עומדים בשער

ביקורת על תקשורת הספורט

פרסום ראשון: תמיס (כמעט) מתנצל

with 45 comments

על אף שהמילים הבאות מתפרסמות ברבים הן מכוונות לליבו של עורך הדין שי אליאס. מר אליאס במכתב שהעברת לי בתאריך ה-7 במאי, ציינת מקרים רבים בהם לדעתך, פגעתי במרשתך, הלא היא אופירל'ה. לטענתך כיניתי את גברת (התוכן, סליחה אבל הייתי חייב) אסייג בכינוים בלתי הולמים כ-"גברת התוכן", "אשת התוכן", "אופירע", "העוזרת של מילשטיין" (לא שזה דבר רע דרך אגב) והוספתי לא לכבד את מקום עבודתה כשקראתי לו בשמות כמו: "אתר הריכולים והמסיבות", "אתר הרפש" ו"צהובון אינטרנטי".

ובכן מר אליאס אני מוכן לקחת את כולן חזרה, להוריד את כל הכינויים הפוגעניים הללו מהפוסטים שהתפרסמו עד כה ולהבטיח לך באופן אישי כי הם לא יחזרו בשנית. את כל זה אעשה בתנאי אחד, שראשי אתר one "פורטל הספורט מספר 1 במדינה" ובראשם גברת אסייג יבטיחו להתנצל בעמוד הראשי על הטעות המביכה הבאה:

עכשיו ברצינות, איך האנשים בבית בסר רוצים שמישהו ייקח אותם שם ברצינות. ברגע של בדיחות הדעת אומר כי זו טעות כתיב שאפילו תמיס לא היה עושה…אך עם כל הצער שבדבר זוהי ערוותו של האתר שאתה מייצג, מרוב שרצים אחר הצהוב שוכחים שם לשם מה הם בכלל הגיעו למוסקבה הרחוקה.

כרגיל, זה בטח דרוגבה

אמש בדקה ה-45 של משחק הגמר הרבה צעקות של "שיט…סססעמק, הנה התחת התחיל לעבוד" נשמעו ברחבי הארץ, אך מנגד גם הרבה ידיים הונפו באוויר משמחה. העורך שעבד אמש ב-Ynet התרגש כנראה ושהחזיר ידיו למקלדת הקליד את השם הראשון שעלה לו בראש. אם דובר לאחרונה על כך שיורם ארבל צריך להפסיק לשדר בטענה שהוא אינו מזהה שחקנים. מה אפשר להגיד על אי הבחנה בין למפארד לדרוגבה?

 

רמז עבה

חרושת השמועות בנוגע למשרת המאמן בהיכל נוקיה בעונה הבאה, גרמה למעט התלתלים שעוד נשארו למוני פנאן להתייצב מול הרכלנים הנוראים. "הראיון הבלעדי" עם פנאן הוא לא יותר מגול עצמי לגברת התוכן שכן הוא בא בטענות אליה…אז במה יש להתגאות? דמיינו לכם ראיון עם ספורטאי כלשהו שבא בטענות על זליגת התכנים והכתבה תופיע בדף הבית של ספורט5…"אתר הריכולים והבריתות" מצטט את פנאן "שהרכלנים יירגעו, שרף הוא מאמן מכבי ת"א". אופירל'ה את יכולה לישון בשקט (ולרוחב) ולהיות רגועה…

 

הזיגזג של ברקו  

כידוע, פרט לרכלניות יש גם קוסם באתר "ימי ההולדת ופתיחת המסעדות". ברקו שהתאושש מהפרסומות הסמויות והגלויות באתר של עו"ד שי אליאס התפנה לנגח את אברם גרנט. "אברהם, יצאת לוזר" כך טוען ברקו לאור העובדה שגרנט לא השיג ולו תואר אחד העונה. אין זה משנה האם בעד גרנט או לא, עובדתית יש ריח לא טוב לטור הביקורת. נכון, צ'לסי אכן הפסידה בגמר גביע הליגה לטוטנהאם, אך היא לא הפסידה את האליפות (מתי היא הייתה שלה). בכל אופן, אמש במוסקבה העולם כולו קיבל הוכחה שגם לצ'לסי הגדולה יש ברוך דגו קטן משלה. מעניין אם ברקו חושב שגם חברו הטוב אלי גוטמן לוזר על הדרך בה הפעול הפסידה בגמר הגביע.

 

ואיך אפשר בלי…

איך אפשר להעביר יום בלי פינת "הפרסום הראשון". הפס האדום הפך לנכס צאן ברזל כמעט כמו אור שפונדר. הפעם (תתפלאו) מגיעה השטות היומית מאתר של העריצים. מה לא נכתב על יניב קטן בימים האחרונים, אך דווקא כשחשבתי שהכל כבר נכתב מגיע הדבר הבא:

פרסום ראשון: השלטים היו ארוכים במיוחד והגראפיטי שעליהם הוא בצבע ירוק בקבוק. את מי זה מעניין?!? מזל שלא נתתם ראיון בלעדי, מיוחד או משהו לרגל החג עם אחד האוהדים על הדרך בה הכין את השלט. עלוב.

טל-ביזיון

לפני כחודש וחצי, אי שם בימיו הראשונים של כתיבת הפוסט שלח לי בחור אנגלי טור דעה מאד לא מפרגן על שידורי ליגת האלופות בארצנו. הטור פורסם (מי שרוצה מוזמן ללכת לארכיון) כמובן ואמש בשעת לילה מאוחרת חזרתי אליו שוב. תבינו, אינני נוהג לקרוא בארכיון הפוסטים שלי סתם כך, אך לאחר השידור הביזיוני מאמש, הייתי חייב לדעת האם בדבריו היו איזושהי ראייה של הנולד.

ביזיון – זו המילה היחידה שיכולה לתאר את משדר ליגת האלופות שהפיק עריץ הספורט לרשת אמש, בחירה בכל מילה אחרת תהייה בריחה מהמציאות הכואבת אליה נפלו מיליוני חובבי כדורגל אתמול בין שבע בערב לחצות (רק מהדורת החדשות נתנה לאירוע נופח של התרוממות). לפני הביקורת הנה דעתו של פז חסדאי על השידור מאמש. ועכשיו לעניין לשמו התכנסנו. זה כבר כמה שנים שבעריץ מנסים לשלב את אירוע גמר ליגת האלופות במסיבת חוף תל אביבית, מה אני אומר לכם חבר'ה? זה פשוט לא עובד. כי כשלוקחים ממודי, מלר, יעקובי וזוהר את האולפן הדבר דומה לתינוק שטרם יצא מבטן אימו וכבר השתחרר מחבל התבור שלו, מה שאמור לתת לו את המרכז והשקט.

הירידה אל החוף הביאה לכך שבמשך שעה וחצי (טוב סליחה בכל זאת מדובר בערוץ שתיים) במשך 55 דקות תמימות, ראינו את שלל החברים מעריץ הספורט מזיעים על החוף, מדברים בחצאי משפטי סלנג ולא אומרים דבר או חצי דבר שקשור לכדורגל נטו. שום ניתוח, שום טקטיקה, שום יצחק (תסמכו על שלמה ששמו של חברו ייכנס לכל שידור בו הוא מופיע…). כשכבר דיברו על כדורגל יחסי הכוחות בגזרת הפרשנות היו – 10:90 לטובתה של צ'לסי, הקבוצה שהחל מהעונה כבר התגיירה כולה. אני מבין את ההתרגשות של כולם, (כולל זו שלי) מהמעמד אליו הגיע גרנט, אך עדיין לפרקים היה נדמה כי מול קבוצתו של האיש והתחת מתייצבת קבוצה שהקשר שלה למילה "אהדה" בארץ הינו כמו הקשר בין הרוקדים והכוכבים שהופיעו במתחם ה-vip ונדרשו לראיונות בלתי נסבלים כחלק מתעמולת ה"תראו תראו אותי" מבית רשת לכדורגל. קצת איזון לא היה מזיק למעמד השידור, ואולי לא דיברו על יונייטד משום ששיחה עליה דרשה התייחסות לדבר הזה שבכל הפרי גיים לא התייחסו אליו בכלל – כדורגל נטו.

אך כל האשמות הללו הינם כלום ושום דבר לעומת עוגמת הנפש שהערוץ השני העביר את צופיו במהלך מופע המחצית. מי לא היה שם? כל החברות, כל החנויות. חמש עשרה הדקות שחלקן יכלו להיות מוקדשות לדבר הזה שבעריץ הספורט לא אהבו לדבר עליו אמש – כדורגל, ניתנו בפשטות ובקלות לעשרות פרסומאים שכמו הגיעו לנחלה והחלו לפזר בנו ג'ינגלים, סלוגנים ומכל הבא ליד. שכן יש רייטינג ולכן צריך לעשות קופה. עד כדי כך העניין היה בוטה ששמעתי שהבוקר החליטו במפעל הפיס להצמיד להגרלה של הערב משחק חדש בו יכולים המנחשים לנחש כמה כסף שלשלה רשת לכיסה מברייק הזהב הארוך ביותר בהיסטוריה?

מעיתוני היום

לאחר שצפיתי בתת תרבות האברהם גרנטית מתפחת בטלביזיה, לא ציפיתי לדבר או חצי דבר מעיתוני הבוקר. ראשון נחת על שולחני מדור הספורט של ידיעות אחרונות. בואו ונאמר כי כתם הקפה שניתז עליו במהלך הקריאה רק עשה עימו חסד. דווקא הכותרת (נגמר בבכי) עדיפה על זו במעריב (נגע בשמיים) אך תכולת המדור מלאת רגש שלא היה מבייש טלנובלה וחסרת כל התייחסות לפרשנות כדורגל. כל כותבי הטורים טענו כי לגרנט הגיע ושהוא היה קרוב, כולם פרט לאחד, אמיר אפרת שניסה להגיד משהו על גדולה של מועדון כמו יונייטד ולבסוף הלך לאיבוד בין פני ליין לשדות התותים של ליברפול האגדית של דאגליש. אוהדי יונייטד שינסו למצוא מילים על אלופת אירופה החדשה לא ימצאו אותן כאן, תנסו במקומות אחרים…ההברקה היחידה שהייתה לזאב גולדשמיט בסיקור המשחק הייתה התגובה שהובאה מברוך דגו שהפך לפרשן לחמצת פנדלים חשובים. מי שישרוד את הרי המלל על המשחק יגלה לקראת סוף המדור את כתבתו המצוינת של דניאל בטיני שטוען כי השווייצרים לא מתרגשים לקראת היורו, כתבה שפותחת באופן רשמי את מבצע היורו של ידיעות ומפנה מראה חשופה לדעות בגנות הכדורגל, כאלו  שחלק מאיתנו למדנו להתעלם מהם רק משום שהם עלולות לפגוע בנו. למה כן? בגלל הכתבה של בטיני. למה לא? כי את הפרסומת לגניבה בגב האחורי לערוצים הגבוהים של העריץ אפשר לראות גם במעריב.

רגע, גם אל תרוצו לקנות מעריב, כי גם שם העבודה לא נעשתה כמו שצריך אמש. מישהו בקרליבך הלך לישון מוקדם אתמול והשאיר את הכותרת של הניצחון בשער – "נגע בשמיים", נו באמת אולי באדמה? אותי תמיד למדו כי הזוכים נוגעים בשמיים, אבל ככה זה שמדפיסים את עמוד השער במהירות פתאום הכותרת האמיתית של המדור מופיעה בעמוד השני – " הקפטן הודיע הספינה טובעת" היה הרבה יותר ראוי. כמו באי – תון של המדינה גם כאן סיקור הגמר הינו מאבק ומשחק פוליטי של מי קרוב יותר או רחוק יותר מגרנט. רק אייל לוי הצליח להציל את עיתונו מההתעלמות המוחלט מאלופת אירופה הטרייה בטור חביב. כמו אצל המתחרים דווקא העמוד שאחרי סיקור הגמר טוב יותר מקודמיו, ראיון עם דוד פיזנטי הינו תמיד אופציה מעניינת, עכשיו כשהתמנה לעוזרו של מתיאוס אין זמן טוב יותר להחלפת מספר מילים עם האיש ואגדת החומוס. הראיון הזה כמו גם כתבתם של ערן סורוקה ויצחק ויסהוף על קנדיס פארקר הינם רק חימום לכתבת השבוע – זו של אייל לוי המביא את סיפורה של צופית בן-ארי הפסיכולוגית של עירוני רמה"ש. למה כן? בגלל כתבות הצבע שמופיעות לאחר סיקור המשחק מאמש. למה לא? כי גב המדור זהה לעמוד האחורי של ידיעות.  

אפילו בעיתון "הארץ", זה שמשווק את עצמו כעיתון עולמי יותר, נרשמה התעלמות קלה עד לא קלה מהאלופה יונייטד (לא אינני אוהד שלה תרגעו). שלומי ברזל ניסה להסביר מדוע לגרנט מגיע להישאר וגם בסיקור המשחק של אלי שווידלר יש נטייה ברורה לטובת צ'לסי. רק עוזי דן מספר את האמת לקוראיו, אילו אברהם ילך הביתה עכשיו הוא טוען, הוא ייזכר כמאמן באיירן מינכן לשעבר (שמו שמור בדפי הארץ) שלקח שני גביעי אירופה עם כדורגל לא אטרקטיבי. מעבר לסיקור הגמר, בהארץ כמו במעריב משאירים די מקום לשאר הידיעות. למה כן? בגלל כתבתו של מתן קרקוב על דעיכת הפועל ירושלים בכדורסל. למה לא? כמו תמיד, בגלל המחיר. 

החינמון לא נגרר אחרי כולם ומסתפק בכפולה ממוצעת על גמר הצ'מפיונס מאמש. עמית לוינטל לא הצליח להביא משהו אחר מסיפור הגמר, גם הטורים של שלמה שרף (היה אובייקטיבי) ויואב לימור היו חלק מהנוף הממש לא מעניין של עיתון היום. כנראה שחוסר ההתמקדות בגמר ליגת האלופות הביא לפריחה במחוזות אחרים. ליאב נחמני מביא את סיפור ערב הפרידה מרלף קליין, מרגש. אבי סגל בראיון חביב עם רוני בוסאני גורם להשכחת הלוזריות הנצחית של נהריה ויהודה ספרא בניתוח מקצועי, יסודי ומפורט על הדראפט הקרוב ובחירתה של שיקאגו. אלי סהר שיחרר לקוף את הרסן שהחל להתשלח בהתאחדות לכדורגל בהשראת דו"ח מבקר המדינה, העצבים דיברו מבעד לדף, אך סה"כ לא משהו שעדיין לא שמענו. לקינוח, עדי רובינשטיין מביא את סיפורה של אינגריד פטיג'ין השייטת הבכירה של צרפת שכנראה ולא תשתתף באולימפיאדה עקב התמוטטות עצבים שעברה. למה כן: בגלל רובינטיין וכי העיתון חינמי, למה לא: כי המוסף ידע ימים יפים הרבה יותר

לפניות, טענות, מענות והערות על שגיאות כתיב themistopoloi@gmail.com .

מודעות פרסומת

Written by תמיס

מאי 22, 2008 בשעה 10:48 am

45 תגובות

Subscribe to comments with RSS.

 1. מעניין איך מרגיש הבוקר מודי בראון – האיש שבכל יציאה לפרסומות אפשר היה לראות את היאוש בעיניו אבל גם האיש שהפך להיות חלק מהעולם הציני של הפרסומות.
  מעניין איך מרגיש הבוקר מודי בראון – האיש שיודע שהרגעים שזכינו לצפות בהם בזכות ערוץ סטאר הטורקי כאשר ערוץ 2 היו בפרסומות הם בדיוק הרגעים הגדולים שבגללם אנחנו אוהבים ספורט,הרגעים שבהם שמחה ועצב מתערבבים ואינך יודע כצופה אל מי להפנות את ליבך הגועש.
  מודי בראון חווה את התסכול הזה בשידורי המונדיאל וחבל שהוא לא למד את הלקח.
  אסור לשדר שידורי ספורט בערוץ 2.

  משתמש אנונימי (לא מזוהה)

  מאי 22, 2008 at 11:03 am

 2. תודה.

  רק להזכירך, תמיד בשידורי משחקי כדורגל בערוצים מסחריים, כולל ליגת העל בערוץ 10, ההפסקות בין המחציות הינן קודש לפרסומות.
  עכשיו התעוררת?

  דואב/ת

  מאי 22, 2008 at 11:05 am

 3. הביזיון של ערוץ 2 ראוי לפוסט מיוחד משלו. הייתי כותב בעצמי, אבל פז חסדאי עשה את זה יותר טוב (שוב מברוק לוואלה! שמחוברים היטב לרחשי הלב של גולשיהם).

  הקטע הקצר שלך, תמיס, על השידור – לא ממצה, מפספס יותר מדי ביזיונות שהיו שם אמש, ונראה כמו יציאה ידי חובה, עם יותר מדי נסיונות להתחכם.

  אפשר ללמוד מוואלה ומפז חסדאי איך עושים נכון ביקורת תקשורת ספורט. אפילו לינק לכתבה שלו עם השורה "חסדאי אומר את זה הכי טוב" מספיק.

  מוז

  מאי 22, 2008 at 11:06 am

 4. שמישהו ישרוף ערוץ 2.
  פרסומות במינון גבוה מאוד במהלך המשחק קוטעות את וויץ ושגיא כהן.במקרה של מבקר המסעדות הקשקשן זה לא כזה נורא אבל העניין פה זה העיקרון.
  ג'ון טרי מתייפח על כתפו של גרנט,רגע ספורטיבי וטלוויזיוני אדיר, וערוץ 2 יוצא לפרסומות.
  בושה וחרפה.

  שגריר אפריקה

  מאי 22, 2008 at 11:06 am

 5. תודה.

  תיזהר כי העו"ד עוד (משחק מילים משפטי) יתפוס אותך במילתך.

  דואב/ת

  מאי 22, 2008 at 11:07 am

 6. כל יום תכתוב שאין טעם לקנות הארץ בגלל המחיר?
  כל יום תכתוב שכדאי לקרוא ישראל היום בגלל שהוא מחולק בחינם.
  אחלה ביקורת תקשורת

  יוסף ק

  מאי 22, 2008 at 11:11 am

 7. לא רק שדרוגבה ולמפארד נהיו דומים גם משמעות הקוסמית של הזמן הלכה לאיבוד-
  מה זה בדיוק "כמה רגעים לפני המחצית"?? למה אי אפשר לכתוב דקה ספציפית כמו על השער של רונאלדו?
  YNET ממזמן איבד את זה כאתר ספורט.

  העליבות של אופירע היא ממזמן עברה את גבול הפאתטיות והלעד כשהיא רושמת את הגיגיה ההשוים כגון אירופה לא נושמת וגרנט ייצג אותנו בכבוד מול מנצ'סטר וכו' כו'. וואן הוא לא אתר בזיון הוא אתר אסון וההתנהלות הלקקנית שלו כשהלשון תחובה כה עמוק פשוט מבחילה.
  ולסיום ברקו שונא את גרנט ולא יעזור כלום. גם אם גרנט היה זוכה, הוא היה אוכל את הלב ועדיין מוצא את ההזדמנות להודיע שהוא לא ראוי וכל זה. כמעט כמו שלמה שרף.
  כמובן שאי אפשר שלא להיקרע מצחוק כשקוראים את הפרסום הראשון של הגליצ'ית הזולה על השלטים של יניב קטן. ככה זה כשמגרדים ידיעות הזויות עם השפחטל של הפסאודו כתבים שלה.

  ארתור הלוחם

  מאי 22, 2008 at 11:14 am

 8. בנוגע שלשידור הביזיון של אתמול.
  למה יש לי הרגשה שנקרא ונכתוב את אותם דברים בעוד בערך חודש ומשהו ,ביום שאחרי גמר היורו?

  צריך לעשות לזה סוף.

  איזה אפשרויות יש לאזרח הקטן?

  טאז

  מאי 22, 2008 at 11:25 am

 9. בנוגע לשידור הביזיוני של אתמול.
  למה יש לי הרגשה שנקרא ונכתוב את אותם דברים בעוד בערך חודש ומשהו ,ביום שאחרי גמר היורו?

  צריך לעשות לזה סוף.

  איזה אפשרויות יש לאזרח הקטן?

  טאז

  מאי 22, 2008 at 11:25 am

 10. אני כבר כמעט לא נכנס לספורט YNET ועכשיו אני גם זוכר למה. מעבר לטעות המביכה, המדור שם הפך לסכמטי, יבש טיחו, נטול רגש, סוג של מדור לאומי ופומפוזי – והכל מתובל בידיעות אינטרסנטיות לקידום שת"פים ומבצעים שונים. גועל נפש מזוקק. דומה לערימת הנייר שנקראת ידיעות אחרונות בעצם, זהה לזבלון האינטרנסטי שנוני קנה 51% ממנו לא מזמן.

  חובב/ת

  מאי 22, 2008 at 11:27 am

 11. תתרכז בביקורת כלפי אתרי האינטרנט. נראה כאילו הדבר היחיד שאתה יודע לעשות זה PRINT SCREEN.

  מה אתה מדבר איתנו על המחירים של העיתונים עכשיו, ומי אתה שתקבע שהמחיר של ' הארץ' יקר ולא כדאי לקנות אותו, או לקבוע שבגלל ש'ישראל היום' מחולק בחינם צריך לקרוא אותו.

  אתה מנסה לשחק אותה סבר פלוצקר, אבל אתה סתם פלוץ.

  אתה לא יודע לבקר את העיתונים

  מאי 22, 2008 at 11:30 am

 12. לארתור העילג, שפכטל ולא שפחטל, עילג עלוב.

  איציק

  מאי 22, 2008 at 11:31 am

 13. את הביביתון אין צורך לקרוא משום שהכל שם ממוחזר (שרף וקופמן – יציע העיתונות; דורפמן – הבלוג; סהר – משהו שהור כתב לפני עשר שנים וכו').
  את הארץ אין צורך לקנות כי הכל מופיע באתר הבית. כנ"ל מעריב.
  ידיעות זה בושה ושל מוזס.
  אז מה נשאר?

  הארנבת מהרכבת

  מאי 22, 2008 at 11:36 am

 14. ויוני הללי הגיח הבוקר שוב ממאורות האשפה של יניב קטן כדי ללקק עוד קצת לאברם, מי יודע אולי זה ייתן לו עוד סקופ על נסיעה לג'ונגל. אייל לוי כותב טור דוחה על אוהד יונייטד שרוף שנוכחות של פרצוף ישראלי ליד הספסל של היריבה גורמת לו להצטער על ההפסד. בושה לאינטליגנציה, פרובינציאליות מכוערת והתחנפות לבעלי הון מהחבר'ה הטובים של פ"ת.

  דודי

  מאי 22, 2008 at 11:39 am

 15. טוב מאוד שגרנט הפסיד. כל הפרשני חצר והזבלים האחרים[מה משה סיני קשור מה] אכלו את הכובע ובכל זאת אמרו "הגיע לו הגיע לו". חבל שידיעות אחרונות שאתמול ראיין את אבא שלו בראיון פומפוזי "אני גורשתי מרוסיה לפני 60 שנה ועכשיו הבן שלי ינצח" לא צילם את האבא בוכה..חחחחחחחחחחחחחח אקס די XD. אמיר אפרת ניסה להגיד משהו אבל הסתבך עם עצמו ויצא לא ברור, בפעם האחרונה ששמעתי על מליניאק הייתי בטוח שהוא מאמן כדורסל. בחייכם,הבנאדם הביא את עצמו בקומבינות ובתחמנות ואתם מצפים שראיון עם האבא המגוחך שלו יעורר בנו רגשות פטריוטים?.חחחחח אקס די אקס די XD XD XD

  world champion rene

  מאי 22, 2008 at 11:52 am

 16. ערוץ 2 ביזיון!
  לא ייאמן, כל העונה אנחנו מחכים לראות את אלופת אירופה. מחכים לראות את שמחת המנצחים ותוגת המפסידים. ובשיא הרגע אנחנו נאלצים לראות את ג' יפית מדברת על שמפו (או וואט אור).

  בין רגעי השיא הספורטיביים של השנים האחרונות – מאמן ישראלי, מגיע מרחק פנדל אחד מאליפות אירופה, קפטן (?) נבחרת אנגליה בוכה על הכתף שלו, מנצ'סטר יונייטד מביאה גביע אירופה לאנגליה אחרי 9 שנים. רגע שיא.
  ואז, משום מקום, יוצאים לדבר על שמפו ורוקדים עם נולדים.

  בערוץ 10, בגמרי ליגת האלופות, תמיד היו יוצאים אחרי הנפת הגביע. לא הגיוני שאת רגעי השיא לא יראו לנו.

  אני מקווה שמי מערוץ הספורט שקורא את הטוקבק (ואני יודע שקוראים), שבעונה הבאה יעמיד תנאים בפני ערוץ הברודקאסט תנאים – ואחד מהם יהיה שלא ייצאו לפרסומות עד הנפת הגביע לפחות.

  velomy

  מאי 22, 2008 at 12:03 pm

 17. איציק.
  רכוש לך טרמפולינה ותתחיל לקפוץ :הופ…הופ….הופ….

  כמו שאתם עושים שם במשרדים של וואן כשאופירע מגיעה בבוקר

  ארתור הלוחם

  מאי 22, 2008 at 12:20 pm

 18. לתשומת ליבך ולהתייחסותך: ידיעה היום בדה מארקר על זכויות השידור של חברת צ'רלטון למשחקי יורו 2008 ובה דורשת החברה ברוב חוצפתה עשרות אלפי שקלים מבתי עסק שישדרו בפומבי את המשחקים, גם אלו שישודרו בערוץ 10 הפתוח, שרכש 19 משחקים מצ'רלי. חברה חצופה שמחפשת לעשוק 3 פעמים: פעם אחת כשגזרה קופון על לקוחותיה בערוצי התשלום, פעם אחת שגזרה קופון מערוץ 10 ועוד פעם אחרונה (לא אחרונה כנראה) לחתוך קופון מבתי עסק, מסעדות, פאבים ובתי קפה. בושה

  פיטר פן

  מאי 22, 2008 at 12:26 pm

 19. קבלו לינק לשת"פ בין העריץ ל- NRG : http://www.nrg.co.il/online/3/ART1/737/207.html

  אלי

  מאי 22, 2008 at 12:46 pm

 20. מוז

  מאי 22, 2008 at 1:11 pm

 21. גם בESPN2 (דרכו ראינו את המשחק) יצאו לפרסומות בסוף המשחק. אבל זה היה בקטנה, שתיים שלוש פרסומות. ראינו את הבכי. ראינו את ההנפה. והאמת – לשמוע את השידור עם הפרשנים והשדרים האלו, היה בהחלט שנוי מרענן.

  Bugsy Boxer

  מאי 22, 2008 at 1:18 pm

 22. ארתור ה"לוחם" מהשקם

  נראה לי שאתה תוצר ירוד של מערכת החינוך ואחד שקיבל מחשב בהנחה מופרזת או במבצע 'מחשב לכל ילד' שבו מן הסתם חטפת באלימות מחשב מילדים שהיו יכולים להפיק תועלת מהמחשב.

  כל זב חוטם שאין לו כלים מינימלים, כמוך, מוטב שילמד לכתוב עברית תקינה, לפני שהוא כותב בקורת על זולתו בלי קשר לאופירה אסייג, מורה פרטי ארתור יכול לפחות לשפר את העברית העילגת שלך, במקרה שלך מורה פרטי שמתאים לכתה ג' יעשה פלאים.

  בהצלחה!

  איציק

  מאי 22, 2008 at 1:21 pm

 23. אתר וואן ואופירה זה ביזיון אמיתי. מגעיל לראות את השגיאות של האתר. צריך לסגור את אתר הזבל הזה

  מילשטיין

  מאי 22, 2008 at 1:26 pm

 24. ל"איציק" הטוקבקיסט המשולם.

  אתה גדול, ענק, מדהים, מדוייק ובעיקר מיותר.

  עשה לך ולכולם טובה ותוותר על התגובות המשולמות שלך. אתה כל כך שקוף שהממברנה עדיין רועדת.

  דואב/ת

  מאי 22, 2008 at 1:40 pm

 25. אחלה פוסט תמיס.

  שווה לנסות להשיג תגובה (עדיף לא רשמית) של אנשי ערוץ הספורט לדבר הזה.

  רועי

  מאי 22, 2008 at 1:49 pm

 26. אגב בהמשך ללינק שפרסמתי, את חגיגות האליפות של בית"ר ניתן גם לראות בערוצים של צ'ארלטון(20:50) ו"משום מה את" זה לא מציינים.

  אלי

  מאי 22, 2008 at 2:17 pm

 27. פוסט טוב.

  הומור בפתיחה – וואן משכתבים את ההיסטוריה-

  נגיעה בנקודה התקשורתית החשובה של השבוע – שידור גמר ליגת האלופות ע"יערוץ 2/ערוץ הספורט.

  וסקירה של כתבות הספורת בעיתונים.

  ממוקד עם אמירה תמיס מתחיל לקבל צביון אישי שלו כל הכבוד.

  ולכל הטוקבקיסטים מטעם ( כן כולל אותך ארתור הצ'ק ממתין במשרדי המזמינים) די זה שקוף פטאתי ולא אמין.

  יהופיץ

  מאי 22, 2008 at 2:24 pm

 28. סליחה ארתור!!!

  התכוונתי לאיציק

  יהופיץ

  מאי 22, 2008 at 2:30 pm

 29. ארתור השפחטל* הוא דמות טיפוסית לטוקבקים הפולניים נמוכי המצח שמאכלסים את האתר החביב ומשום מה משערים שהשמש זורחת להם מהתחת של גרנט …אמממ.., אני מתחייב להיות פה ככול שרק הזמן יאפשר ולהתמוגג מהעברית של ארתור השפחטל* .

  איציק

  מאי 22, 2008 at 2:41 pm

 30. תודה לך איציק.
  תודתי לך מקרב לב, על העבודה הטובה שאתה עושה בלהגחיך את שולחיך, בניבול פיך, בנפנוף בסטראוטיפים נמוכים ורדודים ובקללות נחותות שאתה משגר כנגד מגיבים אחרים שאתה תוקף בלזות שפתיים מבחילה שכזו.
  אלף טוקבקים שאכתוב על וואן לא ישתוו לשירות הדב (אתה מוזמן להציץ במילון מה המשמעות) שאתה עושה פה לאתר וואן.

  נשיקה במצח לגבירת התוכן והגליצ'ים ממני. אה, וגם למילשטיין ההורססססס!!!

  ארתור הלוחם

  מאי 22, 2008 at 2:46 pm

 31. אני לא פרייר של אף אחד. התחלתי לראות את הביזיון אתמול בערוץ הדלוח ובמחצית חתכתי לespn בספרדית עם פרשן בשם מאריו קמפס, אלוף עולם בשבילכם ב-78 עם ארגנטינה ומלך השערים באותו מונדיאל.
  בושה לערוץ ברודקאסט על הפקה גרועה. שדר ופרשן עלגים ולא מענינים. פרסומות שקופצות בווליאום מוגבר באמצע דבריהם, (דווקא דבר מבורך בדיעבד). בושה למדינה שזאת הטלויזיה שלה.
  חכו חכו, ביורו הקרוב הם חוזרים ובגדול, כוכבי צ'ארלטון למיניהם כמו החציל, שרון נסים והפרשנים העלגים. בעעעעע….
  אני בצלחת על הגג..
  נ.ב
  דואב/ת
  כבר הרבה זמן רציתי להגיד לך שאתה מפגר..

  אופירע זה בעעעע....

  מאי 22, 2008 at 2:49 pm

 32. נו מה? רוצים להנות מתצוגת כדורגל של שחקנים שמקבלים מאות מליוני אירו על החוזים שלהם, לא לשלם גרוש וגם שלא יציקו לכם עם פרסומות.
  אני ממש לא הבן של ג. יפית, אבל בכל זאת הכסף לדבר הזה שאנחנו כל כך נהנים ממנו צריך לבוא מאיפושהו, ולא רק מכיסים של מיליארדר רוסי-יהודי משועמם.

  מילא על משחקים בארץ – שהרמה שלהם לא שווה את הכסף שמתגלגל – אבל על ליגת אלופות צריך לשלם כמו אלופים. אין ברירה.

  מצד שני, התזמון של הפרסומות בדיוק ברגעי השיא שלאחר הפנדלים באמת היה גרוע והרס להם כל כך. אני בטוח שהם מצטערים על כך.

  אדם סמית'

  מאי 22, 2008 at 3:07 pm

 33. ארתור השפחטל* מניח שאני שליח של וואן, זו הנחה שגויה, אבל ברוב טיפשותו הוא גם מקלל אותי בשפה ירודה .

  שפחטל* ארתור הוא הטיפוס הפולני שאין דוחה ממנו שחושב שפולניה היא ארץ מלבבת ונאורה , ככול שהצחנה שעולה מדמותו העילגת גדולה וממאירה יותר השפחטל* מרשה לעצמו יותר ויותר.

  ארתור השפחטל* בהחלט עילג, גס רוח, גזען וגם לא חכם וזאת בלשון המעטה, למרות כל התכונות הללו , ארתור השפחטל* מעיר לזולתו, מתקן שגיאות רחמנא ליצלן .

  איציק

  מאי 22, 2008 at 3:17 pm

 34. אופירע חסרת בושה. לקחה ידיעה שהופיעה בישראל היום לפיה בית"ר פנתה לקטן וכתבה את היום תחת הלוגו פרסום ראשון. אין גבולות.

  אבי הראל

  מאי 22, 2008 at 3:22 pm

 35. לא יודע למה מר תמיס מחק את ההודעה הקודמת שלי, אבל קבלו קישור לנציב תלונות הציבור של הרשות השנייה לענייני פרסומות:
  http://www.rashut2.org.il/public_complain.asp

  יאללה דפקו להם תלונה.

  אה, ולא הבנתי משהו במשחק: בסוף, עינב גלילי רחצה טוב טוב?

  הלוחם האמיתי

  מאי 22, 2008 at 3:24 pm

 36. לגבי השידור של גמר האלופות, אני מצטרף לכל מה שנאמר, רוצה להוסיף משהו, אבל גם להבהיר משהו.

  קודם כל להבהיר משהו ברמה הסוציאליסטית: אני מעדיף שידור עם פרסומות על פני שידור בערוץ סגור בתשלום. זה המודל המועדף עלי מבחינה ציבורית, ואני מוכן לסבול פרסומות (האמת שאני לא, כי אני מזפזפ בהן או עובר למחשב). זה המחיר ואני מוכן לשלם אותו כדי שהשידור יהיה פתוח לכל הציבור.

  אבל יש לי גם משהו להוסיף ולחדד על הבזיון של אתמול. זה לא רק גודש הפרסומות. הבאנרים האלה על חצי מסך תוזמנו בנקודות מתות יחסית (כדורי חוץ, פציעות וכד') – אבל הן לא היו מתוזמנות עם השדרים. תוך כדי שהשדר והפרשן מדברים ומתארים משהו, הפרסומת דורסת אותם גם בסאונד. אי אפשר לתאם מראש, או לתת להם התראה של שניה-שתיים מראש לשתוק כי תיכף קופצת פרסומת!? אני אמור לנחש את מה שנאמר בזמן שקפצה לי פרסומת, כשהשיחה ביניהם נמשכת לאחר מכן?!

  היה משחק טוב, אבל זה מה שזכרתי ממנו – את שידור הזבל של ערוץ 2. ועובדה שאני לא לבד. כניראה שזה מה שהם רוצים שנזכור מהם, את המסך המפוצל.

  S&M

  מאי 22, 2008 at 3:40 pm

 37. התייחסות לטור המצוין מהיום של עמיר פלג על דני קליין?. שווה התייחסות לדעתי.

  אם כבר ביקורת עיתונים - מה עם

  מאי 22, 2008 at 3:53 pm

 38. תמיס, איך לא התייחסת לטעות של חנוך דאום ב"ידיעות" היום? "כזכור, כשגרנט קיבל את צ'לסי הוא היה רחוק 8 נק' ממנצ'סטר וסיים איתה בשוויון נקודות".

  אז ליתר דיוק, גרנט לקח את צ'לסי בפיגור 5 נק' מארסנל ובשוויון נקודות עם מנצ'סטר. ואם ממש רוצים לדייק, הוא לא סיים איתה בשוויון נקודות, אלא 2 נק' מתחתיה כי הוא סיים בתיקו עם בולטון.

  לא ראוי.

  איזו טעות

  מאי 22, 2008 at 5:33 pm

 39. בושה של ידיעות טעות כזאת.
  איפה העורך?

  תכף יתחילו להמציא שהוא גם הציל אותם מירידה.

  רועי

  מאי 22, 2008 at 5:50 pm

 40. נו מי זה בכלל חנוך דאום, אחד שהובא על תקן דתי מחמד, ואולי הוא אפילו מתעניין וחושב על כדורגל, אבל מישהו אמור לעבור על הטקסט שלו , רק שמאוחר בלילה אף אחד כולם רצים לסגור עיתון ואין להם זמן להתעסק בשטויות, או שקיבלו הנחיה לא להעז לשכתב את הגאון

  דורי

  מאי 22, 2008 at 6:37 pm

 41. אף אחד לא שם לב למה שנפלט ע"י צמד הבדרנים שגיא כהן ורמי ויץ בזמן הפנדלים של צ'לסי?

  הם ניסו להראוות שהם גאוני המשחק עם הערות על בחירת הבועטים.
  מילא אם עשיתם את זה עם בועט אחד, אבל עם שלושה?

  כשבלטי ניגש לבעוט, אמר עליו שגיא כהן שהוא טרי ורק עכשיו נכנס ו"במקום גרנט לא בטוח שהייתי נותן לו לבעוט".
  בלטי הבקיע.

  אח"כ הגיע אשלי כהן ושגיא כהן אומר :"הוא החזיק את הראש לפני השריקה, קיבל מכה שם".
  גם אשלי קול אכזב והבקיע.

  ואז הגיע אנלקה וגם עליו הם העירו שהוא לא נראה רגוע.

  טוב נו, תמיד אמרו שפעם שלישית גלידה…

  אחד שאכפת לו

  מאי 22, 2008 at 6:43 pm

 42. לתשומת לב חנוך דאום ועורכי ידיעות אחרונות ,גרנט באמת קיבל את צ'לסי עם אותו מס' נק' כמו מנצ'סטר :
  http://www.premierleague.com/page/LeagueTable/0,,12306~20070920,00.html

  וינסט וגה

  מאי 22, 2008 at 6:53 pm

 43. בא לי לקפוץ היישר אל תוך המדמנה…
  איציק ידידי- ייתכן בהחלט שאתה לא שליחה של אופירה. אני דווקא הייתי מעריך אותך יותר אם היית כי זה היה אומר שלפחות יש איזה תועלת שמישהו מרוויח (או חושב שהוא מרוויח) מגסות הרוח שלך.
  ארתור הלוחם (צריך לציין שאין לי מושג מי זה?) כתב פיסקה מנומקת, מסודרת וברורה ואפילו בשפה די גבוהה (מי יודע היום מה זה "פסאודו"?) אבל אתה, בנו האובד של אב"י, תפסת אותו על השפכטל- ממש עבירה שצריך לקטוע עליה אצבע. זו לא איזו מילה עברית מקורית שצריך לדקדק בדיוק איך כותבים אותה. יצאת קצת פאתטי.
  אוווף זה היה משחרר…

  שטיחמוס

  מאי 22, 2008 at 10:56 pm

 44. תמיס ידידי ברכות על המשך העבודה הקשה והאיכותית שאתה עושה. לאחר מספר ימים שנאלצתי להדיר רגלי מהאינטרנט בכללותו, שבתי היום ושמחתי לראות שכוחות האופל עוד לא ניצחו אותך.
  עושה רושם שכמות הטרולים שבמגיבים הולכת וגדלה עם הזמן, ותאמין או לא – זה סימן חיובי.
  משעשע לראות עד כמה נדיר השימוש במילה "תודה" במחוזותינו, עד שלדואב/ת קמו מתחרים וחקיינים…

  alficon

  מאי 22, 2008 at 11:27 pm

 45. למר שטיחומוס , אתה טועה כמובן, מר ארתור שפחטל* הוא עילג פולני מוכר , איני טורח לתקנו רק מידי פעם, הבחירה בו היא משני טעמים עיקריים :

  א. למי שעילגותו מרוחה על הקרקפת בשכבה כה עבה , אל יטיח ביקורת בזולתו.
  ב. מאחר והוא לא רק עילג פולני , אלא גזען נמוך מצח , ראוי לסמנו כדוגמה מאפיינת.

  שבת שלום.

  איציק

  מאי 23, 2008 at 2:03 pm


להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל פלוס

אתה מגיב באמצעות חשבון Google+ שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s

%d בלוגרים אהבו את זה: