עומדים בשער

ביקורת על תקשורת הספורט

בוזגלק

with 18 comments

* ראשית, אתנצל על מועד העלאת הפוסט. הגליץ' המדובר עדיין לא אומת וכנראה שאתייחס אליו רק מחר.  לא רציתי להסתכן בכתיבת דברים קשים אשר אינם נכונים במאה אחוז לכן העדפתי לדחות את הפרסום. עו"ד שי אליאס – עדיין מוזמן לענות למייל ששלחתי לו.

מי שבחן את אתר "הליקוקים ופירגונים" בשבועות האחרונים קיבל מנת יתר של מאור בוזגלו לוריד, אם הכישרון הצעיר לא מופיע בעמוד הספורט של האתר הוא לבטח מופיע בגליץ' עסיסי ומפרגן. האמת שתהיתי ביני לבין עצמי מדוע מסע הליקוקים של אופירל'ה מתרחש והבוקר קיבלתי את התשובה מאחד מהמקורות הנאמנים שלי.

מסתבר כי לאחרונה עבר חתול שחור בין דורון בן – דור כתב וואן לענייני מכבי חיפה ליעקב בוזגלו אביו של הטאלנט. הריב בין השניים הגיע לשיאו מבחינת גברת התוכן של אתר "הסוכנים והחוזים" כאשר אביו של מאור הציע לערוץ הספורט כתבת יח"צ איכותית שהכותרת שלה הייתה צובעת בפסים אדומים דפים שלמים באתר הריכולים והמסיבות: " באיירן מינכן עוקבת אחרי הילדון בוזגלו".
 
מאז עברו הרבה מים בנהר, לפחות מבחינת מערכת וואן. אופירל'ה ובן-דור מנסים להשיב את היחסים שהיו להם עם האבא הכי מקושר במדינה, אך לשווא. למעשה הם החלו כעת במסע של ליקוקים אינסופי, כאשר בכל יום ויום מעלים השניים בסביבות השעה 12:00 כתבה על מאור בוזגלו. לעיתים מדובר על אותה הכתבה בדיוק, כולל הכיתוב "בלעדי" או "פרסום ראשון".

כפי ששמתם בוודאי לב, השניים התגאו בכך שהם הופכים את בוזגלו למלפפון החם של הקיץ, עם שלל ידיעות בלעדיות ולעוסות, למרות שבתכלס כלום לא קורה. אז יש לו סוכן חדש, זה פרסום ראשון. הוא קנה נעליים, זה בלעדי אז גם נשלח לאייטם צלם. אהה, והוא אכל בורקס גבינה למרות שהוא מתכחש לפרות, אז נעלה בבלעדיות. לאורך כל השבוע האחרון נמנע בוזגלו מלהגיב לכל עניין של השניים אשר מנסים להחזירו לקרבם, ובכתבותיהם מופיע שמו של האבא כמי שמצוטט פעם אחר פעם: "אני לא מעוניין להגיב".
 
היום למעשה הגיע שיא חדש בליקוקים – אבא בוזגלו הציע למכבי ת"א, בסאגה שלא נפסקת לעולם, 50 אחוז מכרטיסו, לפי הגברת אסייג ואדון בן-דור. אלא, שלפי מה שכל אנשי הספורט, אפילו הזוטרים ביותר, יודעים שלאדון בוזגלו אין בכלל אחוז אחד מכרטיסו של הילדון, הוא מעולם לא השקיע בו. מי שכן השקיע בו היה איש העסקים ראובן מועלם הנמצא מול האבא בהליכים משפטיים שנמשכים עד עצם היום הזה (בוזגלו מכר לאיש 50 אחוז מכרטיסו של הילד בגיל 13 לאחר שהאב נקלע לחובות ובבית המשפט הוא טען כי הוא לא עשה זאת בכלל ושמועלם לא תרם שקל אחד עבור בנו – 50 האחוזים הנותרים נמצאים בידי יענקל'ה שחר כידוע גם למערכת וואן). אז כאמור, עוד כתבה חסרת כל ביסוס הועלתה לאתר "הספינים", כתבה שכולה עוסקת במטרה אחת: ללקק כמה שיותר למשפחת בוזגלו, כדי שהאבא ימשיך להביא ידיעות מעניינות בבלעדיות היישר אל גברת התוכן.

רוכבים חינם על הפומה בדרך לאולימפיאדה

כתבי ישראל בלחץ. אם לכל ספורטאי יש קריטריון אולימפי, אז זהו ללא ספק הצ'אנס האחרון של אחד מעיתונאי ישראל להגיע חינם לאולימפיאדה. מטה פומה העולמית פנה לחברה הישראלית בבקשה לשלוח עיתונאי מרכזי על מנת שיוכל להשתתף במסיבות העיתונאים של פומה במהלך האולימפיאדה בבייג'ין ולסקר את מפעלה העצום של פומה, במהלך הסיקורים הכללים של העיתון. האקרדיטציה המיוחלת תקנה לעיתונאי הנבחר כניסה לתצוגת אופנה שבה פומה תציג את האביזרים המיוחדים אשר ייצרו לאולימפיאדה, אפשרות לראיין שחקנים אולימפיים עולמיים וגם את נשיא פומה העולמי. העיתונאים אשר "יוכרזו" כעיתונאי פומה, ייהנו מהטבות עיתונאים בכל מתקני פומה השונים באולימפיאדה, כרטיס כניסה להופעה, מתנות נוספות ועוד…מעניין לראות מי יזכה?

היה טקס? ומה עם הגביע?

כפולה אמצעית גאה על טקס מצטייני השנה מעטרת עיתון הבוקר של ידיעות. אך כ-12 שעות לאחר הדפסת העיתון אין זכר לטקס "הנוצץ" ב-Ynet. מעניין לדעת האם כתבה כלשהי (שלא לדבר על קטע וידאו) תעלה במהלך היום, או שיסתפקו ברחוב מוזס בכתבת וידאו שהעלו באתר של עו"ד שי אליאס אולי כחלק משת"פ ראשון בין האתרים. טקס מצטייני העונה נקבע לפני מספר חודשים וכנראה שבאירגון השחקנים שכחו לשנות את מועד קיום הטקס שנערך לפני סיום הליגה (בעקבות המחזור הדחוי). אחד מנבחרי העונה הוא סמואל יבואה שנבחר למלך השערים עם 14 כיבושים, בשנה שעברה יניב עזרן זכה בתואר מלך השערים לאחר שכבש שלושער במחזור הסיום. יש לי בקשה קטנה לרומולו וליאניק קמאנן תנסו לשחזר את ההישג של עזרן במחזור האחרון ולו רק כדי לראות מה יעשו באירגון השחקנים עם הגביע של מלך השערים…

יד ימין לא יודעת מה יד שמאל עושה

הפיינל פור הישראלי וטקס נבחרי העונה של ידיעות אחרונות שלחו את גמר הליגה היוונית לעמוד האחורי. כמובן שאין בעיה עם כך, אבל שנדב צנציפר ויאיר קספריוס שכחו לבדוק באיזה משחק בסדרה מדובר זו תקלה. במשחק הראשון ניצחה פאו 79:83 בסדרה של הטוב מ-5, אמש ניצחה אולימפיאקוס 55:71 והישוותה ל-1:1. "סוכנויות הידיעות" מעורות בפרטי התוצאה ולכן ב-Ynet  התוצאה מופיעה בצורה מדוייקת, אך בעיתון היו דרושים שני כתבים כדי לתת תוצאה לא מדוייקת ועוד לזכות הקבוצה הלא נכונה, חבל.

רק רשת (חברתית)

אחרי הראיון של עופר שלח עם אבנר אליהו (אביו של ליאור) בו הביע אביו של השחקן תלונות קשות כנגד צביקה שרף, מגיע שלב נוסף ביחסי הכוחות בין השחקן למאמן. הבוקר פורסם ב-nrg כי אליהו הצטרף לקבוצת חברים "צביקה שרף חייב להירגע" ברשת החברתית פייסבוק. הקבוצה כבר הספיקה להימחק ואין זכר לנושא, אך אחרי שבכדורגל איגוד השופטים התלונן על כך ששופטי כדורגל חברים של שחקנים ומבקרים, גם ב-nrg עושים רעש מעוד עניין שולי, אחרי הכל עם האנונימיות של היום, איך אפשר לדעת שזה באמת ליאור אליהו ולא שלמה מן?!?!

 

צחוק מעבודה

אמש, בתכנית הרדיו של FM102 ראיין נדב יעקבי את רענן כץ ומיד בתחילת השיחה החל לשאול את הבוס של מכבי על R.K (הבוס הנוקשה של רענן כץ). כמובן שצמד האותיות הן ראשי התיבות של הבעלים הצהוב (עובדה שאופירל'ה לא ידעה בראיון עם כץ לפני שבוע). מתחת לפני השטח נראה שיעקבי בחר להתייחס לנושא בציניות ולעשות צחוק מעבודה אולי בשל ההתייחסות לראיון של אופירל'ה עם R.K לפני כשבוע בו לא ידעה גברת התוכן מיהו אותו בוס שמקשה על רענן כץ.

מעיתוני היום

אם התפישה הכוללת בעיתונות המודפסת הינה כי תפקידו המרכזי של שער מדור הספורט (זה נכון לגבי כל מדור דרך אגב) הוא לספר את הסיפור הכולל, אז מעריב כשלו בסיפורו הבוקר. משחק המילים הנחמד עד חביב על שבע הנשמות של מכבי מלווה בתמונתו של ניקולה וויצ'יץ' אולי מספר את סיפורה של הדרמה שהתחוללה אמש בהיכל נוקיה, אך היא לא מספרת את כולה…(כן גם אם תמונתו הקטנה של מיקי דורסמן מופיעה בצד הימני העליון). נדמה כי בניגוד לשער של ידיעות במעריב מיהרו לספק דם וצבע אך לא כותרת בעוד בידיעות ("הגמר הקלאסי") מספרים מה היה ובעיקר כבר מכוונים למה שיהיה. את הכותרת היותר גרנדיוזית שמרו בידיעות לשני העמודים השניים – "נמנעה רעידת אדמה. בינתיים", הינה כותרת הולמת יותר למשחק השני אמש בהיכל, הכתבה שמופיעה מתחתיה של נדב צנציפר היא מהפחות טובות שהנפיק הבחור בשבועות האחרונים. צנציפר מתברבר בינו לבין עצמו מנסה לגעת בהכל כולל ההיסטוריה הקבוצתית של מכבי, ההיסטוריה של שרף, ההיסטוריה של טפירו ומעלים את המתח של המשחק בין כל אלו. מליניאק בטור יחסית אנמי לסטנדרטים שלו גם לא סיפק שום דבר מעבר למצופה עבור הקוראים. סיקור המשחק השני (יאיר קספריוס ותומר גז) היה מעט יותר טוב, אך גם הוא לא מספק את הסחורה עבור אלו מאיתנו שראו את המשחק ומחפשים בעיתון הבוקר את האקסטרה הנדרש ממנו בימים של אינטרנט ושידורים חיים בטלוויזיה…

את כפולת האמצע של העיתון הפקידו לטובת סיקור טקס בחירת כדורגלן העונה של ארגון השחקנים וידיעות אחרונות, זוהי הפעם השנייה השבוע בה זכינו למטר מילים על טקסים שונים לסיום העונה לאחר שבמעריב כבר חילקו את פרסי ספורטאי העונה לפני מספר ימים (לא פחות משלושה עמודים של שעמום צרוף). יש לי שני דברים להגיד בנושא וחשוב לי שמנהלי ועורכי המדורים והעיתונים הללו יפנימו זאת ומהר, כקורא קשה מאד להתחבר לכתבה על אירוע נוצץ שכביכול לא הוזמנת אליו, לכן אנחנו לא באמת צריכים את תמונות המחזור שלכם פזורים על גבי העיתון, נתתם פרס ציינו זאת ותמשיכו הלאה, זכרו המסיבה שלכם הינה המסיבה שלכם. שנית, ומילים אלו מופנות בעיקר לידיעות אחרונות, בחייאת זומזום… כבר התרגלתי לכך שאתם מדור כדורגל, אבל מה? אין עוד ספורטאים במדינתנו מלבד כדורגלנים? העובדה שבחרתם לעשות ערב גאלה רק לכדורגלנים בניגוד למעריב שבחר את ספורטאי השנה, כמו גם העובדה שהטקס שלכם נערך בדיוק בערב השיא של הכדורסל הישראלי אמור הוביל את קוראיכם למסקנה אחת בלבד, הקוראים שלי דרך אגב מספיק חכמים בכדי להבין אותה מבלי שאכתוב אותה שחור על גבי לבן אינטרנטי…

לאחר סיקור הטקס ממשיך הנחותון לדון בשאלת גרנט מכל זווית אפשרית, "אברם נגד צ'לסי" זועקת כותרת אחת שמנסה לפענח את התביעה שגרנט מבקש לתבוע ממועדונו בקרוב (ידיעה הכוללת צילום פאפרצ'י של גרנט עם עורך דינו) ולאחריה הדלפות מהרצאתו של גרנט בקורס הפרו אמש…הדלפות וציטוטים מהם נמנעו במעריב למשל. העמוד האחורי של המדור הבוקר מלא בספקולציות לא מובנות. הכתבה של גידי ליפקין ומשה שיינמן על סיכום מתקרב בין מכבי ת"א למאור בוזגלו מסתיימת בציטוט הבילד שמדווח כי דווקא באיירן מינכן עדיין בתמונה, נו מה רע בלכסות את כל האופציות? ולמרות שכבר דנתי בזה הבוקר, לא אחסוך במילים ואציין זאת שוב, יאיר קספריוס ונדב צנציפר מתבקשים לבדוק את תוצאת המשחק בין אולימפיאקוס לפנאתינאיקוס מאמש בדחיפות. למה כן? בגלל האובייקטיביות בשער. למה לא? בגלל ההתדרדרות לכיוונו של וואן.   

"התקף לב" זוהי הכותרת למשחק של מכבי הבוקר במעריב (בעמודים הפנימיים) ואכן נדמה כי זה מה שעבר על שלל הכתבים שהעבירו את רשימותיהם על המשחק. אבי אורנן ניסה להביא אל הקורא את מה שהתרחש בהיכל עם כל הלחץ שמסביב ועשה זאת בצורה מכובדת וטובה בעוד חגי סגל ואביעד פוהורילס הצליחו לקחת את הטורים שלהם אל מקומות אפוקוליפטים של ממש עם תיאורים של אדמה נסדקת וכמעט זריחה חדשה. נדמה כי בשני המקרים הכותבים תיארו במדויק את התחושה בהיכל מאמש. אולי כמתבקש סיקור המשחק השני היה הרבה פחות פואטי, יצחק ויסהוף עם סיקור נחמד ואביב לביא בטור אישי העבירו את הדרמה היותר קלה של הערב במינון הנכון לטעמי. באשר לשאר המדור הבוקר, נדמה שיואב גולן ויתר בקלות יתרה על סיפורי הכדורגל שהיו אמש, בעוד שההתעלמות של מעריב מהרצאתו של גרנט היא מבורכת, נדמה לי כי הגיע לזאביק זלצר יותר מקום (הדבר דומה גם בנוגע לידיעות) לאחר שסיים את תפקידו כמאמן העל של נבחרות הנוער. מדור אקטיבי של נעמי רייכמן ממשיך לתת את התפוקה שלו והשאלה היא האם מדובר בסתימת אינצ'ים עבור גולן או בהשקעה לטווח ארוך בנתינת במה לספורט אחר. למה כן? בגלל סיקור הכדורסל, למה לא? אם אתם אוהדי כדורגל תעברו לידיעות.

מדור הספורט של "הארץ" היה היחידי הבוקר שהביא את כל סיפורי אמש בספורט העולמי בצורה הכי נכונה. הפיינל פור קיבל כצפוי מקום של כבוד עם דיווחים מהיכל נוקיה ושלל טורים בנוגע למשחקים כולל טור טוב מאד של אודי הירש בנוגע לווינרים ולוזרים של ליל אמש.  למרות חגיגת הכדורסל בהארץ לא זנחו את הכדורגל הישראלי והבוקר אפשר למצוא בו כתבה טובה הדנה ברצון או אי הרצון של העפלה לאירופה של קריית שמונה ובני סכנין, כתבה טובה שמצליחה לטפל במחזור הסיום מזווית שטרם דובר עליה עד כה. למה כן? בגלל הערך המוסף המגיע בזכות הרבגוניות. למה לא? כי בימים כאלו לפעמים כיף להחזיק עיתון מלא בצבע כמו הטאבלואידים של ידיעות או מעריב.

 ישראל היום ממשיך להיות מדור ספורט טוב יחסית למספר העמודים הדל שיש לו. ולמרות אבי סגל שמצליח בשתי מילים בודדות – "סופר קלאסיקו" להרוס כותרת נפלאה: "מאיר תירגע,זה באשמתך". כבר דנתי כאן מספר פעמים במושג הזה (סופר קלאסיקו) מקורו בארגנטינה ומוטב אם עיתונאי הספורט ישאירו אותו שם. הסיקור עצמו היה אנמי, סגל מנסה לדווח ולפרשן בעת ובעונה אחת ולכן יוצא כי לעיתים החלטות שלו כמו יציאה כנגד מאיר טפירו (שני אנשים שמרו עליו מה לעשות) נראות לא במקום. טורי הפרשנות של אלי סהר ורלף קליין נותנים זוויות נוספות למשחק כשבחירתו של סהר בהחלטה להוריד את מוריס לספסל היא הפרשנות הכי מעניינת שקראתי היום למשחק. ההחלטה לתת לטוד וורניק טור על השיפוט בשני המשחקים היא לא פחות מהברקה לאור העניין שיצר עוד אמש בכתבה לקראת הפיינל פור. לאחר הכאוס שגרר שיפוט הפיינל פור של העונה שעברה תהיתי מי יהיה זה שיעניק טור שיפוט למשחקים והנה התשובה. ישראל היום היה גם העיתון שטיפל בצורה הכי טובה בפיטורי זאביק זלצר אך מנגד העיתון נגרר אחר הסאן האנגלי בכל הקשור לידיעות על עתידו של גרנט וחבל. שתי הפנינים של היום בישראל היום מובאים על ידי עמית לוינטל שמתכונן ליורו עם סיפורה של נבחרת גרמניה והשאפו הגדול מכולם מגיע לעדי רובינשטיין שעומד על סיכוייהם של עשרה ספורטאים ישראלים להגיע לאולימפיאדה בדקה האחרונה. למה כן? כי על מוצר טוב לא מוותרים. למה לא? לך תשיג גירסה מודפסת של העיתון מחוץ לגוש דן.

לפניות, טענות ומענות themistopoloi@gmail.com .

מודעות פרסומת

Written by תמיס

מאי 28, 2008 בשעה 1:01 pm

18 תגובות

Subscribe to comments with RSS.

 1. תמיס, טיפ קטן אבל חשוב, ומציע שתפנים אותו מעתה ואילך. את הכותרות לכתבות נותנים העורכים. נקודה. זאת העבודה שלהם, ולא של הכתבים.
  הכתבים צריכים להביא ידיעות והעורכים לערוך אותן ולתת כותרות. למה? ככה.

  ככה זה בעיתונות כלכלית, ככה זה בעיתונות מדינית וככה זה בעיתונות ספורט.

  כמו שאתה שולח אחרים ללמוד, כדאי שגם אתה תלמד משהו.

  אשמח לתגובתך

  דני

  מאי 28, 2008 at 1:28 pm

 2. יותר מתאים לוואן להתעסק עם כדורגלן השנה מאשר העיתונים הרגילים. גם ככה הבחירות שם זה הכול אינטריגות וכאלו
  הסקופ של מעריב על פייסבור וליאור אליהו זה בדיחה עצודבה וסתם ניסיון להדליק את כולם

  חומוס צ'יפס סלט

  מאי 28, 2008 at 1:33 pm

 3. קצת על ערוץ הספורט ושידור המשחק אתמול בין חולון לנהריה:

  + למרות שמדובר בערוץ ללא פרסומות, הם יוצאים לפרומואים בכל פסק זמן. למה?
  +בפרומו לכדורגל החופים אומרים במפורש שהוא ישודר בספורט 5 הרגיל. אז מדוע בערוץ הספורט לא מתביישים ומציגים בפרומו גם מיקרופון של 5+ לייב?
  + בפרומואים לתוכנית אחד על אחד דני ענבר לובש חולצה שעליה מתנוסס בגדול הסמל של נייקי. זה במודע? ערוץ הספורט מקבל כסף על זה? באמת אף אחד לא שם לב לזה (כולל דני ענבר עצמו)?

  סלים וארזה

  מאי 28, 2008 at 1:36 pm

 4. דני, אם תמיס לא יודע את מה שכתבת, אז כנראה שזה בזבוז זמן לקרוא את הבלוג הזה, שהוא לא יותר מבדיחה לא מוצלחת. והליצן הזה, שקורא לעצמו מבקר תקשורת, עוד מתרברב ומתקן אחרים. פתטי.

  יואל

  מאי 28, 2008 at 1:36 pm

 5. תמיס,יום אחד ידעו מי אתה,אז למה אתה מתבזה?

  רוקי 5

  מאי 28, 2008 at 1:54 pm

 6. תמיס אתה יודע מה הכי עצוב? שכל הסיפור עם בוזגלו פורסם לראשונה בכלל באתר שאולי הוא יחסית קטן, אבל תמיד עושה צחוק מכולם…אתר אוהדי מכבי תל אביב – המכבי דוט קום.

  גם על רוני מאנה הם פרסמו לפני אופירה, ואני יודע שהכתבים של אופירה אפילו צחקו על עורכי המכבי דוט קום שמעיזים בכלל לכתוב שטויות כאלה…אחרי כמה ימים אופירה שלחה את הצלמים שלה לצלם את רוני מאנה ולוני מחזיקים ידיים וכתבה על זה בענק "פרסום ראשון".

  עוד ישמעו על המכבי הזה,זה מתחיל להיות מעניין, כי בכל מה שקשור למכבי תל אביב הם מקדימים לרוב את כולם.

  ממיס

  מאי 28, 2008 at 1:58 pm

 7. אכן החינמון בשביל הכדורסל ובחינם. הארץ בשביל הכדורגל העולמי וחינם באינטרנט ושאר העיתונים לא מעניינים

  דני

  מאי 28, 2008 at 2:00 pm

 8. נקודה מעניינת בקשר לישראל היום: לרוב יש 6 עמודים ברוטו לספורט (ולעיתים קרובות עמוד אחד שלם נלקח לפרסומת). עד עתה עמודים 24/25 הוקדשו לפנאי ועמוד 32 לרכילות.
  היום לראשונה עמודי הפנאי הם ב-22/23 וזה משאיר יותר שטח ברוטו לספורט. חד פעמי? מקווה שלא.

  סלים וארזה

  מאי 28, 2008 at 2:25 pm

 9. ואת תואר הנפילה של היום לוקח ובגדול אשר גולדברג שפרסם שגיא עזורי סיכם אצל אלונה ברקת אחרי שהועדף על פני גיא לוי, שב"ש תקבל עדיפות על שחקנים מהנוער של בית"ר וכאלו שסיימו השאלה…. משהו כמו שעתיים לפני שהתפרסם רשמית שגיא לוי יאמן את הפועל ב"ש.
  על זה אני מניח לא יכתב "כפי שפורסם בטעות לראשונה"

  דודו עזריה

  מאי 28, 2008 at 2:31 pm

 10. שמשודר ב5+ LIVE.

  מה קרה, זה לא מזיז לך את הביצה כי זה גמר הנוער? אם גמר הבוגרים היה משודר בערוץ הזה היית הופך את הבלוג. פשוט ביזיון שגמר ישראלי כלשהו משודר בערוץ בתשלום. לא יודע אם זה קרה בעבר אבל חבל שזה לא מטריד אותך כי זה "נוער". במקום לעורר מודעות לעניין אתה מעדיף להתעלם למרות שגם אתמול הייתה תגובה בנושא הזה. אפס.

  מה לגבי גמר גביע הנוער היום?

  מאי 28, 2008 at 2:51 pm

 11. התגובה שלך כל כך אלימה ודוחה שזה גורם לי לחשוב שטוב שלא משדרים את גמר הגביע. למה לתת לאדם שמתבטא בבהמיות כזו להנות ממשהו?
  אני מקווה שבבית ועל הכביש אתה פחות אלים אך אני לא אופטימי בנושא.

  מגיע לך

  מאי 28, 2008 at 2:55 pm

 12. הכותרת של טקס המצטיינים בידיעות היתה: הופעה היסטורית של נבחרת כל הזמנים. רק לפני חודשיים, במקרה, ראיתי אצל דוד פרימו פוסטר (פוסטר!) של ה-11 של כל הזמנים, מחג היובל, במדים של נבחרת ישראל, עם חודורוב וסטלמך בעצמם שצולמה ברמת-גן. ולמרבית הפלא, מעריב כינס אותם לפני 10 שנים. לפרימו יש גם את החולצה ממוסגרת מטעם מעריב והוא אמר שכולם קיבלו את זה.
  הופעה היסטורית?

  משתמש אנונימי (לא מזוהה)

  מאי 28, 2008 at 4:10 pm

 13. אפרופו בוזגלו ו-one,

  ב-one, העלו סקר שאומר "כמה מנויים לדעתך שווה מאור בוזגלו בקבוצת צמרת?" 1000, 3000, 5000 או חצי אצטדיון.

  בטח התחת של בוזי נקי עכשיו יותר מתמיד.

  velomy

  מאי 28, 2008 at 4:22 pm

 14. עומרי פולק השוער של נתיבות

  מאי 28, 2008 at 4:59 pm

 15. לגבי גמר הגביע לנוער: לא נעים, אבל אי אפשר לטעון שזאת זליגה. זה מעולם לא שודר בשום ערוץ חינמי כך שאי אפשר לטעון לזליגה, מה שהופך את השידור שלו בלייב ל"לגיטימי".

  לגבי כל הביקורות על תמיס: נו, נראה אותכם כותבים בלוג כל יום.
  (יואל ורוקי 5, למה יש לי הרגשה שאתם מ ONE?)
  כבר סוכם והוסכם שתמיס הוא לא ייגר, וייגר הוא לא רוסק. כל אחד והסגנון שלו והאיכויות שלו. מה שחשוב זה עצם הביקורת, ועצם המודעות של הנושא.
  יש לכם ביקורת יותר טובה? קדימה, תרביצו בתגובות. בשביל זה יש בלוג.

  רועי

  מאי 28, 2008 at 8:37 pm

 16. אגב, בוזגלו…..
  קבלו את הסקר באתר ההוא עם ההיא..
  http://www.one.co.il/Referendum1/Calculate.asp?Answer=0&CategoryID=0&TableID=0&TeamID=0&PlayerID=0&MatchID=0&RefID=1200
  אם זה לא ליקוק אז אני באמת לא יודע מה כן!!!

  לא משנה

  מאי 28, 2008 at 10:13 pm

 17. מה כבר רשמתי?

  ביצה ואפס?

  זו תגובה אלימה?

  יא צפונבון. תמשיך לחיות בבועה שלך בצפון ת"א\גבעתיים\רעננה או לא יודע איפה, ועשה טובה, שב בשקט.

  ל"מגיע לך"

  מאי 29, 2008 at 8:25 am

 18. פשוט מדהים! אהה סליחה.. ההתייחסות היא אל חלק מהכתבה "רוכבים חינם על הפומה בדרך לאולימפיאדה" אהבתי בהחלט! תמיד רציתי להיות עיתונאית.. זה מעניין לצאת לשטח ולסקר אירוע חשוב במיוחד! עכשיו הבנתי שהם גם נכנסים לאירועים הללו בחינם? 🙂

  דרושים שחקנים

  אוגוסט 29, 2011 at 9:03 am


להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל פלוס

אתה מגיב באמצעות חשבון Google+ שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s

%d בלוגרים אהבו את זה: