עומדים בשער

ביקורת על תקשורת הספורט

שידורי המהפכה

with 38 comments

ההפיכה הספורטיבית שהתחוללה אמש בכדורסל הישראלי תפסה את רוב כלי התקשורת האלקטרונית ואת שני ערוצי הטלוויזיה ששידרו מההיכל לא מוכנים. למרות שרוב אנשי המקצוע דיברו על הפיכה עוד לפני תחילת המשחק, נדמה כי כשזו הגיעה ובעיקר בזכות האופן שבו היא הגיחה לעולם, היא תפסה את שתי המדיות הדינמיות ביותר בתקשורת, הטלוויזיה והאינטרנט לא מוכנות. הרבה בלבול התפזר בין ערוץ 10 ששידר את המשחק, עריץ הספורט שניסה לסכמו ושלל אתרי הספורט ברשת שקיבלו את הידיעה על הניצחון והתנהלו כעם תפוח אדמה לוהט. כפי הנראה לא ממש הייתה דרך פעולה ידועה מראש לסיטואציה הזו וחבל… משום שזה הורגש מהבאזר שסיים את המשחק.

ארבל את גריפין מציגים: בלבול, שעמום וחוסר בקיאות

בקרוב כפי שציינתי אתמול אכתוב כאן פוסט הנוגע לכל שדרי הספורט המככבים על מסכנו, מהותיק ביותר ועד לצעיר הדור. חבל שאמש יורם ארבל שוב הציג שידור שלא רק שמבייש את עברו, אלא צריך לקרבו להחלטה שאולי עדיף לתלות את המקרופון. אדישות הינה המחלה הקשה ביותר בה יכול לחלות שדר ספורט, השנייה בחומרתה הינה שהצופה ידע בדיוק מה תהייה תגובתך לכל מהלך ומהלך. אמש בדקות ששחקני חולון הביטו בעיניים של האלופה הניצחית לקראת סיום המשחק ארבל לא הצליח לשחרר מעצמו מספיק רגש שיספר את האירוע. כשהסל של דיקסון נכנס הוא הכריז בקול כמעט עייף על האלופה החדשה ומיד אחרי זה שיחרר "הללויה" לאוויר כמי שנאחז בסמל הנעורים שלו.

לצידו של ארבל, המשיך עפר שלח עונת פרשנות מצוינת נוספת, אם כי אישית היה נראה לי שאתמול פרשן הכדורסל הבכיר של ערוץ 10 הגיע למשחק עם מספר נקודות מפתח עליהם שב וחזר במהלך השידור, לעיתים ללא כל קשר למה שבאמת התרחש על הפרקט. ההישענות של שלח על אותן נקודות מובאות מהבית בסופו של דבר הגבילו אותו לשוב אליהן כל פעם מחדש ולא לפרשן את המשחק כפי שהוא עושה הכי טוב בארץ, לפי ראות עיניו ובלייב עם ניתוחים מדויקים של המהלכים רגע לאחר ביצועם ולעיתים (שהמזל עימו) עוד בטרם שהם בוצעו על הפרקט.

כל הבעיות הקלות בשידור של הצמד ארבל את שלח (שילוב מצוין בסך הכל כצמד) התגדמו אתמול שוב לאור הופעת האיימה של שדרנית הקווים בקי גריפין. גריפין, שהצליחה העונה לחרב לא מעט שידורי יורוליג בערוץ, הגיעה גם לרגע השיא של העונה המקומית כשהיא לא מוכנה. ניכר היה שגריפין אשר נושלה מעמדת שדרנית הקווים של ספסל מכבי (ככל הנראה בגלל מריבה בינה לבין אנשי הצהובים אליה נגיע בהמשך…) לא הצליחה אף היא להביא את הצבע לרגע ההיסטורי של חולון וכל זאת משום שלא הייתה מחוברת לספסל של דורסמן. ראיונות הסיכום שלה עם שני המאמנים היו במקרה הטוב שיעור מאלף לכתבים צעירים באיך לא לראיין בטלוויזיה. אם גריפין מגיעה למיקי דורסמן רגע לאחר שהבן אדם עשה היסטוריה וישר טוענת בפניו כי הפועל חולון היא סינדרלה (למרות שקבוצתו סיימה במקום הראשון בליגה ללא חסדי אחרים ודורסמן הצהיר על רצונו לזכות באליפות לפני כל מצלמה דולקת בשבועות האחרונים) כנראה שמגיע לה לספוג תשובה אפילו יותר חריפה כמו זו של האלוף החדש: "מעולם לא אמרנו שאנחנו אנדרדוג יקירתי, מעולם לא היינו", בכדי להעמידה במקום. ראיון הסיכום שלה עם צביקה שרף נטף מריח של תועבה בין השניים, אינני יודע איזה חתול שחור עבר בין מכבי ת"א לגריפין אך מזלזולו של שרף בכתבת ובתוקפנות של גריפין לעברו לקראת סיום הראיון הקצר דומני שאם ערוץ 10 רוצה להמשיך לשדר את מכבי בעונה הבאה (יש הסכם) הוא יהיה חייב להחליף את גריפין במישהו אחר בעמדת שדר הקווים, הרי כבר בפיינל פור הזה ראינו כאמור שבמכבי החליטו עבור הערוץ שגריפין לא תעמוד לצד הספסל שלהם.

שכונה בשידור חי בעריץ

אלו שניסו להציל את הערב מבחינה שידורית היו החבר'ה מעריץ הספורט. אמנם פתיחת שידור מהדורת חדשות הספורט נדחתה בכעשרים דקות בעקבות העובדה שאסור לעריץ לשדר מההיכל כל עוד יש שידור בערוץ 10.כשהחלה שידורה של מהדורת חדשות הספורט הבינו הצופים מהר מאד שהיא תנוהל כמיטב המסורת ברגעים היסטוריים – מתוך אנדרמלוסיה מוחלת. טקטיקת קטיעת הפרשנויות של כוכבי העריץ פעם אחר פעם בכדי לשוב למנה העיקרית של המהדורה – התמונות מההיכל הייתה מבורכת ולמרות השידור המבולאגן הצליחו בעריץ להעביר לצופי התוכנית משדר יחסית מאוזן בו ניתנה גם פרשנות סבירה למה שהתחולל במהלך המשחק בהיכל, התמקדות בהמשך הדרך של הפועל חולון ומכבי ת"א ומינון נכון של פריצות לחדר ההלבשה של האלופה הטרייה.

דווקא כשהשידור הופקד בידיהם של חברי פאנל יציע העיתונות, התוכנית שהייתה אמורה להיות הדובדבן בשידורי העריץ אתמול חלה התדרדרות קלה בשידור. התוכנית עצמה התנהלה מתוך פאניקה, כאשר המנחה ניב רסקין לא ממש יודע את הליין אפ ונראה מבוהל כל פעם מחדש מהאורחים שנכנסו לאולפן. ראבק רבותיי,בשביל מה המציאו את הנא – בה (האוזנייה באוזן) אם לא בכדי שהמפיק יתקשר עם הטאלנט בשידור מסורבל כמו זה שהיה אמש? בעיות השידור החי הגיעו לשיא כאשר במהלך המדורה קיבלנו פעמיים את הסאונד של חדר הקונטרול ויכלנו להאזין לבחורה שמבקשת את מספר הטלפון של מישהו בכדי לעלותו לשידור. לרגע חשבתי שאני בערוץ 1…

היו ליציע העיתונות גם לא מעט נקודות זכות, הפנייה בשידור חי למכון הססמוגרפי בכדי לבדוק האם הורגשה רעידת אדמה הערב, היה לא פחות מגאוני. הבאת חומוס לאורח מיקי דורסמן בכדי שהאחרון ינגב אותו מצלחת האליפות כפי שהבטיח בשידור עשתה את שלה ונתנה גוון מחוייך לראיון עם האלוף. לצד בדיחות הדעת לתוכנית של אמש היה גם הישג עיתונאי, פתיחתה הרשמית של מלחמת העולם בהנהלת מכבי ת"א הקיץ. קופמאן, מליניאק ורסקין הצליחו לספק את הסחורה העיתונאית מהראיון עם השולף הכי מהיר מבין חברי ההנהלה של מכבי ת"א ולהוציא ממנו מספר הצהרות בשידור חי שעוד עלולות לרדוף אותו במאבק הפנימי במשרדי המועדון שלו בחודשים הקרובים.

האם חגיגות האליפות ישודרו בלייב?

לאחר יציע העיתונות שבו מירי נבו ואלי אילדיס לשידור במטרה לעקוב אחר חגיגות האליפות מחולון. ניידת שידור נשלחה לפארק פרס ונראה היה ששלל כתבי העריץ מוכנים ללילה ארוך של שידורים. לבסוף החגיגות הרשמיות הועברו לתאריך עתידי לא ידוע (ככל הנראה מוצאי שבת). השאלה שנותרה היא האם הם ישודרו עכשיו בערוץ הלייב או ישארו בספורט 5+ אליו מחוברים הרבה יותר אנשים? אם למנהלי העריץ נותר עוד טיפת יושר מול לקוחותיהם, הם יעשו טוב אילו ישדרו את החגיגות הללו בערוץ שהיה מיועד לשדר אותן במקור ולא יקפיצו את החגיגה שני עריצים למעלה בממיר. ואולי, מצד שני, בשביל אירועים כאלו הקימו את הלייב…

עריץ co.il

מילה אחרונה על העריץ – חייבים לתת מילה טובה על אתר האינטרנט שלו. באופן קבוע מביא את השידורים החיים באתר ועושה מצווה עם כל אלו שנבצר מהם לשבת על כורסא בסלון עם כוס בירה, למרות כל מיני תקלות ברור שיש אסטרטגיה באגף האון ליין והם בדרך הנכונה. אגב הכותרת "פעם בדורסמן" היתה לא פחות ממבריקה.

אתר הריכולים והמסיבות מציג: כיצד להרוס חגיגה שטרם החלה

לא פחות מחמישה אנשים שונים פנו אליי במהלך הלילה דרך המייל בבקשה להתייחס לנושא הבא, לא שהייתי זקוק אליהם, אני רק מציין זאת משום שכנראה טור הפרשנות השפל של אלעד בן טוב שפורסם בוואן בשנייה בה נשמעה שריקת הסיום לעונת הכדורסל צרם לרבים. בעזרת טור שנכתב מראש הצליח בן טוב לנגן על הרבה מאד עצבים של אנשים כשטען כי האלופה החדשה אינה ראויה בגלל שלל סיבות ילדותיות ביותר (אולם הפחים, בעיית הספונסר וכו') שלא תטעו, אפילו אם ברוב דבריו בן טוב היה צודק,יש זמן ומקום לכל דבר. אני יודע שקשה לאופירה אסייג וחייליה לפרגן לקבוצה שהדיחה את מכבי מהכתר, אך אפשר היה להתאפק עם הטור הזה שמשול להשתנה על מצעד האליפות של דורסמן.

בתוך כך, עם שריקת הסיום הופיעה בוואן ידיעה ברמה שתיים עליה חתומה הייתה איך לא? גברת התוכן אופירה אסייג שבה היא מכריזה (אמנם ללא כל פרסום ראשון, סחטיין על ההתאפקות…) על ישיבת חירום שתיערך הבוקר בין בעלי המניות במכבי. הבעיה בידיעה איננה פרסומה אלא הניסיון של אופירה לקחת אותה למקומות הכי אפלים בעיתונות הספורט. הנה העובדות, למרות שהישיבה תוכננה מראש על ידי בעלי הקבוצה וכל כלי התקשורת ידעו ופרסמו ידיעות עליה, גברת התוכן ניסתה להציג אותה כמעין ישיבת חירום לאחר ההפסד, בנוסף הידיעה כולה מטובלת בעקיצות נמוכות לעברו של צביקה שרף, ונראה כאילו אופירה מנסה לפגוע במאמן במכוון כשהיא מזכירה כי ניקולה וויצ'יץ' היה זה שהחליט על התרגיל האחרון של מכבי ומציינת כי לעודד קטש – שהתארח אצלה בתוכנית הרדיו מספר שעות קודם לכן יש סיבה לצאת לחגוג עד הבוקר. תת רמה. אני רוצה להכריז כאן על תחרות, מי שימצא לי כתבה, אפילו אחת, אפילו של 4 וחצי מילים, של אופירה מנתחת ספורט באופן מקצועי מכל תקופה שהיא ומדברת על שיטות משחק, טקטיקות וכו' יזכה בפרס שווה במיוחד.

מעיתוני היום:

בפוסט של אתמול טענתי כי מדור הספורט של מעריב אמש היה כולו בגוון של סוף עידן במכבי ודן כולו ביום שלאחר ההפסד. אז כתבתי שאני מקווה בשביל יואב גולן כי מכבי אכן תפסיד משום שאם הצהובים של צביקה יניפו את הצלחת הוא יהיה בבעיה. מה אומר? הלך לגולן קלף, הבוקר הוא היה צריך להשוויץ בו קצת וזה בדיוק מה שהוא עשה. מדור הספורט של מעריב מוכיח גם הבוקר כי לצד זה של "ישראל היום" שלא יוצא לאור בימי שישי, מדובר במוצר הטוב ביותר כרגע על המדף. חבורת פרשני וכתבי הכדורסל של המדור סיפקה הבוקר את הסחורה כאשר יצחק ויסהוף וחגי סגל מתלבשים בצורה טובה על סיפור מכבי ת"א בעוד שאר הטאלנטים מתפנים לפאר את האלופה החדשה ולחבוט במכבי. שני בעלי הטורים הבכירים, עפר שלח ואביב לביא ניתחו את המשחק כשהאחרון לא היה מסוגל להסתיר את ליבו האדום (דבר לגיטימי אך לא בכתיבת טור על משחק) ולכן נותר טורו מלא בריח חריף של ביקורת לא ממש מקצועית על מכבי ("גם חגיגה של 40 שנה שנראו כמו 400" – אביב לביא). החיזוק של אייל לוי, אביעד פוהורילס וציפי שמילוביץ' אשר הגיחו אף הם לעיתון בטורים אישיים על המשחק היה מרענן.

זה היה מרענן בעיקר לאחר מבט באלטרנטיבה, בידיעות אחרונות היבשושי, שוב ניסו להתחרות מול נבחרת החלומות של מעריב, אך ההכרעה נפלה עוד לפני תחילת הקרב. אם אריה מליניאק שהוא פרשן כדורסל מעולה הוא הנשק הכי בכיר שלך במלחמה הזו בה מעורבים גם טורי דעה הגובלים ברגש, אתה בבעיה. הטור של מליניאק הוא בסופו של דבר סיפור המשחק כראות עיניו, אין בו שום ערך מוסף אמיתי שיחייה את הרגש. עידו אשד ורז שכניק ניסו לתדלק את לב הקורא ומצליח למצוא בו פעימות, לפעמים. התייחסות אמיתית ורחבה ליום שאחרי במכבי לא מצאתי במדור וכנראה שמחכים עם זה עד לשבוע הבא. כמקובל בנחותון, כתבי הכדורגל כן סיפקו את הסחורה עם הידיעה של גידי ליפקין שטוען כי ג'ובאני רוסו עומד להודיע על פרישה וההכנה הטובה למחזור הליגה האחרון.

שלושת טורי הדעה של אודי הירש, איתן בקרמן ואלעד ליפשיץ הם אלו שמחזיקים את מדור הספורט של "הארץ" הבוקר. אריה לבנת משלים אותם עם סקירה היסטורית שעוקבת אחר מה קרה לקבוצות של מכבי ת"א שאיבדו את האליפות לאורך השנים. ברמת הניוז, הארץ לא שונה מהמתחרים ורק כתבת הכדורגל שדנה בחוסר הספורטיביות שעלולה להיווצר במחזור הליגה הקרוב מצילה אותו מלהרדים את הקורא…ככה זה שיש מדור בבוקר שכזה ללא צבע מההיכל…שתי תמונות אינן מספיקות רבותיי.

שתי פנינים לסוף השבוע

סוף השבוע הגיע ולכולנו יש מעט יותר זמן פנוי מול המחשב והעיתון, לכן חשבתי לציין לטובה שתי כתבות טובות שנתקלתי בהן הבוקר.

1.הראשונה לקוחה היישר מאתר ערוץ הספורט, שם רון גורדון מתכונן ליורו הקרוב דרך סיפור אישי על חברת ילדות באחת הכתבות המרגשות שהיו ברשת לאחרונה .

2. הכתבה השנייה הינה זו של שאול אדר במוסף סופשבוע של מעריב אשר דנה ביחס של הכדורגל ההולנדי ליהודים בזמן השואה. המעניין בכתבה זו הינה שהיא בעצם התחקות אחר כתיבת הספר "אייאקס הולנד והמלחמה" של הסופר ההולנדי סיימון קופר אשר מרואיין בכתבה. דבר נוסף שמאד מעניין הינו כי למרות שבארץ הספר הוצא לאור על ידי מעריב, הכתבה הראשונה עליו הגיעה לפני כשבוע בכתבה קטנה במוסף הספרים של 24 שעות של ידיעות אחרונות. לכן ייתכן והכתבה הזו הינה סוג של ניסיון של מעריב להחזיר לידיעות על הפרסום הראשון.

הפוסט של מחר ועניין הגליץ' המדובר

מחר, אני לוקח לעצמי מעט חופש. מי שרוצה מוזמן לשלוח טור אורח שיתפרסם כאן. הגליץ המדובר יתפרסם כאן רק ביום ראשון לאחר שכל ההיבטים המשפטיים יטופלו. ושוב אני מזכיר אם למישהו יש דבר מה לכתוב בנוגע לשדרים בארץ הוא מוזמן לשלוח אליי טור לקראת פרויקט מיוחד שיעלה במהלך השבוע הבא לקראת תחילת שידורי היורו והאולימפיאדה.

סופ"ש נעים לכולם ולא לשכוח – אם שותים לא נוהגים!

לפניות, טענות ומענות themistopoloi@gmail.com .

מודעות פרסומת

Written by תמיס

מאי 30, 2008 בשעה 10:37 am

פורסם בספורט

38 תגובות

Subscribe to comments with RSS.

 1. מה יהיה איתך?

  מהדורת חדשות הספורט לא עלתה בשעה 23:00, היא עלתה רק ב-23:20, לאחר שבערוץ הספורט חיכו בסבלנות עד שהשידור של ערוץ 10 יסתיים. וזה היה ביזיון גדול. אם לא ראית, למה אתה רושם שקרים ומחליט שהמהדרוה עלתה ב-23:00.

  חובבן.

  אתה ממשיך לרשום שקרים

  מאי 30, 2008 at 10:48 am

 2. איך אתה יכול לרדת על ערוץ הספורט על כך שהם לא פרצו ישר עם סיום המשחק במהדורת חדשות הספורט?! רואים שאין לך מושג בעניין הזה. אז בוא אני אחדש לך משהו ואתה יכול לבדוק את זה אם בא לך, ערוץ הספורט לא יכול היה מבחינה משפטית לשדר מההיכל כל עוד צלחת האליפות לא הוענקה לחולון. עכשיו בטח תשאל למה? גם על זה יש תשובה. לפי החוזה בין ערוץ 10 לערוץ הספורט, הערוץ המסחרי חייב להיות היחיד המשדר את הענקת צלחת האליפות מבחינת רייטינג, זה הסיכום עם ערוץ הספורט. עובדה שאמש רק אחרי שליאור לוי הניף את הצלחת, ערוץ הספורט התחיל במהדורה. אז לפני שאתה מבקר אחרים, תעשה שיעורי בית בעניין הזה ואל תבלבל את המוח סתם, תודה…

  תמיס אין לך מושג

  מאי 30, 2008 at 10:54 am

 3. שתי פנינים…

  DT

  מאי 30, 2008 at 10:57 am

 4. אני מבקש שתרשום בפוסט שלך ששינית את המילים שלך בעקבות התגובה שלי, עכשיו אנשים לא מבינים על מה אני מדבר…אני מקווה שיש כאלו שראו את הבלוף שכתבת לפני השינוי, תהיה גבר ותכתוב התנצלות בעקבות תגובתי, נראה אותך…

  תמיס אין לך מושג

  מאי 30, 2008 at 11:06 am

 5. לכל קוראי עומדים בשער היקרים, האדם המקסים שמעליי דאג להעמיד אותי במקומי בקשר לשעה בה נפתחה מהדורת חדשות הספורט.

  כמו שאתם רואים הקפיד לעשות זאת בדרך ארץ ועל כן תודתי לו.

  תמיס

  מאי 30, 2008 at 11:34 am

 6. מסתבר שהאליפות של חולון לא כ"כ מלהיבה את אופירה אסייג כי כל מה שיש באתר זה כותרת משנית אחת על המשחק אתמול. לדעתי בהתייחסות לחולון באתר של ערוץ הספורט שיחקו אותה. כל הבוקר ישבתי וראיתי את קטעי הוידיאו.

  אהוי

  מאי 30, 2008 at 12:13 pm

 7. markerweek בראיון ראשון עם ייגרמאייסטר
  http://it.themarker.com/tmit/article/3627

  צינזאנו

  מאי 30, 2008 at 12:25 pm

 8. הכותרת 'פעם בדורסמן' כל כך מבריקה עד שהיא הופיעה היום גם בידיעות וגם במעריב

  סולומון

  מאי 30, 2008 at 12:48 pm

 9. dt
  פנינה אחת,שתי פנינים.מה לא ברור?

  הארי הלא קדוש

  מאי 30, 2008 at 12:54 pm

 10. וואן הוא אתר אשפה שכותב על כל שטות פרסום ראשון

  משה

  מאי 30, 2008 at 1:08 pm

 11. אתר נחות שמתעסק ברכילות

  לוי

  מאי 30, 2008 at 1:09 pm

 12. סיימון קופר הוא אנגלי ולא הולנדי, כפי שציינת.

  ירון

  מאי 30, 2008 at 1:38 pm

 13. מה בעיה עם הגליץ' החם שלך?

  עשה כמנהג אופירע ורשום "לטענת מקורבים…"

  לא מבין

  מאי 30, 2008 at 2:31 pm

 14. עופר שלח מצויין? השידור שלו שפע שנאה למכבי, לשמעון מזרחי ולצביקה שרף. חסר אובייטיביות. השידור של ערוץ הספורט כאמור עלה אחרי 20 דקות בלבד שלא לדבר על כך שהכותרת פעם בדורסמן היתה באתר של ערוץ הספורט ויידעות ומעריב העתיקו בלא בושה.
  בקיצור תמיס, אתה חלש ופטתי. היתה לך תקופה טובה, כולם מסכימים, אז או שתיתן למי שכתב אז את הבלוג לכתוב והשני יפרוש או שתסגור את הבסטה. אני נותן לך עוד יום-יומיים ניסיון, לא יותר.

  דני

  מאי 30, 2008 at 3:20 pm

 15. אחלה פוסט

  ההבדל בין מעריב לידיעות היום היה מדהים. רגע נדיר ומלא אמוציות בכדורסל הישראלי וידיעות סיקרו אותו ללא גרם אחד של מעוף.

  ציפי שמילוביץ במעריב כתבה טור אישי יפיפה על סגירת מעגל עם הלב השבור מההפסדים לפני 20 שנה.

  יהופיץ

  מאי 30, 2008 at 3:21 pm

 16. מצטרף ליהופיץ שמעלי. ידיעות אחרונות כנראה היו בהלם ואבל כל כך עמוק שהם לא הצליחו להבין את גודל הרגע. מסכים גם לגבי הטור של שמילוביץ שהעביר בי עור ברווז ואני אפילו לא אוהד חולון.

  ליליפוט

  מאי 30, 2008 at 6:01 pm

 17. סחתיין לאתר שלא אוהבים על הבלעדיות בפרישה של ניקולה
  אלא אם הם שוב לקחו מטלספורט…

  אחד שאכפת לו

  מאי 30, 2008 at 8:55 pm

 18. זה האתר היחיד שעדיין לא עידכן על שחרורו של וויציץ', אז איך משם הם לקחו?

  האמת, הפעם הם באמת היו ראשונים, אבל לא הבנתי למה לרשום בלעדי, כאילו זה לא איזה תחקיר עיתונאי מבריק או איזו חשיפה מדהימה. אפילו לרשום פרסום ראשון הם לא יודעים מתי.

  טלספורט עדיין לא פרסם כלום

  מאי 30, 2008 at 9:00 pm

 19. הטור של ייגר על נצחון חולון.

  http://maktesh.blogli.co.il/archives/36#comments

  דואב/ת

  מאי 30, 2008 at 9:17 pm

 20. גם בעתון ישראל היום וגם בעיתון הארץ. בהארץ פרסמו גם את השכר ש"נודע לוואן" 1.7 נטו

  הפרישה של וויציץ היתה כתובה כבר ביום חמישי

  מאי 30, 2008 at 9:25 pm

 21. חתולים, חתולים גדולים וירוקים.

  ארטישוק הנקמה

  מאי 30, 2008 at 10:45 pm

 22. אופירה בכלל לא סופרת את יעלי ומחיתימה את עצמה על כל הסקופים. יעל ממש ממורמרת על זה אבל אין לה מה לעשות מול הבוסית הפרימיטיבית. מצד שני, גם יעלי לא משהו, עובדה שהיא נפלה חזק בסיפור הדריסה של ביינום. שורה תחתונה – יעלי היא המשרתת של אופירה – רצה לאימונים, מזיעה במשחקים זניחים, עושה ראיונות שגרתיים, אבל על הסקופים חתומה אופירה. איזה ניצול

  חיים

  מאי 31, 2008 at 12:02 am

 23. מה אתה אומר על הידיעה הבוקר בוואן על ליאור אליהו?העלו פרסום ראשון כאשר אצל וואלה ושקדי זה עלה 25 דקות קודם.אולי תכתוב על הבושה?

  חיים שני

  מאי 31, 2008 at 9:26 am

 24. תמיס- אין לך מושג בעיתונות

  אם אתה כותב שערוץ 10 צריכים להחליף את בקי גריפין כי מכבי החליטו שהיא לא תהיה
  ליד הספסל שלהם.
  עברו הימים שמכבי החליטה מי ישדר אותה והורתה לערוץ 1 להחליף את מליניאק כי הפרשנות שלו היתה עיתונאית מדי עבור שמעון מזרחי.
  מה זאת אומרת שמכבי יחליטו מי יהיה ליד הספסל?
  האם אהודאולמרט מחליט מי יהיה הכתב המדיני של ידיעות אחרונות ??

  אם ערוץ 10 יכנעו לדרישה כזו של מכבי זה יהיה מביש
  עופר שלח- עיתונאי שסבל חרמות של מכבי בעבר לא יתן יד לבושה מהסוג הזה

  הראיון שלה עם שרף אכן נטף תועבה וסיפק תשובות מצויינות של צביקה
  שהפיל את התיק על השחקנים בכאילו ציניות
  (אני לא שמרתי,אני לא לקחתי ריבאונד)
  מה רצית ? שתתנהג אליו בנופת צופים אחרי שהפסיד את כל התארים העונה .?

  מוזר בעיני שאדם שבא להגן על ערכים עיתונאיים
  מציע לגוף תיקשורתי להיכנע ללחץ ודרישה כזו של הגוף המסוקר
  שוב- זה כמו שידיעות אחרונות יחליפו את בוקי נאה -כתב הפלילים
  כי המשטרה לא אוהבת את החשיפות שלו.

  דניאל

  מאי 31, 2008 at 9:28 am

 25. להיכן נעלם גדול כתבי החצר רפאל נאה בימים יפים אלה?
  לא הסכים לגרד כלום ממכבי כי לא נאה לו?

  זיגי

  מאי 31, 2008 at 10:04 am

 26. פרסום ראשון:טוטו תמוז בדרך לטוונטה", פרסום ראשון "ליאור אליהו מועמד להפועל חולון"… איך לא האתר של מנהלת התוכן("האיכותי") לוקח קרדיט לא לו כשיום לפני כן בערוץ הספורט וב-NRG(בהתאמה) מפרסמים את אלו הידיעות.

  אלי

  מאי 31, 2008 at 11:57 am

 27. פרסום ראשון:טוטו תמוז בדרך לטוונטה”, פרסום ראשון “ליאור אליהו מועמד להפועל חולון”… איך לא האתר של מנהלת התוכן(”האיכותי” לוקח קרדיט לא לו כשיום לפני כן בערוץ הספורט וב-NRG(בהתאמה) מפרסמים את אלו הידיעות.

  אלי

  מאי 31, 2008 at 11:57 am

 28. צרם לי המשפט "ראיון הסיכום שלה עם צביקה שרף נטף מריח של תועבה בין השניים". אני חושב שהתכוונת ל"תיעוב" בין השניים, זה נשמע יותר הגיוני.
  חוץ מזה, המשך בעבודתך הברוכה.

  מוז

  מאי 31, 2008 at 12:39 pm

 29. תמיס, לטיפולך. רק בשבוע שעבר פרסם וואן "ראשון" (אחרי ספורטליין) את הידיעה על המשך דרכו של רוסו בחיפה. אפילו אתה הספקת להתייחס לכך בפוסט שלך כחלק מגניבת הקרדיט. וכמו שכבר התחלת להבין, לא רוסו ולא נעליים. חיפה בוודאי שלא מאריכה לו את החוזה ובוואן הכאב הולך ומתעצם.

  פיטר פן

  מאי 31, 2008 at 4:43 pm

 30. אחי אתה סבבה עד שזה מגיע למכבי תל אביב כדורסל. כאחד שמתיימר לשמור על ערבים עיתונאיים עשה לי טובה – או שתשתדל להיות אובייקטיבי, או שלא תכתוב עליהם בכלל כי על השטויות שיוצאות לך בקשר אליהם קשה לסלוח (בקי גריפין שתוחלף כתוצאה מריב עם מכבי זו רק דוגמא אחת)

  תמיס יקר

  מאי 31, 2008 at 6:29 pm

 31. קראתי לראשונה את הבלוג ואני מלא הערכה. מותר להעיר משהו אחד? יש יותר מדי שגיאות הגהה וניסוחים מסורבלים, הכוללים גם בלבול חוזר ונשנה בין זכר לנקבה.
  כאדם שכותב בלוג על תקשורת עליך להקפיד על כך
  מה עם הגילוי הנאות בנוגע ל"ישראל היום"? אתה לא כותב שם?
  בהצלחה

  יונתן

  מאי 31, 2008 at 6:49 pm

 32. יצא לכם לשמוע שירים ושערים?
  פשוט לא יאומן איזו תוכנית איומה.

  קיבלו מעדן, 4 משחקים, 4 יורדות פוטנציאליות
  במקום לעשות חגיגה אמיתית, פיננג פונג רצוף, הם הרדימו את השידור בצורה מחפירה.
  כל הקשקושים בין דבורין לפרשנים הקשישים שלו היו עלובים.
  אחד השדרים הגדיל לעשות כשאמר אחרי הגול של כפר סבא, שעכשיו הוא מבין שאם יהיה תיקו של בני יהודה, הזהובים ירדו.

  ראבאק, אתה שדר, אתה חייב לדעת את זה בע"פ, מקסימום קח לך דף עם הטבלה!

  דבורים הגאון באולפן העדיף לקשקש במקום לקלוט ששני המגרשים המרכזיים בדקות האחרונות הן וינאר (בני יהודה) והמשחק של פ"ת והמשיכו לעבור בין כל 4 המגרשים.

  גם כשכבר היה ברור שכפר סבא יורדת, השדר שם דיבר על הירידה הגדולה ביכולת של הקבוצה והתייחס לירידת ליגה והגאון דבורין עוד נזף בו שיתאר מה קורה במשחק.
  הקבוצה ירדה, מה זה מעניין אם כפר סבא תבקיע או תספוג?

  השיא היה בערב.
  ראשון בשער של הערוץ הראשון.
  איך הם הרגו את הדרמה, זה לא יאומן.

  בוני עוד מתאר בהתרגשות שהם צפו בשני המשחקים במקביל והשער של פ"ת היה דקה אחרי השער של כפ"ס, ו"זה היה מדהים"
  ראסאק, אם זה היה מדהים, תראו לנו!

  מה הבעיה להראות את שני המשחקים יחד, ושמגיעים לשלב הגולים להראות את זה גול אחריי גול, כולל תגובות מכפ"ס אחרי השער של פ"ת?

  בושה שבשנת 2008 העריכה היא כל כך עלובה

  אחד שאכפת לו

  מאי 31, 2008 at 10:26 pm

 33. לאחד שאכפת לו
  לתקוף היום את שירים ושערים זה כמו לתקוף את בני יהודה על העונה הגרועה שהייתה לה – נכון שהעונה היא גרועה, אבל דווקא בסוף הצליחה לשנס מותניים ולהתעלות. גם אני שמעתי שירים ושערים ודוקא נהניתי (מה שאינני יכול לומר על רוב התוכניות שלהם): השידור זרם והעניין בליגה שבא לידי ביטוי בשעות פתיחה זהות של ארבעה משחקים מצא ביטוי בתכנית.
  זוזו אבוטבול שבדרך כלל על תקן הלהגן הבלתי נלאה, נמנע מלדבר היום, ועם זאת הדבר היחידי שאמר היה נכון ומדוייק – הוא קבל על כך שווינר נתנו יחסים נמוכים על נצחון של ארבע המועמדות לירידה – דבר שמעיד על כך שלפתע נהיו פייבוריטיות. בסופו של דבר ווינר צדק וזו תעודת עניות לכדורגל הישראלי.

  alficon

  יוני 1, 2008 at 12:00 am

 34. שדרית הקווים צריכה לעוף לא כי מכבי לא אוהבים אותה, אלא כי היא שואלת שאלות מהתחת והיא תוקפנית וחסרת כבוד.

  ותמיס, דיר בלאק: אחרי שעשית כזה הייפ לגליצ' – אסור לך לאכזב.

  ותודה על כל מה שנתת.

  ג'קי רובינסון

  יוני 1, 2008 at 2:06 am

 35. הגליץ' שהבטחתי לכם לא יהיה היום. מה חשבתם, שאני לא לומד מאופירה? ככה מושכים עוד קוראים לבלוג. רוצים לדעת את הגליץ'? כנסו מחר…..

  תמיס

  יוני 1, 2008 at 7:06 am

 36. הרגע בחדשות גלי צה"ל:
  "האצן הג'מייקני חוסיין בולט קבע תוצאה חסרת תקדים ב-100 מטר".
  לא שיא עולמי חדש, תוצאה חסרת תקדים…

  ג'קי רובינסון

  יוני 1, 2008 at 10:11 am

 37. תעלה כבר את הפוסט יא עילג בוא נראה מה הגליץ' שלך.

  אתה עדיין מתאבל על ההפסד של מכבי לחולון?

  יוני 1, 2008 at 12:01 pm

 38. איפה היה רפאל נאה? למה הוא לא כתב שום דבר ביום שישי בידיעות? האם הוא בחופשה? או שמא באבל על הפסד קבוצתו?

  א

  יוני 1, 2008 at 2:06 pm


להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת / לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת / לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת / לשנות )

תמונת גוגל פלוס

אתה מגיב באמצעות חשבון Google+ שלך. לצאת מהמערכת / לשנות )

מתחבר ל-%s

%d בלוגרים אהבו את זה: