.

  

וואלה? לא ידעתיאור שקדי מוואלה היה הראשון להתייחס לישיבת מנהלת הליגה שנערכה אמש. מעבר לתכנית המשחקים שאושרה הוחלטו הקריטריונים שתצטרך לעמוד בהם הקבוצה שתייצג את ישראל ביול"ב קאפ, כרגע הפועל חולון אינה עומדת בקריטריונים ומעניין יהיה לראות, מה יחליטו באולם הפחים במידה והקבוצה תסיים באחד משני המקומות הראשונים.

דחיפות הדדיות – בכתבתם של הדס גרינברג וארז שופס סופר על דחיפות במשחק האימון בין כפ"ס לסכנין. שלושה שחקנים שדחפו האחד את השני…מה קרה עם השלישי? דחפו גם אותו? הוא הסתכל מהצד ולא עשה כלום? מי השלישי מביניהם? חבר'ה קצת יותר פרטים…

מעיתוני היום

אם מישהו מכם באזור ת"א רק התעורר וחושב לצאת לריצת בוקר, ההמלצה שלי היא לסיים את הג'וגינג היומי מול משרדי ידיעות אחרונות, מה רע בלסיים ריצה עם מעט חיוך על השפתיים? הרי לא כל יום אפשר ראות בבניין אחד עשרות אנשים שליבם נמצא בזחילה חזרה למקומו הטבעי מאי שם בתחתונים. רק כך אפשר יהיה לתאר את הצורה שבה לבטח קיבלו הבוקר עובדי מערכת הספורט בנחותון, כאשר הציצו לכיוון המתחרה מעריב וגילו את הראיון הבלעדי שהעניק דן שמיר לאבי אורנן וחגי סגל.

שני כתבי הכדורסל הבכירים של העיתון הצליחו להוציא משמיר מילים ראשונות מאז התפטרותו בראיון שנפרס על פני שלושה עמודים תמימים. הראיון עצמו חשוב אם כי לא מתרומם לגבהים הנדרשים, אם לאחר שעתיים של שיחה הציטוט החזק ביותר שהצליחו השניים להוציא משמיר היה: "אני לא מנטרל רגש, מה זה רגש"? כנראה שיש בעיה או עם המרואיין או עם המראיין. מצד שני נדמה כי השניים לא שאלו מספיק על חשבון הנפש העתידי (על העבר יש די ויותר) ושאיפותיו ליום המחר. הקורא יוצא מהראיון כמי שהחכים מצד אחד אך נותר עם הרבה שאלות מנגד.

אולי המחסור בשאלות לגבי עתידו של שמיר היה משום שסגל עבד שעות נוספות אמש ובשעות אחר הצהריים כבר הרים טלפון לנבן ספאחיה שדיקלם עבורו ראיון לקראת יום שישי. דווקא הידיעה שהסתתרה בתוך הידיעה על להברזתו של מוריס מארוחת הערב של שחקני מכבי הייתה המעניינת ביותר הבוקר במעריב. שם מספר סגל על האקרדיטציות בהן זכו גופי תקשרות ישראלים לקראת הפיינל פור במדריד. כתב הכדורסל הבכיר של מעריב מתבכיין מעל גבי העיתון כי בין חבריו ינדדו יחד עם החבורה הישראלית כתבי ספורט ממקומונים ואפילו "אנשים אנונימים" לדבריו אשר משמשים ככתבים של מגזין כדורסל חדש "זריקת עונשין". אני מודע ומתוודה כי אישית טרם שמעתי על מגזין שכזה, אך הפרסום של סגל על המהלך באופן כה בוטה מעורר בי את השאלה מי הם אותם אנשים ומה טיב הקשר שלהם עם סגל, ייתכן ואני טועה אך זה מריח כאילו בינם לבינו מתרוצצים כמה חתולים שחורים…למגיבי הבלוג ויודעי דבר הינה משימה.

מכל המסיבה סביב סיפור הערעור של בית"ר הצליחו לחלץ יניב טוכמן ורון עמיקם מספר מועט של מילים שנבעלות בין שאר הכתבות של העיתון. מרשימים ביותר הסיקורים ממשחק מספר 5 בגמר הכדורעף לו הוענק שלושת רבעי עמוד וסיכום משחק גמר סל הנשים אליו הוצמדה אפילו סטטיסטיקה, לא דבר שרואים כל יום. ולאחר כל אלו, העמוד האחורי מציג הפעם גרסה נחמדה מאד של מדור המכתש כולל ירידות יפות על שחר פאר – "במפגש הבא אובזילר תשחק לבד בזוגות". למה לפתוח את העיתון: כי בכל זאת, הרחוב הספורטיבי ידבר הבוקר רק על מה הראיון של דן שמיר. למה לא:  כי אם אתה חובב כדורגל בלבד, לא תסדר עם מדור ספורט שמביא רק מספר מועט של כתבות על הענף.  

באי-תון של המדינה הכותרת (כצפוי) בניחוח ליגת האלופות. "סר לחץ" עם תמונתו של פרגי מחויך ללא ספק מעלה חיוך ומשאיר תקווה לכתבה טובה בהמשך. בפועל, המצב שונה לחלוטין, העמודים הראשון והשלישי בריח עובש של הכדורגל הישראלי לא מספרים שום דבר מעניין. ביניהם כתבתו של גסן ואקד לקראת המשחק היום בערב בין בארסה ליונייטד. הביצוע כושל מאד ואף בשורה לא מגיעה ממנצ'סטר, ואקד פותח בחפירה ארכיאולוגית של כ-15 משפטים על וויין רוני. "יותר מכולם, כדאי לוויין רוני לדפוק נוכחות" כך הוא מתחיל את הקטע על החלוץ הג'ינג'י ומקנח ב"רוני בספק בגלל פציעה", אז את מי זה מעניין לעזאזל?, אמיר אפרת מציל קצת מהכבוד מהאבוד עם ניתוח מעניין על חשיבותו של וידיץ' עבור השדים האדומים. הסיבה הכי טובה לפתוח את האי-תון הא כתבתו של נדב צנציפר שבכפולת האמצע מביא ראיון עם זריה של הפועל חולון, לקראת הישורת האחרונה בליגת "ווינר". למה לפתוח את העיתון : צנציפר וייאוש כללי, למה לא : צריך בכלל להסביר…

החינמון הפציץ הבוקר וב-ג-ד-ו-ל והוא ממשיך במגמת ההשתפרות מהימים האחרונים. עדי רובינשטיין בטור מצחיק, ציני ומתגרה מעביר את רשמיו מהדיון אמש בבית הדין בצורה אחרת ולא שגרתית, מעולה. גם הכתבה של עדי לוינטל (כותרת טובה – "אלכס חולה אכזבה") פוגעת בול  לקראת המשחק בין היונייטד לבארסה, לא עוד ניתוח משמים, אלא הסיפור של פרגי והיחס שלו להצלחות היונייטד, בהחלט כתבה מעניינת באור אחר. אבי סגל מנתח את הפיינל פור הקרוב, ומציין שלראשונה מאז נוסד הפיינל פור ב-1988 לא יופיע מאמן סרבי על הקווים, כתבה טובה שמנסה לצאת בהצהרה של חילופי דורות בין מאמני היבשת, אך חסר לה מעט פלפל. עומר לחמנוביץ' מקנח את המדור בטור דעה על סוגיית השידור של הפיינל פור, עשרת הדברות הן בהחלט רעיון מקורי ומבורך. חבל רק שליאב נחמני מספר על מועמדותו של פאצ'קו (קשר ברזילאי) למכבי חיפה, אך בפועל מופיעה תמונה של פאוליניו (למרות הכיתוב בתחתית התמונה). למה כן : מכל הסיבות הרשומות, למה לא : אין סיבה שלא.

בהארץ חולשה לא ברורה פקדה את העיתון. הראיון של ורד כהן ועופר מתן עם טרנס מוריס הוא קונטרה עדינה לידיעות (ראיון עם זרי הפועל חולון) ולמעריב (ראיונות עם ספאחיה ודן שמיר). עוזי דן שלא כהרגלו, לא הבריק ורק כתבות מהגארדיאן ומהעיתון אל פאיס נותנים מעט נקודות אור למדור הספורט של היום. חסרונו של דוד מרואני מורגש. למה כן : כי בד"כ המדור טוב יותר, למה לא : בגלל החינמון

לפניות, טענות ומענות themistopoloi@gmail.com

מודעות פרסומת

Written by תמיס

אפריל 29, 2008 בשעה 9:54 am

פורסם בספורט

28 תגובות

Subscribe to comments with RSS.

 1. השלושה דחפו האחד את השני, והשני את השלישי?

  מה רצית שיכתבו?

  אפריל 29, 2008 at 10:11 am

 2. יפה תמיס. אחד הפוסטים המושקעים מזה הרבה זמן.

  רועי

  אפריל 29, 2008 at 10:12 am

 3. הולך ומשתפר, אין ספק
  תמשיך להיכנס בחופפת מדימונה ללא רחמים

  ארתור הלוחם

  אפריל 29, 2008 at 10:19 am

 4. תמיס, אתה פתטי. רוצו לקנות מעריב כי הם ראיינו את דן שמיר. אבל רגע, הוא לא אמר כולם אז תחזירו את העיתון למוכר העיתונים

  יוסלה

  אפריל 29, 2008 at 10:20 am

 5. מי מפחד מתחרות???
  תמיס אתה צריך להגיד תודה גדולה לצמד המוקיונים של וואן שכותבים בישראבלוג!

  מאז שהם כותבים אתה נוסק לשחקים!

  ישר כח!

  נ.ב.
  אולי אתה תועיל להגיד לנו איפה ומתי משדרים את צ'לסי – ליברפול?

  אולג

  אפריל 29, 2008 at 10:21 am

 6. תודה.

  דואב/ת

  אפריל 29, 2008 at 10:22 am

 7. תמשיך כך

  צהוב עולה

  אפריל 29, 2008 at 10:33 am

 8. היי תמיס, נדמה לי שזו הפעם הראשונה שאני מגיב בבלוג שלך(המשך הצלחה!), הייתי מגיב בעבר בלוג של ייגר, רק רציתי לציין שערוץ הספורט(ומסחטת הלייב) לא בוחלים באמצעים ואת סיקור הפיינל פור המעבירים לערוץ הלייב(ערוץ הגניבה YOU NAME IT…) דבר שפעם באופן אוטומטי היה מסוקר בערוץ הפתוח(עוד מימי פיינל פור סלוניקי ותכנית הדגל של הכדורסל דאז "צעדים" עם עופר שלח ואביב לביא) ופתאום בצעד חלקלק ושוב ללא מורא הם מוציאים את הכיף מעוד אירוע ספורטיבי, לתשומת לבך.

  אלי

  אפריל 29, 2008 at 10:36 am

 9. אם הייתי יכול הייתי בא ונותן לך בוסה רטובה בעין. ערוץ SAT1 פתוח אצלי (אין לי מושג איך ולמה), וכבר סימנתי לצפייה את שני המשחקים. צדיק אתה. ;-)))))

  S&M

  אפריל 29, 2008 at 10:55 am

 10. מה זה המשפט הזה?
  "כדי לשנות את התאריך בו מזכירים את יום הזיכרון לשואה ולגבורה"

  תשנה אותו ומהר!

  ולידיעתך ליזה ללוצשווילי לא עובדת ב-ONE עוד מעט כבר חצי שנה. זה מראה כמה אתה מעודכן.

  תגיד אתה אדיוט?

  אפריל 29, 2008 at 10:56 am

 11. הגדולה של הארץ היא בדיוק שלא רק עוזי דן המצויין כותב על העולם אלא גם מביא כתבות כמו היום מאל פאיס וגרדיאן. קראת את הראיון עם פויול? הוא מצויין.

  משתמש אנונימי (לא מזוהה)

  אפריל 29, 2008 at 11:19 am

 12. לגבי ליזה ללוצשווילי ידוע,

  מזל שלא הארת את עיניי שאור שפונדר וליזה ללוצשווילי לא באמת דיינים.

  קצת הומור, לא מזיק

  תמיס

  אפריל 29, 2008 at 11:19 am

 13. תמיס היקר…
  אם טיפה היית משקיע ובודק היית מגלה שדן שמיר קיבל פחות או יותר את הודעת הפיטורים שלו דרך עיתון "ידיעות אחרונות". יום אחרי ההפסד לראשון לציון הכותרת הייתה: "אם שמיר יבקש להתפטק, ההנלה לא תעמוד בדרכו" ויום למחרת: "זיו ארז הוא המועמד המוביל להחליף את שמיר". אז מה בדיוק ציפית? ששמיר ייתן ראיון לאסף אפל שהעביר לו מסרים מההנהלה דרך העיתון? אם גם היית עושה עבודת בית היית מגלה שאותו אפל כבר שבועות מפרק לשמיר את הצורה במקומונים. רק לפני שבועיים אחרי צמד ההפסדים מול אשקלון הוא חזה את העתיד ובין היתר כתב שם: "אם שמיר לא יעמוד בלחץ, ההנהלה תראה לו את הדרך החוצהו וזיו ארז יחליפו…". מפתיע אותך? אשמח לשמוע את תגובתך…

  חדש פה

  אפריל 29, 2008 at 12:50 pm

 14. ל"חדש פה",
  זוג עיניים אחד לא יכול להכיל את כל העולם, צריך גם לעבוד אתה יודע. מספיקה לי (כרגע בכל אופן) השגת העיתונים מדי בוקר והקדשת הזמן במהלך היום לאירועי התקשורת השונים. אם מישהו היה מפנה אותי למקומון X לגבי כתבה מסויימת הייתי הולך ובודק ונותן את דעתי. איני יודע מהיכן אתה, אך אתה לא באמת מצפה שמדי יום אתייחס לכל המקומונים הקיימים…
  לכן אם אתה מעוניין לעזור, אשמח לקבל את עזרתך…כתובת המייל מופיעה בפוסט.
  תודה,

  תמיס

  אפריל 29, 2008 at 1:00 pm

 15. בתוכנית הרדיו של ערוץ הספורט (102FM) דווקא הזכירו את SAT1 ביום ראשון בערב;
  קופמן שאל איפה אפשר לראות את המשחק, נדב יעקובי ושלמה שרף אמרו שהמשחק ישודר בערוץ הגרמני, יעקבי גם הזכיר שיש שלל אפשרויות לראות באינטרנט.

  אילן

  אפריל 29, 2008 at 1:44 pm

 16. וקצת הומור אף פעם לא מזיק

  אבל אם כבר מנסים להכניס קצת הומור, אז זה כל כך קשה לציין מישהו שעובד כיום בוואן, ולא להזכיר מישהו שכבר לא קשור למערכת?

  תחשוב על זה.

  אני יודע שהם לא באמת דיינים

  אפריל 29, 2008 at 1:50 pm

 17. לא רע, לא רע בכלל. בכל זאת – דחפו אחד את השני זה לא כזה נורא. נכון שהיה עדיף לכתוב שהם דחפו זה את זה, אבל פה זה לא האקדמיה ללשון.

  צ'אק נוריס

  אפריל 29, 2008 at 2:00 pm

 18. אסף אפל הוא כתב הכדורסל הנורמלי היחיד בידיעות אחרונות, כולל רפי נאה. שאר הכתבים הם לעג לתחום ולעיתונות. החוכמה היא לא רק להשיג ראיונות בלעדיים, שלא מלמדים דבר, אלא להביא חדשות אמת ולחזות את מה שהולך לקרות באותה קבוצה. ואת זה אפל עושה בצורה טובה.
  ולא, אני לא אסף אפל.

  אחד שמכיר

  אפריל 29, 2008 at 2:11 pm

  • ממליצה…..

   משתמש אנונימי (לא מזוהה)

   מרץ 10, 2010 at 11:06 am

 19. כמה טמטום בבלוג אחד? מה הקשר בין העובדה שהמשחק משודר ב SAT1 לערוץ הספורט? לערוץ הספורט אסור לשדר את המשחק בערב יום השואה, וערוץ גרמני או טורקי משדרים. יופי! האם ערוץ הספורט הוא זה שצריך ליידע את הציבור? האם הוא ערב לכך שהשידורים הללו אכן יתקיימו או לא??? למה אתה חושב שזה תחת אחריותו בכלל???השידור הדחוי ביום חמישי הוא שירות לצופים ותו לא. אין שום ניסיון לשמור על "בלעדיות" של השידור או משהו אחר שניסית לרמוז, אולם בעילגותך, אפילו את המסר לא לגמרי הצלחת להעביר. ודבר נוסף- ממה שידוע לי, הכבלים והלוויין השאירו בידי ערוץ הספורט, שמחזיק את זכויות השידור של ליגת האלופות את ההחלטה האם להחשיך ערוצים זרים שמשדרים את המשחק או לא. אם ערוץ הספורט היה מנסה לתחמן את הצופים (או לגנוב אותם כפי שאתה מכנה זאת) הם יכלו לדרוש החשכה של ערוצים זרים- משהו שאגב מותר להם על פי חוק. אבל העיקר- יש לך משפטים עסיסיים מטובלים היטב… "שקרנים", "גנבים" וכו'. ולמה לתת לעובדות לבלבל אותך???

  לא חשוב

  אפריל 29, 2008 at 2:27 pm

 20. ללא חשוב,
  הכעס והחששות הם לאור תקדימי העבר והנסיון הרע שיש לנו עם החשכות. כולנו מכבדים את החוקים, גם אם הם לא צודקים כמו במקרה של החשכת ערוצים (תחרות וכו').

  משתמש אנונימי (לא מזוהה)

  אפריל 29, 2008 at 2:52 pm

 21. סבבה של פוסט!
  ואני רק שאלה – אם חגי סגל מזכיר שם של מקומון חדש שאתה לא הכרת (וכמוך אני מניחה עוד רבים) שכתביו נוסעים באקרדיציות, אז אולי, רק אולי, זה לא חתול שחור שעבר בינו לבינם אלא רצון לעשות מעט PR למקומון חדש מסיבותיו שלו כמובן…

  Bugsy Boxer

  אפריל 29, 2008 at 3:35 pm

 22. לתמיס ולבאגסי –
  חגי סגל כתב שכתבי המקומון הנ"ל *לא* קיבלו את האקרדיטציות, ורומז לכך שהמקומון הוקם ע"י "אנשים אנונימיים" רק כנסיון לקבל אקרדיטציות, נסיון שכשל. כמו כן גם לגבי המקומונים – לא קיבלו אקרדיטציות.

  עוד דבר קטן. זו לא שגיאת כתיב, סתם טעות דפוס, ולא מתוך התנשאות, אלא פשוט כי הטעות יוצרת משמעות קצת שונה למילה:
  "…הצליחו לחלץ יניב טוכמן ורון עמיקם מספר מועט של מילים ש*נבעלות* בין שאר הכתבות של העיתון…"
  אם למישהו יש את מספר הטלפון של המילים האלו, או לפחות את הפייסבוק, נא ליידע אותי 🙂

  בהצלחה,
  איתמר.

  איתמר

  אפריל 29, 2008 at 6:33 pm

 23. תמיס,
  אולי כדאי לדון אחת ולתמיד בהרגל המגונה של ערוץ הספורט לשדר משחקים בשלבים המתקדמים של ליגת האלופות (כמו משחקי חצי הגמר, למשל), במקביל בשני ערוצים (או יותר). לא שידור "משולב", אלא שידור זהה לחלוטין בערוץ 5 מינוס ובערוץ 5 פלוס.

  מה הרעיון בדיוק?

  ראשית, אם החלטתם שליגת האלופות זה המוצר המרכזי שלכם, הכל טוב ויפה, אבל מה לעשות שיש רק משחק אחד בערב? לשדר אותו בשני הערוצים?

  שנית, אתם ערוץ הספורט ולא ערוץ הכדורגל. תתפלאו, יש אנשים שליגת האלופות לא ממש מעניינת אותם. מזל לפחות שבימים כתיקונם אתם מקפידים לשלב בערוץ 5 מינוס גם תכנים מעניינים שלא מתחום הכדורגל (ע"ע ליגת המשנה לפוקר בגאורגיה, וחצי גמר אליפות הנוער ברכיבה אומנותית על סוסים בטרינידד וטובאגו).

  שלישית, להזכירכם (הרי לא שכחתם), ערוץ 5 פלוס הוא ערוץ בתשלום. אנשים משלמים על מנת לקבל משהו נוסף, ולא את אותו הדבר. משל למה הדבר דומה? לטיסה בה שילמת על מחלקה ראשונה (עם הקוראים הסליחה, אני מודע לכך שהתיאור לא הולם במיוחד את הנמשל), אך משום מה קיבלת את מחלקת התיירים. החלטתם לשדר בפתוח? מרצון טוב ולא חלילה מאימת הרגולטור? סבבה, אבל תדאגו להזין את יתר הערוצים שלכם, בגינם אתם ששים לגבות דמי מנוי טבין ותקילין, בתכנים חלופיים של ממש.

  רב מגיב

  אפריל 29, 2008 at 9:47 pm

 24. הופה הופה…
  רב מגיב טוען פה טענה שלא נשמעה אף פעם….

  האם מנויי ערוצי הגניבה כועסים על כך שיש שידורים אטרקטיבים בערוץ המינוס???

  אולג

  אפריל 29, 2008 at 10:58 pm

 25. אולג שלום,

  בכלל לא, ואנא קרא היטב את תגובתי.
  הגם שאני (מודה באשמה) מנוי על ערוצי הגזל הנ"ל, אני שמח מאוד במקרים הבודדים שבהם תכנים משמעותיים משודרים בערוץ המינוס.
  בסה"כ ציינתי, בהערה השלישית לתגובתי, שכאשר הם מציעים ארבעה ערוצים, צריך לשדר ארבעה משדרים נפרדים (ורצוי מאוד שלא כולם יהיו כדורגל). משחק בליגת האלופות – חשוב ככל שיהיה – אינו בבחינת הצדקה ל"איחוד ערוצים", במיוחד כאשר איחוד שכזה משמעו בפועל גביית דמי מנוי על ערוצי תוכן נוספים, רק בלי התוכן…
  אשמח מאוד מאוד למצב שבו כל התכנים, לרבות הליגה הישראלית, ליגת האלופות וה-נבא יהיו בערוצי החינם, ואילו תכני ערך מוסף אמיתיים (NFL נניח, שחיה למשל) יהיו בערוצים בתשלום.

  רב מגיב

  אפריל 30, 2008 at 7:43 am

 26. יהיה פוסט היום? או שעדיין לא סיימת להעתיק ממורו ופוליצר?

  מה קורה?

  אפריל 30, 2008 at 10:43 am

 27. סלים, זקוק לכתובת המייל שלך בבקשה.
  קבלו ידיעה מעניינת : ב-YES שינו את זוויות הלווינים והמשחק ישודר היום בערב בערוץ הגרמני (בהתחלה שודרה הגירסה האוסטרית של הערוץ), אמנם האיכות לא תהיה משהו אבל זה מה יש. בהוט העניינים כרגיל והיום בערב בערוץ SAT1 מתכננים לשדר סרט מתח בשעה של המשחק (הם פשוט לא יודעים שלערוץ יש מספר גירסאות), משמע – המשחק עבור צופי הוט לא ישודר בערוץ הגרמני, אלא בטורקי בלבד.

  תמיס

  אפריל 30, 2008 at 1:54 pm


להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת / לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת / לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת / לשנות )

תמונת גוגל פלוס

אתה מגיב באמצעות חשבון Google+ שלך. לצאת מהמערכת / לשנות )

מתחבר ל-%s

%d בלוגרים אהבו את זה: