עומדים בשער

ביקורת על תקשורת הספורט

מענייני היום ושאר ירקות

with 25 comments

ראשית, ברצוני להודות לכל המגיבים על העצות השונות. אציין שהאתר של שי אליאס לא פנה אליי מאז אותו מכתב אזהרה ולא התחלתי לפחד מאיש. תרשו לי לבחור מתי לכנות את מי באיזה כינוי.

שנית, הרשו לי להתנצל על העיכוב בזמן עליית הפוסט פשוט ראיתי את המקרה הבא ממש ברגע האחרון ובחרתי להכניסו. אחרי שקראתי בישראל היום שבית"ר לא מדורגת (מה שהיה הגיוני מבחינתי בכל מקרה לאור הישגיה הדלים של הדאבליסטית הטרייה באירופה) הופיע בדף הבית של אתר "הדירוגים וההגרלות לצ'מפיונס" העובדה כי דומז'אלה הסלובנית שזכתה באליפות שלחה את בית"ר להיות בלתי מדורגת. איני יודע האם פשר הדברים נכון, אך כתבה שעולה חצי יום לאר כתבה אחרת באותו נושא  בהחלט לא עושה את זה לאיש.

 קבלו מילה טובה אבל באמת שלא הייתם צריכים..

אמש שפשפתי את עיניי כלא מאמין, הראל לוי שלא מצליח כבר הרבה זמן להגיע לטופ העולמי של הטניס הצליח להשתחל לשלישייה הראשית של אתר "בואו לראות מה קורה בהישרדות".  הידיעה בהחלט מבורכת, אבל ממש לא ברור על מה הבהלה. מדובר בטורניר צ'לנג'ר (משחקים בהם שחקנים בדירוגים 100-200 בעולם), טורניר הזוגות שהראל שיחק עם שותף אמריקאי הוא טורניר צ'לנג'ר מהדרג של  הנמוך ביותר (30,000 יורו, הכי גדול 150,000 דולר). לוי כבר זכה באיזה 30 או 40 תארים כאלה בקריירת הזוגות שלו והוא גם ימשיך לזכות. היריבים שלו-בקינגר וברנדס מדורגים מחוץ ל200 הראשונים בעולם. לכן מיקום הידיעה בהחלט תמוה, מי יודע אולי נראה טור שלו בקרוב באתר…נחכה להתפתחויות.

הארכיון של Nrg בקידמת הבמה

הראיון הנהדר של ידיעות עם גאידמק, ו"הראיון הבלעדי" שהעניק לאתר "השיתופים עם תכניות הרדיו" גרמו ל-nrg להתהדר בידיעה משלהם על הברון ארקדי. לכן איכשהו הגיעה לדף הבית ידיעה מרעישה בנוגע לבעלים של בית"ר ששוחרר לביתו בנסיבות מגבילות. חבל רק שהכתבה נכתבה לפני שלוש שנים.

אם זה לא מספיק, קבלו את אביב לביא שכמו שור שרואה גלימה אדומה מנגח את מכבי בכל הזדמנות. ביום רביעי האחרון יצאה מכבי תל אביב מהמשבר שלה עם ניצחון משכנע על גלבוע/עפולה שירדה ליגה. משום מה בקטגוריית הכדורסל עדיין מופיעה כתבה מלפני שבוע ימים…

מעיתוני היום

החינמון שינה את הרגלו ולאחר פתיחה חלשה בד"כ של המדור מגיעה הכתבה של רותם גרוסמן. הכותרת המעולה "שמיניות באוויר" רומזת על הבאות, נמני ראה הוזהרת. כתבה נהדרת ולא שגרתית בוודאי בימים בהם דאבל, יוסי מזרחי ומאבקי ההישארות בליגה הם הלחם והחמאה של העיתונאים. עמית לוינטל התחיל להכניס את פתקי שמות הקבוצות הפוטנציאליות שבית"ר יכולה לקבל בסיבוב השני בצ'מפיונס, הכותרת "מחכות לבית"ר בסיבוב" בהחלט רואיה למילה טובה. אבי סגל מנתח את סיפורו של בורשטיין בצורה טובה. רונן דורפן מנתח את היריבות הנהדרת בין פדרר לנדאל על רקע ניצחונו של האחרון בגמר טורניר המבורג. למה כן: כי האקטואליות מוגשת היום בקורטוב של צבע וניתוחים נהדרים. למה לא: מי אמר לא?

בעיתון הארץ ניסו לתת קונטרה לפתיחה החזקה של החינמון, אך ההצלחה היא חלקית. הראיון המקיף שהעניק מיכאל זנדברג למתן קרקוב היה מתבקש (בכל זאת דאבל, ועדיין לא ראינו ראיון רציני ומקיף בשום מקום מאחד השחקנים). בגיזרת הכדורגל העולמי עוזי דן ניסה לגייס את כל הכוחות האפשריים, אך התוצאה לא משהו בלשון עדינה. כתבתו של פאביו ליקארי "אלופה במשבר" אינה מעניקה תובנות חדשות ונראית כמו אילוץ למלא מקום בעיתון, מרטין ליפטון מספר שאברם על סף פיטורים מצ'לסי וגורם אולי לאוהד הכדורגל הישראלי להישאר עם רגליים על הקרקע בכל הקשור לעתידו של גרנט. גם בגיזרת הכדורסל המצב אינו מעודד. כתבתו של אריה ליבנת על מכבי חיפה נראה כמו שידור חוזר בערוץ הגולד לכתבתו של ליאב נחמני מהחינמון (מיום ראשון), ריצא'רד סנדומיר מהניו יורק טיימס מביא את סיפורה של דוריס ברוק פרשנית הכדורסל של ה-N.B.A והשתלבותן של נשים נוספות כפרשניות בספורט גברי, חמדמד. למה כן: כי אפשר לקרוא את זה באינטרנט ללא תשלום, למה לא: יש עוד מה להוסיף?

"יוסי מזרחי אפס" כך טוען השער שלמוסף הספורט של ידיעות אחרונות כשברקע נראה גאידמק בחיוך זדוני. מיהרתי לעלעל בין דפי העיתון, אך הראיון עם גאידמק הופיע כבר בתחילת העיתון. אין ספק שעם כל הכבוד לחינמון (ולפני שקראתי את מעריב) הפתיחה של ידיעות היא החזקה ביותר. גאידמק שיחרר פנינים מהפה כאילו אין מחר והוא העניק לערן להב, אמיר אפרת ודוד בן שימול תואר של יקירי רחוב מוזס לימים הקרובים. ההישג של השלושה גדול מאד במיוחד לאור העובדה שגאידמק העניק אמש "ראיון בלעדי" בתכנית הרדיו של אופירל'ה, אך בראיון המשמים הוא לא אמר ולו חצי מהדברים שאמר לידיעות. לצערי שאר המוסף לא התעלה והירידה בכושר מורגשת היטב, מישהו בידיעות כבר חושב על הים (הלו !! העונה עוד לא נגמרה). בליגה הספרדית כתוב שסנטאנדר השלימה עונה מצויינת כשסיימה במקום ה-6, אך לא הגיעה לאופ"א. לא רק שהנושא אינו נכון (היא כן העפילה), אלא שאין במי לנזוף היות שאין קרדיט בכתבה. גסן ואקד תוקף את גמר הצ'מפיונס הפעם מעמדות התקציבים, זוהי עוד כתבה לא מעניינת מבית היוצר של ואקד בהמשך ישיר לכתבתו מיום ראשון. הראיון של לידור ששון ומשה סידי עם כוכבי מכבי והפועל ראשל"צ לקראת משחק מספר 5 הערב הוא בהחלט ראוי, אך אני לא הייתי מעניק לו חסינות. למה כן: בגלל הראיון עם גאידמק. למה לא: כי החינמון זול יותר וטוב יותר.

במעריב החלו שלבי הסיכום. פי.ג'יי טאקר נבחר לכדורסלן העונה, דורסמן למאמן וטפירו לישראלי הטוב ביותר. גם ה-11 של העונה כבר סגורים לפי משאל שערכו ברחוב קרליבך. הסיכומים שמופיעים בשער המוסף מעידים על השיממון הצפוי בהמשך. ניר שועלי בטור לקראת הדרבי בכדוריד היום בערב מנסה לעניין את הקוראים אך ללא הצלחה, אביב לביא בעוד טור אנטי מכבי ת"א תוקף הפעם את ההנהלה של הצהובים משום מקום ורק ניצן חורש מצנן את פסטיבל אבי נמני בטור נהדר על "הסמל" התלאביבי. יעקב זיו החזיר למעריב את הצבע ללחיים לאחר ניתוח מעולה של פטר צ'ך ,שוערה של צ'לסי, לקראת גמר הצ'מפיונס, גם ההישענות על דעתו של אובארוב מוסיפה לכפולה שהוקצתה לנושא. מעבר לכך חגיגת המצטיינים של ליגת ווינר בכדורסל נראית כמו סיבה לאכזבה, לפחות שהיו בוחרים חמישייה על בסיס החוק הרוסי (3 זרים ו-2 ישראלים). למה כן: לא יודע, למה לא: כי יש אופציות טובות יותר הבוקר.

ביקורת טריבונה / מאת דרור

ללא ספק, כפי שאוהב לומר אבי רצון, שהתכנית אמש הורכבה כהלכה. אבי נמני הפורש, פיני גרשון המשקיף ואחמד טיבי האורח המפתיע והמרענן. התוצאה היתה שיפור משמעותי לעומת השבוע שעבר אבל תחושה שניתן היה לעשות עוד. טיבי הפאנליסט החדש בועט בכל מי שמעז להעליב ערבים ובמיוחד בבית"ר י"ם (משפט המחץ שלו אותו אמר ללא בושה: "אני מתעב את בית"ר") מתבל את דבריו בחוש הומור ועושה רושם שהוא נהנה מאד מתפקיד הפאנליסט. נמני מכובד ומאופק, מתייחס בצניעות לשבחים עליו כשחקן ומסביר את תכניות השנה הבאה בהרחבה מבלי לפרט דבר. ממשיך להסביר כי הוא אינו נכנס לתחתונים של אף מאמן (לא היתה לו ברירה. על התחתונים נשאל ולכן ענה). ולסיום פיני גרשון שנון, רהוט, מצחיק ("מי יותר שמן אני או בן שמעון?") אך מנתח בדייקנות את מצבה הנוכחי של מכבי ת"א מבלי לפגוע באיש. אומנות.

אז מדוע זה לא קולח וזורם כפי שהיינו רוצים? ראשית, ההפקה. משום מה חלק מהפאנליסטים אינם נשמעים ברור כאשר הם מדברים. לא יאומן שזה קורה לאחר 40 שנות טלויזיה בערוץ הראשון. בנוסף הקליפים אשר הוכנו כרקע לדברי נמני ופיני הפליאו בעליבותם ולעיתים אף הפריעו להנות מהשידור. שנית, הפאנל. שוב ושוב אזכיר כי הפאנל גדול מדי. גולדמן וקיפניס בקושי השלימו משפט אחד ונעלמו. להערכתי יש להורידם מהתכנית. שמאי, גבריאלי וסגל אשר להם תמיד יש מה להגיד מספיקים בהחלט. פאנליסט אורח יוסיף תבלין מעניין בכל תכנית וטיבי אכן מילא את תפקידו בהצלחה.

אבל הדבר המשמעותי ביותר אשר חסר לי בתכנית הינו דיון קולח בסוגיות מפתח שצצות במהלך התכנית וכאלו לא חסר: החתמת מאמנים לפני תום העונה. הירידה הניכרת בעניין אותו מגלה הציבור בכדורגל הישראלי. האם תם עידן המכביזם? הבעיה היא שכאשר נושא חשוב כזה עולה, עולה ביחס ישר מפלס הצרחות ואז הפתרון הזמין ביותר הינו המעבר לנושא הבא. חבל. דווקא דיון בנושאים אלו עשוי היה להגדיל את מפלס העניין בתכנית. והסיום שייך כמובן להפקה אשר קטעה את רצון לפני שהספיק להפרד. כנראה שזוכרים בערוץ 1 כי פעם קרא להם "חבורה של מטומטמים"

 לפניות, טענות, מענות או לפתיחת סקרים על כינויי האתרים themistopoloi@gmail.com .

מודעות פרסומת

Written by תמיס

מאי 19, 2008 בשעה 10:51 am

25 תגובות

Subscribe to comments with RSS.

 1. הרבה שגיאות כתיב, ומעט מאוד עניין

  את השגיאות כתיב תחפש לבד, נמאס לתקן אותך ונמאס שאתה לא מבצע הגהה ראויה.

  אומנם אני איתך במאבק נגד אתר החלטורות, אבל יש לך עוד הרבה במה להשתפר מבחינת כתיבה. חסרים גם סקופים וידיעות מבפנים. כי בינתיים ממש יבש.

  שיעמומון

  מאי 19, 2008 at 10:57 am

 2. הפורמט החדש של NRG פשוט מזעזע לטעמי. חיוור ולא ניתן לעקוב אחרי הטוקבקים באופן ברור ועקבי. גם המדורים הלכו שם לאיבוד וכתבות שצריכות הדגשה לא מקבלות את זה.
  לגבי ביתר- למרות הקידום המכירות האגרסיבי באתר הגליצ'ים והליקוקים, הרי שברור שהיא לא עוברת שלב אחד במוקדמות של הצ'מפיונס כי פשוט רמתו של הכדורגל הישראלי כל כך רחוקה מזו של אירופה שזה פשוט עצוב. גם השאיפות של כל מיני קשטנים לעלות למונדיאל מהבית הקל (???) שקיבלנו במוקדמות הולכות לעבור גיזום אגרסיבי אחרי איזה משחק שניים עם יון ושוויץ.
  אגב שמתם לב לידיעה בדה מארקר שהקוסם ברקוביץ חוייב לשלם בבית משפט על תיווך לבית שקנה בדניה ושהוא התחמק לשלמו? (בכל זאת 174 אלף ש"ח). מעניין עם מנהלת הגליצ'ים הנכבדע תכסה גם את זה.

  ארתור הלוחם

  מאי 19, 2008 at 11:13 am

 3. כמה מגוחכים אפשר להיות. לא זוכר מי פרסם, עוזי דן או יעקב זיו או רון עמיקם, אבל מזמן וממש מזמן, עניין הלא מדורגת כבר פורסם. גם פורסם (למקרה שאתר הפרסומים הראשונים והמלדינים יפרסם שוב ראשון את זה בעוד כמה ימים) שנתניה תשחק בסיבוב המוקדמות השני בגביע אופ"א, ושהפועל ת"א מדורגת עד לשלב הבתים.

  זיבי בחיבי

  מאי 19, 2008 at 12:02 pm

 4. מדברים כאן הרבה על אופירה ופועלה, אבל חשוב להבין שהאתר שלה הוא יותר מאתר של אישה אחת, ואסור לעצור את הביקורת בציון האינטרסים של הבלטת הכותרות או הרדידות של מדור גליצ'ים. מדי יום עולים באתר הזה "טורים" כגון זה שעלה היום – http://www.one.co.il/Oppinion/152/116278.html – הנכתבים לכאורה על ידי עיתונאים. בהנחה שכותב הטור הזה לא משתמש בסאטירה מתוחכמת על מקום עבודתו שלו כשהוא טוען שהעיתונאים האנגלים (להם הוא קורא "עברייני מקלדת") העלו ידיעות לא מבוססות לגבי עתידו של אברהם גרנט כדי שיוכלו לאחר מכן "לטעון שהם פרסמו זאת קודם", מדובר בטור לא ייאמן בכלל. בעיקר בגלל שבסופו הוא מציין שבזכות מעסיקיו (ה"אדיבים מאוד") הוא יטוס לגמר ליגת האלופות, ויש להניח שהוא מתכוון לכך שהוא ימריא למוסקבה בתור עיתונאי, ועל כך יש לכולנו רק להצר

  שלאודלף

  מאי 19, 2008 at 12:04 pm

 5. תמיס, אין לי באמת זכות לבוא אלך בטענות. אתה עושה ככל יכולתך אולם, יכולתך כנראה לא די בה. לעיתים נדמה כי אתה מנסה לצאת ידי חובה ולא מביא סחורה טרייה. אם אין לך להוסיף לנו בפוסטים שלך ערך מוסף בדמות, גילויים חדשים ותחקירים והתנהלות קלוקלת של כתבי, עסקני ספורט ותקשורת ספורט בכלל. אז בשביל מה? אל תשעמם אותנו בעוד ביקורת אתרים ועיתונים. אנו מספיק גדולים ואינטליגנטים להבין לבד מי שווה מי לא. אחרח מתחת לשטח. שם נצאים הסיפורים.

  פופיק ארנונה.

  מאי 19, 2008 at 12:11 pm

 6. תודה.

  דואב/ת

  מאי 19, 2008 at 12:38 pm

 7. בעוד מספר שעות ינחת במוסקבה מטוסם של שליחי אתר הריכולים והמסיבות לגמר הצ'מפיונס אמיר קרביץ, ואסף אבולעפיה. לא הייתי מתעכב אתכם על זוטי דברים מעין אלה, אלמלא היה מעיד העניין על השיטה שבה מנהלת אופריע את האתר שלה – את הצ'ופרים היא מחלקת לטובים שבמלקקיה, הלא הם קרביץ את אבולעפיה.
  בנוגע לאבולעפיה, למותר לציין שאיננו עיתונאי כלל, על פי ההגדרה ועל פי הכישורים. הוא גם לא עובד בוואן, אלא ברדיו 99. תפקידו בכוח הוא מפיק בלבד. ובכל זאת לכבוד הגדול בשל קרבתו לאחוריה של גברת התוכן, אותן הוא מקפדי ללקק ביסודיות אין קץ.
  בנוגע לקרביץ – הסיפור פיקנטי ומעניין הרבה יותר. קרביץ הוא מותיקי אתר הריכולים. וזו הקדנציה השניה שלו במקום. בעבר הרחוק היה כתב ואיש פרוייקטים, אבל אז עבר לידיעות אחרונות, ולאחר מכן חזר הביתה לוואן, הישר למשרת העורך הראשי- באותה דרגה של אופירע. אלא שחיש מהר הבין הקרביץ כי מי שמנהל את האתר באמת זה רק בת זוגו של גיל מנקין, פה ושם הוא ניסה להפגין עצמאיות – פעם הוא אפילו עשה טור נגד לירן שטראובר, אז שוער מכבי, למרות החברות של ענבל גבריאלי עם אופירע – אבל חיש מהר אופירע הראתה לו מי הבוס. כעבור זמן קצר היא נישלה אותו מעמדתו, והפכה אותו לעורך מין המניין, כשעודד שלו, שהיה עד אז כתב רגיל בוואי נט, הוצנח לתפקיד העורך הראשי במקום קרביץ. התירוץ היה שלקרביץ נולדה בת ושכבר אין לו פנאי לשרוץ באתר שבעה ימים בשבוע, אבל מביני עניין הבינו שלמעשה הוא הושלך לכלבים.
  אבל כאן באה לידי ביטוי האינטלגינציה של קרביץ. בחושיו המחודדים הבין שכמו שהוא לא שרד בתפקיד העורך הראשי – אף אדם אחר לא יוכל לעשות כן, וכי עדיף לו להקטין ראש, לבצע פקודות, ולחכות לשעת כושר טובה יותר על מנת לחזור לקדמת הבמה. ונבואתו של קרביץ אכן הוכיחה את עצמה. שלו לא החזיק מעמד בוואן, וכמוהו גם רביב שכטר שהגיע אחריו, וניר קינן שהחליף אותו.
  קרביץ לעומתם המשיך לעשות את עבודתו בשקדנות, ובמקביל נהיה לאיש למשימות מיוחדות של האתר. כשצריך לכתוב מאמר חריף לאוזן על מי שלא הסכים לעלות אמש לשידור ברדיו 99, קרביץ הוא האיש. וכשצריך להתחנף למי שכאן נתן ראיון "מיוחד" לרדיו של גיידמק – גם בשביל זה במיוחד, קרביץ קיים. יודע דבר בתוך בית בסר גם אומרים שקרביץ אחראי ללא מעט טוקבקים שנכתבים בגנות תמיס, נכתבו קודם לכן בגנות ייגר, ואולי אף קודם לכן בזמן הצמד רוסק.
  כעת מתברר שקרביץ ידע היטב מה הוא עושה כשבלע את העלבון והמשיך להיות פיון על לוח השחמט של החברה של ריקו שירזי. כפרס על התנהגותו הטובה הוא יבלה כמה ימים של כיופים בבירת רוסיה. ובינינו לבין עצמנו, מה כבר יש לסקר בגמר בין צ'לסי למנצ'סטר? שום דבר בעצם. המטרה האמיתית של נסיעתו היא כדי להבהיר לכל עובדי וואן ולכל עובדי רדיו 99 למי צריך ללקק בשביל לנסוע לגמר הצ'מפיונס של השנה הבאה

  אתר הריכולים והנסיעות

  מאי 19, 2008 at 1:48 pm

 8. מחזק את ידי פופיק.

  אבו יו יו

  מאי 19, 2008 at 1:48 pm

 9. מה דעתכם על הכתבה הבאה: http://one.co.il/Article/116299.html , איזו אתיקה עיתונאית, איך דאגו שלא החברה משהו כמו 5 פעמים, ממש לא פרסומת סמויה(עכשיו הסירו את האירוניה מהכתוב וקבלו את התשובה ללמה וואן פשוט בלתי נסבלים\מוסרים\נתפסים… הכל נכון!)

  אלי

  מאי 19, 2008 at 2:09 pm

 10. האמת שמחתי לשמוע שארקדי לא יאלץ לעזוב את 99, דמיינו לעצמכם 6 בערב חזרה מהמערכת ורוצים קצת לשמוע ופתאום אין את אופירה ואייל????
  האמת עם כל הצער שבעניין 102 מחוקים אצלי בסקאלה בשל שלל הפירסומות ומיחזור התכנים (די כמה אפשר לשמוע את אותם דעות של ענבר ויעקבי מספיק שיתנו קצת דברים חדשים קיבנימאט)
  לגבי 103 זו בכלל לא אופצייה ןולכן ואני לא מאמין שאני כותב את זה
  ארקדי ברוך הנשאר!!!

  חכם

  מאי 19, 2008 at 2:26 pm

 11. דרור- הביקורת שלך טובה יותר משבוע שעבר אבל דחיל רבאק… אביצה"ל רצון עושה פיגוע עם התוכנית שלו. הוא ממש זועק לעשרות מכתבי תלונה לרשות השידור על חוסר יכולת להבין מדיה טלוויזיונית.
  קיפניס השנון הולך לאיבוד ( לאיבוד? עאלק! הוא בכלל הגיע?)
  הפרסומאי? איך קוראים לו… ( האם חסר כסף בעולם הפרסום שהוא בא לעשות השלמות שכר על חשבון הקופה הציבורית?)
  את גבריאלי אני שונא אבל ניחא היא מרוויחה את השכר שלה בעוקצנות לארי שמאי אז זה בסדר.
  ומה אחמד טיבי עשה שם? חבר פאנל? מרואיין?
  אם הוא מרואיין אז בבקשה לעשות תחקיר ולשאול למה ב-96 הוא היה אוהד טייבה והיום סכנין ( והוא בכלל ירושלמי). וכדאי לעמת אותו על הכנסת לאומיות ולאומנות לכדורגל הישראלי … ( כן, בסדר, הוא לא הראשון ולא היחידי אבל כשנאבקים נגד גזענות בכדורגל זה חייב לבוא דו צדדי) לראיין אותו על ספורט ופוליטיקה, על שילהוב המונים, על העובדה שהוא אינו אוהד אמיתי אלא רק מחפש שררה, כוח, ובסיס להשמעת דעות ורכישת אוהדים. הכדורגלן הערבי יכול להסתדר מעולה בלעדיו. הכדורגל בארץ יכול להסתדר מעולה בלעדיו.
  השבוע שמעתי שממיסי אגרת הטלוויזיה מקבלת רשות השידור בערך 800 מיליון שקל בשנה… ולזה הולך הכסף שלנו? לזה? לאביצה"ל רצון ולהקת מעודדים…
  דרור- תתחיל לנשוך כי אי אפשר ככה. זה לא טלוויזיה, זה לא טריבונה, זה לא! פשוט לא!

  יוסיי הכושי

  מאי 19, 2008 at 2:33 pm

 12. נראה שיש שני תמיס, אחד שכותב טוב ואחד שכותב רע, אחד שיש לו מעט שגיאות ואחד שלא מסוגל לכתוב מלה ללא שגיאת כתיב, אחד שמתפעל מכל מה שיש בחינמון ואחד שלא אוהב אותו, אחד שמשבח את עוזי דן והארץ גם ביום בינוני ואחד שיורד עליהם גם כשהם עושים בית ספר, אחד שלא קורא מעריב ואחד שמעיין בו עד הסוף.

  דנה

  מאי 19, 2008 at 4:57 pm

 13. ב"המלפפון" ( http://hamelafefon.blogspot.com ) נושא הדירוג הוזכר כבר לפני שבוע.
  בכלל, יש תחושה שהרבה עיתונאים מעתיקים מהבלוג הזה בזמן האחרון.

  שלומציון

  מאי 19, 2008 at 5:12 pm

 14. הארץ הביאו ידיעה ענקית על גרנט ואתה מתייחס אליה כבדרך אגב אחרי הליגה האיטלקית? אין ספק שלא ראית את העיתון כי זו היתה הכותרת הראשית שלהם. חובבן

  משתמש אנונימי (לא מזוהה)

  מאי 19, 2008 at 5:16 pm

 15. ואפשר להתווכח על הידיעה של הראל לוי אבל כשאתה כותב שהוא זכה ב-30-40 תארים כאלו את מבזה את עצמך.

  משתמש אנונימי (לא מזוהה)

  מאי 19, 2008 at 5:18 pm

 16. משתמש אנונימי יקר,
  עדיף שאתה תבדוק את עצמך לפני שאתה כותב שאני מבזה משהו…

  תמיס

  מאי 19, 2008 at 9:07 pm

 17. …..

  הודעה לעיתונות

  מאי 19, 2008 at 10:06 pm

 18. אבל אנונימי צודק, איו מה לעשות. חצי מהשער של הארץ היה על הפגישה בין אברמוביץ' לגרנט, כולל ציטוטים של גרנט על עתידו שמרמזים על זה שגם הוא הבין שהולכים לפטר אותו, ואתה לא אומר על זה אף מילה? קצת מוזר לא?

  עזרא

  מאי 20, 2008 at 12:16 am

 19. שאלה לתמיס
  למה לא התייחסת לליקוק של אופירע ליעד המשטרתי גל יוסף?

  http://www.one.co.il/Cat/Extra/Glitch.aspx?id=30984

  אופירה ומשפחות הפשע

  מאי 20, 2008 at 1:05 am

 20. "אתר הריכולים והנסיעות" – סיפור מרתק, תודה.

  מוז

  מאי 20, 2008 at 8:51 am

 21. תמיס תבדוק אתה , בוא נראה אותך כותב את המספר המדויק של טורנירים בהם זכה הראל לוי בזוגות. הוא מונח לפניי.
  ושים לב מה עזרא כתב, נראה כאילו נבהלת מזה שהחמאת להארץ ובצדק הרבה בזמן האחרון אז אתה מנסה לאזן. לא ראוי

  משתמש אנונימי (לא מזוהה)

  מאי 20, 2008 at 9:44 am

 22. טורניר אחד הוא לקח בזוגות.

  זיבי בחיבי

  מאי 20, 2008 at 10:15 am

 23. עדיף שתסתום

  יצאת עוד יותר דביל

  כי אם היית יודע כמה תארים כאלו הראל לוי לקח היית סותם את הפה ולא מגיב בהתנשאות מגעילה כזאת

  תמיס אם אין לך מושג במשהו

  מאי 20, 2008 at 10:30 am

 24. בעיני הטור המדהים של היום הוא של שלומי ברזל בהארץ, כידוע חבר בכיר באשראם של גרנט, בגנותו – מישהו יכול לפרש?

  פראליה

  מאי 20, 2008 at 7:05 pm

 25. גם בעיניי הטור מדהים ותפסיקו לדבר שטויות..

  מוסיקה לאירועים

  ספטמבר 20, 2011 at 2:28 pm


להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת / לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת / לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת / לשנות )

תמונת גוגל פלוס

אתה מגיב באמצעות חשבון Google+ שלך. לצאת מהמערכת / לשנות )

מתחבר ל-%s

%d בלוגרים אהבו את זה: