עומדים בשער

ביקורת על תקשורת הספורט

פנים חדשות, אכזבה ישנה

with 34 comments

כששלפתי את מוסף הספורט של ידיעות רצתי חזרה לקיוסק כדי להתווכח עם המוכר, על מה בדיוק הוא חייב אותי בסכום של 4.80 ₪. ואז הבנתי, מוסף הספורט של ידיעות אחרונות עבר מתיחת פנים שגרמה לי מיד לטעות בזיהוי. העיצוב הגרפי הבהיר של ידיעות בשילוב הידיעות הצדדיות לאורך העמודים מקנה ל"אי-תון של המדינה" רוח פנים בניחוח החינמון של אדלסון. היעדר מסגרות וגבול לכותרת העליונה של הכתבות יוצרים בלאגן וחוסר סדר בעין.

השער בידיעות מספר על פגישה חשאית בין רענן כץ לבירנבויים, באותו הזמן שחר פאר נופלת ברשת כקדימון לטור קטלני אודות יכולתה של הטניסאית, אך בנושא זה אגע בהמשך. כפולה מכביסטית אנמית קיבלה את פני וגרמה לי לפיהוק אחד גדול, טור סתמי של אמיר אפרת וספקולציית ישראלביץ' זה כל מה שהעיתון יכול להעניק בגיזרת מכבי (כי את הראיון של ליפקין, שיינמן ואפרת עם בן שמעון אפשר לקרוא בוורסיה שונה גם במעריב). עוד צמד עמודים משעממים של כדורגל ישראלי פוקד את העיתון וגורם לי להרהר בדבר קבלת הכסף חזרה עבור חבילת הדפים הזו ששילמתי עליה. הכותרת "החוזה החלומי של גל אלברמן" נראה כאילו שדוני אופירל'ה הגיחו באישון הליל לחדר ההדפסה כדי לכתוב את הכותרת הצהובה. בגיזרת היורו, עסקים כרגיל. גסן ואקד בכתבה נחמדה על ההתייחסות באנגליה ליורו הקרוב (קיבינימט, 16 נבחרות משתתפות וכל פעם הוא דוחף את אנגליה, חלאס!), עומד במשימה ומצליח למלא עמוד שלם, האיכות? זה סיפור אחר. כתבת קידום של העיתון בנוגע לשידורי יורו חינם עבור תושבי עוטף עזה תופסת חצי עמוד שלא מעניין איש (נתתם, תנו בשקט. למה להתהדר?). שער העיתון מתגלה כבלוף לאור ערוותו החשופה של מדור הכדורסל, מליניאק בטור טוב על בירנבויים, השאר קש וגבבה. ואז הגיחו להם נדב צנציפר ויאיר קספריוס שבכפולה ניגחו את שחר פאר על יכולתה הדלה שהובילה אותה מחוץ לטופ-20. הטניסאית-צלמת ששלחה מדובאי תמונות בלדעיות לרחוב מוזס סירבה להעניק לידיעות ראיון בלעדי דבר שהוביל להעברת שרשרת החסינות ממנה ולביקורת חסרת פשרות. הטור המפרגן של אריק זאבי על שחר פא נועד (כנראה) לשמור את שחר על אש קטנה, עד לטורניר הבא בו תביא צילומים בלעדיים.

במעריב הקו שונה לחלוטין. השער צועק "דיוויד נגד צביקה" מבטיח רבות, אך בפועל, גורנישט. הראיון של אביב לביא עם דייויד בלות'נטאל מתוך "שם המשחק" פותח את העיתון ולמרות שציפיתי שגיצים יעופו לכל עבר, הראיון יבש, חסר בשר ואינו עונה על הציפיות. "הדרך שבה שרף מתנהג, מתישה נפשית" זה כל מה שלביא הצליח להוציא מבלות'נטאל כפרומו לראיון המלא שייערך במגזין של העיתון. חגי סגל ואבי אורנן מביאים בקצרה את סיפורו מינויו הצפוי בל אפי למאמן מכבי, לא משהו שלא קראתם עליו בכל מקום אחר. אחרי סיום פרק הכדורסל, הגיחה לה ביצת הכדורגל הישראלי שכרגיל לא סיפקה את הסחורה. אביעד פוהורילס וניב טוכמן ניסו לתת קונטרה לידיעות בראיון עם בן שמעון, אך כמו בידיעות אפשר לחפש את הכרית הקרובה וללכת לישון תוך כדי בליל השאלות והתשובות. כתבתו של טבק על פועלה הלא חוקי של הועדה המקצועית באיגוד השופטים, היא רוח רעננה שבוודאי אי אפשר להרגיש ברחוב מוזס. גם אלמוג שריד העלה כתבה בדבר יכולתה של שחר פאר, הכתבה אמנם מתונה יותר מזו של ידיעות, אך זהה במהותה (חילופי מאמנים, ראיונות עם מאמניה בעבר ועוד..) לזו של ידיעות. לסיום, יעקב זיו מחמם מנועים לקראת היורו עם כתבה על בפיטמבי גומיס, הג'וקר החדש של נבחרת צרפת, רעיון יפה ומבורך.

בזמן שבידיעות היו עסוקים אמש בטפיחה על השכם בשל העיצוב החדש ובמעריב המשיכו יואב גולן וחבריו המרוצים שכבר חודשים מרוצים מהעיצוב החדש של המדור גרגרו להם בשקט חלב כמו חתולים, חתולים גדולים וירוקים (כל הזכויות שמורות לארטישוק הנקמה), בהארץ החליטו לייצר מדור ספורט מעניין הבוקר. ואיך הופכים עיתון ספורט למעניין בארצנו? ניחשתם נכון, פונים אל האינטריגות, תתפלאו איך זה כל פעם עובד מחדש. טל בנין החליט לשבור שתיקה ארוכה מידי הבוקר אצל משה בוקר שעשה עבודת תחקיר טובה על אישיותו של בנין, הבין שיש לקפטן לשעבר של הנבחרת הרבה דברים בבטנו וניווט את הראיון אל מקומות החיכוך האפשריות של המרואיין עם התנהלות הכדורגל הישראלי. בנין מצידו סיפק את הסחורה והביא לבוקר והארץ את הכותרת של הבוקר. בנוסף לראיון המיוחד עם בנין, בהארץ המשיכו הבוקר להתסיס את ביצת הכדורגל המקומית כאשר דוד מרואני גילה כי אבי נמני ננזף ביממה האחרונה בידי גורמים שונים במכבי ת"א ורק אחרי שקיבל אזהרה ברורה לגבי המשך הדרך חזר למקומו הטבעי בלשון מבקריו. השאלה הגדולה לגבי הידיעה הזו אשר הופיעה בלעדית בהארץ (ללא כל פס אדום דרך אגב) היא בראש ובראשונה שאלת אמינותה ושנית, אם יש בה בסיס של אמת, מדוע היא איננה מופיעה באף אחד משלושת העיתונים הגדולים הנוספים? הפתרונות – אולי בטוקבקים…בכלל אם זה לא הובן עד כה, אז קוראי הארץ קיבלו הבוקר מדור שאינו מחובר כמעט לשני המדורים של ידיעות ומעריב, לא ברמת הידיעות ובטח ובטח שלא ברמת התפישה. ההודעות לעיתונים של שחר פאר אשר יצרו הבוקר את הכתבות עליה כנראה לא הגיעו לדסק הטניס של הארץ אשר המשיך במאקב צמוד אחר הרולאן גארוס בלבד. בשאר כתבות הניוז לא ראיתי משהו מיוחד כולל מספר המילים המועטות שנלקחו מדייויד בלאט בנושא מכבי ת"א. דווקא הנפילה הקשה של היום במדור הייתה של אחד העיתונאים הכי מוערכים על ידי, עוזי דן.  דן פרס על גבי חצי עמוד הבוקר את החששות והדאגות של המשטרות של שוויץ ואוסטריה בפני טרוריסטים שינסו לפגוע ביורו הקרוב או בפני חוליגנים. הבעיה בכתבתו של דן הינה שהיא כבר נכתבה לפני שבוע על ידי אלדד בק בידיעות אחרונות. 

התרחבות מדור הספורט של החינמון נותן את אותותיו שוב הבוקר, וניכר כי בניגוד לאתמול אז, אלי סהר לא הצליח למצוא את הידיים והרגליים של עצמו בין שבעת עמודי המדור, הבוקר יש סדר בעניינים. לאורך רוב המדור נראה כי יש חשיבה לכתוב על הדברים בצורה קצת יותר שנונה ומזווית חדה יותר. כך נוצרה פתיחה מעניינת עם הדיווח על קשר אחורי ארגנטינאי בו מעוניינת מכבי חיפה, ייתכן ומאוחר יותר מדובר יהיה פלופ, אך הכתבים בישראל היום כנראה יודעים דברים שאני ואתם לא יודעים…באגף הכדורסל מצליח אבי סגל לתקוף את סיפור מכבי – בלאט מזווית לא ממש מפתיעה, אך הכרחית, כזו ששאר העיתונים שכחו, הוא הולך להיסטוריה ובודק כמה פעמים היה מועמד בלאט לתפקיד מאז שנטש את המועדון של שמעון מזרחי ומדוע במכבי מתקשים להחתימו. טורו של רון קופמן ששב וחוזר על דברים שכבר אמר באחת מתוכניות יציע העיתונות מחטיאים בעקבות כך את המטרה – לתמוך במאמר של סגל. לצד כתבות טובות של יהודה ספרא המתמקד בראג'ון רודנו השחקן הרביעי בחמישיית הסלטיקס לקראת גמר ה-nba  הממשמש ובא ועדי רובינשטיין שבלחץ הדד ליין ככל הנראה כותב מספר מילים על ניקולאס אלמאגרו (מה קרה לכתבות הצבע המושקעות של פעם?), אפשר למצוא את האכזבה השנייה הכי גדולה שלי הבוקר (וזה רק משום החלחלה שעברה בי כשהרמתי את המדור החדיש של ידיעות) מדובר בכתבה של עמית לוינטל שלקראת היורו בחר להתמקד בנושא ההגירה של נבחרת טורקיה ובכך מיחזר נושא באופן כל כך מופתי שרק  משפחת אלפרון הייתה מתגאה בו.

בלאט, גאידמק, מילה של ברקו, מילה טובה וגליץ' לסיום

אמש בחרתי להתעלם מכל פסטיבל מינויו של אפי בירנבויים למאמן מכבי מהסיבה הפשוטה שגם לי נמאס מכל סיפור "הפרסום ראשון" של אופירל'ה. לעומת זאת, היום החלטתי להמשיך לקרצץ, להציק ולהעלות את נושא "הפרסומים הראשונים" עד שיתבעו אותי גם על זה. אלו פחות או יותר אירועי השבועיים האחרונים בנוגע לזהות מאמנה של מכבי ת"א באתר ה"פרסומים הראשונים".

א.פורסם "לראשונה" כי בלאט יאמן את צסק"א במקום מסינה שיעזוב לברצלונה. ב.הגיע "פרסום ראשון" על כך שמסינה סגר בצסק"א ובלאט מועמד לברצלונה במקום פסקואל חאבייר. ג. "בלעדית" שרון דרוקר הפך למועמד המוביל לאימון מכבי. ד. קונצנזוס בהנהלת מכבי, "פרסום ראשון" דיוויד בלאט המועמד המוביל. ה. ולסיום,"כפי שפורסם בלעדית" בלאט סגר בדינמו מוסקבה ואפי מועמד למכבי. גועל נפש, אני לא מאמין שאנשים בעלי עיניים בריאות יכולים לראות את כל המניפולציות, התחמנויות והרמאויות הללו ולהתגאות בכינוי "פורטל הספורט מספר 1".

בניגוד לרדיו הרוסי שיודע אתיקה מהי ואינו מאפשר לבוס גאידמק לעלות לשידור במהלך תכנית רדיו שגרתית, באתר "הפירגונים לבוס הגדול" ממשיכים ללקק לארקדי בקצב מסחרר. לפני שבועיים לערך כינה גאידמק את יוסי מזרחי "אפס ומנוול" ידיעות אחרונות שהובילו את הראיון ושאר אמצעי התקשורת לא פיספסו הזדמנות לצטט את דבריו של יצרן הביצים הגדול באירופה, אך לא באתר ה"ברקסים בכניסה למועדון", שם לא תמצאו ולו מילה אחת רעה על הבוס הגדול. מעבר לכך, היום מפורסם כי יוסי מזרחי הגיש מכתב תביעה כנגד ארקדי, אך שוב קולו של וואן נדם. בדיוק כמו קולה של אופירל'ה שמתבקשת להגיב על כל כתבה עניינית שכתבו עליה בחודש האחרון.

אתר "הליקוקים והפירגונים" לא פסח על גם אתמול על ישבנו של מאור בוזגלו. "אייל ברקוביץ' אמר על מאור בוזגלו שהוא השחקן הישראלי הטוב ביותר בארץ. כולם יודעים שעם מילה של ברקוביץ' אין מה להתווכח – פשוט כי הוא צודק". כך נפתחת כתבתה המהוללת של מיכל גרונדלנד עם מאור בוזגלו. "הראיון המיוחד" עם בוזגלו הוא דוגמא נוספת לעיתונאות החוקרת, הרצינית והבלתי משוחדת של האתר "התביעות והאיומים".

 

למרות כל אלה, הראיון של שי לוי עם משה מזרחי הוא ללא ספק אחד הדברים היותר נחמדים שנמצאים באתר ה"פסים האדומים בכל הזדמנות". הראיון עם מזרחי שירד ליגה עם קבוצתו ראסינג פאריס, הוא דבר מתבקש במיוחד לאור ריבוי הישראלים שמשחקים באירופה ומיעוט המידע בכל הקשור למה שעובר עליהם.

 

לסיום, אי אפשר בלי גליץ' לגבי חתונתה של אופירל'ה. הגליצ'יות של תמיס מעניקות לתמיס את הגביע על כך שהצליח לחשוף את פרטי חתונתה של אופירל'ה. מנקין ואסייג יתחתנו בהיכלי ז'ינו בדימונה (על מועד החתונה יש צו איסור פרסום). כמו כן, נודע ל"עומדים בשער" שלהקת שפתיים תנגן כל הערב כדי לעשות שמח, קולולולולולולולולולולו.

לפניות, טענות ומענות themistopoloi@gmail.com .

מודעות פרסומת

Written by תמיס

יוני 3, 2008 בשעה 11:50 am

34 תגובות

Subscribe to comments with RSS.

 1. אתה רציני?
  זה הגליץ' שלך?!

  אני מאוד מקווה שאתה ציני כהרגלך, כי אם לא – אז זה הדבר הכי דבילי שאי פעם פורסם באינטרנט, כאן, באירופה ובספרד.

  אולמי בונבון

  יוני 3, 2008 at 12:02 pm

 2. אתה נורמלי? העיצוב של "|ידיעות" מעולה,

  אתה מבזה את עצמך,תוך יומיים-שלושה אני חושף אותך.

  יוסי קרח

  יוני 3, 2008 at 12:07 pm

 3. חתולים, חתולים גדולים וירוקים

  ארטישוק הנקמה

  יוני 3, 2008 at 12:18 pm

 4. ומה תגיד על nrg ויצחק ויסהוף שמונו לדוברים של פי ג'יי טאקר בכותרת: חצי אירופה בעקבותיו של טאקר.

  http://www.nrg.co.il/online/3/ART1/742/219.html

  מילא ההגזמה בהכרזה הפומפוזית הזו.
  אבל מי שקורא את הכתבה מגלה שזו הכותרת שנתן הסוכן שלו.
  ממתי סוכנים אחראים על הכותרות? (שואל בתמימות ומגחך לעצמי)

  וגם אם היו שמים גרשיים לכותרת, האם זה מצדיק כתבה שכל כולה להשיג לשחקן חוזה יותר טוב?

  גם האתר של אופירה בעוד פרסום ראשון היסטרי, על כוונתו של דורסמן לעזוב אם לא יהיה משקיע

  זה פרסון ראשון????
  דורסמן אמר את זה כמה וכמה פעמים העונה, הרבה לפני האליפוות, גם ביציע העיתונות הוא קיווה למשקיעים.
  אז עכשיו לקחו משפט רגיל וטבעי שלו והפכו לפרסום ראשון.
  תענוג של ספורט

  נמשל

  יוני 3, 2008 at 12:21 pm

 5. מילון מונחים קצר מוגש כשירות לגולשי אתר "אחד":
  כבר לפני זמן מה קלטתי את הראש של אתר "אחד". כשהם כותבים "פרסום ראשון" בנוגע לידיעה מסויימת, הם בעצם מתכוונים שזו הפעם הראשונה ש*הם* מפרסמים את הידיעה המדוברת. ביטוי זה בעצם הוא משלימו של הביטוי "כפי שפורסם בעבר באתרנו". כיוון שכל ידיעה ממוחזרת עד דק באתר זה, יש פרסום ראשון ופרסום שני וכו'. זהו בעצם שירות לציבור קוראי "אחד" שלא מעוניינים לקרוא שוב ושוב את אותן כתבות – כל שעליהם לעשות זה להתמקד באלה שהצירוף "פרסום ראשון" מופיע בהן.
  הביטוי "ראיון מיוחד" בא לציין ראיון סטנדרטי עם מרואיין שרואיין פעמים רבות במגוון כלי תקשורת, ושלא חשף שום מידע חדש (שאז היה נכתב "פרסום ראשון"). ה"מיוחד" בראיון זה הוא שאין בו שום דבר מיוחד.
  הביטוי "יקיר המדור" הוא ביטוי שמזהיר את הקורא הלא תמים שכל מידע שנכתב אודות אישיות זו הינו מסולף ומוטה לטובה, ואם הקורא חפץ במידע אוביקטיבי בנוגע לאותו "יקיר" – מוטב יעשה לו ינדוד לאתר אחר.

  alficon

  יוני 3, 2008 at 12:24 pm

 6. תמיס, אתה עושה עוול להארץ. עוזי דן הביא סדרת כתבות בימים האחרונים על היורו מהזויות שאתה הגדרת כיציאה מהקופסא – כלכלה, תרבות וכו', היום זה היה ביטחון. גם אם בידיעות כתבו על העניין אז מה, בדרך כלל זה הפוך. תבדוק היום את ה'שניצלונים' בידיעות ותגלה שיש שמה כמה פסקאות שהועתקו מהכתבה של דן אתמול על התרבות ביורו. אם לא ראית אתה לא רציני, ואם ראית אתה לא עושה את עבודתך. אתה יודע כמה פעמים ידיעות נתנו כתבה אחרי הארץ על אותו נושא, בכל התחומים ובייחוד בכדורגל העולמי, כל הזמן.

  אנטי ארטי שוק

  יוני 3, 2008 at 12:48 pm

 7. אה כן, ובהארץ היתה בשבוע שעבר כתבה לא גדולה על גומיס, אז זה אומר שמעריב נפלו היום? לא. לך תישן, יאללה יוסי הקרח

  אנטי ארטי שוק2

  יוני 3, 2008 at 12:49 pm

 8. לא ניב טוכמן יא דביל (1).

  ואולי הראיון של אביב לביא לא משהו לדעתך (ולדעתך גם וואלה מעתיקים משפטים מאנשים בפורום זניח….), אבל הוא גם הוציא ממנו משפט של "לא אשחק בקבוצה שצביקה יאמן", קצת יותר חזק מהמשפט שאתה ראית לא? דביל (2).

  יניב טוכמן

  יוני 3, 2008 at 12:51 pm

 9. תמיס נא הגב חזר ואמור לי בבקשה שהגליץ' של החתונה זה לא הגליץ' המדובר שדיברת עליו כל כך הרבה….
  אני מצטרף לדברי "אולמי בונבון"
  ופעם הבאה בלי שום קשר פשוט עדיף לפרסם את ידיעה בלי פרומואים בסגנון של הישרדות שמבטיחים הרבה ומקיימים נאדה.
  ואם פרסמת אודות "הגליץ'" רק בשביל פרסום ורייטינג וכניסות לבלוג אז הבזיון הוא פי כמה יותר גדול
  מצפה לתשובתך
  מנקין

  ג'ון דו

  יוני 3, 2008 at 12:54 pm

 10. http://celebs.walla.co.il/?w=/3601/1291251

  וזה גם לא כזה פרסום ראשון…

  ג'ון דו

  יוני 3, 2008 at 1:01 pm

 11. לגבי הגליץ' – זה ממש ממש ממש לא הגליץ' שלי…….

  תמיס

  יוני 3, 2008 at 1:09 pm

 12. כמה חבל שעוזי דן חזר להרגלו הישם ומתחיל לפרגן לעצמו בקצב. עוזי, תתחיל לעבוד. סדרת הכתבות שלך בהארץ לא מעניינות כלב מת. שעמומון אמיתי

  אביב

  יוני 3, 2008 at 1:21 pm

 13. תמיס, טור לא רע בכלל, למרות שלא מסכים איתך לגבי העיצוב החדש של ידיעות.

  דני

  יוני 3, 2008 at 1:27 pm

 14. לא הבנתי דיה את הבקורת שלך על האי-תון של המדינה, אתה מצליח לטשטש את הבקורת כי אתה כותב במעריב כנראה, תשמע תמיס אמנם ארתור שפחטל הוא רק חלק משיאי הצביעות והעילוגות המופגנים פה, מצחיק שאתה שיא שלמות בפני עצמו ורהיטות, מפנה בקורת למישהו, והחשוב מכל אם איני טועה אתה מועסק ע"י עיתון שמתחרה באי-תון של המדינה? נכון או לא נכון?

  אם עיתונאי אנונימי כותב בקורת על עיתונות האם זה רק מפחד תעסוקתי או בגלל סגירת חשבונות?

  תאר לך מצב כזה שכל עיתונאי שעובד בעיתון מסויים יפתח בלוג אנונימי שבו הוא יתקוף את הקולגות שלו מעיתון מתחרה ובכלל עיתונאים באשר הם , וכל זאת במסווה של "בקורת" אפילו ארתור שפחטל היה מסוגל להסוות את הצביעות חסרת המעצורים הזו.

  איציק

  יוני 3, 2008 at 1:54 pm

 15. http://www.globes.co.il/news/article.aspx?did=1000348462&fid=821.
  למי שלא נמאס מנושא ייגר, שרגל, תפוז ו-1

  משתמש אנונימי (לא מזוהה)

  יוני 3, 2008 at 2:08 pm

 16. זליגת תכנים

  הלילה ישודר מגזין הכדורסל של עריץ הספורט , חמישיות,בערוץ הגזל הידוע בכינויו ערוץ+.
  כל השנים שודר המגזין בערוץ הפתוח.
  זו רמאות גזלה והפרה של ההתחיבות של ספסרי הספורט שלא להעביר תכנים שהיו בערוץ הפתוח לפני עלית ערוצי הגזל לערוצים בתשלום.
  מדוע אין התיחסות לכך?
  מדוע הקמפיין נגד זליגת התכנים נפסק?

  יהופיץ

  יוני 3, 2008 at 2:22 pm

 17. בשבוע שעבר פרסום ראשון אדום וגדול בראשי של וואן: "פרסום ראשון- ג'ובאני רוסו ימשיך בחיפה עונה נוספת". היום בוואן: רוסו שוחרר ממכבי חיפה. מישהו יכול להסביר לי מה ההגיון?

  זאב וולף

  יוני 3, 2008 at 2:39 pm

 18. אי-גיון של אופירע…

  נו וואן

  יוני 3, 2008 at 2:49 pm

 19. "איציק"
  בתור טרול ותיק אתה בודאי יודע שכולם יודעים לזהות אותך ממרחקים (במיוחד שאתה מתלונן על עילגות, והשגיאות בטוקבק שלך פשוט מביכות)
  לך תמצא לך חיים

  ארתור הלוחם

  יוני 3, 2008 at 3:02 pm

 20. כל ההתנהחות של התקשורת בנושא של מינוי מכבי תל אביב לא מוסיף לה כלל וכלל נקודות, וזה בלשון עדינה…
  בורסת השמות והמועמדים, הקידום המסיבי של מאמן כזה או אחר, הספקולציות והשטויות שמילאו את מדורי הספורט היו פשוט מביכים.
  *******
  הליקוקים של אופירע והמשרתת הנרצעת שלה גרונדלנד לכיוון ישבנו הענוג של בוזגלו, עברו כל טעם טוב כבר ממזמן. באתר בו האתיקה היא מילה גסה או לא קיימת בכלל הפתיח של הכתבה הנידונה משיך להבאיש את ריחה של האופירע. גם מעניין למי גרונלדנד התכוונה בצילה "כולם" ? החברים של מנהלת הפרסומים הראשונים? גרונדלנד ואופירע? התולעים שלהם?
  הגולשים הפרימיטיבים שמציפים את האתר שלהם ?מי בדיוק?

  ארתור הלוחם

  יוני 3, 2008 at 3:08 pm

 21. זאב- הכותרות של אופירע מתהפכות כמו חביתה ואין לה שום בעיה לפתח זכרון בגודל של נמלה לגבי הפספוסים/בזיונות שלה בעבר הקרוב והרחוק.
  ככה זה כשכל נפיחה שמשחרר מאמן או עסקן ישר מתורגם לכותרת ראשית בוואן (אותו אתר ש"איציק הטרול" מרייר עליו בלילות)

  ארתור הלוחם

  יוני 3, 2008 at 3:11 pm

 22. קשה שלא להתרשם מהלהיטות של מיודענו ארתור שפחטל (מרית) להפגין את יכולתו לכתוב ללא שגיאה בודדה אחת, אני זוקף לזכותי את הדבר אבל הכתיבה העילגת שלו עדיין מהתלת ברצונו הטוב הניכר העברית הבריונית שלו שןלטת בו ביד רמה , אולם ברם מהגזענות הירודה ומההתלהמות חסרת המעצורים המלווה באלימות מילולית בלי-פשר קשה לו יותר להשתחרר .

  חבל גם שאין שום התיחסות למחמאה שבנדיבות חלקתי חינם לארתור שפחטל.

  איציק

  יוני 3, 2008 at 3:29 pm

 23. "איציק" הוא כמו פצעי הרפס מופיע כל פעם שיש לו איזה לחץ נפשי שיש לו לפרוק
  אבל הוא ייעלם גם הוא כמו ההרפס הנודע לשמצה, אל דאגה.
  (רק חבל שאיציק שטינף פה את הבלוג בתגובותיו הגזעניות ובשאר קללות ממשיך ליילל כצבוע ולהתלונן על אחרים)

  ארתור הלוחם

  יוני 3, 2008 at 3:40 pm

 24. איציק וארתור, אולי די? כולנו חברים בתמיס, אין צורך לריב

  זאב וולף

  יוני 3, 2008 at 4:11 pm

 25. זאב,
  אין לי שום עניין לריבים מיותרים. אם אדון איציק יואיל בטובו להפסיק להיכנס לכאן על מנת לחרחר ריבים ולהשמיץ אותי, לא תראה ממני כל מריבה או חצי מריבה.

  ארתור הלוחם

  יוני 3, 2008 at 4:20 pm

 26. ארתור שפחטל הוא גזען וקללן בריוני אלים משמיץ מקוצעי.

  כאשר הוא באופן די סטנדרטי מנבל את הפה , הדוגמה האחרונה היא המומחיות של ארתור שפחטל במחלת ההרפס.

  יש פה מקרה מיוחד של עילג,גזען,בריון ומומחה במחלת הרפס, מן הסתם , המומחיות במחלת ההרפס אינה דבר של מה בכך.

  איציק

  יוני 3, 2008 at 5:25 pm

 27. תמיס עשה טובה תמחק את האיציק הזה ומהר, אולי גם את ארתור

  משתמש אנונימי (לא מזוהה)

  יוני 3, 2008 at 5:48 pm

 28. תמיס האם אי פרסום הסקופ שדיברת עליו הוא בגלל צו איסור פרסום ?

  z is dead

  יוני 3, 2008 at 6:13 pm

 29. שלום תמיס,
  ציפור קטנה לחשה לי שיש בשם שלך את האות ג'!

  בשבילך אני מקווה שהיא לא לחשה לאופירה עוד אותיות

  אחד שיודע

  יוני 3, 2008 at 7:00 pm

 30. כן כן. גם אני שמעתי שהיא לחשה לה את האותיות האחרות. תמיס הנה הדפיקה בדלת מעו"ד המכובד. אנחנו כבר לא יכולים להתאפק לדעת מי יחליף את תמיס.
  טוב יאללה די עם הניחושים יא כלבים של אופירע. תנו לבן אדם לכתוב בשקט. לא יעזור לך אופירע. תמיד יהיה מישהו שירצה להדביר אנשים כמוך מהתקשורת. מקומך בסלון של אווה במרכז המסחרי בדימונה. שמעתי שהיא עדיין שומרת לך את התפקיד.

  אחד שיודע יותר טוב

  יוני 3, 2008 at 7:30 pm

 31. דווקא אהבתי את העיצוב החדש של ידיעות.

  חבר'ה, די עם הכניסות הגזעניות באופירה. הביקורת לגיטימית כל עוד היא מועברת כמו שצריך, ברגע שעוברים לדברים נמוכים לביקורת כבר אין ערך (גם אם היא נכונה).

  רועי

  יוני 3, 2008 at 10:17 pm

 32. ידיעות חילקו היום שני מוספי "ממון". באחד היו ידיעות על ספורט.

  זיבי בחיבי

  יוני 4, 2008 at 12:13 am

 33. מה איכפת לי מעיצוב גרפי של ידיעות מה עם הסקופ על אופירה אסיג?
  דבורית הזאתי טיפוס מעצבן

  חומוס צ'יפס סלט

  יוני 4, 2008 at 6:56 am

 34. האם תגיע ההתנצלות של יואב גורן עכשיו שספאחיה אלוף ספרד ?[
  http://www.sport5.co.il/commentary.aspx?FolderID=53&docID=23198&lang=HE

  משתמש אנונימי (לא מזוהה)

  יוני 4, 2008 at 9:29 am


להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל פלוס

אתה מגיב באמצעות חשבון Google+ שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s

%d בלוגרים אהבו את זה: