עומדים בשער

ביקורת על תקשורת הספורט

השעה הכי חשוכה ביום היא השעה שלפני עלות השחר

with 64 comments

וואן תבעו את רוסק וייגר, וולווט חשפה את שלמה, מורו ופוליצר התקפלו וחוקר פרטי דולק בעקבותיי
לא משעמם פה…
אתמול נשבר שיא הכניסות לבלוג מאז הקמתו לפני יותר משנה. 3,129. כנראה שלמישהו אכפת…
איך חשפו אותו….איך חשפו את ייגר….איך….?
התמונה מתחילה להתבהר לי, כשאדע בוודאות אפרסם.

איך להיות חלק במאבק החשוב הזה
אתמול כתבתי שזה כבר מזמן לא רק המאבק של ה"עומדים בשער" ולכן לא רק אנחנו צרכים להשתתף.
מחר נפיץ דף עמדה. כולנו ביחד נפיץ אותו. שכולם ידעו.
פרטים נרחבים – מחר.
לקורא הוותיק והיקר, s&m, מגיעה מילה טובה וחיבוק חם על עזרתו במאבק הזה.
מצורף פוסט אורח שלו.
משפט סיטינט נגד עומדים בשער – מאת S&M 

חברת סיטינט הגישה נגד "ייגר מאיסטר" תביעה על סך 2,000,000 ₪. גם בלי לראות את התביעה, כולם יודעים במה היא עוסקת. ראיתם את מכתב ההתראה לפני הגשת התביעה. 

מעבר לעלויות הכספיות של ניהול ההגנה בצורה מקצועית, נדרשת גם התגייסות מקיפה כדי להפריך את התביעה במסגרת ההגנות שמנויות בחוק איסור לשון הרע, תשכ"ה-1965. 

מטבע הדברים, מי שיש לו אינטרס – ייגר – יצטרך לעשות את רוב העבודה. אבל זו לא עבודה לאדם אחד. לעניות דעתי, מוטלת חובה מוסרית על כל אחד מקוראי הבלוג הזה לתת יד בהגנה של ייגר. אני באופן אישי מרגיש חובה מוסרית כזו: כמי שתמך בייגר בעצות; כמי ששלח מדי פעם חומרים באימייל; כמי שהגיב מדי פעם והוסיף לעניין של הבלוג; וכמי שכתב לו את פוסט האשכבה בתפוז. 

מצופה מכל מי שתמך בייגר ועודד אותו – לקחת חלק בהגנה שלו. ייגר צריך להתמודד כאן עם תביעה צינית שמטרתה סתימת פיות, אלו החיים האמיתיים ומה שישפיע זה ניצחון בבית המשפט שיסתום לתובעים האלה את הפה. ואני אומר – אפשר וצריך לנצח. 

הדרכים להפריך את התביעה הן רבות ומגוונות. אתם יכולים לעזור במרכזיות שבהן – חוסר תום לב של אתר וואן והגנת "אמת דיברתי". כלומר, שכל מה שנאמר בבלוג הזה על אתר וואן הוא אמת. 

איך עושים את זה? משחקים לידיים של סיטינט, ומגדילים את החשיפה של וואן בחודש הקרוב. גולשים לאתר וואן ומחפשים להם בתחתונים את כל הדברים הכי מלוכלכים שיש שם. ויש הרבה. כל אחד מכם זוכר שנתקל בידיעה כלשהי שמאשרת את מה שייגר אמר בעניין מסוים. חפשו ומצאו אותה. 

מצאו את כל סיקורי המסיבות והרכילות שמצדיקים את הכינוי "אתר הרכילות והמסיבות"; מצאו את ההשמצות נגד קולגות; את השקרים והזזות השעונים; את ההטיה לטובת "חברינו" וההתחשבנות עם "אויבנו"; את ההתרועעות עם עבריינים; את קידום העניינים המסחריים של המקורבים (גאידמק? בעלי מועדונים? בעלי מספרות?); את היחס המשפיל לבנות הערומות, ואי סינון הטוקבקים; את איומי הרצח שיש בטוקבקים שלא נמחקו – ועוד. 

כל אלו צריכים להיות מגובים בצילום מסך (Ctrl-Print, ואח"כ Paste בתוכנת גרפיקה) ובקישור, ולהגיע באימייל לייגר (או אלי, ואני אעביר לו). אל תחשבו שכולם מכירים את כל מה שאתם זוכרים, ולא צריך לשלוח שוב. שלחו שוב, לא יקרה שום אסון אם יגיע אותו קישור שלושים פעם. כן יקרה משהו רע אם הקישור לא יגיע אף פעם. 

כל אלו יכולים לשמש גם כתערוכה קבועה ומתמדת לאיכותו של האתר הזה, ואני מקווה שתמיס יסכים למדור קטן בטור הצדדי שיפנה לתערוכה הזו אליה יועלו הביזיונות של האתר שטוען שיש לו שם טוב שנפגע. (כאילו ברור שאני מסכים)

בנוסף, דרוש מידע מתוך וואן, מאת עובדים בהווה או בעבר. למשל, מידע שיאשר שזו מדיניות של האתר ובעליו, ולא רק חוסר כישרון. שהבעלים רוצים אתר זול, רכילותי, שהם נותנים הנחיות לכתבים להיות כאלה, שלא מעניינות אותם העובדות אלא הראשוניות, שהם מנהלים מדיניות של הזזות שעונים, חוסר אמינות ואי אמירת אמת, על היחס לעובדים. שהכל בא מלמעלה, מאסייג ומהבעלים.

מי שלא ירצה להיחשף, שיעשה את זה באופן אנונימי, שיהיה קצה חוט למשוך ולפרום. 

כשכתב התביעה יהיה לפנינו, אפשר יהיה לעבור על עילות התביעה אחת לאחת, ולתת רשימה מדויקת של הדברים שיש להוכיח כי הם אמת. הרי שום דבר ממה שייגר אמר לא היה המצאות, נכון?? אז צריך להוכיח את זה. 

מעבר לכך – לא צריך להתעסק בתביעה הזו. היא תתנהל שנים, יהיה מי שיעסוק בה. צריך להמשיך לעשות את הדבר הנכון – ביקורת עניינית, ישרה ואמיצה על מדורי ואתרי הספורט כדי לגרום להם להשתפר. ואת זה אני מקווה שתמיס ימשיך לעשות בלי מורא ובלי משוא פנים. 
 
 

שמעון מורמי

052-5138513

shimon@morami.com

 

לבנתיים הקורא היקר עודד פתח קבוצת תמיכה בפייסבוק. תודה עודד.

http://www.facebook.com/group.php?gid=39569365706

 

התחזית למחר

מחר יהיה חם ומגניב

תמיס

 

לפניות, טענות, מענות ותביעות themistopoloi@gmail.com .

מודעות פרסומת

Written by תמיס

מאי 10, 2008 בשעה 12:15 pm

פורסם בספורט

64 תגובות

Subscribe to comments with RSS.

 1. כל הכבוד חברים. תחזקנה ידיכם. אסור להפקיר את שלמה מן לשיניים של תאבי הבצע הקפיטליסטים האלה. מי שיכול לעזור – שיעזור! החזירות שלהם לא יודעת שובע. אין ברירה: חייבים להילחם בזאת שפישקה את רגליה לטובת פירוק יציריו של אלי גוטמן (אמת דיברתי, לא?) בדרכה שלה: תכתבו עליה תחת כינויים שיתארו היטב את מעשיה ופועלה מבלי שתהיה לה עילה לתביעה. חיזקו ואמצו!

  חיים

  מאי 10, 2008 at 12:46 pm

 2. אין לי שום כוונה לתמוך בייגר, שעבר על כללי האתיקה ובתור היותו עובד מעריב ביקר את שאר גופי התקשורת והילל לא ללא הפסקה את העיתון שלו. הוא עבד בידיעות אחרונות שנים ומסיבה כזו או אחרת עזב שם. איך אפשר ללכלך על מקום שנתן לך פרנסה? אני לא מחובבי וואן, אבל בטח לא אתן יד למחסל החשבונות הזה שפעל על הגב שלי ושל שאר הקוראים.

  אדון עולם

  מאי 10, 2008 at 12:47 pm

 3. אחרי החשיפה שמדובר בכתב מעריב, לייגר אין מקום בשום גוף תקשורת. אף מעסיק לא ירצה בוגד במערכת שלו.

  מנחם

  מאי 10, 2008 at 12:51 pm

 4. מי שטוען עכשיו שכל פועלו של ייגרמאיסטר הוא לכלוכים והשמצות מלאי פניות זורה חול בעיני הציבור, ולתחושתי גם מתוך נקמה אישית. הביקורת ב"עומדים בשער" בתקופת ייגר תמיד הסתמכה על סימוכין, נימוקים והסברים, והסתייעה בצילומי מסך, לינקים, ציטוטים וסריקות. תזכרו את זה. קל להגיד שהאינטרס של עובד "מעריב" הוא לפגוע ב"ידיעות", אבל בפועל כל מי שעבד במערכת של עיתון יודע שזה לא המצב. כל מבקר בא עם מטען כלשהו, ואנחנו כקוראים צריכים לראות אם המטען הזה הופך את הביקורת שלו למוטית. במקרה של ייגר, לדעתי, הוא הוכיח שהסטנדרטים העיתונאיים שלו היו עילאיים.

  זה ש"ידיעות" הוא עיתון נחות, ומדור הספורט שלו גם – זה ידוע
  זה שמרקוביץ הרס את "ספורט הארץ" והבריח ממנו את כתביו ועורכיו המוצלחים – זה גם ידוע
  זה ש-וואן הוא כל מה שנאמר עליו – מעליב אותי להזכיר לכם שזה נכון

  תסתכלו על העובדות

  תמיס צודק, האישיו המרכזי כאן הוא ניסיון לסתום פיות, על ידי גוף חזק והגמוני שלא מעניינות אותו ההתפתחויות האחרונות באינטרנט וההשפעות שלהן על התקשורת.

  איתמר

  מאי 10, 2008 at 1:11 pm

 5. אל תבלבלו את המוח. שלמה מן התגלה כאיש קטן. במשך חודשים הוא פירגן למעריב ולאתר האינטרנט הביזיוני שלו. הוא דאג גם לאינטרסים של אביב הברון במלחמה מול וואן. אין ספק שוואן אתר חלש עם המון בעיות אתיקה, אבל אלה מתגמדים לעומת כל מה ששלמה מן עשה.

  יהושע

  מאי 10, 2008 at 1:20 pm

 6. לייגר ותמיס. תמיכתי נתונה לכם. אם בידיעות אחרונות עסקינן, גם לגביו צדק ייגר.
  אנחנו לא חיים במקומות חשוכים, שם חיו אנשים, שחששו מכל רכב שעצר לפני ביתם, שמא סטלין הפרנטאיד נתן פקודה… למדה דבר מה גברת מסיבות מהמשטרים הנ"ל. אם וואן לא רוצים להיות נושא מרכזי שלילי בבלוגים, על ביקורת ספורט, שיתעשתו על עצמם. שלא יתנו סיבות. לתבוע בלוגרים מבחינתם, זה לירות לעצמם בראש. כנראה שלגברת תוכן לא הספיקה הכתבה בארץ. נא להקיא את כל מה שיש לכם בבטן, על "מאדם וואן".

  פופיק ארנונה

  מאי 10, 2008 at 1:26 pm

 7. תזכורת קטנה, הכתבה מעיתון הארץ עם הכותרת: "חבריה העבריינים של אופירה אסייג".

  http://www.haaretz.co.il/hasite/pages/ShArt.jhtml?itemNo=919756&contrassID=2&subContrassID=13

  דואב/ת

  מאי 10, 2008 at 1:36 pm

 8. יצאתם אפסים. חארות. מה קרה, כשרצית להעביר מסר או משהו ידעתם להיכנס לפה ולפרסם תגובה. ועכשיו, אחרי שהבלוג שלכם נמחק או שאתם מחקתם אותו הדבר הבסיסי הוא להעלות תגובה שלכם ולספר מה קרה שם. או שאתם מפחדים שאופירה תאתר את האיי פי שלכם. חתיכת זבלים פחדנים.

  למורו ופוליצר

  מאי 10, 2008 at 1:36 pm

 9. אחרי שכבר ראינו כתבים שבאים להשמיץ כאן, מי היה מאמין שגם טוקבקיסטים בתשלום יגיעו לבלוג הזה…

  ברוכים הבאים חבר'ה, כל אחד הרי צריך להתפרנס ממשהו. 😉

  S&M

  מאי 10, 2008 at 1:43 pm

 10. שוב, כל הכבוד על המאבק.

  קוקו

  מאי 10, 2008 at 1:44 pm

 11. כל הכבוד להתגייסות לקמפיין שמטרתו אנטי סתימת פיות. אעשה כמיטב יכולתי לפי העצות המשפטיות שנתנו פה. בתקופת יגר העליזה קראתי הרבה פוסטים ותגובות וגם עכשיו כשהתגלה שיגר הוא עובד מעריב אני זוכר לא מעט ביקורות קשות על מעריב ואנשי מעריב כאילו שלא מדובר במישהו משלהם. מעניין אותי מאד איך מעריב הגיבו לחשיפת זהות איש משלהם שהתגלה בעצם כחפרפרת בתוכם אם כי הם חייבים לו המון תודה מפני שיגר הטמיע בציבור את העובדה שמעריב (ביחד עם הארץ ) הוא עיתון הספורט המוביל במדינה, נימוקים והסברים לא חסרו. להשלמת הפאזל אני מחכה שיגר/שלמה מן יגיע ויסביר איך פעל ויענה על השאלות אתיות קשות שעוררה חשיפתו. עד אז אני מציע לכל המקללים לשתוק קצת. אני בנתיים נותן ליגר את מלוא הקרדיט בזוכרי את תרומתו האדירה לשיפור ענף תקשורת הספורט החולה מהיסוד.

  צוונציק

  מאי 10, 2008 at 1:53 pm

 12. ייגר, אם אתה אכן כתב מעריב, מדובר בבזיון הכי גדול שידע עולם הבלוגים. אני מאוד מקווה שזה סתם שמועה, כי אם לא רימית אלפי קוראים נאמנים וניצלת אותם לנקמה שלך.

  עיתונאי קטן

  מאי 10, 2008 at 1:54 pm

 13. התביעה של אופירה מתגמדת לעומת הגילוי על ייגר. הבן אדם אשכרה ללא בושה היה ממליץ לקוראי הבלוג לבטל את המנוי לידיעות ולעשות מנוי במעריב והוא מדבר על אתיקה? שערורייה. אני לא קורא יותר את הבלוג הזה, הכל אינטרסים. לא אתפלא אם תמיס חבר של ייגר ושגם הוא נגוע באינטרסים. יאק

  לוחם חופש

  מאי 10, 2008 at 1:59 pm

 14. כל המגיבים בתשלום, בעלי האינטרסים ושאר האידיוטים, שמענו אתכם אפשר להפסיק.

  ולשאר הקוראים שהמומים מהיותו של ייגר עובד מעריב, תגידו, אתם כל כך טיפשים?
  מאיפה חשבתם מגיע כל המידע הפנימי שייגר הביא?
  הרי זה היה ברור שהוא עיתונאי המועסק באחד כלי התקשורת.
  חבל שהפוסטמה הזאת חשפה אותו אבל זה כנראה היה בלתי נמנע.

  אבי פס

  מאי 10, 2008 at 2:17 pm

 15. לבחור העילג שטינף עלינו בלי שם ובלי כתובת. אנחנו נגיב באחד מימי השבוע בפוסט אורח כאן אצל תמיס, ונספר בדיוק מדוע ולמה החלטנו לסגור את הבלוג. בינתיים אתה יכול להמשיך ולהוציא את האגרסיות שלך על המקלדת. זה עדיף על כך שתוציא אותם על אשתך או בני ביתך

  מורו ופוליצר

  מאי 10, 2008 at 2:25 pm

 16. מוזר מאד שעברו יומיים מאז חשיפת שלמה מן ומעריב עוד לא העיפו אותו.
  יואב גולן ל מה אתה מחכה? ירק לך בפנים מישהו משלך שיושב במערכת ואתה משאיר אותו?
  הבנאדם אשכרה תקף בלי בושה את טוכמן, עמיקם יונתן הללי ,יעקב זיו או חגי סגל וגרם להם נזק לשם הטוב שלהם, או ששלח את חולת הנפש ההיא מחיפה ללכלך את תא כתבי הספורט מחיפה. טול קורה יואב ועשה את הדבר הנכון. זו לא פעם ראשונה שהאיש המתועב הזה מתעסק ואתה עוצם עינים ואומר שזה לא רוק אלא גשם…
  יואב איפה אתה חי?

  יגר הביתה

  מאי 10, 2008 at 2:27 pm

 17. למה השם שלכם זה באמת מורו ופוליצר?
  נתתם פעם את הכתובת שלכם?
  אז אל תזיין בשכל.
  אם אתם פותחים בלוג ומחליטים לסגור אותו פתאום, מן הראוי הוא להגיד למה, או לכתוב פוסט אחרון.

  והתגובה שלכם כבר לא חשובה, לא צריכים שתגיבו בפוסט אורח ולא מעניין אותנו. אתם יכולים להגיב באתר הבית שלכם, וואן. אופירה מרוצה מאוד מהעבודה שעשיתם. יופי מורו, מגיע לך פוליצר מאופירה. חארות

  בלי שם ובלי כתובת?

  מאי 10, 2008 at 2:31 pm

 18. אני מקוה שיגר זוכר מי אלו "החברים הטובים" של אופירה שמככבים אצלה בגליצ'ים שביום פקודה תשלח אותם להתנקם במי שהרס את השם הטוב שלה.
  אוי כמה שאני לא מקנא ביגר. אני במקומו הייתי נעלם מהעיניים ובורח מהארץ לשנתיים לפחות,

  גליץ' אל הברך

  מאי 10, 2008 at 2:32 pm

 19. יותר מדי אגרסיות בבן אדם אחד. סדנה לניהול כעסים לא תזיק

  מורו ופוליצר

  מאי 10, 2008 at 2:36 pm

 20. תודה תמיס.מקווה שזה מסייע.

  עודד

  מאי 10, 2008 at 2:37 pm

 21. גם סדנה נגד היעלמויות פתאומיות לא תזיק לכם.

  למורו ופוליצר

  מאי 10, 2008 at 2:37 pm

 22. חחחחחחחחח
  איך שהם ראו את כל התביעות שמגיעות הם סגרו את הבסטה ונעלמו
  חחחחח
  טוב שלא עזבתם את הארץ חחחחחחחח

  איזה פחדנים המורו ופוליצר האלה חח

  מאי 10, 2008 at 2:41 pm

 23. צריך גם לפרסם את כל הטענות שיועלו נגד קופירה אסייג במהלך המשפט. לא משנה מה יגידו שם, השמצות, לכלוכים, מותר לפרסם הכל, זה לא לשון הרע כי זה נאמר במסגרת משפט

  עדי

  מאי 10, 2008 at 2:50 pm

 24. האם יכול להיות שמורו ופוליצר ברחו שנייה לפני שהצליחו לזהות אותם כדי להגיש נגדם תביעה, ושכעת הטוקבקיסטים-בתשלום מנסים לגרום להם לצאת מהקונכייה כדי להשיג פרטים לגבי זהותם?

  בלוגרים, נקטו אמצעי זהירות. הנה קצת מידע בנושא:
  http://net.nana10.co.il/Article/?ArticleID=224880&sid=127

  התביעות הללו מסריחות, כולי תקווה שהתובעים יספגו את מלוא נחת זרועו של השופט

  יוסי

  מאי 10, 2008 at 2:50 pm

 25. צריך גם לכתוב מכתב לארקדי ולהסביר לו שקופירה אסייג גורמת לו נזק תדמיתי, אנשים לא יצביעו בבחירות למי שמקורב לחברה של עבריינים.

  עדי

  מאי 10, 2008 at 2:55 pm

 26. אי אפשר להאשים את מורו ופוליצר שהם מטעם ONE.
  בפוסט האחרון (שזכה להיות באוויר כשעה) הם נתנו לינק להגשת תלונה במועצת העיתונות נגד ONE, מי שבאמת ירים את הכפפה יכול לפגוע ב ONE איפה שכואב.
  לא נראה לי שמישהו מטעם ONE יעשה את זה…

  רועי

  מאי 10, 2008 at 3:02 pm

 27. קבלו לינק לכתבה של בן שני מערוץ 10 באוקטובר האחרון:

  http://news.nana10.co.il/Article/?ArticleID=518571&sid=126

  כדאי לשים לב לתגובה של הצלם שעובד בוואן (סביבות הדקה השמינית בכתבה).
  לדעתי זה מסכם את הכל .

  וינסט וגה

  מאי 10, 2008 at 3:12 pm

 28. מה יש לכם ממורו ופוליצר? הם אנשים פרטיים, כנראה לא נקטו באמצעי הזהירות של תמיס, פוחדים על התחת שלהם כמו כולנו. מפתיע אתכם שהם נעלמו? תחשבו רגע אם לא הייתם מתקפלים מול כתב תביעה, בהיותכם אנשים נטולי השכלה משפטית. גם משפט שבו אתה יוצא זכאי גוזל המון כסף וזמן.

  דוד

  מאי 10, 2008 at 3:21 pm

 29. וינסנט וגה, תודה רבה על הלינק, הזכרת לי בדיוק את הסיבה למה אנשים לא חפצים ביקרה של האישה(אישה???) הזו, שוב תודה.

  אלי

  מאי 10, 2008 at 3:34 pm

 30. שמעון ישר כוח.
  למשמיצים בתשלום הייתי מציע לבדוק אם באמת היא תשלם לכם על זה.
  לאחר חצי שנה של החרמת אתר הרכילות הבקשה של שמעון קשה מנשוא. אני מתנדב לעשות כל דבר אחר, רק לא לחזור לשם.

  אתגר

  מאי 10, 2008 at 3:41 pm

 31. אתגר – גם להצחיק כמוך זו עזרה. 😉

  S&M

  מאי 10, 2008 at 3:45 pm

 32. שלום לכולם, כמה מלים על שלמה מן, ליידע כללי. הוא בן חמישים ושבע, שוקל מאה וחמישים קילו, אוהד הפועל רמת גן מימי האליפות של דוביד שוויצר וחודרוב, אב לחמישה והכי חשוב – מת על כסף. להגיד עליו שהוא היה עושה באופן יומיומי, למשך שבעה חודשים, בלוג תקשורת כמו ייגרמאיסטר, שכרוך בכתיבת אלף מלים, סריקה מדוקדקת של האינטרנט (כולל טלספורט ולייב גיימס) – וכל זה בלי שמישהו שילם לו על כך? דחילקום, אל תהיו לי ילדים קטנים פתאום. כולנו מתפרנסים ממשהו, וזה היה משלח היד של שלולמל'ה מלך האתיקה, מטעם מעריב כמובן.
  ואל תדאגו לו במשפט – מעריב עומד מאחוריו. אחרת הוא לא היה מתקתק אפילו אות אחת במקלדת שלו.
  על החתום: עובד ידיעות לשעבר, שעבד רבות עם שלמה מן

  שלמה מן? מכיר אותו, מכיר

  מאי 10, 2008 at 3:47 pm

 33. פסוקו של יום.

  ויירד מן מהשמיים על אופירה

  מאי 10, 2008 at 4:00 pm

 34. מה חיפש מלך מלכי האתיקה העיתונאית, שלא דבק בו רבב, האדמו"ר שלמה מן שליט"א, בקזינו של נירנברג, גרמניה, בקיץ 2002, כשסיקר את מחנה האימונים של מכבי תל אביב בעיתון העיר? ואיך השתמש בו כוכב הפועל רמת גן לשעבר רונן חרזי, ודחף לו ידיעות הזויות על כל מיני קבוצות מרחבי הגלובוס שעאלק רצו בו, שאותם מן פרסם לאורך ולרוחב בידיעות אחרונות, וכל זה בשביל להוציא יותר כסף ממשה דדש במשא ומתן? ומי הם המכערים מאזור הדרום שקיבלו מהנחותון שאותו ערך שלמה מן באשדוד ידיעות שעזרו להם לקדם את האינטרסים המפוקפקים שלהם? כל זאת ועוד בטלנובלה שעוד תיטול קורה מבין עייני התמימים והפתיים שעוד מאמינים שייגר מאיסטר היה בלוגר עצמאי שפעל מטעם עצמו בלבד – ולא בשילחותו של סוחר הנשק עופר נמרודי שבילה במעצר מנהלי יותר ממה ששחקני הכדורגל מבלים אצל מאלדיני

  סימני שאלה, כמו בגליצ'ים

  מאי 10, 2008 at 4:08 pm

 35. רוסק סגרו ראיון בלעדי לוואלה! שיתפרסם מחר
  תמיס גם בבלעדי רק בדה מרקר
  ושלמה כנראה במעריב… אבל מחרתיים.

  כמו כן החוקר הפרטי של וואן צפוי גם הוא לקבל כתב תביעה לאחר שנחשפה דרך עבודתו הלא חוקית.

  כל הברנז'ה רועשתתתתתתתתתת

  פרסום ראשון

  מאי 10, 2008 at 4:09 pm

 36. מעניין אם יש כאן מגיב אחד נגד שלמה מן שיעיז להגיב בשמו.

  דרומי

  מאי 10, 2008 at 4:20 pm

 37. כשהטקבקיסטים שאלו אותך אם אתה עובד במעריב – במצח נחושה אמרת שלא. כששאלו אותך אם עבדת פעם בידיעות – אשכרה בפנים אמרת שלא. כששאלו אותך אם אתה מסוכסך עם עורך ספורט הארץ, איתן מרקוביץ', שאותו פיטרת מכל הדרום, והוא כעבור כמה שנים העיף אותך מהעיר – אמרת שלא. ומה יצא בסוף? עבדת על כולם (בעצם רק על המטומטמים המעטים שכנראה בלעו בשקט את השקרים שלך והעדיפו להאמין לך). אז מה יהיה שליימה? נהג מונית, זה מה שתעשה עם עצמך ממחר. יאלה תפעיל מונה ותן גז מהעיניים שלנו

  שלמה מן אתה שקרן

  מאי 10, 2008 at 4:44 pm

 38. יהיה מענין. למבקרי שלמה מן – מה לעשות, אף אחד לא מושלם. את עבודתו כבלוגר הוא עשה לא רע בכלל והביא נימוקים וסקרינשוטס למכביר.

  דוד

  מאי 10, 2008 at 4:57 pm

 39. תמיס

  ידוע שאפשר לדעת את האיי.פי של המגיבים בבלוג. אנא, הרץ בדיקה כדי לברר אם עדר המשמיצים הוא בעצם משמיץ אחד (בתשלום או לא בתשלום)

  אני לא מבקש שתפרסם את האיי.פי, רק שתגיד אם זו תרמית או שזה אותנטי. לפי התכנים, נראה כמו תרמית

  בתודה, קורא

  ג'ינג'י

  מאי 10, 2008 at 4:57 pm

 40. שלמה מן הוא אחד העיתונאים היחידים במקצוע הזה שכל מילה שאי פעם אמר, היתה אמת לאמיתה. אפילו שקר לבן הוא לא הוציא מפיו, מימיו הוא לא השתמש בבמה שניתנה לו כדי לקדם את האינטרסים הפרטיים שלו, ותמיד עשה את עבודתו בצורה הכי אתית שרק אפשר היה לבקש. גם הבלוג, ייגרמאיסטר, בא לעולם רק בשביל שתהיה לנו עיתונות ספורט נקיה יותר. ואז מה אם הוא עבד במעריב תוך כדי, אז מה אם הוא ניגח את ידיעות, אז מה אם השמיץ את הארץ ואז מה אם הבאיש את ריחו של וואן. הכול נעשה לשם שמיים, בשביל שטח סטרילי יותר בעיתונות הספורט. בשביל זה הוא השכים קום, בשביל זה הטריח את עצמו ובלע עשרות רבות של עמודי ספורט עם הנץ החמה. ומי שלא מאמין באמיתות השורות הנ"ל הוא כנראה ציני וחלקלק כמוני בדיוק

  שלמה מן בחור מצוין

  מאי 10, 2008 at 5:03 pm

 41. יש פה אדם שמעלה הרבה הודעות בשמות שונים.

  תמיס

  מאי 10, 2008 at 5:04 pm

 42. הכי מצחיק אצלנו במעריב. שדיברו על ייגר, תמיד העורך הראשי (יואב גולן) היה אומר שיש להתייחס ברצינות לדבריו ואף כינה אותו כתנ"ך של תקשורת הספורט. ובאותו זמן הוא זילזל בשלמה מן כעורך אצלו במדור שלנו. הוא לא הקשיב לאף רעיון של שלמה ולא סבל אותו. לעומת זאת כל דבר של ייגר היה קדוש אצלנו במדור הספורט.
  בקיצור נחשו מי יצא כאן הכי מובך מכל הסיפור הזה………….העורך שלנו .
  מה הוא יעשה עכשיו? אם הוא לא מפטר את שלמה הוא בבעיה ומשפיל את עצמו עוד יותר. מצד שני מדובר כאן על אבא לחמישה ילדים. בקיצור ולעניין יאוב גולן בבעיה קשה עם עצמו, עם מסע ההשפלה שהוא עובר כרגע במדור שלנו שמהודעת הסמס שנשלחה לעובדים מיואב הבוקר, מרקחה היא מלה פעוטה לעומת מה שקורה.
  כל יסודות מדור הספורט רעועים כרגע וזה כואב ומשפיל בתור עובד המקום השאלה איך יואב שהושפל כאן קשות יוציא אותנו מזה?
  מקווה לימים טובים יותר. לא יום קל לעבוד כאן הערב.

  סימיקו הירושלמי

  מאי 10, 2008 at 5:10 pm

 43. אוי ווי, שלמה מן, יצאת ליצן. הרי אפילו בטלספורט לא יקבלו אותך לעבודה בתור מעדכן, אחרי שיצא לך שם של סוס טרוייאני. ומה יהיה עם הילדים שלך שצריך לחתן? אולי הספונסרים של הפועל רמת גן יתארגנו למגבית. שמענו שאין להם שום עניין פתוח עם המשטרה חלילה וחס

  המכתש הקטן

  מאי 10, 2008 at 5:17 pm

 44. מי הניקים?
  כדי שנוכל לדעת.

  אחד העם

  מאי 10, 2008 at 6:01 pm

 45. לסימיקו הירולשמי. תפסיק לבלבל את הביצים.

  יואב לא שלח שום סמס הבוקר והערב כל העורכים (כולל שלמה) רק צחקו על העניין והקניטו את שלמה בצחוק.

  וחוץ מזה, לא משנה כמה המצב יהיה קשה במעריב (והוא בכלל לא כזה) תמיד אצלנו המקצועיות היא מעל הכל וממשיכים הלאה. מחר יהיה בומבה של עיתון.

  איך הכובע חפץ, טעים? ככה זה שסומכים על צמד הליצנים קספר את צנצי בע"מ

  אפחר

  מאי 10, 2008 at 7:02 pm

 46. עסקנות קטנה במסווה של ביקורת
  פשוט מגעיל ולחשוב שהייתי נכנס לקרוא מה לשרץ הקטן יש להגיד על עיתונאות הספורט..
  הערה והארה לקוראים פה אני כבר לא כתב ספורט לא עוסק בזה יותר ולא אעסוק בזה לעולם יותר (מה לעשות יש אנשים מבוגרים שעבורם 5000 ש"ח בחודש תוך כדי לחץ והצקות פשוט לא בא להם טוב)
  בינינו כמה מכם טינפו על מתחרים על קולגות ואפילו על מקום עבודתכם הנוכחי?
  אז מספיק עם ההתחסדות. מהכרות מעמיקה איתכם קוראי הבלוג אני חייב לומר שמדובר באוסף אוכלי הנבלות הגדול ביותר במדינה וזה כולל את כולם : עובדי וואן האנלפבתים, עובדי ערוץ הספורט החיילים השפוטים, עובדי ידעות היהירים עובדי מעריב הצבועים והמושחתים כולכם – אתם המראה המכוערת של המדינה.

  אמת דיברתי

  גועל נפש

  מאי 10, 2008 at 7:04 pm

 47. אוי שלוימ'לה מן, איך בחור חכם כמוך, עם פוזה של משכיל, נפל בתוך בור החרא הזה? רק אתה יודע. אז מה שליימה, ספר אחי, ברצינות, זה מה שעשית שבעה חודשים מהחיים? הסתכלת מי הזיז את מחוגי השניות בשעון? מה יש בגליצ'ים? מי עדכן ראשון את התוצאה לייב גיימס או דד גיימס? זה מה שנהיה ממך לעת זקנה? וואלה אם נחמה רחמים וסיגל בוכריס, בנות טיפוחיך מכל הדרום, היו יודעות לאיזה בירא עמיקתא אתה עומד להתגלגל – בטוח הן היו מקבלות אותך אליהן למקומון בתור איזה כתב רכילות ספורט. כי בינינו לבין עצמו, מיסטר מייסטר, אתה דווקא טאלנט לא רע בכלל בתחום הזה (אומרים שהסקאווטרים של גליצ'ים התלהבו ממך)

  עיתונות ספורט בשקל עשרים

  מאי 10, 2008 at 9:04 pm

 48. איתן, די

  ג'ינג'י

  מאי 10, 2008 at 9:14 pm

 49. תמשכיו ללכלך על שלמה מן, שמעתי שהוא היה בעבודה היום במעריב כרגיל, החבר'ה צחקו איתו על זה וקשה להאמין שיעשו לו משהו רע בעיתון. אף אחד במעריב לא שם על זה קצוץ, הרעש והמהומה זה רק באינטרנט. ברגע שתעשו איקס למעלה משמאל תראו שהחיים נראים אחרת

  אלישע

  מאי 10, 2008 at 10:37 pm

 50. פששששיו, איך שסגנון הכתיבה של ה"נשמות הטובות" מזכיר סגנון כתיבה באתר מסוים. אותם עלובים שנהנים לרקוד על הדם (שאין) הם אלה שעל דמם ירקדו בסופו של יום.

  alficon

  מאי 10, 2008 at 11:05 pm

 51. אם יש פה מישהו שהוא בעל אתר ויכול לעזור לי עם עצומה שאני רוצה לארגן אודה לו.

  תמיס

  מאי 10, 2008 at 11:20 pm

 52. תמיס,
  אני בד"כ נגד סתימת פיות באופן גורף, אבל דווקא כאן הייתי שמח אם פשוט היית מוחק חלק מהתגובות פה, שמסריחות למרחוק מאג'נדה צבועה במקרה הטוב והתגייסות בתשלום של אנשים במקרה הרע.

  ייגר – העם איתך.

  הצנזור הראשי

  מאי 11, 2008 at 8:45 am

 53. מה שהכי עצוב בכל הסיפור, זה שלצערי שום חרם ושום עצומה לא תפגע בכמות הכניסות לוואן. וזאת מהסיבה הפשוטה שהקהל שלהם זה רוב המדינה המזויינת הזאת, אנשי עמחא עממיים וחסרי מוח והשכלה, שלא מבינים שיש באינטרנט עוד אתרים חוץ מהחרא המזוקק הזה. האשפה פונה למכנה הרחב הנמוך ביותר, ואפשר לראות את עמישראל הבהמתי בכל מקום – זורקים אשפה ברחוב, נדחפים לתורים בכל מקום, צועקים ומשמיעים מוזיקה באמצע הלילה. בקיצור שמים זין על כולנו. בדיוק, אגב, כמו אופירה שהשליטה את המנטליות הדימונאית על עולם הספורט. זה שמנקין האשכנזי מקבל ממנה פה ושם ומילנר החנון השכנתוזי רואה רק כסף מול העיניים ושניהם מכרו את נשמתם לשטן – זאת הבעיה.

  נורא נחמד שאני ואתם יושבים פה במגדל השן ופותחים עצומות וקווראים לחרם אינטרנט מקסים שכמו כל חרם צרכני במדינה המסריחה הזאת יהיה שווה לתחת – זה באמת מרגש. אבל לא יעבוד, לצערי הרב.

  עצוב/ה

  מאי 11, 2008 at 8:48 am

 54. לעצוב – אתה טועה. נגיד שכל הערסים הם באמת 90% מהקוראים של אתר המסיבות, יש משמעות גם ל- 10% הנותרים. אני פעם הייתי נכנס לשם כל יום וזה היה חלק מהסקאלה – ערוץ 5, וואן, וואלה ספורט וכו'. היום אני כבר לא שם ואני לא היחיד. ירידה של 5% – 10% בכמות הקוראים היא משמעותית בסקרים והיא תגרום שם לבדק בית. בוא נקבע שאנחנו, האנשים שאיכפת להם קצת מאיכות ומשפה נקייה, לא נכנסים לשם יותר.

  צ'אק נוריס

  מאי 11, 2008 at 8:56 am

 55. בוואלה פרסמו את הסיפור:

  http://b.walla.co.il/?w=/3050/1278892

  להגיב כמה שיותר לכתבה הזאת!!!

  נו וואן

  מאי 11, 2008 at 9:44 am

 56. לחופפת מדימונה אין שום סיכוי בתביעה המגוחכת שלה.
  מה שהם עשו זה גול עצמי במובן הקלאסי של המילה- אם הבעלים חושבים שהתפלמסות בבית משפט הם יצליחו להשתיק מישהו שכתב כמה מילים ולעג עליהם אז הם חיים בסרט.
  גם הלכלוך והרפש והחגיגה משם תהיה כל כך גדולה עד שהם יתחרטו מהר מאוד על הטקטיקה שלהם.
  תודה לך אליאסי

  ארתור הלוחם

  מאי 11, 2008 at 10:10 am

 57. בהצלחה

  itamar

  מאי 11, 2008 at 1:08 pm

 58. […] that Shlomo Man is Jaggermeister is indeed true. Another group of bloggers critical on One closed their blog in fear of legal actions, and Themis, Jaggermeister's replacement, claims to write only from internet cafes and with a […]

 59. מה אתם יודעים על הנוכל המזוהם שלמה מן ועל מעלליו ברשת?

  שלמה מן נגד חללי צה"ל

  מאי 17, 2008 at 11:38 am

 60. […] בלוגרים רבים קיבלו איומי תביעה בעקבות מה שכתבו (כאן, כאן, כאן, ואפילו ויקיפדיה). לא עובר יום שבו לא מאיים אדם כזה […]

 61. […] בלוגרים רבים קיבלו איומי תביעה בעקבות מה שכתבו (כאן, כאן, כאן, ואפילו ויקיפדיה). לא עובר יום שבו לא מאיים אדם כזה […]

 62. […] איחולי הצלחה לנתבעים ולנתבעים בפוטנציה. תמיס מריץ עצומה אינטרנטית בעניין. אני בעיקרון לא חותם על עצומות אינטרנטיות, שלדעתי אינן שוות את הנייר שעליו הן לא מודפסות, אבל אתם מוזמנים למצוא את הלינק אצלו בבלוג. חוץ מזה, עו"ד שמעון מורמי שמגן על שלמה/ייגר בתביעה מבקש את עזרת הגולשים. […]

 63. […] מה הלאה – בטווח הקצר?"כחובב ספורט מושבע", עד שלא נסגר הבלוג בתפוז לא ידעתי בכלל על קיומו ומעולם לא קראתי אותו, כנ"ל לגבי אתר one, כך שאין לי ממש דעה לגבי התכנים שייגר כתב. אני לא יודע אם כתב אמת ומה היו כוונותיו ומניעיו. באופן טבעי אני בדרך כלל חש אהדה לאיש קטן מול גוף גדול, אך לא ברור לי כעת כיצד אוכל לסייע לשלמה. המעט שכרגע ביכולתי לעשות הוא לעזור להפיץ את המקרה על-פי בקשתו של תמיס, ממשיך דרכו של ייגר. יש גם בקשה מפורשת לעזרה באיסוף מידע כאן. […]

 64. בהצלחה מקווה שתצליח

  מזכרת

  דצמבר 26, 2011 at 2:36 pm


להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל

אתה מגיב באמצעות חשבון Google שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s

%d בלוגרים אהבו את זה: