עומדים בשער

ביקורת על תקשורת הספורט

יום שישי – יום מנוחה

with 15 comments

כמו בכל שבוע, אני לוקח לעצמי יום חופש ביום שישי, גם לגוף ובעיקר לנפש, לא קל לעקוב אחרי כל הרעות החולות של תקשורת הספורט שלנו כל הזמן אתם יודעים…

מחר כרגיל, הבלוג פתוח לכל מי שרוצה להביע בו עמדה על המתרחש בתקשורת הספורט, לפי התגובות של אתמול נדמה כי לרבים מכם יש בטן מלאה על כמה גופים, בעיקר על רשת ועריץ הספורט…אתם מוזמנים לשלוח טורים בנושא זה או כל נושא אחר והם יפורסמו מחר בבוקר.

לפניות, טענות ומענות: themistopoloi@gmail.com

מודעות פרסומת

Written by תמיס

מאי 23, 2008 בשעה 10:37 am

פורסם בUncategorized

15 תגובות

Subscribe to comments with RSS.

 1. שלמה שרף בסוף יגרום לי להיות מעריץ של אברם. איזה גועל אתמול ביציע העיתונות.
  רסקין והחבורה התאמצו לא לצחוק מהניסיון העלוב שלו לשדר אובייקטיביות.

  מתחיל בזה שהוא בתמימות מספר על זה ש"מותר לי לא לאהוד את צ'לסי במשחק הזה, אני אוהד יונייטד עוד מלפני", שזה בעצם ציטוט של הטור של מליניאק בידיעות (שיושב לידו!). עלק אוהד יונייטד עוד קודם…
  אח"כ הוא מצטט את ההערה שהיתה פה אתמול בתגובות שכשאברם קיבל את צ'לסי הוא בכלל היה בשיוויון נקודות עם יונייטד בניגוד למה שאומרים (אני אנסה לתת לו את הקרדיט שהוא לא באמת ראה את זה פה בתגובות).
  בחוצפתו הוא ממשיך לספר על כך שקבוצה כמו צ'לסי בכלל לא צריכה מאמן, ואפילו עם הסגל השני שלה היא היתה צריכה להגיע לגמר (מה עם ריאל? בארסה? ארסנל? מילאן?). זה הרי לא חוכמה, כי גרנט מאמן את נבחרת שאר העולם…
  לא להאמין שהאיש היה מאמן וככה הוא מדבר על המקצוע.

  נמאס כבר לשמוע אותו, אין בו כבר שמץ אובייקטיביות בשום נושא.

  רועי

  מאי 23, 2008 at 11:42 am

 2. שבת שלום.

  יהיה נעים אם הכותבים/תורמים יכתבו את הגיגיהם פה בתגובות, כמו רועי מעלי.

  דואב/ת

  מאי 23, 2008 at 11:55 am

 3. שבת שלום תמיס.

  פופיק ארנונה.

  מאי 23, 2008 at 12:26 pm

 4. רועי, אני לא יכול להסכים איתך יותר.

  והביזיון הזה שקורה עם שרף בעניין גרנט הוא רק קצה הקרחון (…).

  מה עם התגובות שלו על ארבייטמן (בן טיפוחיו)? מה עם התגובות שלו על מכבי ונמני זרקו אותו בבושת פנים (למרות שהיום לוני כבר לא בעסק)? והתגובות על החבר שומי (איך קופמן צחק עליו שהוא יו"ר חוג אוהדי בית"ר בתחילת העונה)? זה פשוט מדהים, בכל נושא שלא שואלים אותו – הבן אדם לא אובייקטיווי בעליל – באמת שנמאס לשמוע אותו.
  בכל אייטם, המילים שיוצאות לו מהפה נגועות באינטרס כזה או אחר. פשוט מרגיז.

  בושה

  מאי 23, 2008 at 12:45 pm

 5. שלמה שרף הזה פשוט פתאט. מה הוא עשה בכדורגל שגרנט לא עשה? לשרף 2 אליפויות וגביע 1 כולם במכבי חיפה. לגרנט 4 אליפויות וגביע במכבי ת"א ומכבי חיפה. בנבחרת ההישג הגדול ביותר של שרף הוא הניצחון הגדול על צרפת (ראובן עטר המלך) למרות שמבחינת הנבחרת שלנו לא היתה לו משמעות מיוחדת (הוא היה גדול משום שלראשונה ניצחנו נבחרת גדולה) הקדנציה של גרנט היתה קצרה יותר אבל לא פחות טובה (היינו קרובים יותר לעלות מבתקופת שרף). היום שרף מאמן בטוברוק ואברם בצ'לסי. שרף קנאי. גרנט הוא המאמן המצליח ביותר שהיה לנו וקשה לי לראות איך עוד מאמן ישראלי יגיע לגמר ליגת האלופות ב-400 השנים הקרובות.
  בכל מדינה אחרת גרנט היה הופך לאליל וזוכה לפריגון מכל כיוון רק במדינה כמו ישראל, מדינה בה אחמד טיבי הוא חבר כנסת, פנינה רוזנבלום מועמדת, אופירה אסייג מובילה את הספורט, מדינה שבה אנחנו, אוהדי הספורט, מתעניינים יותר במה אכל אתמול יוסי מילשטיין מאשר בטור איכותי של ירון טלפז, רק כאן בעם הנבחר, בארץ הקדושה יכולים לקרות דברים כאלו.

  הביקורת שלי היא כלפינו. אנחנו מבקשים את זה.

  כל עוד גליצ'ים הוא המדור הפופולרי ביותר בספורט הישראלי אין לנו תקווה בכלום.

  מושיקו

  מאי 23, 2008 at 12:51 pm

 6. גם היום אתר ה"כנסו כנסו, תראו מי קמצן שבוגד מהצד בשירותים של מסעדת 206" גונב עוד "פרסום ראשון". והפעם, ג'ובאני רוסו שסיכם לעוד שנה במכבי חיפה.
  כנראה שאתר "וואחד" נמצא באיזור זמן אחר שכן הפרסום הראשון שלו (13:16) קודם לפרסום של אתר ספורטליין (13:05).

  אז קבלו כרטיס אדום!

  ליאון

  מאי 23, 2008 at 12:57 pm

 7. שלמה שרף הוא האיש הכי פתטי עלי אדמות. איך עריץ, שמכבד את עצמו(?) מעסיק עילג שכמותו, שלא נדבר על איש זימה ועוד…

  שרוליק

  מאי 23, 2008 at 1:20 pm

 8. שלמה שרף אדם די מגוחך במובנים רבים, וזה הדבר העצוב. כי במקרה של גרנט, הוא בהחלט צודק במישורים רבים, רק שאף אחד לא מקשיב, כי מדובר בשרף ורגילים לא לקחת אותו ברצינות. ולא, מושיקו, אין שום סיבה שעם ישראל יתאגד כולו מאחורי נחש שקימבן את דרכו לתפקיד בצ'לסי והפך לשקרן פתולוגי. לא מדובר פה באדם טהור שעמל, טרח והתקדם צעד צעד בעבודה קשה, כי אז באמת היה מקום לדבר על תמיכה לאומית. זה שהוא ישראלי לא הופך את הדרך שלו לפחות מגעילה, וזה שהוא ישראלי לא אומר שכולם צריכים לתמוך בו. יש דברים חשובים יותר מסעיף הלאום בדרכון.

  אמיר ענבר

  מאי 23, 2008 at 1:33 pm

 9. ליאון אתה צודק! ראיתי את הפרסום על רוסו בספורטליין ומיהרתי לבדוק בכל האתרים האחרים ולא היה כלום. פתאום, איזו חצי שעה אחרי, פרסום ראשון ב"וואחד". חחחח פאתטיים.

  אלון שבות

  מאי 23, 2008 at 4:29 pm

 10. למי שפספס, מחר ב-12:00 בערוץ שתיים יהיה השידור החוזר של תיק תקשורת מיום חמישי, עם הדיון בפרשת ייגרגייט, בו השתתפו עודד קרמר ודבורית שרגל. הטיעונים לא היה חדשים, אבל עצם העלאת הנושא לדיון בערוץ 2, גם אם בתכנית נידחת, הוא חשוב לשמירת שאלת גבולות חופש הביטוי בשיח הציבורי.

  קולגה

  מאי 23, 2008 at 5:06 pm

 11. שבת שלום.
  אמיר ענבר – נחמד שאתה כאן.

  Bugsy Boxer

  מאי 23, 2008 at 5:17 pm

 12. one זה לא אתר ספורט, חבל לבזבז מילים על התופעה המגעילה הזו.
  ד"ש לעו"ד שי אליאס שבטח רץ עכשיו להכין נגדי תביעה.

  מולר

  מאי 23, 2008 at 7:39 pm

 13. מי שאומר שערוץ הספורט צריך להעזיב את שלמה שרף – אין לו מושג בעיתונות. כשאתה רואה את שליימה, אתה מבין מה זה מאמן כדורגל בארץ. אינטרסנט, עילג, קומבינטור, מפרסם את פומה, וגם, על הדרך, מדבר על כדורגל – כמובן מזוית הראייה הצרה והאינטרסנטית שלו. לתוכנית קומית/סאטירית כמו יציע העיתונות זה ליהוק שהוא שיחוק. מה אמרתם, שנמאס לכם משליימה? אז איך אתם עדיין על התוכנית הזאת? כנראה שלא ממש נמאס

  אין לכם מושג

  מאי 23, 2008 at 11:27 pm

 14. שי גולדן בטור השבועי שלו בדה מרקר מנתח שוב את פרשת ייגר. כמו במקרה תיק תקשורת, אין משהו חדש, אבל זה כתוב יפה מאוד ומשאיר את הנושא על סדר היום הציבורי. הנה הלינק
  http://advertising.themarker.com/tmc/article.jhtml?ElementId=sg20080522_76646&layer=hp&layer2=&layer3=advertise&layer4=

  המעריץ הסודי

  מאי 24, 2008 at 12:27 am

 15. אסף אבולעפיה ואמיר קרביץ הם סמרטוטי אופירע. עלו לשידור למחרת הגמר, אמרו כן לכל מה שהיא אמרה, והיא שלחה הערות בשידור כאילו היא לא סופרת אותם: "אבולעפיה חדל חרטטת", "ג'צ'י, עזוב את הילדים". התבטלות מוחלטת בפני האשה המפוקפקת הזו

  משתמש אנונימי (לא מזוהה)

  מאי 24, 2008 at 1:07 am


להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת / לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת / לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת / לשנות )

תמונת גוגל פלוס

אתה מגיב באמצעות חשבון Google+ שלך. לצאת מהמערכת / לשנות )

מתחבר ל-%s

%d בלוגרים אהבו את זה: