עומדים בשער

ביקורת על תקשורת הספורט

"המיוחד בראיון המיוחד"

with 34 comments

אתמול בלילה זכיתי לראות את השילוב הקטלני של "הראיון המיוחד" עם "המיוחד" שהחליף את מוריניו בלא פחות מארבעה מקומות שונים. ב-Nrg אסי קוטין (עורך האתר) הטריח את עצמו עד למוסקבה כדי לראיין את גרנט ב"ראיון מיוחד" שהעניק לו, לא ברור מדוע יעקב זיו לא יכול היה להיות שליח העיתון/האתר במוסקבה (אם הוא אכן שם, מדוע לא ראיין אותו?). גם הבית של "הראיון המיוחד" הביא אחד כזה עם גרנט, אופירל'ה ראיינה את אברהם שלא חידש דבר מאותו ראיון של ניב רסקין באתר של העריץ שעתיים קודם. העריץ היה הראשון שהעלה את "הראיון המיוחד" ועוד בוידאו, אך ב-Ynet העלו את אותו "ראיון מיוחד" (עודד שליו ורסקין ראיינו את גרנט לסירוגין) באיחור של שלוש שעות בהשוואה לעריץ. בקשה קטנה לי אליכם, מספיק עם הראיון המיוחד הזה שנדחף בכל הזדמנות כמו אוהד עם טלפון סלולרי בשידור ישיר. Ynet היה היחיד שלא כתב "ראיון מיוחד", אבל ראיון שעולה 3 שעות אחרי המתחרה הוא באמת אינו מיוחד בכלל (על אחת כמה וכמה שזה אותו ראיון).

We Care about You

אתר "הגדלות החזה והסרת השיער" החל לפזול אל עבר תחום חדשני שאינו מוכר לאדונים מנקין ומילנר. תחום רפואת העיניים מסתבר מושך את טובי בנינו וגם את הבעלים של אתר "חאפלות במסעדת גחלים" שפירסמו ידיעה על ביקורם של וונטיגו קאמינגס וויל ביינום במרפאת עיניים. על הדרך גילה החוקר הפרטי של עו"ד שי אליאס את הסיבה האמיתית שבגללה קאמינגס קולע באחוזים של יוגורט דיאטתי, הוא פשוט לא רואה טוב, כנראה ש"אתר הספורט" וואן דואג לשחקני מכבי ולכן החליט לפנק את המרפאה בפרסומת סמויה בצורת כתבה. בואו נראה אם תצליחו לספור כמה פעמים מוזכרת שמה של המרפאה…בושה.

אתיקה? מה זה?

תתפלאו, אבל צמד המילים הנפוץ ביותר באתר של אופירל'ה הוא לא "פרסום ראשון", אלא "נודע ל-ONE". הרבה מאד דברים נודעים לאתר המהולל, אך לדאבוני מרביתם אינם נכונים. ברגע שידיעה של אופירה נכונה (ראה ערך מינוי מתיאוס), מופיע ישר "כפי שפורסם לראשונה ב-ONE", אבל (וזה האבל הגדול) ידיעה אינה נכונה שפורסמה באתר "הפרסומים הראשונים" זוכה לאיזכור של "למרות פרסומים שונים", אנחנו פרסמנו? מה פתאום…זה היה נו, ההוא מה…זה. לראיה הכתבה הבאה :

רק חודש חלף מאז אותה ידיעה "רשמית" שלוותה איך לא בקול חצוצרות ה"פרסום ראשון". מסתבר שהזיכרון של אופירה ועדי חנוך קצר מאד ועליהן להיפגש דחוף עם זכרונולוג (זו לא טעות…) היות שאמש העלו את הידיעה המוזרה הבאה:

 

מילא, לנתק טלפונים לכל העולם ואשתו כשרוצים לראיין אותך אופירל'ה בפרשת ייגר, אבל קצת, טיפה, ככה בלי לשים לב אפשר להודות בטעות ולהמשיך הלאה זה רק יגרום לכם להיראות טוב יותר, כי בינינו מי עוד מאמין ל"פרסום ראשון".

ליגה א': יבוריאן בבלאגן תחבירי בקופסא

הכותרת היא פחות או יותר תמצית מביכה של צילומי המסך והסיפורים הבאים מבית היוצר של גברת התוכן (אופס…). בבית בסר מתהדרים בכל הזדמנות בעובדה שהם היו הראשונים שעלו על מינוי מתיאוס ועל שכרו המפלצתי. חן מישל שבד"כ מכבבת בקליפים ה"מעניינים" של גליצ'ים על הורסות ושוות במיוחד, הגיעה למשחק חוץ בתחום הספורטיבי ומיד התבלבלה בזהותו של המאמן הגרמני.

 מגיפת הפירסום הראשון לא פסחה גם על כתבת השוחד מליגה א'.אממה… המשחק אינו שייך לליגה א' ולא לליגה ב'. המשחק שבוטל בין בית"ר חיפה להפועל איכסל היה עתיד להיערך במסגרת משחקי המבחן לליגה א' ולא כפי שמופיע בכתבה. עד שבאמת פירסמת ראשונה אופירל'ה הצלחת להרוס זאת בקלילות בלי הרבה מאמץ.

בחקירה שערך ויצמן-יער התגלה כי "הפרסום הראשון" פגע גם בכתבה על יבוריאן וארבייטמן. במשפט וחצי שתיכף תראו קיימות לפחות 19 שגיאות. אני הייתי בטוח שיבוריאן יבוא לבית"ר בספרות או היסטוריה, אך מסתבר שהפירסום ראשון הוא בכלל על כך שהוא יגיע "בחשבון", כנראה סוג של רכב חדש. מעבר לכך אשמח להסבר על מעברו לבית"ר אם וכאשר אקפלה יגיע/לא יגיע לבירה, תודה.

 

פרסומת סמויה באתר של מסיבה

בואו ואגלה לכם סוד, לא באמת כיף לי לנגח את אתר ה"איומים ומכתבי עורכי דין", באמת שאני מנסה בכל יום מחדש לגלות משהו טוב באתר שמריצים בבית בסר. אבל מה לעשות שיש להם שמה הרבה טעויות. אם על טעויות עוד יש כאלו שיכולים לסלוח, על פרסום סמוי – כן אותן צמד מילים שועדת האתיקה לא ממש אוהבת אי אפשר שלא לומר דבר. אתמול הפך "אתר הריכולים והמסיבות" לאתר הבית של חברת לאומי קארד.

טוב, אולי באמת לאיש מחברת כרטיסי האשראי לא היה חלק בדבר, אבל כאשר מנהלת התוכן ראתה שברקוביץ' (ההורססס) מפרסם משהו עבור החברה היא הייתה חייבת לכתוב על זה ב"וואן ביזנס". אז נכון, כללי האתיקה של עיתונות אינם חלים על האינטרנט ולכן כלל מספר אחת במסמך כללי האתיקה, זה אשר דורש להפריד בין פרסום ידיעה לפרסומת לא חייב להגיד דבר לראשי וואן, אך עדיין מן הראוי שהאתר של אופירל'ה יעשה לעצמו את הכבוד הצנוע של לא לחשוב את קוראיו למפגרים ולפרסם תוכן שיווקי מובהק תחת הכותרת ביזנס.

תמונה אחת שווה אלף מילים

אין לי הרבה מה להוסיף לעניין הבא מאשר מה שרשמתי בכותרת לקטע זה. ככה נראתה הכתבה הראשית באתר עריץ הספורט הבוקר.

מעיתוני היום

בידיעות אחרונות מציגים בשער שני דברים – העתקה בוטה וניסיון קלוש לרכב על גל מדומה של רגשנות. תמונת השער בה נראים חצי הפנים של אברהם גרנט וחצי הפנים של אלכס פרגסון לקוחה היישר משידורי פלייאוף ה-NBA של רשת TNT. אולי יש איזה אמריקני בסביבה שיוכל לספר לאמריקנים על הדבר…גם בלעדיו צריך להזכיר לחבר'ה מידיעות כי לאחר ששואלים מי מספר 1 בכותרת צריך לשים את הסימן הזה…נו…?…כן זה… סימן שאלה. הקידום לראיון עם אביו של גרנט הוא במילה אחת פאתטי, כמו הראיון עצמו, אותו ניהלו גידי ליפקין ומשה שיינמן. אותה כותרת מתייחסת להיסטוריה של העם היהודי – "60 שנה אחרי שגירשו אותי לרוסיה כדי למות – הבן שלי ינצח שם" ולא ניתן אלא לחוש כי לאחר מופע ערב יום השואה של גרנט והפסטיבל התקשורתי שבא אחריו, כבר קראנו או שמענו את המילים הללו עשרות פעמים בחודש האחרון. שום חידוש ושום כלום. ההחלטה להפקיד את כל סיקור המשחק בידי גסן ואקד שהתקבלה לפני מספר ימים כנראה נגוזה לאחר השעמומון שיצר הכתב – סוכן אמש. מי שיצליח לגבור על עוד כתבה חסרת צבע של הנציג האנגלי של העיתון יוכל לספוג קצת אווירה מאורי משגב שהוחש למוסקבה במהירות. גמר ליגת האלופות, כמו גם המשחק בטדי אמש ועוד שלל ידיעות חשובות אודות מלפפונים שטרם הבשילו עד לגוון ירקרק דחקו את סיקור המחזור האחרון בליגה המשעממת הזו…נו זו שהכל היה גמור בה כבר הרבה לפני אתמול…ליגת הכדורסל לעמודים האחרונים של המדור. כל זאת כאשר סיקורי המשחקים מובאים ללא כל ערך מוסף. למה כן:  דלגו… למה לא? כי המדור שהנפיקו הבוקר ברחוב מוזס הוא ללא ספק המדור הכי בוטה בתת רמתו מאז שהתחלתי לכתוב כאן. הזלזול באינטילגנציה של הקורא, חוסר הפרופורציות בין הדברים ושאר ירקות הביאו למצב בריאותי חדש אצלי בו הדף נהדף חזרה למדף העיתונים בקיוסק השכונתי.

לצד שער המדור של ידיעות, השער במעריב נראה כמו פאר היצירה. נתחיל בכך שבמקום סיפור אחד כפי שמסופר בידיעות, במעריב מדווחים לנו הקוראים על שלושה סיפורים שונים כבר בשער (ליגת האלופות, מחזור הכדורסל ומהשחק מאמש בטדי). אחר כך מגיעה ההברקה של יואב גולן, במרכז השער כובע נייר של צ'לסי עם סימני גזירה למקרה שבו העיתונאים יצטרכו לאכול את הכובע ומתחת הכותרת: "לאכול את הכובע? תשובה סופית הלילה בחצות". אין דבר יותר מרנין מקצת הומור עצמי שכן כזה תמיד מגיע עם חצי הודאה בטעות. מפתיע הינה מילה קטנה מידי בכדי לתאר את מה שחשתי הבוקר כשראיתי את השער. בפנים מנסים אנשי מעריב לצייר תמונה יותר ברורה לקראת הגמר, אך לפחות בתחום כתבות הניוז הם מספקים בדיוק את מה שמספקים כתבי ידיעות עם מעט יותר סגנון וצבע. ירון שפירא, אבי רצון, ניצן חורש, הרכש מאסימו פראנקי ויונתן הללי מנסים כל אחד בטורו לצבוע את הגמר מעט אך אלו הם דווקא רסיסי הידיעות בחלק העליון של העמודים שמביאים את הערך המוסף ולא שום דבר אחר. הדיווח על מחזור הסיום בליגת העל בכדורסל הוא הרבה יותר מעמיק מאשר באי – תון של המדינה וניתנת בו אף התייחסות לסיפור שידור משחקי הפיינל פור, סוגייה בה דנתי פה בעבר. לבסוף הוחלט כי משחקה של מכבי ת"א מול בני השרון יהיה המשחק המרכזי על אף שמדובר במדורגות השנייה והשלישית. מעריב כמו במעריב ממשיכים הבוקר לתת כבוד לענפי הספורט שאינם כדורגל או כדורסל, לאחר שאמש ניתן שער המדור לסיפור האליפות בכדוריד הבוקר תוכלו למצוא במדור את כל הריקושטים ממנו כולל טור אורח של חבר הכנסת אופיר פינס, חובב כדוריד ידוע. ספורט אולימפי כמו גם חובבני מעטרים גם הם את דפי המדור. בדומה לידיעות מאמש, במעריב הפעם התמקדו גם הם בסיפור סדרת חצי גמר המערב בין ניו אורלינס לסאן אנטוניו וערן סורוקה מביאה את סיכומה בזווית חביבה. למה כן? בגלל ההתייחסות לספורט הכולל ראיונות עם אליס שליזניגר למשל… למה לא? לפעמים אין ממש סיבה

אם מישהו חשב אחרת, אז כמו בשאר הימים בהם מתקיימים אירועים המיוחדים מגיע מוסף הספורט של "הארץ" הבוקר וטורף את הקלפים. אין מה לעשות למעריב, ידיעות ולחינמון קשה להתמודד עם העושר התרבותי שמביא עימו מוסף הספורט של הארץ כשהוא מביא תרגומים של כתבות שונות מהעולם לקראת הגמר הערב. מעל כולן כמובן עומדת הכתבה של כתב עיתון הגרדיאן היוקרתי שניסה לספר את הסיפור שאיש עדיין לא סיפר על חייו של רומן אברמוביץ'. שלושת המפתחות של דיוויד פליט לניצחון מנצ'סטר יונייטד או צ'לסי הערב הינם גם בגדר בונוס ענקי שנותן "הארץ" לקוראיו. בגזרה המקומית מנסים הכתבים השונים לשמור על הרמה הגבוהה שהוצבה בתחילת המדור. הדיווחים מטדי ואולמות הכדורסל השונים מאמש הינם הולמים וראויים, לא יותר ובטח שלא פחות. למה כן?  בגלל שעיון קצר במדור מביא לך את מכלול הסיפורים מזוויות אחרות ולא רק לפי האינטרסים הפנים ישראלים של האשראם של אברהם. למה לא? בגלל המחיר…

אם התעצבנתי מהיחס לקורא שהפגין האי – תון של המדינה הבוקר, אפשר לומר כי התאכזבתי מאד גם ממדור הספורט של "ישראל היום". בעוד שציפיתי למפולת מרחוב מוזס, דווקא מהחבורה של אלי סהר ציפיתי להרבה יותר. אסור למדור ספורט כה קטן וצנום כמו זה שבישראל היום להכיל חומרים יבשים ולא מקוריים מידי. הכתבה של עמית לוינטל המסכמת את תקופת גרנט יכולה להיות מסופרת על ידי כל אוהד כדורגל אנגלי ממוצע. לוינטל מביא את סיפור העונה של צ'לסי ללא כל הבעת דעה אמיתית של עצמו, רק מבט רופף על האירועים. למזלו של העיתון אחריו מגיע רונן דורפן שבטור מעולה (הדבר היחיד הטוב באמת הבוקר במדור) מסביר כיצד השתלבותו של קרלוס קירוש עזרה ליונייטד לבנות קבוצה בינלאומית יחסית לקבוצה שזכתה בתואר ב-1999. יופי של חשיבה, עומק ופרשנות, חובה לכל אוהד כדורגל. דווקא דיווחי הכדורסל שבדרך כלל טובים במדור של סהר לקו הבוקר בחסר. סהר עצמו לא הבריק בטור מעט סתמי על העונה הבאה של ירושלים והשתלחות חסרת רסן (מוצדקת ככל שתהייה) בדיוויד בלות'נטאל שלמרות אזרחותו טרם שיחק משחק אחד במדי הנבחרת. אלי עזור לי, מהיכן המילים האלו הגיעו? הרי לבלות'נטאל לא היה משחק מבריק אמש, העונה טרם הסתיימה, אז מה גרם לך פתאום לזעוק? למה כן? כי עדיין דורפן הוא דורפן. למה לא? כי בניגוד לימים עברו מדובר במדור יחסית סתמי

 לפניות, טענות, מענות themistopoloi@gmail.com .

מודעות פרסומת

Written by תמיס

מאי 21, 2008 בשעה 10:32 am

34 תגובות

Subscribe to comments with RSS.

 1. אתה לא ממש יודע מה קורה. למעריב אין שליח בגמר ליגת האלופות עם מאמן ישראלי כי מצבו של העיתון עגום. כספית הכוונה. לידיעות יש שני שליחים, להארץ יש אחד, לאתרים השונים יש אחד או שניים. ובכל מקרה מי שנשלח הם לא אנשי הכדורגל העולמי אלא המקורבים לגרנט כמובן. ויש לו כאלו בכל מקום. מה שהארץ מביא זה לא תרגומים (חוץ מהגרדיאן) אלא כתבות שנכתבו במיוחד בשבילו על ידי עיתונאים שרובם במוסקבה, עוד אינדיקציה לבית ספר שעושה הארץ בתחום. ישראל היום עלוב ויישאר עלוב, נכון שדורפן מצויין, אבל על קירוש באמת כבר כתבו כולם.

  דני

  מאי 21, 2008 at 10:53 am

 2. נמאס כבר מראיון מיוחד, נמאס מפרסום ראשון, נמאס מ'כפי שפרסמנו לראשונה', נמאס לגמרי. כל השטויות האלה שמנסים לפאר את ההישג של אותו אתר שכביכול הביא פה איזה סקופ, בא לכסות על עובדה אחת פשוטה: שהכול עבודה בעיניים. כבר אין סקופים אמיתיים, כל העיתונאים נהיו שופרים של המקורות שלהם, וכל מה שיוצא החוצה זה רק ספינים מטעם או ראיונות משעממים שמעלים פיהוקים רחבים. וכל זה בעצם אומר שאתרי הספורט באינטרנט לא הביאו שום בשורה חדשה, ואין שום טעם לרפרש עליהם כל היום. מספיק להיכנס פעם פעמיים במשך היום וזהו

  די, נמאס לי

  מאי 21, 2008 at 10:56 am

 3. שני דברים:
  1.השתלחות רושמים עם ח' ולא עם כ'.

  2.ההשתלחות באה בעקבות זה שפורסם הסגל המורחב של הנבחרת(לא פחות מ32 שחקנים הוזמנו כולל יהוא אורלנד שבקושי רואה פארקט בירושלים ושלושה מתאזרחים-ארנולד,רוברטס וווטסון) ובהתחשב בכך שמאמן מכבי הוא גם מאמן הנבחרת,מעניין שהוא לא מצא נכון לזמן את בלות'נטאל שמתנהל באגואיסטיות בכל אשר קשור לנבחרת.

  עודד

  מאי 21, 2008 at 11:13 am

 4. ההשתלחות (לא השתלכות) של אלי סהר בבלות'נטאל הגיעה יומיים אחרי שצביקה שרף פירסם את הסגל המורחב של הנבחרת שמונה 32 שחקנים. 32 שחקנים ואין שם מקום לבלות'נטאל אחד. אני מניח שגם לקמפיין המשתמטים/עריקים/שמישהו יוציא אותם להורג שניהל שרף בקיץ שעבר נגד כאלה שלא ששו ללבוש את המדים הלאומיים היה משקל בהשלתחות הזאת, בכל זאת מאמן הנבחרת הוא גם המאמן של בלות'נטאל במכבי.

  חור ברשת

  מאי 21, 2008 at 11:13 am

 5. אם אתה באמת בא מהתחום אתה צריך לדעת שהעורכים הם שעושים את השגיאות ולא הכתבים.
  חן מישל היא אחת הכתבות החזקות בנתניה היום. אל תעביר עליה ביקורת על הגליצים,לא היא המציאה את זה. היא בסך הכל עובדת שם.
  בכל אופן,ליכלכת הפעם.מקווה שבפעם הבאה תבדוק לפני שאתה כותב.

  המומה ממך

  מאי 21, 2008 at 11:33 am

 6. פתאום יוני הללי צץ ממאורות האשפה שלו והלשון עוברת מעכוזו של יניב קטן לזה של אברם. ליפקין ושיינמן ממשיכים במופע היומיומי המביש שלהם. משגב נשלח למוסקבה כדי לעניין את קוראי נחום ברנע בזמן שגאסן מתפלש בזוהמה.

  דודי

  מאי 21, 2008 at 11:33 am

 7. המדכא הוא שרוב רובו של הציבור קורא ידיעות- והעיתון הזה (כמו הילד המאומץ שלו מהאינטרנט) הוא ביזיון לאינטליגנציה בכל התחומים. כל שאר העיתונים עדיפים עליו (מי יותר ומי פחות) ולו מהסיבה הפשוטה שהם לא חושבים שהקוראים שלהם מטומטמים, אבל עדיין השאלה היא האם הם טועים והוא צודק?

  אישוני הכבאי

  מאי 21, 2008 at 11:47 am

 8. גם דיויד בלאט היה סגור בצסקא מוסקבה יחד עם דן שמיר, כפי שפורסם בלעדית (כמובן) באתר המילשטיינים והמלדינים המאממים!!, פתאום מצא עצמו חסר עבודה כי מסינה המאוס הזה החליט להמשיך לאמן את צסקא מבלי להודיע למנלת התוכן הדגולה…. זה בטוח לא יפריע לאופירע לצאת בכותרות מפוצצות כשבלאט ימצא קבוצה חדשה.

  ארתור הלוחם

  מאי 21, 2008 at 12:14 pm

 9. ארתור.

  זה לא בלאט שהיה סגור בצסק"א,זה בכלל אובראדוביץ' שהוצע לו 10 מיליון יורו ל3 שנים בשביל להגיע למוסקבה(כפי שפורסם לראשונה באתר המאהמם),ומה עם צביקה שישן בשקט בלילה?

  עודד

  מאי 21, 2008 at 12:32 pm

 10. איכזבת היום בגדול. ראשית כאחד שניסה להגיע למוסקווה ולא הצליח היה מעניין שתבדוק איך כל העיתונאים שמקורבים לגרנט הצליחו להשיג אקרדיטציה. זה מה שנקרא עיתונות? הקירבה למושא הסיקור?
  שנית לא היה מזיק לך להיות קצת יותר מעורה. אם מאמן הנבחרת שהוא מאמן מכבי ת"א מזמין 32 שחקנים את בלותנטאל לא, דווקא תפקידה של העיתונות לחקור ואף לצלוף במי שנושא כאן בנאמנות כפולה. מצד אחד משמש כר להשתטמטות בגלל האינטרסים שלו בקבוצה ומצד שני מכלה זעמו באוחנונים למיניהם. כדי להיות מבקר תקשורת המבקר חייב להיות קצת יותר מעורה.

  אבי הראל

  מאי 21, 2008 at 12:37 pm

 11. תודה.

  דואב/ת

  מאי 21, 2008 at 12:48 pm

 12. ראשית תודה.

  תמיס, שים לב איך האתר של האופירה מצליח לגרום לך לתת להם פרנסה. כשאתה מביא קישור לעמוד שלהם הם מצליחים להעלות פרסומת עומדת, כשעוברים עם העכבר על מקום הקישור הקישור קופץ. הנה דוגמה שהפרסומות קופצת וכדי לראות באופן מעשי את הקישור צריך להיכנס דרך הפרסומת. קישור לדוגמה מהיום יש בלחיצה על הכינוי שלי – דואב/ת. אולי "תעניש" אותם בכך שלא תתן קישור אלא רק תמונה של תחילת העמוד ואולי קישור ללא לחיצה ישירה. יש מצב שאולי זה נעשה בכוונה לאחר שרואים שזה בקישור בהנחה שלא כולם ילחצו ולפחות הם ירויחו חשיפה לפרסומת שאולי מכניסה להם עוד כסף עבור החשיפה.

  דואב/ת

  מאי 21, 2008 at 1:19 pm

 13. אבי הראל, כל הכבוד על המסקנה. סוף סוף הבנת איך המערכת עובדת אם כי שלומי ברזל לא מקורב לגרנט למיטב ידיעתי. הרי אברם מסייע להם בהשגת כרטיסים תמורת כתבות אוהדות כמו במקרה אהרונוביץ' בזמן חיפה, עליו דיווח בלוג זה.

  דני, תתעורר, מעריב שלחו את דורון כהן לשני חצאי הגמר באנגליה וזה סיפור לא פחות יקר מהגמר עצמו במוסקבה שעולה לדעתי בערך 2000 דולר עם טיסה ומלון, אבל יואב גולן החליט בצדק לא להתחרות במירוץ הטפל של סוכן השחקנים גאסן שבטח הגיע על חשבונו. חוץ מזה הוא הגיע למסקנה שאין טעם לבזבז על כרטיס טיסה על הנאד הנפוח הללי, האיש של אברם בקרליבך.

  דודי

  מאי 21, 2008 at 1:36 pm

 14. דודי אח שלי, תתעורר אתה. שלומי ברזל הוא האיש של גרנט בהארץ, מקורב יותר מליפקין והללי ושות'. מוסקבה עולה איזה כפול מאנגליה, אתה לא מודע לטירוף המחירים שם.

  דני

  מאי 21, 2008 at 1:54 pm

 15. דורון כהן לא נשלח ע"י מעריב לחצאי גמר ליגת האלופות אלא להכין כתבה על הסוכן המהולל פנחס זהבי. לדעתי זהבי הוא זה שגם סידר לכהן כרטיסי כניסה בחינם כי מעריב בחיים לא היו עומדים בתשלום של 300 פאונד לכרטיס כניסה למשחק אחד.

  חנן בלילטי

  מאי 21, 2008 at 2:52 pm

 16. יודע מה דני, יש מצב, אני אבדוק מה הקטע בין ברזל לגרנט. בכל מקרה, אם מעריב היו רוצים הם היו שולחים מישהו כדי להביא עוד כמה קשקושים מהשטח.

  דודי

  מאי 21, 2008 at 3:07 pm

 17. בלילטי, איזה 300 פאונד, מבקשים אקרדיטציה וזה בחינם

  דודי

  מאי 21, 2008 at 3:08 pm

 18. תמיס – בנוגע לאתיקה -אתר מספר אחד בספינים -ציינת בנוגע לכך שאופירה חשפה את השידוך בין נתניה למתיאוס. מדובר בספין הגדול ביותר של אתר הרס הספורט הישראלי ,הפרסום הראשון הוא של מעריב מאמצע מרץ אופירה פשוט גנבה חודש אחרי את הקרדיט.

  משה

  מאי 21, 2008 at 3:12 pm

 19. ואתה בעצמך לא יכול לרשום כותרת אחת ראויה.

  "על זליגות ודברים אחרים", "מענייני היום ושאר ירקות", "סדר עדיפויות לקוי בכל האתרים" – כל אלו הם הכותרות המרשימות, המרעננות והשנונות שלך מהימים האחרונים.

  ומה לגבי הכותרת של היום – "המיוחד בראיון המיוחד". אולי תלמד כבר עברית. נכון יותר היה לרשום "המיוחד בראיון מיוחד".

  בקיצור, אתה בא לתת ביקורת, אבל אתה לא יכול לתת ביקורת אם אתה מוכיח שאתה אפס. נקודה למחשבה.

  אתה יורד על הכותרות של העיתונים

  מאי 21, 2008 at 3:13 pm

 20. אנא תקן זאת ואל תתין לספין ולשוד לעבוד גם עלייך . האויבים הגדולים ביותר של אופירה הם השעון והארכיון כל השאר מנווטים על ידה.

  משה

  מאי 21, 2008 at 3:14 pm

 21. אני לא יודע מה אתם רוצים מברזל- לדעתי הוא אחד מהעיתונאים המוצדקים ביותר שיש לנו בארץ (ולא רק בעיתונות הספורט).

  palindromics

  מאי 21, 2008 at 3:57 pm

 22. ממש מצחיק לראות בתגובות (לא רק מהיום, לא רק בבלוג הזה) כל מיני אינטרסנטים ונציגי תקשורת. חבל שהם לא מקדישים את אותה תשומת הלב למה שכתוב אצלם. לא רק נציגי אתרים/עתונים אלא גם הכותבים עצמם וגם העורכים. כל כך שקוף שזה מצחיק. מה שבטוח שמכל המלמדים כולנו משכילים.

  דואב/ת

  מאי 21, 2008 at 5:08 pm

 23. ממש מצחיק לראות בתגובות (לא רק מהיום, לא רק בבלוג הזה) כל מיני אינטרסנטים ונציגי תקשורת. חבל שהם לא מקדישים את אותה תשומת הלב למה שכתוב אצלם. לא רק נציגי אתרים/עתונים אלא גם הכותבים עצמם וגם העורכים. כל כך שקוף שזה מצחיק. מה שבטוח שמכל המלמדים כולנו משכילים.

  דואב/ת

  מאי 21, 2008 at 5:10 pm

 24. חן מישל היא הכתבת מספר 1 של מכבי נתניה כיום וחבל שאתה רושם כאן זבל ורפש… תבדוק לפני שאתה כותב מר תמיס. מי שעורך ידיעות אלה העורכים ולא הכתבים שמעבירים את המידע… מכאן אפשר להסיק את המסקה שזו הייתה טעות בהקלדה. תמשיך לחפש איפה שאין

  נו באמת

  מאי 21, 2008 at 5:19 pm

 25. לארתור

  אתה עילג , אתה אלים, אתה לא חכם במיוחד,ואתה מגיב בגזענות כלפי אופירה אסייג שהיא הרבה יותר אינטלגנטית ממך, חתיכת מקק עלוב בטח פולני מצחין.

  איציק

  מאי 21, 2008 at 6:32 pm

 26. איציק- הפוסל במומו פוסל ( אני מציע שתבדוק במילון מה זה אומר ואחר כך תשוב ותקרא מה שכתבת על גזענות ומייד אחרי זה על פולנים…)

  יוסיי הכושי

  מאי 21, 2008 at 6:48 pm

 27. זהו, עכשיו ההצלחה מובטחת…

  עכשיו הגיע לפה הסגנון של הטוקבקיסטים ששורצים בהמוניהם באתר של האופירל'ה.

  דואב/ת

  מאי 21, 2008 at 7:26 pm

 28. אתם מזכירים לי גמל פולני שלא רואה כמה הדבשת שלו עקומה, אני מבין שארתור הדביל והעילג הוא הייתרון היחסי שלכם על פני הטוקבקים בוואן.

  איציק

  מאי 21, 2008 at 8:05 pm

 29. איזה שידור ביזיוני של גמר האלופות. פשוט ביזיון עלוב.

  מוז

  מאי 21, 2008 at 11:41 pm

 30. לירות באתר העלוב והביזיוני כל סקופ עלאק (= שמועה) כגון :""בלאט חתם במוסקבה". שרון דרוקר ובלאט מועמדים למכבי" ועוד ועוד כטוב הדמיון והשמועות וההגיון. ואח"כ מה? -אם השמועה תתגשם. אז זה "כפי שפורסם לראשונה"נכתב בענק , -אם זה לא אז ששש. אני כתבתי משהו? אני????
  גם עיוור יכול לירות מיליון פעם ולקלוע ב- 10 מתוך זה.
  בושה של אתיקה. תתביישי לך.

  השיטה של אופירע מגוחכת

  מאי 22, 2008 at 12:35 am

 31. אחלה פוסט. תמיס תקצר קצת בכמה שאתה כותב על העיתונים. זה חלק די משעמם בפוסטים שלך. אם אין משהו מיוחד להגיד אפשר לכתוב פוסט יותר קצר. יחסוך לך זמן כתיבה ולנו זמן קריאה.

  לילה טוב

  דני

  מאי 22, 2008 at 1:03 am

 32. לאיציק.
  (גם) בזכותך אני אשב יום יום ואכתוב טוקבקים על מנהלת התוכן הדגולה והמוכשרת.
  שיהיה לך בכיף!!!! :))

  ארתור הלוחם

  מאי 22, 2008 at 10:31 am

 33. לארתור העילג :

  תכתוב חופשי אף אחד לא יכול לקחת ממך את הזכות לבזות את עצמך , כל פעם שתלעג לה תביט בריפרוף לפחות בראי – כאשר תרמוז משהו בקשר ליכולות שלה או שתפריח אמירה גזענית תזכור מי אתה מאיפה באת- פולני דלוח ירוד ובזוי , תהיה מי שאתה , אדם מוגבל, בריון, וכמובן אל נשכח עילג עלוב -זו זכותך להיות מי שאתה ולא אגזול ממך את העונג הצרוף הזה.

  איציק

  מאי 22, 2008 at 11:12 am

 34. ילדודס, עברייני מקלדת קטנים, האויב האמיתי הוא ערוץ 2 מהיום, אם לא שמתם לב.

  כולם להיכנס לפה ולדפוק להם תלונה:
  http://www.rashut2.org.il/public_complain.asp

  הלוחם האמיתי

  מאי 22, 2008 at 1:49 pm


להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל פלוס

אתה מגיב באמצעות חשבון Google+ שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

w

מתחבר ל-%s

%d בלוגרים אהבו את זה: