עומדים בשער

ביקורת על תקשורת הספורט

סדרת גמר בהמשכים

with 30 comments

מערכת וואלה ספורט העלתה אמש ידיעה מוזרה בהחלט. לא בתוכנה, כי אם במספר מרכיבים שונים שגורמים לכתבה להיראות לא מקצועית בלשון המעטה.

מגלי עתידות

משחק מספר 4 בליגה היוונית הפגיש את אולימפיאקוס ופאו בפיראוס. המשחק החל אמש בשעה 21:00 (ראו צילום מסך-ווינר), אך הכתבה של וואלה ספורט עלתה כבר ב-19:37 (כשעה וחצי לפני תחילת המשחק), חיפשתי בכתבה מועדי עדכון וכו', אך הכתבה הועלתה כמות שהיא. להבא שאתם רוצים לגלות לקוראים מה יהיה במשחק מסויים עוד לפני שהתחיל, אל תתפתו ותשאירו אותנו במתח. לפחות תנו צ'אנס למלא ווינר על משחקים שאתם יודעים מראש כמה הסתיימו. תודה, מאת מחלקת אוהבי ההפתעות.

 

אז כמה משחקים יש בסדרה הזו?

הסאגה של וואלה עדיין לא נגמרת. אחרי מועד הפרסום של הכתבה, מגיעה פרשה נוספת העוסקת בסדרת הגמר. כמה משחקים לעזאזל דרוש לנצח כדי לזכות באליפות בליגת הדראכמות הזאת?!? בתחילת הכתבה מציינים כי הסדרה היא של הטוב משבעה משחקים. לעומת זאת, נכתב כי ניצחונה של אולימפיאקוס כפה משחק חמישי ומכריע (סימן שאם פאו הייתה מנצחת, לא היה צורך במשחק כזה -ולכן הסידרה היא הטוב מחמישה, לא?).

מערכת וואלה ספורט, העתקות בע"מ

הקורא הנאמן barry f פנה אלי עם הסוגיה הבאה. ראשית אציין שלאור שעת פירסום הכתבה בוואלה די קשה לבדוק את הדברים, אך לאור אמינותו של barry f במקרים קודמים אני מאמין לו. המשחק בין פאו לאולימפיאקוס פוצץ במצב של 3:8 לאולימפיאקוס כתוצאה מזריקת אבוקה למגרש. שימו לב לתיאור האירוע ע"י barry f בפורום של סל ניוז, לעומת הכתבה של וואלה שהגיעה בסיום המשחק ובה העתק כמעט מדויק למה שנאמר בפורום. עצוב מאד.

 

תראו, מי עושה סדר…

סלחו לי, אך לא יכולתי שלא לצחוק לנוכח צילום המסך הבא :

 

זהו ללא ספק שיא השיאים, האבסורדיות בהתגלמותה. אתר ה"סוכנים, המו"מים והחוזים" שעושה בלאגן בבאסטת המלפפונים של הכדורגל הישראלי עושה לנו סדר בבלאגן, נו באמת. אציין רק שקראתי את הכתבה והיא פחות או יותר סיכום של כל השטויות שמופיעות בדף הבית בצוותא עם אותן כותרות אדומות. לו אני הייתי אמון על הכתבה הייתי מגלה יושר פנימי וכותב זאת כך :

ביתר ירושלים – החלוץ נליסה שהיה מועמד להגיע לבירה ב"פרסום ראשון" ו"בראיון מיוחד" לא יגיע ואת מקומו כנראה ויתפוס (לא בטוח) ברק יצחקי שעל מועמדותו סיפרנו לכם "בלעדית". החלוץ יניב קטן שקיבל "איתות" משפיגל ובוזגלו שקיבל "רמיזה" מקורנפיין בהחלט מועמדים ראויים כמו גם דדי בן דיין, עומר דמארי, עידן שריקי, דימיטאר מקרייב, רומולו שיישאר, מירוסביץ' שיחזור וולדימיר גרשנייב שאמור לשמש מנהל מקצועי במחלקת הנוער.

ביקורת טריבונה / מאת יוסיי הכושי ודרור לוי

ב-ל-ג-א-ן…האם אין עורך תוכן לתוכנית? האם אין בקרה ופיקוח על הנושאים? האם אין מישהו שיקרא עיתונים ויבחר את הנושאים החשובים, הבוערים, הנכונים לדיון? האם זהו פאנל של דיונים או חדשות ספורט?

קודם מסכמים עונה (היה סיכום יפה של המחזור האחרון על בסיס השעות. השיר "סוף הסיפור" היה נכון- בנאלי ולא מפתיע- אבל נכון, מזל שלא שמו את ה-doors עם this is the end"…) . אחר כך שיחה (מאוד קצרה וממש לא קולעת) על אחמד טיבי וסיפור האשפה (תודה לך קיפניס שזכרת שהוא אוהד טייבה). פתאום נכנס הסיפור של שיא עולם ב-100 מ'… אבל רק הוידאו. 9.72 שניות של וידאו. זהו? מה עם דיון? מה עם איזו אמירה? גורנישט!

ואז הגיע הדיון על בני יהודה ומסע ההינצלות. נו שוין. היה דיון סביר. האורחים ריגשו ובסך הכול ציון עובר. חזי מגן וחזי שירזי היו נפלאים. שירזי האמוציונלי הצהיר בטבעיות ובכנות שאיננו מעוניין להיות מאמן. כמו כן סיכם את מצב הכדורגל הישראלי במשפט מנצח: "שיתפנו צעירים מאחר ולא היה לנו מה להפסיד". משמע מאמן יכול לקחת סיכונים רק כאשר אף אחד לא יכול להעניש אותו. אין פלא שהוא איננו רוצה להמשיך להיות מאמן שהרי ידוע לו היטב מה עושים לאחד שאיננו מביא תוצאות מהדקה הראשונה. חזי מגן הפתיע ברהיטות ובעניניות. כמו כן השתיק את הפאנליסטים באמירה חשובה הגורסת כי בני יהודה קבוצה גדולה (מבחינת כמות אוהדים) בעלת משאבים מועטים. שוב משפט הממצה מה קורה בכדורגל בארץ ובעולם.

היה צריך להיות דיון על יו"ר ההתאחדות. היתה צריך להיות בדיקה של החודשיים האחרונים וההתפרקות של מכבי חיפה ובית"ר. איזה שחקנים שוחררו ואיפה אנשי הפאנל בוחנים את הזיופים. אמירה של לוזון לא יכולה לעבור בלי חיטוט אגרסיבי בטענות. העובדה כי נכנס וידאו של דקה של לוזון, בלי דיון אחרי זה… בושה!

גם הדיון על חולון כאלופה היה צריך להיות לפני בני יהודה… הרי פעם ב-15 שנה אליפות בצבע אחר זה סיפור! לגבי השיחה על חולון ומכבי ת"א. המישמש בין הצלחה של אחד לכישלון של האחר בסיפור כנראה בלתי ניתנת להפרדה… אבל אפשר היה לתת יותר כבוד לחולון שלקחו אליפות מאשר למכבי שהפסידה אותה ( מינוח שגוי! מכבי לא הפסידה אליפות היא פשוט לא לקחה אותה- כי היא לא היתה שלה מלכתחילה). שני המרואיינים הבאים מחולון (גורדון ורוט) לא הפליאו באמירות מרתקות. אולם דווקא המרואיין שמנגד דורון ג'מצ'י איכזב קשות והסביר את העונה הקשה של מכבי בהתפתלויות מופלאות אשר נועדו למנוע ממילת ביקורת אחת להפלט שלא במקום. הוא הפליא בוידוי בו קבע שלא יוציא מילה רעה על מוני פנאן ושמעון מזרחי בשל מה שעשו בשבילו ב-25 שנות קריירה.

לבסוף- מר אביצה"ל- אם הקהל מפריע לך, אם אתה לא מצליח לשלוט בקהל… אל תזמין אותו ואל תקרא לתוכנית בטריבונה. תקרא לתוכנית- הפרלמנט. לגבי הפגרה- לא מבין למה יוצאים לפגרה… מה קרה אין צורך בפאנל מומחים עכשיו?  אין צורך לדון ולשוחח על נושאים בפגרה? מה עם היורו? מה עם עונת המלפפונים ( פעם היתה כתבה של מנחם לס על ערב שתיה בבוסטון בהם ישבו החברים ועשו טריידים לכל הליגה ( NBA )… ככול שהתקדם הערב והאלכוהול בדם עלה הם עשו סיבוב והחזירו את השחקנים לקבוצות שלהם…

נושאים נוספים לדיון- פוליטיקה וספורט בראי הפוליטיקאים ( להביא לפאנל את טיבי, צחי הנגבי, רמון, ריבלין וכו'… ולדון בחיבור הייצרי של ספורט ופוליטיקה, לדון באלימות, לדון באתנן לפוליטיקאים…), פאנל נוסף בנושא אולימפיאדה, בנושא אוליגרכים, בנושא ישראליות באירופה- ציון דרך וסיכום מצבנו לעומת מדינות אחרות. דיון בנושא לאומיות וזהות בכדורגל… קיצר לא חסרים נושאים שניתן, וצריך לדון בהם בפגרה.

קוריוזים מתכנית הסיום:

 • הבטחה לדברים עסיסיים של רענן כץ אשר הסתכמו בדיקלום בן 4 דקות של אבי רצון מהכתב.
 • איזכור מוזר של האזכרה ליענק'לה גרונדמן אשר תתקיים השבוע.
 • הקהל החולוני שנתן למילה טריבונה את מלוא המשמעות בהפרעות בלתי פוסקות וסחט מרצון העצבני מילה עסיסית באיטלקית. סאונד מזעזע. כיצד ייתכן שלא שומעים חלק מדברי המשתתפים באולפן?

מעיתוני היום

הרחבתו של ישראל היום במספר עמודים אינה עושה חסד עם מוסף הספורט היומי. החינמון של אלי סהר אמנם ממלא בכבוד שישה עמודי תוכן, אך לא מעבר. ראיונות של אבי סגל עם דייויד בלאט ושל אלי סהר עם פיני גרשון פותחים את המוסף של העיתון. אולי זה רק אני, אך סוגיית המאמן של מכבי באמת נמאסה. בלאט מתרחק ואולי מסכם, פתאום דרוקר מועמד מוביל ומעמדו של בירנבוים מתחזק, ככה ששני הראיונות אולי בעלי פוטנציאל, אך מחטיאים את המטרה. רותם גרוסמן התייחס להתבטאותו של אבי לוזון בסיום משחקה של מכבי פ"ת בעזרתו הלא כל כך אדיבה של גברי לוי, גרוסמן יכול היה לנגח את לוזון מאיזה צד שרק היה רוצה, אך כתבתו אינה נושאת את הפירות המצופים לה. עדי רובינשטיין שעושה השוואה בינו לבין קרי ברדשאו (סקס והעיר הגדולה) מגדיר אולי בצורה הטובה ביותר את אבי לוזון ע"פ דבריו של ויקטור יונה "להיות לבוש מיליון דולר עם פה כמו של החמאס".  עמית לוינטל בשתי כתבות נהדרות מציל מעט מהשיעמום של ארבעת העמודים הראשונים. סיכויי שתי הקבוצות המארחות והכנותיהן ליורו הקרוב וכתבת פרופיל על אוסיין בולט נתנו זריקת חמצן לחינמון. רונן דורפן שמסתייג משיא העולם מביע דעתו על תחרות הרפלקסים, בהחלט מרענן.

שנים עשר עמודי העיתון של ידיעות אחרונות מחולקים באופן מפתיע בצורה הכי לא הגיונית שיכולה להיות. לא פחות משישה! עמודי כדורגל ישראלי גודשים את העיתון המשעמם של הבוקר. השער מספר על זר הקוצים שקיבל עטר מיאמר דבר שידוע לכולם כבר חודשיים, אך הצילום של עטר מודה לקהל עם זר צהוב ביד מתאים לכותרת הבנאלית. יאיר קטן (תיקון טעות מהפוסט של אמש: כתב ב"ידיעות השרון" ולא כפי שנכתב) פותח את העיתון עם כפולה על השחקנים הצעירים ביורו, רעיון שבלוני ונחמד. אביועם פורת, צביקה נעים ואמיר אפרת הקדישו כפולה למאמן המתולתל ש"יוצא מהקופסה", אך אין אמירה בכל צמד העמודים המרכזי, אולי ראיון נוקב עם עטר היה נותן לעיתון נקודות זכות על פני שאר המוספים. סיכום העונה בליגת העל באמצעות מספרים, סיכום המשחק של קרית שמונה מול נתניה ועוד שטויות של ביצת הכדורגל המקומי ללא ספק גורעים מעיתון היום שגם ככה אינו נחשב למשהו. גם צנציפר נדבק בקדחת מאמן מכבי ומעלה עוד ידיעה על ההוא שמתקרב ועל ההוא סיכם והתרחק. חבל מאד שכתבתו של עידו אשד ב-Ynet לא נכנסה לעיתון, היא יכלה להוסיף קצת פלפל לעיתון היומי.

בשער של מעריב מופיעים שירזי ואסייג בזמן חגיגות ההישארות עם הכותרת "כך שרדנו" שבמחשבה ראשונית נראית כמשעממת, אך כשפותחים את הכפולה האמצעית נהנים מכל רגע. לפני זה יניב טוכמן בראיון עם יוסי מזרחי מצליח להוציא ממזרחי המסוגר קצת פרטים על החודשיים האחרונים בחייו, כולל התייחסות לדבריו של גאידמק. מאור זכריה בטור נהדר על חזרתה של בני יהודה האמיתית, וכתבתם של אייל לוי ואליענה שפר על סיפור הישרדותה של בני יהודה מהזווית של יעקב אסייג וחזי שירזי משלימים כפולה אמצעית מנצחת. גם הכותרת של הכתבה "דרך הלבנים הכתומות" (משול ללבנים הצהובות מערץ עוץ) מוסיפים מימד של  משמעות לכתבה. בן כספית בפנייה למוטי ששון ראש עיריית חולון (העיר בה גדל כספית) הכוללת הצעות לשידרוגה של הפועל חולון לגאוות העיר וכתבתו של יעקב זיו על כמות המתאזרחים ביורו הקרוב והנציגות הרבה שתהיה לבונדסליגה על פני הליגות הבכירות האחרות, יכולים לתת שקט נפשי ליואב גולן.

דוד מרואני ומשה הרוש פותחים בסערה את העיתון של היום. ניתוח מעולה של אירועי לוזון מיום שבת האחרון הם ללא ספק הפנינה הגדולה ביותר של הבוקר. משה בוקר דואג להזכיר כי את הפרסום הראשון לעזיבתו של עמוס לוזון קראנו ב-3 במרץ ולא כפי שאופירל'ה (פעם ראשונה מופיעה בפוסט של היום, הישג!) פירסמה אמש בכל קול תרועה רמה. עוזי דן ניסה לפלוש לתחום האתלטיקה, אך ללא הצלחה יתרה. כמו כן, ניסה עוזי דן לספר על האירועים התרבותיים השונים שיתרחשו במהלך היורו, רעיון מבורך ומראה על חשיבה מחוץ לקופסא, אך לטעמי הכתבה לא הייתה מעניינת. הפוטנציאל של הארץ גדול מאד (כמו שנוכחנו לראות בעבר), אך בפועל עוד יום ללא עבר כשמעריב בולט מעל כולם.

לפניות, טענות ומענות themistopoloi@gmail.com .

מודעות פרסומת

Written by תמיס

יוני 2, 2008 בשעה 11:35 am

30 תגובות

Subscribe to comments with RSS.

 1. עבדתי בידיעות השרון ולא בעל השרון

  יאיר קטן

  יוני 2, 2008 at 11:46 am

 2. נו, בחייאת רבאק! זה אמור להיות פוסט על ביקורת תקשורת ולא סיקור שטחי על מוספי הספורט. איפה אמירה? הבעת עמדה נחרצת? מה עם המלצות לשדרוג פני תקשורת הספורט בארץ ולא רק הצגת הדברים השליליים? ולהבא, אם חסרה לך הביקורת על אחד מכלי התקשורת מסיבה כזו או אחרת, ראוי להמתין עם העלאת הפוסט עד להשלמת החסר ולא להציג תמונה חלקית ולהודיע על "המשך יבוא" כאילו מדובר באיזו טלנובלה בהמשכים. תתפטר!!!

  פיטר פן

  יוני 2, 2008 at 11:51 am

 3. פיטר פן,אני מניח שאתה חף מכל פגם טלית שכולה תכלת ולא קשור לשום עיתון בשום דרך שהיא,נכון? כי מההערות שלך מריח ריח לא טוב.

  מנקודת המבט של רינת

  יוני 2, 2008 at 11:59 am

 4. תמיס לצערי הרב צריך לפרגן לאתר של אופירה ולבקר קשות את כל ערוצי הספורט האחרים.
  אתמול בשעה 18:50 עמוס לוזון נשיא מכבי פ"ת ואחת הדמויות השנויות במחלוקת בכדורגל הישראלי מודיע ( כן לראשונה ובראיון בלעדי) כי הוא מפסיק את תמיכתו במכבי פ"ת ועוזב אותה. סקופ גדול של אופירה ( וזה עולה לי בבריאות).
  אין התיחסות לידיעה בעיתונים אחרים כלום.
  מדוע?
  אם אתם לא מאמינים ללוזון פרסמו את הידיעה ומאמר תגובה כי אינכם מאמינים ללוזון.
  סקופ של עיתון אחר לא יכול להצדיק התעלמות מהידיעה.
  אני סובל כל חיי מאהדה מייסרת למכבי פ"ת ( כל אחד והסטיה שלו) אני קורא מדורי ספורט באינטרנט ורואה טלויזיה. אני מקשיב בעיקר לתוכנית הספורט של דני ענבר ונמנע מלקרוא וואן ( טעם אישי והוקרה גדולה לייגרמייסטר על פועלו). אם בטעות לא הייתי נמלט לתוכנית של אופירה מאימת השילוב האיום של נדב יעקובי +שלמה שרף לא הייתי יודע על עזיבתו של נשיא המועדון. זה נראה לכם הגיוני??????????

  יהופיץ

  יוני 2, 2008 at 12:09 pm

 5. אחת הנפילות הקשות של מעריב. חדי סגל פירסם כי הולכים על בלאט, העתק של ערוץ הספורט. שגם נפלו חזק. דווקא בידיעות וברור שקשה לך להחמיא להם, הלכו על כותרת ברורה שגם תתממש, אפי יאמן את מכבי עם ציטוט של פדרמן שבלאט לא יהיה שם. תדע לפרגן

  שלמה חסיד

  יוני 2, 2008 at 12:11 pm

 6. עוד משהו מדהים לגבי התיאור של וואלה מול barry f. שימו לב לשגיאת התחביר הזהה בשני הטקסטים:
  "…מעט אחרי תחילתו, שהקבוצה המקומית מובילה…"

  משהו שלמדתי כבר בתיכון: כשמעתיקים עבודות לא מספיק לשנות את הניסוח; צריך גם לתקן את השגיאות…

  שוחר חופש

  יוני 2, 2008 at 12:19 pm

 7. יהופיץ היקר,

  עם כל הכבוד לאופירל'ה, קבל ידיעה של משה בוקר מלפני 3 חודשים (ידיעה שייגר הגדיר כספין – נמתין להתפתחויות). כך שאין מה לפרגן לוואן : http://www.haaretz.co.il/hasite/spages/960166.html

  תמיס

  יוני 2, 2008 at 12:21 pm

 8. תמיס היקר:)

  עזוב כן סקופ לא סקופ של אופירה. השתיקה של שאר אתרי הספורט היא שערוריה. קבוצת הניהול של הפועל תל אביב סיימה את החוזה בסוף העונה. כולם ידעו מכך, כולם דיברו על כך. העובדה שהעזיבה הצפויה הייתה בידיעת הציבור לא הפריע לסקר כל התעתשות של שחר בן עמי וכל קריצה של מוני הראל, אפילו השתיקות של סמי סגול זכו לכיסוי.
  לא יתכן שידיעה על ההודעה הרשמית לכך בתקשורת לא תקבל ביטוי, מדובר בבעלים של קבוצה מליגת העל, מועדון הכדורגל השני שקם בארץ ישראל , אנו עוסקים באחיו של יו"ר ההתאחדות,לפי עניות דעתי התעלמות מהידיעה גרועה בהרבה מכל טעות עובדתית במאמר או חוסר הבנה בסיסי בכתבה אחרת.

  יהופיץ

  יוני 2, 2008 at 12:41 pm

 9. בטריבונה היא בבואה של מה שהולך (או לא הולך) במוחו של אביצהל: ברדק, בוקה ומבלוקה, סדרי עדיפויות הזויים מעורבבים באינטרסים ובסגירת חשבונות. כל זה הופך את האיש והתכנית לרמת טלוויזיית מתנס קהילתי בתל שבע. וכל מי שעבד אי פעם עם האדם באיזו מערכת עיתון יודע בדיוק על מה אני מדבר – הוא הופיע לעבודה לשעה פעם ביומיים, תהה בקולו מה סדרי העדיפויות ונתן לקבוע אותם לאיזה עורך לילה זוטר. בדיוק כמו בתכנית שלו.

  השיא היה ההקראה הדרמטית בקולו המתנגן את דברי רענן כץ, משל היינו בטקס יום הזיכרון בבית ספר יסודי והמורה מקריאה איזו מקאמה. מה עם לפחות לשים ברקע תמונות של האנשים עליהם מדובר, אולי פריים אחד של כץ ומזרחי אותו הוא תוקף עכשיו? מה עם להכין שקופית עם טקסט מוקלד בדרמטיות על המסך, אות ביי אות, להגברת הדרמטיזציה בשקל? נאדה. זה מה שקורה כשאתה לוקח לעבוד איתך איזה שוליה שפעם עבדת איתה בעיתון בתפקיד מגיהה משנה והפכת אותו ל"עורך תכנית טלוויזיה". בדיחה.

  הלוחם האמיתי

  יוני 2, 2008 at 12:48 pm

 10. מן הראוי היה שבעלים של קבוצה יודיע בצורה רשמית ובהודעה מסודרת לעיתונות על עזיבתו. איך היו נוהגים בוואן אם למשל הוא היה מודיע על כך בחדשות הספורט? לדעתי שאר האתרים צריכים לנגח את הלוזונים מכל הכיוונים על הצעד השערורייתי.

  זאב וולף

  יוני 2, 2008 at 12:50 pm

 11. חתולים, חתולים גדולים וירוקים.

  ארטישוק הנקמה

  יוני 2, 2008 at 1:16 pm

 12. מה קורה לעזאזל עם הסקופ\גליץ' שהבטחת??

  אפי הנמר

  יוני 2, 2008 at 1:28 pm

 13. ינשופים, ינשופים קטנים וצהובים.

  בצל ירוק המלחמה

  יוני 2, 2008 at 1:31 pm

 14. ZZZZZZZZZZZZZZZZZZZ…..

  אבו יו יו

  יוני 2, 2008 at 1:37 pm

 15. אאמץ מדואב את התודה, ועוד בקשה קטנה ממני: בבקשה אל תפריז עם השלוש נקודות.

  מוז

  יוני 2, 2008 at 1:56 pm

 16. פעם באחת המערכות היה פתק קטן תלוי: "לא מאמינים לשלושה אנשים בפתח תקווה. לא לאבי לוזון, יו"ר הקבוצה, לא לדני לוי, יו"ר הקבוצה השנייה ולא לעמוס לוזון, הבעלים של הקבוצה ואחיו של אבי.

  זה ממצה הכל לדעתי

  חזיר

  יוני 2, 2008 at 2:00 pm

 17. אני קורא סמוי וחייב להגיד שהקטע על ההעתקה של וואלה הוא לא מאוד רלוונטי לבלוג. לא מצאתי כ"כ הרבה דמיון ודבר כזה יכול לקרות.
  מה עם הסקופ העסיסי?

  רועי

  יוני 2, 2008 at 2:16 pm

 18. בחייאת ראבק, תמיס. ביום כזה זה מתבקש.
  יפה שם בוואן ובידיעות. כמו שאומרים, מצא מין את מינו.
  1. ידיעות \ וואן
  ידיעות כתבו בפנים את כל המועמדים אבל הכותרת הצילה את הכתבה. כי בפנים כתוב באותה הנשימה שבלאט לא יבוא אבל בלאט מוביל שאפי מסתמן אבל גם דרוקר בתמונה. תחליט צנפציפר. מבין למה הכותרת הצילה אותך?

  והנה הסימפוניה ההחלטית של וואן & ידיעות:
  “פירסום ראשון: בלאט המועמד מוביל” (ידיעה של אופירה לפני שבועיים. מיד למחרת גם בידיעות עם צנציפר)

  פרסום ראשון: דרוקר מועמד מוביל: ( ידיעה של אופירה מיום חמישי , יום לאחר אובדן האליפות ב=12 בלילה. יום שישי בבוקר , יום למחרת אובדן האליפות, מיד גם בידיעות)

  והיום: צנציפר נזכר שבירנבוים מוביל (אה, ואם תסתכלו, גם דרוקר בתמונה, וגם את בלאט רוצים. תחליט , צנציפר)
  “ממש” וואן והפרסומים בידיעות פועלים בצורה ישרה, אתית , נכונה והגיונית. כל יום מישהו חדש בכותרת.
  תמיס תבדוק את זה ותראה איך הם עושים צחוק מהעבודה.
  למה באתרים אחרים או בעיתונים אחרים אף אחד לא רשם ש- XYZ כול יומיים הוא המעומד המוביל???
  ויעל מרגלית המסכנה? נבהלה מהפירסום בעיתונים והוציאה ידיעה היום בשש בבוקר. את לא אשמה. הבוסית שלך רשמה כל יומיים שם שגוי. היא האשמה . אופירה התקשרה על הבוקר? מה הדחיפות?

  2. במעריב, חגי סגל מתפלס ומדבר ללא סוף על בלאט, כל כך נפל בגדול, הזכיר בשורה אחת את בירנבוים ובאותה הנשימה את דרוקר.

  3. בעיתון הארץ, ורד כהן כותבת שבלאט הוא המועמד האופטימלי אך מסייגת וכותבת שמסתמן שבלאט יחתום במוסקווה. העיתון היחיד שהביע דעה נחרצת כי במקרה כזה "מכבי תפנה מיידית לבירנבוים"- בניגוד לשני העיתונים – אין אזכור לדרוקר.

  מי צודק? נחכה להודעה של מכבי.

  ביקורת תקשורת - בירנבוים.

  יוני 2, 2008 at 2:25 pm

 19. אביועם???

  דני

  יוני 2, 2008 at 3:17 pm

 20. חוץ מכדורסל שם מנצח מעריב בכל פרמטר אחר הארץ היה היום טוב יותר, כולל אתלטיקה אגב, שלא לדבר על כדורגל ישראלי ויורו. אתה משוחד , עוד בלוגר שעובד במעריב??

  משתמש אנונימי (לא מזוהה)

  יוני 2, 2008 at 3:22 pm

 21. מה העניינים אלי?

  ש.א

  יוני 2, 2008 at 3:41 pm

 22. איפה עכשיו הביקורת על חגי סגל אותו אתה מהלל כל הזמן?
  לטוקבק שכתב: "ביקורת תקשורת – בירנבוים."- לא רע, לא רע.

  מעריב נפלו בגדול עם בירנבוים

  יוני 2, 2008 at 4:34 pm

 23. בידיעות בטבלה של מלכי השערים בשנה שעברה כתבו שליאור אסולין עבר במהלך העונה לבלגיה, כמובן שהוא עבר לקפריסין. טעות גסה.

  טל

  יוני 2, 2008 at 6:14 pm

 24. אם היית מבקר תקשורת רציני היית לוקח את כל העיתונים וצילומי האתרים של החודשיים האחרונים ומגלה שרוב העיתונאים נפלו בגדול.החל מאתר הריכולים שכתב ששרף ישן לרוחב ודרוקר המועמד המוביל דרך "מעריב" שהובילו את הקמפיין לדרוקר עד ידיעות שטענו שבלאט מוביל (ירקות?). ישראל היום נפל אמנם בכך שטען שבלאט יחתום בספרד אך טען לפני כחודש כבר שבלאט לא יהיה במכבי ת"א ולא השתתף בקמפיין החלול של דרוקר. הארץ? נגררו אחרי כולם.

  אבי הראל

  יוני 2, 2008 at 7:40 pm

 25. אופירה זה בן, עם זין

  זה הגליץ':

  יוני 2, 2008 at 9:45 pm

 26. קול ששון וקול שמחה – http://www.keshet-tv.com/Channels/Prog.aspx?ProgID=3564&GroupID=3603&ItemID=199466

  וכולם ביחד – קולולולולולולולולולולולולולולולולולולולולולולולולולולולולולולולולולולולולולולולולו

  vasluy

  יוני 2, 2008 at 9:46 pm

 27. לא יכלה להתאפק עם הפרסום הראשון. אחרי שNRG, YNEY WALLA, (אפילו עיתון הארץ עוד בבוקר, 12 שעות לפניך, אופירה. כתב "שמכבי תפנה מיידית לאפי בירנבוים אם בלאט יסרב"). בא היצור המגוחך הזה ומעיזה לכתוב: (ובכותרת ראשית)

  פרסום ראשון: מכבי ת"א צפויה להכריז ביממה הקרובה על מאמנה החדש לעונה הבאה: אפי בירנבוים, שנפגש עם הנהלת מכבי ת"א, השמיע את משנתו לגבי הסגל ובכלל על דרכו כמאמן.
  מאת אופריה אסייג

  כל מה שנותר הוא להמתין לבואו של האיש החזק במכבי – דייויד פדרמן, שיכריז רשמית במסיבת העיתונאים המסורתית על המאמן החדש שמגשים חלום וסוף סוף חותם באחת הקבוצות הגדולות באירופה ובטח בישראל, מכבי ת"א.

  רק צעד נדיר ונס ימנע את מינויו של בירנבוים למאמן מכבי ".
  .
  .
  .

  ואני אומר: אופירה, עכשיו את מבינה למה כולם צוחקים עליך? אין לך שמץ של כבוד?

  הפסדת. קחי את זה כמו גבר. די. אין לך את מאמן מכבי. עבר. נגמר. את בושה לעיתונות .

  אופירה מגוחכת. בושה.

  יוני 2, 2008 at 11:01 pm

 28. אופירע איימה על מלקין עם אקדח לרקה. אם לא תתחתן איתי אני יורה. גם אני רוצה להתחתן. אפשר להתגרש אחרי חודש, אבל קודם להתחתן. כולם מסביבי מתחתנים. כבר כולם קוראים לי רווקה זקנה ושאף אחד לא רוצה להתחתן איתי. אז אתה מלקין חייב, אבל חייב להתחתן איתי. אם לא, אני יורה. שיידעו שיש לפחות ייצור אחד בעולם, שאוהב אותי. כי כבר אמרו לי, שלעולם לא אדע אהבה. אתה חייב לעזור לי להוכיח להם, שגם אותי אפשר לאהוב. היא איימה עליו באקדח. לא הייתה לו ברירה, הוא סגר איתה עיסקה.

  פופיק ארנונה

  יוני 2, 2008 at 11:15 pm

 29. חחחחחחחחח….
  מאיפה , בשם אלוהים, המצאת את הפלוץ של פירסום ראשון הפעם???????????

  עדד כמה את חושבת שכולם מטומטמים? שמעת על המשפט סייג לחכמה שתיקה?

  מתוך הכתבה של ערוץ הספורט, 11.30 בבוקר:

  "כעת המועמד המוביל לאימון מכבי ת"א הוא אפי בירנבוים, שמועדף על פני שרון דרוקר. בירנבוים נראה כמועמד המקובל על כל חברי הדירקטוריון וצפוי להתמנות רשמי בהמשך השבוע".

  התפרסם לראשונה: 11:36 | 02/06/08

  מתוך NRG, 12.30 בצהריים:

  חגי סגל | 2/6/2008 12:05 אפי בירנבוים, מאמן בני השרון בשנתיים האחרונות, צפוי להתמנות למאמנה הבא של מכבי ת"א, במקומו של צביקה שרף שיסיים את תפקידו. ייתכן שכבר נעשתה פנייה ראשונית לבירנבוים, ובכל מקרה המינוי צפוי להתקבל בימים הקרובים, עד לסוף השבוע.

  מתוך וואלה: צהריים:

  בלאט חתם בדינמו מוסקבה, אפי בדרך למכבי
  מאת: אוהד גרינוולד, מערכת וואלה! ספורט

  גברת פרסןם ראשון מוואן. תראי

  יוני 3, 2008 at 1:35 am

 30. לא מפתיע כלל! ככה זה בעולם התקשורת בכלל ובעולם העיתונות בפרט! אנו רוצים סנסציות ולקרוא אותם כמה שיותר מהר והכי ראשונים.. זה מה שמספקת לנו תקשורת לא? ומדובר בשנת 2008… היום כנראה שחקנים שוברים רגליים תוך כדי המשחק עוד לפני שיודעים על כך..

  דרושים שחקנים

  אוגוסט 29, 2011 at 10:09 am


להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל פלוס

אתה מגיב באמצעות חשבון Google+ שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s

%d בלוגרים אהבו את זה: