עומדים בשער

ביקורת על תקשורת הספורט

פרסום ראשון עאלק!

with 22 comments

נכון, חלקכם כבר משחיזים מקלדות במטרה לכתוב ששוב אני מקדם אתרים "זניחים" כאלה ואחרים שלטענתכם לא מעניינים איש, אך המעשה האמיץ והמבורך הבא בהחלט שווה התייחסות. כחלק מכתיבת הפוסט עלי להתייחס לכמה שיותר גופי תקשורת (ללא כל קשר לגודלם ומעמדם) וכך מובא בפניכם סיפור הידיעה של ג'ובאני רוסו ב"ספורט ליין" לעומת אתר "הפרסומים הראשונים" . מעבר לעובדה מי פירסם ראשון, התרחש בסוף השבוע אירוע יוצא דופן בו גוף תקשורת החליט לבקר אתר מתחרה על דרך עבודתו. מעבר לטורים השונים שנכתבו על פרשת ייגר, זוהי הפעם הראשונה בה החליט מישהו לכתוב את דעתו על האתר של עו"ד אליאס. בעוד שעריץ הספורט שותק, ב-Ynet וב-nrg לא מצייצים בנושא ואופירה מנתקת בפנים לכל מי שרוצה לקבל התייחסות (גם "אין תגובה" זו תגובה…) החליטו בספורטליין לספר על התנהלותם של אתר "הנשנושים והברקסים במועדון". לא נגענו…

המבקר את המבוקר פטור

חמש נקודות בלבד מתוך שלושים אפשריות, זה כל מה שהשיג אלי אוחנה המהולל בסיבוב השלישי עם הפועל כפ"ס. לעומת זאת, קולו של אתר "היעדר הביקורות לחברים קרובים" לא נשמע ולו פעם אחת בגנותו של אלי אוחנה. גרנט צריך ללכת הביתה (לדברי ברקוביץ), אלי כהן היה חייב לעוף מבני יהודה וגיא לוזון היה חייב לעזוב את הפועל ת"א ואת מכבי פ"ת, אבל להגיד מילה רעה על מנחה תכנית הרדיו וכותב הטורים של האתר אפילו אופירל'ה לא תעיז לומר, כי כמו שטביב אמר "המצב נגרם בגלל השחקנים", נכון אליאס?, אגב תנסו להשאיר טוקבק חריף על אלי אוחנה, חיים רביבו או גאידמק ותראו מה קורה… בעצם אתם לא תראו…

נכנסים לכיס? גם אני!!

התקשורת הישראלית עסוקה (כמה מפתיע) במיליוני הדולרים ששולשלו לכיסו של גרנט בתמורה להפסקת עבודתו. בהיעדר "פרסומים ראשונים, ראיונות בלעדיים ומיוחדים" שלחו באתר "החתונות של הבועטים" יד עמוקה לכיס של אברם והחלו לספור את השטרות שקיבל מאברמוביץ'. לא רק שחשבון הבנק של גרנט מקבל את הכתבה הראשית, אלא ארבע כתבות נוספות (טור נוסף שאינו מופיע בצילום מסך) מעטרות את דף הבית של עו"ד אליאס. לא ציפיתי ליותר מאתר ה"בואו לראות כמה אברם עשה", אך למרות התנגדותי הנחרצת לעניין החלטתי גם לעשות זאת כדי אולי לגרום לאופירל'ה להבין כמה זה לא נעים.

"פרסום ראשון: חתונתם הצפויה של אופירה אסייג וגילי מנקין תניב לגברת התוכן 1.25 מיליון$. ע"פ הערכת מומחים, הסכום אותו קיבל מנקין כתוצאה מהרכישה של ידיעות תקשורת נאמד ב-2.5 מיליון$, גברת התוכן עשויה לקבל חצי מהסכום במסגרת נישואיי השניים".

אני חייב לציין שנגעלתי מעצמי במהלך כתיבת  שורות אלה, אך אני מקווה שהנושא לא ייפול על אוזניים ערלות ויפסיקו עם החיטוט המתמיד בכיסי הספורטאים.

* אופירל'ה, אם גליצ'ים אלו הלחם והחמאה של האתר הסותם פיות מפתיע אותי לראות שמישהו בישראל היום הצליח להקדים אותך במגרש הביתי שלך ועוד בידיעה על ריקו שירזי. תודיעי לי שתסיימי עם שיעורי הבית בנושא.

 

מילה טובה ומילה רעה לעריץ הספורט

למרות שלא פורסם כאן פוסט ביום שישי שעבר, באגף התגובות התנהל כאן דיון לוהט בנוגע לכשירותו של שלמה שרף כפרשן לגיטימי בתוכנית "יציע העיתונות". דעתי בנושא ברורה, כל פרשן או כתב בארץ מונע ממניעים אישיים זה ברור לכולם ועדיין שרף מתהלך על חבל דק בו הוא שומר על חבריו האישיים בכל פעם מחדש. המאמן הלאומי לשעבר מבקר כל דבר שזז ועושה זאת ללא כל עמוד שדרה אמיתי, פעם הוא תומך בהוא ולאחר מכן מפנה אליו את הגב. זה אולי הביא להם רייטינג בהתחלה, אך כיום הפכה יציע העיתונות לתוכנית שאינה יכולה להפתיע אותך. הצופה יודע מה הם דעותיו של שרף בכל נושא ולכן יש פרקים שלמים של התוכנית שנחשבים למיותרים בעיניי. נוסיף לכך את חוסר הידע הספורטיבי שלו בתחומים שאינם כדורגל ונגלה כי הוא ככל הנראה לא הבן -אדם הכי מתאים לתוכנית ספורט. אי אפשר לנהל כל דיון על כדורסל מבלי קרב "הכדורגל יותר טוב של שלמה", "חלוקים" ו"ענף זניח וקטן" הם רק חלק מהשמות בהן השתמש שרף לתיאור ענפים שהביאו כבוד בשנים האחרונות לספורט הישראלי. הגיע הזמן לומר די לשליימה ולהביא דמות צבעונית אחרת.

והנה גם מילה חיובית, אמש שידר העריץ בספורט 5 לייב כמובן, את ערב הגאלה של מנהלת ליגת העל בכדורסל. מאיה רונן, גיל ברק ודנה דר העבירו שידור טוב ומקצועי של האירוע. בדיוק בשביל ערבים כאלו קם הערוץ שמתיימר לשדר בלייב. כל הכבוד.

מעיתוני היום

החינמון הנעים לי את הנסיעה ברכבת הבוקר יותר מבד"כ. שכטר, שלמה שרף (מי היה מאמין שהוא יכול להיות ולו טיפה אובייקטיבי?), רון קופמן בטור נהדר ועמית לוינטל שמביא את סיפור הפיטורים בצורה קלילה העבירו לי את פרשת פיטורי גרנט באופן טוב, מקיף ולא מאוס (היום, האינצ'ים הבודדים שיש למוסף הספורט בחינמון עשו את שלהם). אבי סגל מריח פיינל פור ומוציא מעצמו את המקסימום עם כתבת פרופיל טובה על אריק קמפבל (לא עוד פי.ג'יי טאקר וטריי סימונס). רונן דורפן מקנח את המוסף החינמי בכתבה על ההגנה של הלייקרס והשינוי שפיל ג'קסון ערך בה. יופי של מוסף.

אחת הבעיות הגדולות ביותר שיש למדורי הספורט של העיתונות הכתובה הינה הדיווח של היום שאחרי. אמש כבר לכולם היה ברור מה יהיה הסיפור המרכזי של כל מוסף ספורט, מה הם הפרטים היבשים בסיפור הפיטורים של גרנט ועדיין באמת שקיוויתי שינסו לתת לי הבוקר ערך מוסף לדרמה שהתחוללה בשעות הערב אמש בלונדון. כשאני מדבר על "ערך מוסף" אני מדבר על לקיחת עמדה, אף אל פי שבמקרה זה די היה ברור לי במי הכותבים יתמכו (חוץ מאדם קטנוני אחד כמובן…), חשוב לדעתי כי עיתונאים בארץ יתחילו לגלות בגרות, לספר את אשר על ליבם ולא לעשות לגבם על ידי כתיבה מתוך אינטרסים.

היחידים שבאמת הביעו עמדת מערכת היו החבר'ה שמייצרים בדרך כלל את המדור הנחות יותר במדינה, חברי מערכת הספורט של ידיעות אחרונות. "בלי חשבון, זעקה הכותרת ובעצם סיפרה בה את כל הסיפור, על אף הסיפור הגדול וארבעת הטורים שנכתבו אודותיו (אריה מליניאק, אמיר אפרת, אבי נמני ויוסי בניון) הסיפור עצמו נדחק ובצדק אל כפולת האמצע. זה לא דבר של מה בכך, בשבועות האחרונים כתבתי כאן אינספור פעמים כי לעיתים ידיעות מתפקד כגרסה הישראלית של הטלגרף או כל עיתון אחר נוכח מיקום הידיעות שהגיעו מאנגליה. הבוקר נראה כי יש הרבה מאד תשומת לב לעריכת המדור ועל כן כל הכבוד. באשר לטורי הדעה עצמם, בידיעות צריכים להגיד תודה הבוקר למליניאק שכתב דברי בינה שכולים על הפיטורין הצפוים של הישראלי ולא הצטרף ללהקת המעודדות שכתבו את שאר המילים בעמודה. גידי ליפקין משלים את התמונה בצורה יפה עם מספר מילים של אביו של גרנט אליו היה לו קל להגיע לאחר שערך עימו ראיון ערב גמר ליגת האלופות בשבוע שעבר. מנגד נדמה כי הידיעה על פיטורי גרנט הביאה לשיבוש מחשבתי במערכת ולכן נעלמו להם מספר פנינים כמו תגובתו של ולדימיר שקלאר לראיון עם ארקדי גאידמק אל בין הסיקורים וחבל. אפשר היה גם לצפות ליותר בכל הקשור לסיקור לקראת פתיחת הרולאן גארוס שכן כתבת צבע מעולם לא הרגה אף עיתונאי. בתחום הכדורסל המדור עובר ימים יפים ללא רפאל נאה שנמנע מלדובב את מכבי ולכן נדב צנצפיר משחרר לאוויר העולם כי קאמינגס כבר במשא ומתן עם מלאגה, לא ידיעה שבמכבי יאהבו הבוקר.

בפעם הראשונה מאז שלקחתי את התפקיד גיחכתי הבוקר כשהרמתי את מדור הספורט של מעריב שהתפאר בכותרת: "נשארה המדליה (והמיליונים בבנק)" כשתמונתו של גרנט לאחר גמר ליגת האלופות מפארת את השער. קצת ידע לא הזיק לאיש אף פעם, הרי רק לפני ארבעה ימים אתם פרסמתם כי גרנט השליך את המדליה לקהל, כך שאם כבר הוא נותר קירח מכאן ומיליונר משם…אני גם לא בטוח האם זו הייתה טעות בעריכה או פשוט בחירה רעה, אך לא ייתכן שבדף השני יהיו טור של אבי רצון על גרנט ואת דבריו של מוריניו בנושא בעוד כתבת הניוז נמצאת רק בעמוד 17, כנראה שבקרליבך לא כל כך החלטיים בנושא מה האייטם המרכזי הבוקר…והנה עוד שאלה של הגיון: אם יונתן הללי ויניב טוכמן מביאים שניהם ניוז בנוגע לעונה הבאה בבית"ר ירושלים למה הן אינן מופיעות תחת כתבה אחת? האפשרות הכמעט יחידה שיש לי היא כי השניים לא רוצים להתערבב בקרדיט של השני, ליואב גולן התשובות. כמו במתחרה הגדול, גם כאן זכו הרולאן גארוס ואירועי מנהלת ליגת העל בכדורסל לכבוד ומקום אך כשהאייטם האחרון מגיע לאחר כתבה של שלושה עמודים על נבחרי מעריב ספורט, המדור מרגיש כמו תהלוכת פרסים אחת גדולה.  ניר שועלי וניצן חורש הצליחו להעביר את עלייתה של הפועל פ"ת חזרה לליגת העל בצורה יפה אך הפספוס של המדור הינו ללא ספק, זנב הידיעה של חגי סגל המדווח כי רועי ברקוביץ' לא שיחק במדי קבוצתו דן בוש בגלל השבת. האם ברקוביץ' הצעיר מתקרב לדת? האם זה ישפיע על חוזהו בעתיד? סגל יכל היה לעשות עבודה יותר יסודית בנושא ולהביא את הסיפור במלואו ולא רק קצה חוט שמישהו אחר ימשוך בו.

בהארץ מתגאים ובצדק בפרסום הראשון שלהם על פיטורי גרנט רק חבל שהם נגררים לרמה של אופירה בצורה בה הם עושים את זה. עוד ב"הארץ", מצליחים לדון בנושא שלא מזווית הראייה הצרה והישראלית אלא לגעת בו בצורה יותר רחבה, שלומי ברזל ושאול אדר לא ביקשו להתחנף לאברם ולישבנו אלא סיפורו את הסיפור מהצד הבריטי שמספר על מועדון במשבר זהות ולא על מאמן עשיר וחסר עבודה. אסף גפן ניסה אף הוא בטור די סתמי לעורר את שאלת מי זה האוליגארך הזה שמחזיק בצ'לסי, אך מילותיו יש לומר הינם דומות מידי למה שמליניאק מספר כבר חודשים רבים, מדובר בהחלטה לא הגיונית שנלקחה וכעת הופסקה. חגיגות העלייה של הפועל פ"ת מקבלים מקום של כבוד במדור, יחד עם עמודה היפה של סיכום הליגה הלאומית הן דוחקות את ערב הגאלה של מנהלת הליגה מאמש. חובבי הטניס מוזמנים לקנות את המדור שמתייחס בצורה הכי רצינית לרולאן גארוס הבוקר עם כתבת צבע מתורגמת כמיטב המסורת על ילנה יאנקוביץ'. על איכות משלמים בהארץ (וגם אני משלם עליה) ולכן שוב יוצא להם מדור שאולי אינו הכי טוב אך בהחלט נותן זוויות נוספות על אירועי השבוע.

שתי הערות לסדר היום

1.אמש נערכה תחרות הגראנד פרי השנתית בהתעמלות אומנותית בחולון, מדובר בתחרות בינלאומית, אך לפי העיתונים רק בידיעות שמעו על קיומה.

2. לרשת – בשם מילון ורבע הצופים בגמר ליגת האלופות להם אתם מודים הבוקר יש לי רק שאלה אחת: אפשר את השמות שלהם? כי אנחנו רוצים לארגן איזו תביעה ייצוגית על העוול שנעשה לנו ביום רביעי שעבר. כל מה שאנחנו צריכים זה עורך דין, מר אליאס אתה פנוי?

 

 

 

לפניות, טענות ומענות  themistopoloi@gmail.com .

מודעות פרסומת

Written by תמיס

מאי 25, 2008 בשעה 11:51 am

פורסם בספורט

22 תגובות

Subscribe to comments with RSS.

 1. פוסט מצוין.
  החלק על אוחנה נהדר ומסמל את כל הרע והמזיק שבאתר וואן(לתשומת כל מיני דוד פרנקלים)

  יונתן

  מאי 25, 2008 at 12:06 pm

 2. תמיס- ראשית חן חן לך על פוסט מעניין. נושא הכסף של אופירה אכן מעורר התכווצות קלה בבטן- גם למי שכבר מורגל במספרי החוזים וכמה שחקנים מרוויחים לדקה. אולי זה המקום לתת לזה קצת פחות מקום, על אף שאנו יודעים שפעמים רבות דווקא מושאי התשלום הם אלו שרצים לפרסמו בבחינת שופוני.
  חוץ מזה, אני ממש לא מאלה שמתרגשים מכמה טעויות כתיב אבל בחייאת, "דברי בינה שכולים"? באיזה מלחמה נפלו בניהם של דברי הבינה?

  לא יכול להתאפק

  מאי 25, 2008 at 12:13 pm

 3. תמיס שלום
  גם בעיתון "ישראל פוסט" (שאתה כלל לא מתייחס אליו) פירסמו כתבה על הגרנד פרי בחולון…וזה בעיתון שיש לו ארבעה עמודים ביום ראשון….(כולל תמונה יפה של אירה ריסנזון).

  אנונימי

  מאי 25, 2008 at 12:21 pm

 4. אבל ישראל פוסט זה חינמון…..יש הרבה חינמונים אבל שכטר עובד רק באחד מהם.
  ותסביר לי למה הארץ שכתב רק כפי שפורסם על ידיעה מדהימה שהיתה לו זה הידרדרות לרמה של אופירה

  לאנונימי

  מאי 25, 2008 at 12:30 pm

 5. לא תודה.

  כנראה ששגיעות הכתיב של תמיס הן חלק מובנה וקסום שלו. לאחר בדיקה מעמיקה הוחלט (פרסום ראשון) שזה נעשה בכוונה וזה אולי מרמז מעט על זהותו של תמיס.

  בנוגע להערה על המדליה של גרנט. מי שראה את השידור ואת הקטע של חלוקת המדליות ראה בבירור שלאחר שפלאטיני ענד לגרנט את המדליה הוא נתן לו ביד עוד מדליה אחת. אולי הוא אמר לו שזה בשביל דניאל גרנט או בשביל לחמן ואולי הוא נתן לו עצת פז לזרוק את המדליה לאוהדים של צ'לסי. בכל מקרה מדליה אחת נשארה אצל גרנט. תשאל את צופית. תמיס, יצאת פארש.

  יש להניח שמר מנקין מקבל יעוץ משפטי שוטף ולפיכך יש להניח שגם נושא החלוקה של הונו בינו לבין גברת התוכן (אם וכאשר ינשאו) נלקח בחשבון.

  מסקנה נוספת בעקבות הפרסום הראשון של פיטורי גרנט לעומת האחרים. יש המון מצבים שבהם כתב כותב דבר אחד וכתב אחר כותב את היפוכו. פעם זה הכתב של עתון מסויים, פעם זה כתבת של אתר ופעם זה אחד מערוצי הטלויזיה. בתכל'ס הרבה פשוט יורים לכל עבר ואז מדי פעם אחד/ת יוצא גדול/ה והשני/ה יוצא/ת עלוב/ה שבעלובים.

  מן הסתם ריקו שירזי יקבל חזק על הראש על שמנע מגברת התוכן את הבלעדיות. (החינמון הוא העיתון הראשון שאני רואה בבוקר אבל כמעט אין סיכוי שאתן מבט בעמוד האחורי אז טוב לדעת שיש גם שם ידיעות שקשורות לספורט).

  העובדה שספורטליין ממליץ לתמיס על המשך טיפול בנושא פרסום ראשון מעיד קודם כל על עליבותו של ספורטליין עצמו שכן אני (ומן הסתם לא מעטים אחרים) כלל לא גולשים באתר. ההפנייה לתמיס מעידה שכנראה תמיס נהנה מיותר קוראים מאשר ספורטליין. (יאללה, למכור פרסומות). האם אאלץ מעכשיו לבקר גם בספורטליין? זמנים יגידו.

  דואב/ת

  מאי 25, 2008 at 12:34 pm

 6. אחלא פוסט של היום.

  לא יודע מי הכתב של ספורט ליין אבל מן הסתם יתפרסם בקרוב מאוד גליץ' ארסי ומסריח מבית אופירע (גליץ' עם סימני שאלה וקריאה רבים שבו היא תרמוז כל מיני דברים ). הסיפור הזה מדגים בצורה מצויינת איך מתנהל אתר הגליצ'ים הרדוד העונה לשם וואן, מקום הוא אתיקה היא מילה גסה במקרה הטוב או לא קיימת במקרה הפחות טוב.
  התפלאתי לראות שלא הופיע (?) איזה טור דיעה מלומד של בעל אינטרס שמסביר איזה עוול נוראי נעשה לאברהמלה שלנו.משהו בסגנון של אותו טור דיעה של רונן קצב שהסביר כמה נכון וחשוב שיואב זיו יחתום למשל בפ.צ קופנהאגן (העובדה שקצב הוא גם הסוכן שלו ויגזור עמלה שמנה אינה קשורה כמובן….)

  לגבי ערוץ הספורט- הרי שסוף סוף הוא הפסיק לזייף והתחיל לשדר משחקי NBA ואת סדרות הגמר בערוץ 5 החינמי. ובא לציון גואל.

  לגבי אלי אוחנה- היתה בסוף השבוע כתבה בוואלה על האתרוג/סלב שמאמן את כפר סבא
  http://sports.walla.co.il/?w=/3983/1286619

  ארתור הלוחם

  מאי 25, 2008 at 12:44 pm

 7. לדואב/ת היקר/ה,

  אכן, אמת בדבריך. אברם קיבל 2 מדליות (אולי אחת בשביל דרוגבה שלא עלה לקבל – כרטיס אדום, להזכירך)…

  בכל מקרה – http://www.youtube.com/watch?v=THy2svnqOn0 תבלה עם הלינק המצורף.

  מה דעתך?

  תמיס

  מאי 25, 2008 at 12:46 pm

 8. תמיס עברת כל גבול !! המכתב בדרך, ראה הוזהרת.
  מי שמדבר נגד אופירע יבולע לו.
  על החתום: עו"ד לענייני סתימת פיות

  עו"ד סותם פיות

  מאי 25, 2008 at 12:55 pm

 9. אוחנה, ברקוביץ ורביבו קיבלו חסינות אצל אתר המסיבות והביביתון קיבל חסינות (ממניעים שונים) בעומדים בשער.

  שמוליק

  מאי 25, 2008 at 1:11 pm

 10. גרנט הוא לא פיטר קניון בדיוק כפי שמחפוד אינו אפי צפריר.

  דואב/ת

  מאי 25, 2008 at 1:41 pm

 11. תמיס, תיקון טעות.
  ערב הגאלה שודר בספורט 5 החינמי ולא בלייב.

  טאז

  מאי 25, 2008 at 2:12 pm

 12. אחלה פוסט

  ג'ינג'י

  מאי 25, 2008 at 2:34 pm

 13. עברו כבר ארבעה ימים מאז גמר ליגת האלופות, ואני לא מאמין שאף אחד לא משמיע תלונה אפילו תלונה אחת על ביצועי ערוץ הספורט הערב המשחק.
  נכון ,לא הם ששידרו את המשחק,למרות הפרי-גיים שכלל את מיטב "כוכבי" הערוץ יחד עם כוכבים רבים אחרים (הישרדות והבן של שטראובר הם הזכורים לי ביותר), אבל וזה אבל גדול מאוד מבחינתי: באותו לילה לא שודרה מהדורת חדשות הספורט, לא מהדורה רגילה (25 דקות בירבורים ו-5 דקות של תקצירים ממיטב השידורים שבבעלות הערוץ…) ובטח ובטח שלא מהדורה מיוחדת לסיכום אירוע הספורט המרכזי של השנה, שהשנה נוסף לו גם הקשר ישראלי מובהק והזוי.
  אני במקום יח"צני רשת וערוץ 2 הייתי מתחיל להפנות את האש מזמן לערוץ הספורט שמוכיח בפעם המי יודע כמה ששיקוליו היחידים הם כספיים!!
  חבל, כי פעם זה ממש ממש לא היה ככה.
  אה ואני לא באמת בני בשן, אבל הוא באמת הדבר היחיד שאני מחכה לו בשידורי אולפן ליגת האלופות

  בני בשן

  מאי 25, 2008 at 3:12 pm

 14. לינק למאמר המלא של שי גולדן בסקופ אודות פרשת אופירה.
  http://www.scoop.co.il/article.html?id=17745

  קליניק

  מאי 25, 2008 at 3:18 pm

 15. לא שזה מרתק כ"כ, ערב הגאלה של הכדורסל, אבל בכל זאת – הוא שודר בערוץ 5, ולא בערוצים בתשלום.

  יוסי

  מאי 25, 2008 at 3:39 pm

 16. נ.ב. , בלייב היה רומא – אינטר, ורומא לקחה. איזה אפסים האינטר האלה.

  יוסי

  מאי 25, 2008 at 3:39 pm

 17. ספורטליין פרסמו שטות והגיע אתר האשפה ופרסם אותה אחריו כנראה ללא בדיקה. הידיעה כנראה שגוייה כי רוסו לא ימשיך בחיפה, כך נכתב בשאר אתרי האינטרנט האמינים ובעיתונים הבוקר. רק מראה על הבושה של אתר האשפה

  זאב וולף

  מאי 25, 2008 at 3:55 pm

 18. אתר ONE מדווח שמגיעים לארץ דוקטור ג'יי וריק בארי. כנראה הכתבה נכתבה על ידי ג'קי בפינת הציור השבועי לילד, והפעם זה מאוד קשה, כי אני עדיין מחפש היכן בטקסט מסופר על ריק בארי ומדוע גם הוא כוכב.

  http://www.one.co.il/Article/116662.html

  סלים וארזה

  מאי 25, 2008 at 4:16 pm

 19. כמי שקצת יודע ובקיע… ידוע לי שספורטליין המציאו את הידיעה כדי ש-ONE יעתיקו ויכתבו פרסום ראשון ואז… הם יוכלו לכתוב כנגדם. תבדקו ותראו שאני צודק!

  גל ל.

  מאי 25, 2008 at 4:41 pm

 20. תמיס שיעשעת אותי עם הפליק מתחת לחגורה שנתת לאדונית מאחד האתרים עם כתבת הרכילות על מר שירזי וגברת רסלן. מן הסתם השורה האחרונה בכתבה עצמה מסבירה מדוע לא הופיעה הידיעה גם באחד האתרים – כלומר רצונה של רסלן לא להוציא את הידיעה החוצה והנטייה של האדונית מאחד האתרים להעלים ידיעות כשהן לא משרתות את חבריה.

  alficon

  מאי 25, 2008 at 4:56 pm

 21. מי עוד שם לב אתמול לחדשות ערוץ 2 בכתבה על מר "ראלף קליין"
  מסיבה לא ברורה כתבה לכבוד הערב החגיג שמארגנים לו ובכל הכתבה בתרגום מופיע שמו כ "ראלף" מה זה ע"ע ראלף לורן.
  הם מדברים על חוסר הפירגון לו זכה בכל השנים ואפילו את שמו הם לא יכלו לכתוב כמו שצריך.
  ככה זה בערוץ של המדינה – חלטורות – וכך לומדים האחרים איך לזלזל במושא כתבתם.

  אילן

  מאי 25, 2008 at 8:33 pm

 22. […] פרסום ראשון עאלק! נכון, חלקכם כבר משחיזים מקלדות במטרה לכתוב ששוב אני מקדם אתרים […] […]

  Top Posts « WordPress.com

  מאי 26, 2008 at 2:06 am


להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל פלוס

אתה מגיב באמצעות חשבון Google+ שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

w

מתחבר ל-%s

%d בלוגרים אהבו את זה: