עומדים בשער

ביקורת על תקשורת הספורט

טור אורח/סלים וארזה

with 130 comments

כבר עברו מספר שבועות מאז הודעתי על פרישתי ועדיין איש לא הרים את הכפפה וחבל. אני מזכיר שוב כי יש צורך בשמירת הבלוג הזה פתוח ופועל לעניות דעתי וכי כל מי שרוצה לכתוב פוסט אורח שלא לדבר על לקחית הפוסט על עצמו מוזמן לשלוח לי את בקשותיו למייל.

והבוקר טור אורח של אחד מיקירי הבלוג, סלים וארזה:

אני ראשון
הרבה גופי תקשורת רושמים לעצמם מחמאות על כך שפרסמו מראש שמועות על החתמות. האם זה באמת משנה לגולש או לקורא המצוי היכן שם כלשהו עלה לראשונה? הרי כמעט על כל שם נכון שעלה יש לפחות שלוש שמועות של החתמות שבסוף לא תצאנה אל הפועל. אפילו כאן בטוקבקים ישנה התנצחות היכן פורסמה קודם שמועה כזו או אחרת עם לינקים כאלה ואחרים. האם זה באמת משנה?
לי כצרכן תקשורת ספורט חשוב יותר שהשמועות תהיינה מבוססות מאשר שיקפיצו לי שלל שמות מועמדים בתקווה שאחד מהם יבשיל לכדי עיסקה.
זה מגיע למצב בו כתבים רוצים להצדיק את קיומם ולכן הם מפרסמים כל בדל שמועה גם אם הוא מגיע מאינטרסנטים כמו הסוכנים של השחקנים או השחקנים עצמם. לכאורה אין קל ופשוט מלפנות לקבוצות ולברר אם יש אמת בספקולציה, אבל אז קיים הסיכוי שמישהו אחר יקדים עם פרסום השמועה וכך תלך פייפן האופציה ל”פרסום ראשון”. מה שאני כצרכן מקבל לבסוף זה בליל של מידע כשאני יודע בוודאות שחלקו פשוט אינו נכון.
זה קורה גם בעיתונות הכתובה ולא רק באתרי האינטרנט. גם שם אוהבים לטפוח לעצמם על השכם בכל הזדמנות ולטאטא את הפאדיחות והשמועות הלא נכונות אל הפחים למחזור נייר.
יש סקופים ראויים כמו מה שקורה בהתאחדות לכדורגל, או מאמני הנבחרות השונות, אבל אם יניב גרין במגעים עם מכבי ת”א בכדורסל, או שהשכר של מאור בוזגלו יגדל, זה ממש לא משנה היכן זה פורסם לראשונה ומי הקדים את מי. יותר חשוב שיפרסמו כשזה באמת קורה.
לעיתים הפרחת השמועות לאוויר הופכת לחשובה יותר מאשר אירועי ספורט ותוצאות שאשכרה קורים. לא כך צריכה להתנהג תקשורת הספורט שלנו. הלא כן?

כפי שפורסם בספורט 99

בספורט 99FM נוהגים לצאת למבזקי ספורט. לכאורה שירות למאזין, אך למעשה מדובר בפינת יחסי ציבור לאתר ONE. במבזק ממוצע מוזכר השם המפורש “ONE” בין 4 ל-6 פעמים. לרוב צמוד למילים: “כפי שפורסם לראשונה ב…” או “כפי שראויין בלעדית לספורט 99FM בשיתוף עם…”
תוצאות ספורט, החתמות, פרומואים למשחקים יועלו למבזק גם אם הם לא פורסמו לראשונה באתר ONE/ספורט 99. לעומת זאת שמועות כמעט לעולם יועלו במבזק אם ורק אם פורסמו קודם בממלכת בסר.

שיעור בלשון

ביום רביעי התראיין אורי מנצור לספורט99 כשאופירה אסייג וחגי סגל המראיינים ואלי אוחנה מדי פעם משחיל חצי שאלה או חצי אמירה. בסיום הראיון אופירה הוציאה את הלשון והעבירה אותה על אורי מנצור עם תודות משתפכות שאחרי הרבה זמן הוא מתראיין לתקשורת ונותן ל-ספורט 99FM את הכבוד. הנה היום בגלי צה”ל בתוכנית “עושים ספורט” עולה לשידור אותו אורי מנצור ומדבר על הכל בלי ליקלוקים של הצוות.

ב-ONE רואים את הנולד

בשידורי YES ישנו ערוץ 50 שמביא את ערוצי הספורט המובילים בחלונות קטנים (ספורט 5, 5+, 5+ לייב, 5+ גולד, ספורט 1, ספורט 2 ועוד). על חצי המסך העליון. בחצי המסך התחתון מובאים מבזקי ספורט שמובאים מאתר ONE. לא יצא לי לצפות בערוץ הזה הרבה. והנה אתמול סביב שעה 7 בבוקר הסתיים המשחק השישי בין בוסטון סלטיקס ללוס אנג’לס לייקרס. ערוץ הספורט שידר את המשחק וטקס הענקת הגביע בספורט 5 הרגיל, אבל בסיומו העביר ל-5+ לייב את השידור של מסיבת העיתונאים שהתקיימה לאחר מכן. כך יצא שכדי לשמוע את מסיבת העיתונאים עברתי לערוץ 50 (לא קניתי ואני לא מתכנן לקנות את ערוץ הלייב שמתמחה בשידורים חוזרים). על המסך הופיעה ידיעת המבזק של ONE שבוסטון סלטיקס אלופה, אבל השעה של הידיעה הזו היתה 04:00. מעניין שדווקא הפעם ב-ONE לא הצמידו לידיעה הזו “פרסום ראשון”?

לתגובות, תלונות והצעות לכתיבה: themistopoloi@gmail.com

 

מודעות פרסומת

Written by תמיס

יוני 22, 2008 בשעה 10:00 am

פורסם בUncategorized

130 תגובות

Subscribe to comments with RSS.

 1. תמיס, שלחתי לך אתמול טור אחר על הרעות החולות של ONE

  סלים וארזה

  יוני 22, 2008 at 10:05 am

 2. אף אחד לא נרתם, לעומת זאת כולם נרתמים. המשך לתת לנו במה זאת והקוראים יעשו מלאכתך עד שיקום האיש, שיש לו את כל הזמן שבעולם להקדיש למשימה חשובה ולא פשוטה זו. לא כל אחד יכול לבקר, גם את השמנת וגם את החתול ללא מעורבות ריגשית ואישית נטולת אינטרסים. תמיס, לא היה לי די זמן לעמוד על אישיותך אבל היה לי די זמן להבין שייגר הוא אישיות. מבקר נטול סנטימנטים, אפילו למקום עבודתו שנתן לו פרנסה. השיקולים שלו היו מקצועיים נטו. ואחד כזה נחוץ פה. איש טהור מידות.

  פופיק ארנונה

  יוני 22, 2008 at 10:26 am

 3. חתולים, חתולים גדולים וירוקים.

  ארטישוק הנקמה

  יוני 22, 2008 at 10:43 am

 4. ושכחתי, יש משימה אחת חשובה שעומדת כרגע על הפרק. להקים קמפיין לסילוקו של לוזון מראשות ההתאחדות לכדורגל. אי אפשר לעבור הלאה, לאחר ניסיונותיו המרים והפתטיים למנות את אחיינו ואת הסוציומט ברקוביץ' לתפקידי מפתח בכדורגל הישראלי. צריך לבדוק את ההשפעה שיש לגב' תכן מלעיזה מסולקנת על משפ' לוזון ואיזה טובות הנאה הם קיבלו ממנה.

  פופיק ארנונה

  יוני 22, 2008 at 11:05 am

 5. גליץ' היום בחסות מסעדת 206 (בואו לאכול את הבשרים והדגים המצוינים שלנו. פרטים ברדיו 99):

  עורכת תוכן בכירה מאחד האתרים שירד מגדולתו נצפתה נכנסת לשירותי נשים במועדון לילה נחשב. לאחר שראתה שיש שם תור ארוך ולא לכבודה להמתין היא פשוט חתכה משם היישר לשירותי גברים ובלי בושה נצפתה משתינה בעמידה. מותק אין לנו בעיה שתשתיני בעמידה או על ארבע אבל למה דווקא בשירותי גברים נכים? קבלי כרטיס אדום חזק!!!

  פרסול

  יוני 22, 2008 at 11:11 am

 6. לסלים וארזה – מזה המיחזור הזה? האם תמיס העלה פוסט לא נכון?

  לפופיק ארנונה – עם כל הכבוד, ויש מעט מזה, מה הקשר בין בלוג בקורת תקשורת ספורט לקמפיין כלשהו בעניין הלוזון? מה הקשר?

  לפרסול – אין שום צורך להוזיל את הבלוג החשוב הזה ע"י שימוש ברכילות מיותרת.

  לארטישוק הנקמה – לאט לאט זה חודר.

  לתמיס – גם אם פרשת, וזו זכותך, מותר גם לך להביא לנו הגיגים מפה ומשם. בעיקר הגיגים זולגים ממידע פנימי.

  לייגר/מן – פוסט פושר פעם בשבוע בעין השביעית לא משביע אפילו את הקומץ.

  דואב/ת, הערות

  יוני 22, 2008 at 11:46 am

  • אני לא הייתי משווא פוסטים איכותיים בעין השביעית, של עיתונאים אשר מעלים את העבודות שלהם במאגר ענק אם פוסטים של בלוגרים שפשוט אוהבים לכתוב…

   רכילות סלבס

   ספטמבר 5, 2011 at 1:00 pm

 7. אכן, העלה פוסט לא נכון. כשאגיע הביתה, אני אצרף לכאן את הפוסט הנכון

  סלים וארזה

  יוני 22, 2008 at 11:49 am

 8. לארטישוק הנקמה – אני מעריץ אותך.
  אני רוצה שתפתח בלוג משלך!
  אנחנו רוצים לקרוא את מה שיש לך לומר.
  אתה מלך!

  א. וייס

  מעריץ

  יוני 22, 2008 at 11:52 am

 9. הקמפיין להפלת לוזון יבוא בחסות העיתונאים. תפקידו של עיתנואי הוא גם לערוך תחקירים. לפתוח תיבת פנדורה וקופות שרצים. יש להם הרבה עבודה אבל הם מפחדים. כולם כמעט מפחדים, מכולם.

  שושנת העמקים

  יוני 22, 2008 at 12:09 pm

 10. נקרעתי מצחוק לשמוע את האחד והיחיד מודיע אצל אופירע כי הוא מוותר על תפקיד האימון של הנבחרת. אופירע גם שמה מוזיקה נוגה כרקע לדבריו של הקוסם שמדבר אל התנינים ואמרה לצופים כי מדובר בהודעה קשה וניקח רגע של מחשבה לכבוד ההודעה.
  פשוט קורע…החשביות העצמית של שני הליצים האלו.

  ארתור הלוחם

  יוני 22, 2008 at 1:05 pm

 11. בלעדי: חופפת מדימונה הקימה רשת סייסמוגראפים מתוחכמת ברחבי העולם.

  היום ב 09:55 הורגשה למשל רעידת אדמה באירופה, בדרגת "א-סאחאף".

  אסי

  יוני 22, 2008 at 1:13 pm

 12. ושוב לאתר המסיבות והבילויים שעון משלו:
  טלספורט – 13:14 בנין יאמן את נערים א’ + כיתובית פרסום ראשון
  וואלה ספורט – 13:14 טל בנין יאמן את הנערים
  ספורט5 – 13:15 בנין הודיע ללוזון: מקבל את הנבחרת + כיתובית פרסום ראשון
  אתר המסיבות – 13:18 טל בנין יאמן את נערים א’ + כיתובית פרסום ראשון אדומה בוהקת !!! חחח לא נורא.יעבור.העיקר שמי שצריך יודע את האמת (:
  אצטט דברי חכמים: “חבל שאנשים לא מבינים שכולם מנסים להערים על וואן אבל איך שלא יהיה הצדק מנצח ! ” חחח, גדול !!!
  מעניין מי יקבל היום טלפונים ומי יזיז שעונים…

  שירה מנור

  יוני 22, 2008 at 1:24 pm

 13. טור אורח של סלים וארזה

  החלטתי לבחון קצת יותר לעומק מה מעצבן גולשים באתר ONE:

  אולי הדבר הכי בעייתי הוא החשיבות העצמית המוגזמת והפומפוזיות ששורה בו. זה נכון גם כתפיסת האתר את עצמו וגם ההתייחסות שלו לכל כתבה ושביב מידע שפורסמו בו.

  נתחיל עם הכותרת שאומרת ONE מספר 1 בספורט. השאלה היא איך מגדירים ספורט? היום בבוקר (יום שבת) בעמוד הראשי אני מקבל בין השאר:

  – מאמן צרפת קיבל מענה שלילי על הצעת הנישואין שלו
  – איציק זוהר (שפרש מזמן מכדורגל פעיל ומשחק לעיתים רק כדורגל חופים – ס.ו): הטראומה מאחוריי
  – צפו בשחקני הפועל ת"א מתאמנים בים שזה בהחלט קשור לספורט, אבל לבטח לא משהו שמחדש משהו עבור הצופים יותר מאשר צפו ביוסי בניון מצחצח שיניים
  – וכמובן מדור הגליצ'ים שעסוק ובכל האייטמים הרכילותיים הקשורים לאנשים שקשורים היום או היו קשורים בעבר לספורט.

  בואו נמשיך: האתר מספר 1 בספורט מכיל (נכון ליום שבת בבוקר) 15 כתבות הקשורות לכדורגל בעמוד הראשי ורק 8 אייטמים על שאר ענפי הספורט. בין כתבות הכדורגל יותר מחצי הן שמועות על החתמות או סירובים כאלה ואחרים. כשהיורו בשיאו הייתי מצפה להרבה יותר מידע פנימי וכתבות צבע על מה שקורה אצל הנבחרות השונות (לא רק אלו ששיחקו בלילה הקודם) אפילו אם זה יצוטט מאתרים אחרים בעולם.

  על נושא הפרסומים הראשונים כתבתי אתמול בתגובות (מופיע היום בבלוג – ס.ו), אבל נראה שהמגפה הזו נועדה להיות מתאבן עבור כתבות המשך (אם הפרסום הראשוני יתברר כנכון, כמובן) כדי להשחיל את המשפט "כפי שפורסם לראשונה/בלעדית ב-ONE". גם בעיתונות הכתובה אנחנו עדים לאייטמים עם הכיתוב "כפי שפורסם", אבל באתר ONE זה פשוט עובר את הטעם הטוב. זה עוד סימפטום להתלהבות עצמית שאתר ONE פושה בה בכל אחד מדפיו הוירטואליים.

  אם נביט על העמוד הראשי נגלה שהוא עמוס מאוד בכתבות, פרסומות, טורי פרשנות, BIGONE, פרסומות, EVERYONE (רק היום שמתי לב למדור הזה, אולי כי הוא הלך לי לאיבוד בין כל האייטמים), לוח משדרי ספורט מצומצם (שהקלקה עליו לא נותנת את ערוצי הפרמיום) ועוד פרסומות. כיוון שכמות הידיעות שעולות באתר היא גדולה, אז יש תחושה שמדובר ב"תפסת מרובה לא תפסת" וגם שהכמות עולה על האיכות. התחושה העולה היא שאתר מספר אחד אליבא ד-ONE נמדד בכמות ידיעות שעולות ולאו דווקא בעומק או ביכולת ההבנה. בגדול, אתר ONE מנסה לכפות על הגולשים כתבות שעיקרן הוא הסקופים והליכה לפופוליסטי במקום להקשיב ולבדוק מה באמת גולשי הספורט באמת רוצים. דוגמא לחובבנות הזו היא סקר דוגמת "לאן תגיע גרמניה" ללא שום כתבה בנושא.

  הניפוח העצמי מופיע גם בכך שלאתר יש רשימת מיוחסים שיקבלו יחס אוהד כמעט בכל מצב (כולל מצבים שבכלל לא קשורים לספורט) ורשימה שחורה שלא. הדוגמא הקלאסית היא אייל ברקוביץ' שהכה את דני עציוני. אתר ONE כלל לא התייחס לתקרית כאילו הגולשים לא יכולים לקבל את המידע הלז מאתרים אחרים. עוד דוגמאות: אלי אוחנה לא אשם במצבה של כפר סבא, גאידמק עושה מסיבות שחבל על הזמן ומילשטיין מאמי.

  לסיכום: אפשר לעבוד על כל הגולשים חלק מהזמן, אפשר לעבוד על חלק מהגולשים כל הזמן. אתר ספורט ONE הפך בעצם לאתר של מבזקי חדשות ומעט מאוד מכל דבר אחר. הבעיה היא שגם במבזקי החדשות הללו יש יותר אמינים, יש פחות, ויש כאלה שבכלל הזויים. אם נלביש על המבזקים הללו את הסלקטיביות של המיוחסים ביחד עם הריצה אחר הצהוב והסנסציוני, אז נקבל שבאמת אי אפשר לעבוד על כל הגולשים כל הזמן. סקר TIM הוא רק ההתחלה. האתר של ערוץ הספורט הבין שהוא צריך להשתנות, גם NRG ביצע מתיחת פנים, רק באתר ONE הכל כבימים ימימה עם פס אדום שלפעמים הוא פרסום ראשון מהותי, אבל לרוב הוא פס אדום שמהווה אזהרה ואף סכנה.

  סלים וארזה

  סלים וארזה

  יוני 22, 2008 at 2:05 pm

 14. אני מסכים אבל הבעיה שאני רגיל לגלוש לשם, אתר ערוץ הספורט לא תומך ב FF ו YNET קצת מאעפן מבחינת העריכה של הספורט שלו (בעריכת העמוד הראשי הם מלכים)
  אז אני מודה, בספורט הם ה DEFAULT שלי לצד הפורומים של תפוז וטרם נמצא יורש…
  שח

  שח_מט

  יוני 22, 2008 at 2:21 pm

 15. על פארקר? החוצפה שלהם!
  בבוקר זה היה בכל האתרים היווניים. לידיעת האנישים הגונים ולא מסלפים שם באתר "פרסום ראשון. ראיון בלעדי. ליק ליק ליק"

  עכשיו גם לוואן נודע

  יוני 22, 2008 at 2:27 pm

 16. יש כתבה מענינת באתר של גלובס על דוברים בקבוצות כדורגל. קצת ממאחורי הקלעים של תקשורת הספורט.
  http://www.globes.co.il/news/article.aspx?did=1000353171&fid=2605

  כתבה על דוברים בכדורגל

  יוני 22, 2008 at 2:34 pm

 17. אחת מהרעות היותר חולות של תקשורת הספורט הוא יחסי שחקן כתב. הם מחלקים ציונים לפי כמות ההדלפות. אחד מהמומחים היותר גדולים באיומים על שחקנים הוא יונתן הללי ממעריב. תשאלו את משה סלקטר.

  סקאיי ניוז

  יוני 22, 2008 at 3:13 pm

 18. שח_מט היקר, אחד הדברים הקשים בחיים הוא להיפטר מהרגלים מגונים שמזיקים מבחינה בריאותית או נפשית. בתור אחד שהצליח גם בזה וגם בזה (נגמלתי מעישון לפני כמה שנים לאחר עשר שנים של חפיסה ביום, וגם אני כמוך הייתי נוהג לצפות בוואן כברירת מחדל) אוכל לעזור אך במעט. כדי להגמל מהרגל מגונה דרושה קודם כל ההכרה שההרגל מזיק. לאחר מכן דרוש הרצון העז להפסיק עם ההרגל. ברגע ששני התנאים הללו מתקיימים מגיע השלב הקשה: טבעם של הרגלים שהם מתבצעים בצורה "אוטומטית" ובאים ממקום שמפאת חוסר יכולת לתארו במדוייק, אקרא לו "תת הכרה". על מנת להגמל יש להעלות את ההרגל מ"תת ההכרה" ל"הכרה" כך שדרוש מאמץ מחשבתי למשך תקופה מסויימת לשים לב למעשיך ובאופן רצוני להחליף את ההתנהגות המזיקה בהתנהגות אחרת רצויה יותר. משך הזמן שבו צריך להתמיד בהתנהגות זו שונה מאדם לאדם ותלוי במידת ההתמכרות.
  לגבי שאר הודעתך: "אתר YNET מעפן מבחינת עיצוב, אתר ספורט 5 לא תומך ב FF " – יסלח לי כבודו אם זה נשמע לי כמו תירוצים של מעשנים (שוב, יש לי נסיון רב בתחום): "הסיגריה מחדדת לי את המחשבה ועוזרת לי לפקס את עצמ"י, "אם אפסיק לעשן אסבול מהתמוטטות עצבים", "הסיגריה עוזרת לי לשמור על המשקל", ועוד כהנה וכהנה. נסה את וואלה, נסה את NRG. אם הם לא מתאימים שקול להפסיק לקרוא ידיעות ספורט בכלל.
  ומילת עידוד לסיכום – אם תצליח במשימתך, תגלה שהחיים הרבה יותר נעימים (מילה של בעל נסיון).

  alficon

  יוני 22, 2008 at 4:28 pm

 19. גליץ' מיוחד לכבוד הערב:

  מגישת תוכנית ספורט בכירה ומתוסכלת מרדיו איזורי נצפתה זוללת בכל פה במסעדה כל הנקרה בדרכה. הלו בובה אז מה אם קיבלת ארוחה חינם? תשאירי קצת לאחרים. ומה עם הגזרה שלך לכבוד החתונה? תשמרי קצת משקל, את נראית כמו סברינה שמנמנה בחלון ראווה בקונדיטוריה. השמלת כלה תתפוצץ עלייך מתחת לחופה. איזו פאדיחה תהיה, יאלללה. קבלי כרטיס אדום חזק ביותר!!!

  פובלציסט

  יוני 22, 2008 at 6:34 pm

 20. כמו למספר אחרים גם לי יש בעיה עם הכיוון של הטוקבקים בבלוג הזה.

  הנסיונות להביא את "הפרסום הראשון האמיתי" חוטאים לכוונה המקורית של הבלוג. כנ"ל הירידות על אופירה עם כל הכינויים והגליצ'ים המטומטמים (אין לי מלה אחרת יותר עדינה) שעולים כאן.

  הבלוג הזה אמור היה להיות ביקורת על תקשורת הספורט, לא העלאת אייטמים ספורטיביים משונים ורכילויות הזויות.

  עם עזיבתו של ייגר ודעיכתו של תמיס, אין כרגע זכות קיום לבלוג הזה. כל נסיון של מי מהגולשים להעלות את הבלוג על מסלול של תקשורת הספורט בארץ עולה בתוהו.

  אי לכך, החלטתי לפרוש בינתיים מתגובות, פוסטים ושאר התייחסויות וכנראה שבקרוב אף אפסיק לבקר כאן, לפחות עד שהבלוג ישוב לטפל בעניין שלו הוא הוקם.

  ובבניין תרבות ספורט ראויה ננוחם

  סלים וארזה

  יוני 22, 2008 at 7:01 pm

 21. אבי בר יקירי
  אנא ממך רסן את "מיטב בחוריך" לגבי הירידות הברוטלאיות על אתר וואן, זה לא משעשע לא ממעניין ובעיקר מביך, מביך מאוד.
  ההתקפות המכוערות האלו גורמות לי להתחיל ולחשוב שנית מי האיש הטוב ומי האיש הרע בתקשורת הספורט.
  ידיד לשעבר

  נגעל מהמתרחש

  יוני 22, 2008 at 7:56 pm

 22. סלים, תן לי להקשות ולהיות הסניגור של וואן – וואן לא התייחס למקרה ברקוביץ, אבל גם מעריב / NRG לא התייחס (ולא מתייחס) לנושא ייגר. הם לא כותבים על עובדים שלהם. ודווקא יש להם מדור בראנז'ה פעיל מאוד. הכי פעיל.
  ברקוביץ עובד ברדיו 99, שהוא שותף עסקי של וואן. הם לא כותבים על עובדים ושותפים עסקיים שלהם.
  יש הבדלים?

  יתירה מזו – אתה מונה שורה של כתבות בעמוד הראשי של וואן שהקשר בינן לבין ספורט הוא משני. גם ברקוביץ כבר לא דמות ספורטיבית, אלא תקשורתית – אז למה לשים ידיעה רכילותית על שדר רדיו לא חשוב בעמוד הראשי של אתר ספורט?

  תתמודד. 😉

  S&M

  יוני 22, 2008 at 8:37 pm

 23. הארי הלא קדוש

  יוני 22, 2008 at 9:07 pm

 24. הנה אני מתמודד:

  קודם כל מעריב התייחס למקרה ייגר. במדור הסאטירה הם כתבו על "המרגל שתקע אותנו" – אמירה שמסכמת את הכל. שלמה מן פוטר בעקבות בחירתו להיות ייגר ויש בזה מן האתיקה שהגוף המפטר (והנפגע) לא ידווח, כי זה במעמד צד אחד.

  ברקוביץ' הוא לא דמות ספורטיבית, אבל דני עציוני כן ולכן בהחלט יש מקום לכתבה הזו באתר ספורטיבי. אני מסכים שאם ברקוביץ' היה מחטיף לי, אז זה לא היה אמור להיות במדור ספורטיבי. בנוסף ברקוביץ' לא ביצע מעשה נגד ONE כפי שייגר עשה נגד מעריב, ולכן ONE לא אמור להיות צד בעניין. הרי על מעשים טובים של ברקוביץ'/אוחנה/רביבו אנחנו מקבלים מידע מ-ONE. את הדברים הפחות מחביאים מאיתנו. מעריב לא דיווח על שלמה מן לחיוב ולא לשלילה גם כשעבד בעיתון. אתיקה, אמרנו?

  התמודדתי בסדר?

  סלים וארזה

  יוני 22, 2008 at 9:38 pm

 25. וזה נודע לראשונה לוואן?
  1. 100,00 פעמים
  2. 150,000
  3. 500.00-

  בחייאת שם. די כבר %^&#@%&***)))!
  אין מילה לתאר את העליבות שלכם.

  כמה פעמים כתבו בוואן שוויציץ שוחרר

  יוני 22, 2008 at 10:46 pm

 26. אמרת שאתה מפסיק לכתוב פה לא?

  אז שלום ולא להתראות

  מליניאק

  לסלים,

  יוני 23, 2008 at 8:53 am

 27. נהיינו תת רמה. הפורום הזה שהיה בעבר מרתק במיוחד, הפך להיות תת רמה ברמות הכי נמוכות שיש.
  לא יודע מי זה תמיס, אבל נכשלת בענק.
  יאללה, לעשות ריסטארט ולבנות מחדש.

  רמי

  יוני 23, 2008 at 9:16 am

 28. בהמשך להארי הלא קדוש – הדיווח של אייס
  http://ice.co.il/article.asp?catId=3&pgId=121725

  ניצן חן התחיל לעבוד.

  מוז

  יוני 23, 2008 at 9:31 am

 29. בהמשך להארי הלא קדוש – הדיווח של אייס
  http://ice.co.il/article.asp?catId=3&pgId=121725

  ניצן חן התחיל לעבוד.

  מוז

  יוני 23, 2008 at 9:33 am

 30. בשורות טובות? היועץ המשפטי של הרשות השניה הוציא חוו"ד לפיה על ארקדי למכור את תחנת הרדיו 99 .

  http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3559057,00.html

  יאללה האחת והיחידה והאחד והיחיד, חפשו לכם עכוז חדש.

  אסי

  יוני 23, 2008 at 10:21 am

 31. סלים,

  שתי הצעות:
  1. אל תתיחס לרפופים שמבקשים שלא תכתוב פה יותר. כנראה שהם נוטים למקום ברור.
  2. אולי תפתח בלוג שלך, תפרסם את הלינק פה. אני אלך אחריך לשם, ואני בטוח שלא רק אני.

  תמיס:
  אם אתה עדיין פעיל, אז אולי אפשר שתעיף את כל ההודעות המטומטמות כמו הארטישוק ההזוי שצריך טיפול, ומנבלי הפה העקביים. אולי אפשר להתנות תגובות ברישום למערכת.

  סובול

  יוני 23, 2008 at 11:07 am

 32. מוז

  יוני 23, 2008 at 2:07 pm

 33. לסלים וארזה – לא ידעתי על הסאטירה של מעריב, אבל דחילק, זה לא התייחסות. ואני לא אומר שהם היו צריכים להתייחס או שאני הייתי מתייחס אחרת. אני רק אומר שזו דוגמה לכך שגוף תקשורתי בוחר לא לכתוב על משהו שהיה בדרך כלל כותרת ראשית אצלו, רק בגלל שהוא קשור לנושא.

  ברקוביץ אינו דמות ספורטיבית כמו שאיציק זוהר לא, ובכל זאת כשחתכו לו את הפנים הוא היה בעמוד הראשי. זה לא טיעון. דני עציוני דמות ספורטיבית בערך כמוני. הוא מאמן קבוצת ילדים בני 9. אני מנהל קבוצות נערים ונוער בכדורסל.

  אתה מתחמק, אבל כל זמן שאתה עושה את זה כאן ועוד לא ברחת לספסל בלבד, דיינו. 😉

  S&M

  יוני 24, 2008 at 12:16 am

 34. מה קורה בסאגת הפועל ת"א.

  ערוץ הספורט מתעקש על הגרמנים.
  לשאר האתרים לקח יומיים כדי להתייחס לכיוון. ואז כולם פסלו מייד.
  אתר וואן מתעקש על מוני ואף העלה חזרה לצד הראיון המיוחד את הסיכוי שמוני יסגור ( אחרי שהידיעה כבר הורדה למטה…) … ובכל זאת. יש רוכש גרמני. יש שם של נציג ( שאף אחד לא הספיק לברר מיהו- שי סיוון) .

  לגבי קרדיטים? לא מצפה שפשכצקי יקבל קרדיט ( עצוב אני יודע!) אלא אם הכל יתברר כבלון שיתפוצץ בסיום ברעש גדול אז תראה נימוס בגוף הכתבה וטוקבקים מושתלים ומשפילים למטה…

  יוסיי הכושי

  יוני 24, 2008 at 6:42 am

 35. דווקא רון עמיקם מ-NRG בירר.

  דייהו דייויס

  יוני 24, 2008 at 7:43 am

 36. היום כולם כותבים: מרקוביץ לא . יניב גרין כן.
  אם ספורט 5 ו YNET ו ONE כתבו אתמול שבאטיסטה נשאר. למה היום כתוב בספורט חמש הוא יעזוב . וגם ב- YNET שינו את דעתם. יעזוב, יישאר באטיסטה? תחליטו . האם ייתכן שתוך 24 שעות קרה מהפך אדיר עם באטיסטה?

  לגבי מרקוביץ- אם הוא לא יגיע למכבי , מי שכתב שהוא סיכם , איך נגיד בעדינות, קצת אכל אותה.

  בקורת תקשורת- כדורסל: אתמול כולם כתבו מרקוביץ סיכם. באטיסטה נשאר

  יוני 24, 2008 at 12:08 pm

 37. שמישהו יגיד לצנציפר שבכתבה שלו היום בידיעות על אולימפיאקוס, שיבדוק שוב מי לקחת את היורלויג בשנתיים אחרונות.
  כי פאפלוקאס עם כל הכבוד הוביל את צסקא השנה לגביע אבל לפני שנה פנאתיניקוס לקחה ולא כמו שהאדון מידיעות רשם….

  ארתור הלוחם

  יוני 24, 2008 at 12:28 pm

 38. מר מורמי היקר,

  אם באתר ONE מביאים מידע חיובי על ברקוביץ', רביבו ושאר המקורבים, אבל מעלימים את המידע השלילי, אז זו הנקודה הבעייתית.

  מעריב התעלם מסאגת שלמה מן (כמעט) לחלוטין וזה בסדר. ONE מתעלם בצורה סלקטיבית מאירועים הקשורים למקורביו ומפאר אירועים אחרים הקשורים אליהם. פה הטענה שלי לאתר.

  וכן, כשמישהו מכה מאמן, אפשר לפרסם את זה באתר או במדור ספורט כי ההכאה באה על בסיס אי שיתוף שחקן. הרי כשאבא כספי התלונן על הדקות של בנו במכבי ת"א בכדורסל, זה גם תפס כותרות ראשיות, וממתי בדיוק האבא הוא דמות ספורטיבית?

  נראה שלא אני זה שמתחמק מהנושא

  סלים וארזה

  יוני 24, 2008 at 1:24 pm

 39. כמה חסר הבלוג בימים האלה…

  פשכצקי היצור צריך להצטרף לצוות של אופירה, יש לו את כל הכישורים הדרושים לכך.

  מה זה?

  יוני 24, 2008 at 1:49 pm

 40. אכן- כפי שדברים נראים כרגע… פשכצקי אכל אותה בגדול. בלע לוקש אמיתי של אוהד מכבי בן25…
  ושוב כמה פשוט להפוך את עולם התקשורת הישראלית שכל כך שמחה ליפול לאותם מלכודות… אין בדיקת עובדות. אין תחקיר אמיתי. אין עיתונאות ספורט.
  אם אני עורך שלו- מזמן הוא היה עובר לטלמרקטינג לאיזה חודש חודשיים…

  יוסיי הכושי

  יוני 24, 2008 at 2:18 pm

 41. מישהו ראה היום את התמונה בעמ' 3 של ידיעות (מוסף הספורט)?
  ז"א את הכיתוב מעל לראש של אבי לוזון ("ההתאחדות לכדורגל…"). אף אחד לא טרח לתקן את ה-'ל'.
  כך נראית ההתאחדות…

  משה

  יוני 24, 2008 at 3:26 pm

 42. ללעינע

  משתמש אנונימי (לא מזוהה)

  יוני 24, 2008 at 3:49 pm

 43. מה קרה עם פשכצקי?

  דואב/ת

  יוני 24, 2008 at 4:17 pm

 44. לא יעזור לך. הסמליל שלי הוא יחודי ואתה יוצא פארש.

  דואב/ת, לדואב המתחזה

  יוני 24, 2008 at 4:59 pm

 45. פשכצקי הוציא ביום שישי ב12 בלילה ידיעה כי יש קבוצה של רוכשים גרמנים להפועל. הביא סיפור מלא על 2 גרמנים אזרחי ישראל וכו' וכו'… ואפילו סגרו עם שחקן מסגל גרמניה למונדיאל האחרון…
  די התפלאתי כאן שאף אחד אחר לא ציין את הסיפור גם אחרי 24 שעות…
  ביום ראשון שאר המקומות ציינו כי יש התעניינות מגרמניה אבל כתר תתן את הניהול למוני.
  היום מצליחים במעריב להפריך את הסיפור כאשר מציגים את איש הקשר כבחור בן 25 שאולי אבא שלו בעל אמצעים… אבל בגדול הוא אוהד מכבי משועמם.

  יוסיי הכושי

  יוני 24, 2008 at 5:50 pm

 46. פשכצקי ועמיקם היו פעם צמד-חמד. עמיקם הכניס לילד השחצן צינור

  מקורב לחדשות

  יוני 24, 2008 at 11:01 pm

 47. בעריץ מפחדים מפשכצקי, משטר האימים שם לא טוב יותר מוואן אפילו גרוע יותר
  אחד שהיה ולא יהיה עוד לעולם

  בונזו

  יוני 24, 2008 at 11:20 pm

 48. תמיס, תעלה לנו פה את הבלוג של ייגר שנוכל להגיב לו. תודה! אולי תנקה לנו גם את הגיגי סוף השבוע למקום להגיגי אמצע השבוע. תודה!

  פופיק ארנונה

  יוני 25, 2008 at 10:23 am

 49. לפעמים הטבלה לא משקרת
  מאת שלמה מן

  http://www.the7eye.org.il/Gatekeeper/Pages/240608_SHLOMO_MANN_one_is_going_down.aspx

  משתמש אנונימי (לא מזוהה)

  יוני 25, 2008 at 10:37 am

 50. תודה למשתמש אנונימי!

  פופיק ארנונה

  יוני 25, 2008 at 11:10 am

 51. החלקות לשוניות ולא התחלקויות

  דואב/ת

  יוני 25, 2008 at 11:35 am

 52. אז החלקת או התחלקת?

  דואב/ת, לדואב המתחזה2

  יוני 25, 2008 at 11:51 am

 53. one עושים מעצמם צחוק כשהם מרסמים כותרת "נקבעו היריבות האפשריות של נתניה באופ"א" -(http://www.one.co.il/Article/07-08/1,1,8,0/118590.html), כשזה ידוע כבר מעל לשבועיים וגם פורסם בזמנו במקומות אחרים.
  וכמובן שואללה ספורט לא חשבו פעמיים והעתיקו מהם את הידיעה

  פאתיח טרים

  יוני 25, 2008 at 12:16 pm

 54. ראיתם את הפרסום הראשון של וואן:
  "כתר" החליטו: הפועל תל-אביב לידי מוני הראל

  תסתכלו בסוף הפסקה הראשונה מה הם כתבו..
  למי שאין כוח לחפש:

  "מעניין איפה קבוצת הרוכשים מגרמניה???"

  עומר

  יוני 25, 2008 at 12:42 pm

 55. לגבי המשפט: "מעניין איפה הרוכשים מגרמניה???" נכנסתי לכתבה בוואן ומיד ראיתי שמה שניחשתי הוא הנכון. אופירה אסייג חתומה על הכתבה וכיאה לאופירה היא לא יכלה להתאפק, לא יכלה לכתוב משהו בסגנון בניגוד לפרסומים באתרים אחרים וכו', אלא להכניס לערוץ הספורט ולפשכצ'קי. איפה האתיקה הבלתי כתובה של העיתונות? לא אצל אופירה שצוהלת על כל טעות אצל המתחרים. ועכשיו לשלב השאלות:

  איפה יאמן דיוויד בלאט בעונה הבאה? כן אותו באט שאת מרחת עליו צבע אדום במשך יממה שלמה. טוב תשמעי לא היכן שאת פרסמת.

  איפה ישחק עומר גולן? במכבי? לא כי את פרסמת שכן.

  תנשמי עמוק מותק האתר שלך מתחיל לשקוע, מזל שיש מספיק סיליקון בפינה בכדי לעזור לו לצוף

  אלי

  יוני 25, 2008 at 2:10 pm

 56. תיקון לייגר- העפלת הטורקים לחצי גמר היורו… עדיין לא הישג שיא.
  מונדיאל 2002 יפן ד. קוריאה… עלו לחצי גמר… ואפילו זכו מקום 3…

  יוסי שניקל

  יוני 25, 2008 at 2:26 pm

 57. כנאמר: הפוסל במומו פוסל

  דואב/ת

  יוני 25, 2008 at 2:36 pm

 58. פסילה.

  דואב/ת, לדואב המתחזה3

  יוני 25, 2008 at 3:58 pm

 59. ויש הרבה. כל אחד ירשום משהו אחד. כן, יש הרבה , אבל לכל טוקבק מותר עד שניים. (כמו אורז בסופר).

  "שרון דרוקר המועמד המוביל למכבי"

  תכתבו את הטעויות הדביליות שלה ואז נשאל כמוה:

  "מעניין איפה דרוקר מאמן עכשיו?"

  משחק היום במה ההיא טעתה?!?!?!?

  יוני 25, 2008 at 6:17 pm

 60. מתוך אתר ONE::

  "אייל ברקוביץ' יאמן את מכבי ת"א".
  מעניין איפה אייל מאמן עכשיו???

  "אייל ברקוביץ' יאמן את נבחרת הנערים".
  מעניין איפה אייל מאמן עכשיו?

  געריני

  יוני 25, 2008 at 7:23 pm

 61. אני זוכר שהיא פירסמה בוואן כחלק מהידיעה: (כמה וכמה פעמים, למען האמת)

  "פירסום ראשון"

  מעניין איפה הפירסום הראשון?

  יש לי, יש לי , יש לי

  יוני 25, 2008 at 11:45 pm

 62. ארטישוק הנקמה

  יוני 26, 2008 at 10:34 am

 63. טור אורח

  מדי יום כשפותחים את מדורי הספורט השונים בעיתונים, עולה שאלה אחת גדולה לאוויר. איך זה יכול להיות שדווקא את המוצר הכי נחות, הכי משעמם והכי חובבני, קוראים הכי הרבה אנשים.
  אפשר להתווכח על הרבה דברים בעיתונות הספורט הישראלית, אבל קשה למצוא רבים שיסתרו את העובדה שידיעות מפיק מדי בוקר את המוצר הכי גרוע (שלא לדבר על מוספים מיוחדים).
  קחו לדוגמא את העיתון של הבוקר. כבר בשער יש טעות שמרמזת על כך שעורכי העיתון לא ממש מוציאים את האף מחוץ לביצת הכדורגל המקומית. בהפניה מצד שמאל למעלה, המתייחסת לטורניר ווימבלדון, נכתב ש"סאפין הפתיע את ג'וקוביץ'". תגידו אולי שמדובר בסתם טעות ושאני קטנוני, אבל לא לדעת שכותבים את שמו של הטניסאי השלישי בדירוג העולמי, ננאד דיוקוביץ', עם האות ד ולא עם ג' – לדעתי זה מרמז על זלזול וחוסר הקפדה מינימלי.
  אבל בואו לא נהיה קטנוניים. דלגו לעמוד 12 ותקראו את הידיעה על הפועל חולון בתחתית העמוד. הכותרת נראית מבטיחה ואוהדי הפועל חולון יכולים בוודאי להיות מרוצים: "העירייה תזרים כ-2.5 מיליון דולר". סך הכל מדובר בסכום יפה ובהתחשב בעובדה שדורסמן בסך הכל רצה 2 מיליון דולר, הנה יש אפילו קצת עודף ואפשר שוב לבנות קבוצה איכותית לשנה הקרובה.
  אבל מי שכבר שיחק בבורסה בעבר יודע שאפשר להפסיד הרבה כסף תוך כמה שניות, והנה כמה שורות מתחת, בתוך הידיעה עצמה כתוב שגורמים בעירייה אמרו לאבנר קופל שהעירייה תזרים לקבוצה 2 עד 2.5 מיליון שקל. טוב, מה זה משנה שקל או דולר. גם ככה שער הדולר ממשיך לרדת.
  ואני כבר לא מדבר על עמוד 8: עמוד רכילות על נשות הכדורגלנים שלא היה מבייש את הגליצ'ים של אתר הספורט וואן. טיפ קטן: בפעם הבאה תקפידו שהדפוס יהיה מדויק. בעותק שאני קניתי הבוקר הפרצופים של הבנות מרוחים לגמרי ואפילו הניסיון לעורר קצת את יצר החרמנות על הבוקר – נכשל.

  מיקי קם

  יוני 26, 2008 at 2:04 pm

 64. טורון נחמד מיקי, אולי תרחיב/י?

  ארטישוקה, אתה כותב היטב ויש לך גימיקים חביבים. מקווה שהבלוג שלך יהיה מעניין לא פחות. בלוג ביקורת תקשורת ספורט זה דבר מבורך. בהצלחה.

  מוז

  יוני 26, 2008 at 2:27 pm

 65. הכתיבה הרמה גבוהה. אהבתי. אולי ההיא לא תתבע אותך כי היא לא תבין מה כתוב. 🙂

  אכן כתיבה יפה ושנונה ארטישוק.

  יוני 26, 2008 at 2:32 pm

 66. בישראל היום נכנסים חזיתית במוני הראל. עופר שכטר לא נותן לו אפילו דקה אחת של חסד. בדיווח על היורו אי אפשר למצוא שום ניתוחים ופרשנות אלא בעיקר בלבולציה על כך שגרמניה יותר גרמניה מטורקיה. מבולבלים? גם הם
  בתחום הכדורסל אין מה להתבייש אלי סהר ואבי סגל מבכים את גורלה של הפועל חולון, אלי סהר פונה לליאור אליהו שיתעלה וישחק בנבחרת ויש גם דיווח על חג'ג'. הטור של קופמן נדחק הצידה, וחבל. סך הכל מדור מאכזב היום בעיקר כי הסיפורים הגדולים של הפועל ת"א וגרמניה זוכים להתייחסות לא מעמיקה מספיק.

  נ.ב. תמיס, אם ברצונך להעביר את הבלוג, שלח מייל ל-colorabi9@walla.co.il
  אני אפרסם מפעם לפעם הגיגים – לא על בסיס יומי- עד שיימצא מחליף ראוי.

  colorabi

  יוני 26, 2008 at 2:35 pm

 67. קולורבי..בינתיים המבולבל היחיד זה אתה.. עופר שכטר ? זה לא ההוא שמראה את התחת לכל הילדים ?? אז למי התכוונת קולורבילבול ??? איזה כייף להעביר ביקורת על אחרים אה ?

  שירה מנור

  יוני 26, 2008 at 3:14 pm

 68. טעות שלי. רביב שכטר, כמובן.

  colorabi

  יוני 26, 2008 at 4:19 pm

 69. בנושא הגיגים. תעביר אותם לתמיס למייל שלו והוא יפרסם (כפוף להסכמתו) או שתמיד אתה יכול לכתוב אותם בתגובות כמו אחרים.

  דואב/ת, לקולורבי

  יוני 26, 2008 at 5:56 pm

 70. יום השישי ועיתון ידיעות אחרונות ממלא את דפיו בכל מיני שמועות הקשורות להחתמות, סוכנים ושאר מרעין בישין שעדיין לא ממש עסקאות פרופר. סוכן שחקנים יוצא נגד בית"ר ירושלים, ידין בדרך (יש פקקים באיילון?) דוידוביץ' נעלב, יעקב בוזגלו אופטימי (גם אני, אז מה?), יש איום להחליף את ראשי איגוד השופטים וכיו"ב. כמובן שלאייטמים כמו דראפיץ' בכפר סבא, דה סילבה בהפועל ת"א ומסודי בנתניה בהחלט יש מקום בעיתון, אבל כמה אפשר לכתוב על ספקולציות?

  נדב צנציפר ידו בכל. הוא חתום על הכתבות של הפועל ת"א בכדורגל, אודי גל בשיט, וימבלדון בטניס וסולומון במכבי ת"א בכדורסל. כל הכותרות של הכתבות הללו גדולות ומודגשות. האם מדובר במישהו סופר מוכשר או במישהו סופר כוחני?

  בגזרת היורו עמיר פלג מוכיח שלא נס ליחו ככתב. פרט לקלישאה החבוטה על הרוסים הרוסים, פלג מביא כתבה צבעונית לא רעה על המשחק אתמול. עדיין בפינת "הכי רע" אפשר למצוא ואני מצטט: "אם גרמניה תגנוב נצחון בגמר". האם הגרמנים הם כמו הפועל יהוד שזכתה בגביע?
  אלדד בק מביא כתבה על התגובות בגרמניה. נחמד, אבל חסרות לי התגובות בטורקיה גם כן.

  סך הכל עיתון סביר אם מעניין אתכם היורו או אתם גרופים של צנציפר.

  colorabi

  יוני 27, 2008 at 8:23 am

 71. וואן מפרסמים את מחנה האימונים של אולסי פרי וגרג קורנליוס במסווה של ידיעה חדשותית ועוד דוחפים את זה תחת קטגוריית ביזנס. ולא רק זה, כבר פעם שלישית ברציפות שאחרי שהידיעה יורדת מהעמוד הראשי עם הזמן מחזירים אותה עם תאריך חדש. לדעתי זה שיא השיאים וזה לא קורה עם ידיעות אחרות בכל תחום אחר כי ידיעה שיורדת אף פעם לא חוזרת.

  נדיב

  יוני 27, 2008 at 10:57 am

 72. היחיד שעוד שווה משהו הוא ארתור דשפחטל, הוא לפחות מאמין בהבליו , אוהדי ספורט, מזל שיש ספורט אחרת הנזקים שלכם היו גדולים יותר.

  מה זה ספורט ?

  ערימה של שוטים משוטטים.

  מה נשאר מכם?

  יוני 27, 2008 at 11:39 am

 73. קולורבי,

  לא התייחסת לכך שבידיעות הם מבצעים פולו אפ לפרשה שחשפו על אודי גל עם החומרים האסורים. מגיע לצנציפר צל"ש כשהוא מדווח על ההתפתחויות במקרה בלי להזכיר כל הזמן את העובדה שזה פורסם לראשונה בידיעות אחרונות. יש רק לוגו ששם העורך שמדובר בחשיפת ידיעות אחרונות, אבל אין איזכור בכתבה וטוב שכך. האיפוק הוא נקודת זכות חשובה לידיעות, מקווה שימשיכו כך. לפעמים אפשר גם לתת מלה טובה.

  סלים וארזה

  יוני 27, 2008 at 12:45 pm

 74. כתב שפדרמן נפגש עם קליין. לא היה ולא נברא.
  כתב ראיון עם וויציץ למרות שרק מעריב דיברו איתו.

  צנציפר קצת מוזר

  יוני 27, 2008 at 2:18 pm

 75. גליץ' לכבוד שבת:

  בנים נא לנשום, בכירה מאוד באחד מאתרי הספורט שפעם היה במקום ראשון במצעד וכיום משתרך בתחתית האתרים הרותחת , נראתה זוללת בכל פה בשיפודיה – שוארמה, ביז, ריאות, מוח, כליות וכבד בפיתה עם עמבה וסחוג. מותק מילא שאת הורסת לעצמך את הגזרה השמנמנה שלך לקראת החתונה, אבל דחיל ראבאק תאכלי בפה סגור ובלי לדבר. כשאת דיברת אנשים ראו איך עפים לך מהפה שבבי רוק ושוארמה ופירורי ביז. לא יפה. ביאסת את המין הנשי. קבלי כרטיס אדום והרחקה לשבועיים מהשיפודיות.

  חמורבי

  יוני 27, 2008 at 7:52 pm

 76. לאתר וואן אין זכויות על שידורי היורו. מה עושים? מביאים את כל השטויות שמסביב.

  מאמר על כך שהחזאי הידוע לענייני ספורט דני רופ אומר שישראל יכולה היתה להגיע ליורו עם המון יחצ"נות לשלוותה
  http://www.one.co.il/Article/07-08/3,29,3280,0/118742.html

  מאמר על כך ששדרנים שוקלים לתבוע את אופ"א על החשכת המסך. אלו שדרנים? מאלו מדינות? ששש… זה עוד סוד
  http://www.one.co.il/Article/07-08/3,29,0,0/118784.html

  תופעה חדשה ביורו: מארבים שיווקיים. הכותרת הבומבסטית הזו מתארת מהלכים שיווקיים שנעשים על ידי חברות כדי לקבל חשיפה, גם אם הן לא נותנות חסות רשמית. חדש? לאו דווקא. כמה פעמים ראיתם חברות מברכות את הקבוצות/נבחרות בהצלחה שלהן? כמה פרסומות לטלוויזיות ולכורסאות יש לקראת המונדיאלים והיורו של חברות שהן לא נותנות חסות רשמיות? אפילו באולימפיאדת ברצלונה 92 שחקנים כמו מג'יק ג'ונסון וצ'רלס בארקלי לא רצו בהתחלה לעלות לטקס קבלת המדליות כי על החליפות הייצוגיות של נבחרת ארה"ב היתה הספונסרית ריבוק ולשחקנים היה חוזה עם נייקי. זה לא מפריע לצאת בכתבה עם כותרת הזויה שמתארת תהליך שכבר קיים עשרות שנים.
  http://www.one.co.il/Article/07-08/3,29,0,0/118762.html

  היורו עוד לא נגמר, אבל ONE כבר מבקשים לבחור את השער הכי מרשים של היורו. מזכיר את הבקשה לבחור את השחקנים המצטיינים בטלוויזיה כשהמשחקים עוד לא נגמרו. ומה אם בגמר נקבל שער עם מספרת מ-30 מטרים?
  http://www.one.co.il/Article/07-08/3,29,0,0/118778.html

  קולורבי
  colorabi9@walla.co.il

  colorabi

  יוני 27, 2008 at 10:11 pm

 77. ONe זה לא אתר ספורט זה בית שימוש,

  חיים

  יוני 27, 2008 at 10:48 pm

 78. די לשים קישורים לאתר וואן. אפשר לתאר את הגועל ללא קישורים. וואן לא עלה לי על המסך כבר חודשים. התעלמות היא הדרך הנכונה לנו ולהם, למטה.
  תמיס אפשר לנקות לנו את המקום להגיגים חדשים?
  שבת שלום

  פופיק ארנונה

  יוני 28, 2008 at 8:01 am

 79. פופיק היקר,

  הייתי שמח לשים רק צילומי מסך, אבל אין אפשרות לעשות זאת בתגובות. אז הלינקים הם האסמכתאות שאיני ממציא דברים

  קולו

  colorabi

  יוני 28, 2008 at 9:50 am

 80. בתגובה ל color , איך ממציא? וואן ממציא!

  פופיק ארנונה

  יוני 28, 2008 at 10:00 am

 81. עדיף שתביא צילומי מסך ולא קישורים כדי לא להביא תנועה לאתר המרכל. גם פה אפשר בכל תגובה להביא צילום אחד המוחבא תחת הכינוי ב- Website. תדאג רק להעלות את התמונה באתר אחר קודם ואז לרשום ב- Website את הלינק אליו. ראה דוגמא בלחיצה על הכינוי שלי.

  אם תמשיך בקישורים נבין את מטרתך. בכל מקרה רובנו לא נכנסים לשם.

 82. אני לא מומחה גדול בבלוגים ולכן אני לא ממש יודע איך להכניס תמונות במקום ביטויים.

  קולו

  יוני 28, 2008 at 1:07 pm

 83. אז אין טעם שתביא קישורים לאתר של המרכלת כי אף אחד לא נכנס לשם. כנראה שאתה עושה את זה בכוונה כי גם כדי להביא קישור צריך "ידע" עצום ב"מומחיות בלוגים".

 84. די כבר, תירגע. אני מבין שדואב לך, אבל תאמין לי שאני לא מחסידיה של גברת התוכן ושל ה"אתר שאין שני לו".

  קולו

  יוני 28, 2008 at 3:25 pm

 85. כל כניסה לאתר ההוא מעלה רייטינג, מר קול. גם אני בור ועם הארץ במחשבים. אני אפילו לא יודע להעביר לינקים. אני בכלל לא טורח לבדוק מה קורה שם, בשביל להעביר לינקים. האתר הזה לא קיים ולא מתעסקים במה שלא קיים. אתר וואן הישן הוא אתר האפס החדש. ובאפס כמו באפס אנו לא עסקינן. נא, לא להעביר פה לינקים לאתר גראונד זירו.

  פופיק ארנונה

  יוני 28, 2008 at 3:44 pm

 86. פופיק, אתה חוטא למטרת הבלוג. הבלוג הוא ביקורת תקשורת ספורט. ככזה אפשר להביא צילומי מסך, לינקים ועוד כהנה וכהנה. כדי להביא ביקורת אמיתית ולא כזו שאין מאחוריה שום דבר. זכותך לא להיכנס ללינקים, אבל אם בבלוג יהיה חרם על אתר וואן, אז הבלוג חוטא למטרתו כי הוא מסקר רק חלק ממושאי הסיקור.

  תמיס, ייגר וגם רוסק הביאו לינקים לאתרי הספורט (כולל "אתר הריכולים והמסיבות" ו-"אופירע-תון") כמו גם צילומי מסך. זה לגיטימי וכדברי מושיק וליה מהישרדות, אף ראוי.

  קולו

  יוני 28, 2008 at 4:50 pm

 87. קולו, אפשר להתווכח עד שבוע הבא או עד שגראונד זירו יהיה על סף מוות. נכון שזה בלוג ביקורת על תקשורת הספורט, אבל גראונד זירו, מה לו ולספורט? הרי על זה הוויכוח לא? גראונד זירו הוא אתר שיש בו הכל רק לא ספורט. על כן הוא לא ראוי שיבקרו אותו ככזה, או שיתייחסו אליו ככזה. גראונד זירו הוא פיקציה או למשל, בדיחה רעה או למשל, פרודיה גרועה או למשל… רק לא אתר ספורט ריבונו של עולם.

  פופיק ארנונה

  יוני 28, 2008 at 5:59 pm

 88. תתפלא, אבל גם באתר וואן יאפשר למצוא גם דברים חיוביים. לא הכל שלילי שם. אולי אני אכתוב על כך פוסט בקרוב.

  קולו

  יוני 28, 2008 at 8:04 pm

 89. אתה ממש, אבל ממש, מבין הפוך (וכנראה במכוון) את העניין.

  ברור שיש באתר הריכולים דברים חיוביים. הבעייה היא שכדי למצוא אותם צריך להיכנס וליצור תנועה מה שיעודד אותם להמשיך עם הרכילות וזה בדיוק, אבל בדיוק מה שהמשורר מתכוון לו – לא.

  פתרון מצויין, לא להיכנס בכלל, לא ליצור תנועה, לראות איך הרייטינג שלו ממשיך לצנוח מטה מטה, להיווכח שיותר ויותר כניסות אליו הן למטרות רכילותיות ולא ספורטיביות ואז שמו של האתר ישונה כראוי לאתר מספר 1 ברכילויות. בדיק זה מה שנקרא נשמת אפה של בקורת תקשורת הספורט.

  דואב/ת, לקולו

  יוני 29, 2008 at 12:42 am

 90. דואב, אתה זה שמבין לא נכון.ביקורת של תקשורת ספורט ממש לא צריכה להתחשב בשיקולים של רייטינג. אם כותב הביקורת יתחיל לכתוב בצורה כזו שתעודד רייטינג לאתר מסוים (עם לינקים) ולא תעודד רייטינג לאתר אחר (לא יהיו לינקים), אז הביקורת מתחילה מראש ממקום לא אובייקטיבי ולכן יש להתייחס לביקורת הזו בעירבון מוגבל.

  זה כמו שלמה שרף שהביא ביקורת על צ'לסי, אבל כולם יודעים שהמתיחות (שלא לומר שנאה) עם גרנט גורמת לכך שהתייחסות הקהל לביקורת היא כפחות לגיטימית מאשר של פרשנים אחרים.

  אתה ילד גדול וזכותך להחליט אם אתה נכנס ללינקים או לא. תן גם לגולשים אחרים קרדיט כפי שאתה רוצה שיתנו לך.

  נ.ב. אני עדיין לא יודע איך לשים צילומי מסך בתגובות

  קולו
  colorabi9@walla.co.il

  קולו

  יוני 29, 2008 at 8:39 am

 91. קולורבי מעלה טענות נכונות, אך הוא אינו תמים. כנראה יש משהו בכוונותיו שאיננו מבינים עד תום, אולי לרכך קצת את הביקורת על 0.

  סובול

  יוני 29, 2008 at 10:35 am

 92. עומדים בשער -RELOADED

  אתם מוזמנים להגיב, להפנות חיצים, להתעמר באתרים ובי בכתובת:
  omdim.wordpress.com

  קןלו

  קולו

  יוני 29, 2008 at 11:47 am

 93. קולו

  יוני 29, 2008 at 11:47 am

 94. קולו, רק בזכות ה-9 באימייל שלך (כמו ייגר) הוספתי למועדפים. ניראה אם תחזיק שם מעמד. בהצלחה. 😉

  S&M

  יוני 29, 2008 at 12:01 pm

 95. בקשה לי ממי שיודע

  איך מאפשרים העלאת תגובות לבלוג באופן אוטומטי בלי שימתינו לאישורי? הרי אני לא יכול להיות על הבלוג 24/7

  תודה לעונים

  קולו

  קולו

  יוני 29, 2008 at 2:47 pm

 96. אין גדולה כמו בית"ר.

  ברק יצחקי מתקרב לבית"ר, גנק דורשת עבור כרטיסו כ-1.6 מיליון יורו.

  ארתור דשפחטל

  יוני 29, 2008 at 4:40 pm

 97. ארתור דשפחטל הוא טמבל מושלם.

  עולצאט

  יוני 29, 2008 at 4:48 pm

 98. כסאות.
  וחתולים.
  גדולים.
  וירוקים.
  http://sogrimlerebound.wordpress.com

  ארטישוק הנקמה

  יוני 29, 2008 at 10:19 pm

 99. מישהו ראה את INDIOR?

  איציק

  יוני 30, 2008 at 8:11 am

 100. היום יש פוסט על המכרז של HOT לערוצי הספורט. תבלו.
  http://omdim.wordpress.com/

  קולו

  יוני 30, 2008 at 9:34 am

 101. אולימפיאדה בערוץ הראשון: יש כבר מפסידים
  מאת שלמה מן

  http://www.the7eye.org.il/Gatekeeper/Pages/300608_MANN_channel_one_is_passes_on_the_olympic_games.aspx

  משתמש אנונימי (לא מזוהה)

  יוני 30, 2008 at 11:24 am

 102. הלו תמיס, אפשר בבקשה לתת לנו דף ריק וחדש? מיגע להגיע למטה… בבקשה… מלחמתנו טרם תמה. הקל עלינו דרכנו.

  פופיק ארנונה

  יוני 30, 2008 at 11:58 am

 103. יעקב זיו ואיזק אבידור התבלבלו טיפה עם השמות טורס עם ראמוס בהקשר של פוארטה. את ההוכחה אפשר לראות בתמונה בספורט ידיעות.

  אנדרגראונד באני

  יוני 30, 2008 at 1:24 pm

 104. קולו – פוסט מצוין. הייתי מרווח קצת את השורות, הצפיפות לא עושה לו טוב. אבל פוסט מצוין, שנוגע בדיוק בנושאים החשובים.

  לאנדרגראונד באני – ממה שהבנתי מהכתבה, כל השחקנים לבשו חולצות עם פוארטה. "פרננדו טורס, כובש שער הניצחון, וחבריו לבשו בסיום חולצה עליה הודפסה תמונתו של אנטוניו פוארטה".

  בטלוויזיה ראו רק את ראמוס אבל זה לא סותר את הכתבה.

  http://www.nrg.co.il/online/3/ART1/753/386.html

  מוז

  יוני 30, 2008 at 2:30 pm

 105. לאחר 3 שבועות של שקט ניתן לדעתי להכריז על מותו של הבלוג והפרוויקט שהתחילו רוסק וייגר. מה שנשאר זה עוד כמה אנשים שרושמים טוקבקים אבל מחליף אין וכל המילים היפות שקעו מבעד לאבק והתמוססו לכלום ושום דבר.
  חבל מאוד.

  ארתור הלוחם

  יוני 30, 2008 at 3:54 pm

 106. קולולולולולולולולולולולולולולולולולולולולולולולולולולולולולולולולולולולולולולולולולולולולולולולולולו

  בדימונה אתמול נשמעו בכל רחבי העיר צהלוליות, או במילים אחרות, קולולולו. גברת אדרת, החליפה טבעות עם בח"ל, הרי הוא גילי מנקין. שמועות מספרות שהעיר דימונה נחסמה לכבוד הגביר, מיסטר ארקדי גאידמק.

  http://celebs.walla.co.il/?w=/3601/1305632

  משתמש אנונימי (לא מזוהה)

  יולי 1, 2008 at 9:51 am

 107. קולו

  יולי 1, 2008 at 10:15 am

 108. אני רוצה להמליץ על הבלוג של קולו – זו אמנם רק ההתחלה, אבל ההתחלה לא רעה. עם תמיכה שלנו ועקביות זה יוכל להתרומם.*

  לכל ותיקי הבלוג מימי רוסק דרך ייגר ועד תמיס – אל תשאירו את הבמה למטקבקי אופירה ושוכני הביצות. המטרה לא רק שנשארה עומדת ובועטת, היא אף הולכת ומתחזקת (ע' ערך המכרז על ערוצי הספורט).

  והמטרה היא לא רק ONE אלא פניה של תקשורת הספורט. הרי בארץ אין הרבה כלי תקשורת, יחסית, והצלחה של אחד מיד גוררת את האחרים אחריו. אין קשת רחבה של סגנונות כמו באנגליה, לדוגמה.

  בקיצור, האם אתם רוצים שתקשורת הספורט תיראה כמו צ'רלטון, ONE וה-SUN? או כמו מעריב ספורט וספורט הארץ, עם התייחסות אינטילגנטית לתחום ולקוראים/צופים?**

  אני לא אוהב להיות פומפוזי, אבל המאבק רק החל. למען הספורט ותקשורת הספורט בארץ – אנא היכנסו, הביעו, הגיבו, היו מעורבים.

  * אין לי שום קשר אישי לקולו ואני לא יודע מי זה.
  ** כנ"ל, שום קשר לאנשי ספורט מעריב או הארץ.

  http://omdim.wordpress.com

  מוז

  יולי 2, 2008 at 9:30 am

 109. תמיס יצאת אפס!!! נטשת

  אני

  יולי 2, 2008 at 1:46 pm

 110. חתיכת פחדן מושתן

  תמיס טוב שלא ברחת מהארץ

  יולי 2, 2008 at 6:10 pm

 111. אני מצטרף לשניים שמעלי. לא יפה ככה לנטוש. לפחות תן לי לנו אכסניה נקייה. החלף מצעים.

  פופיק ארנונה

  יולי 2, 2008 at 9:24 pm

 112. אני זה שכתב שהוא יצא אפס… מצטער על הדיבור הנגוע (כלשון העם) אבל זה פשוט מתוך אכזבה כבדה. חבל לראות פרוייקט כל כך מוצלח נעלם!!!

  אני

  יולי 2, 2008 at 10:45 pm

 113. חזרת לחור שממנו יצאת?

  עלוב נפש

  זהו, נעלמת?

  יולי 3, 2008 at 8:46 am

 114. תנקה לנו את הדף

  מה יענו אתה קורא את כל מה שאנחנו רושמים ולא עושה כלום?

  אל תדאג לא עוקבים אחריך…

  צא מהלחץ יא שוקיסט כי אתה הורס את כל מה שנלחמנו עבורו עם הפחדנות שלך.

  נתת לכל הזבלים לנצח, ובעצם הלכת לפי המשפט הידוע – "אם אתה לא יכול לנצח אותם, תצטרף אליהם".

  אז ברכותיי, גם אתה זבל באופן רשמי.

  יא זבל

  יולי 3, 2008 at 2:18 pm

 115. לא הבנתי מה הבעיה שלכם. בבלוג של קולו יש מקום להגיב על בסיס יומי

  לכל המקללים

  יולי 3, 2008 at 3:10 pm

 116. משתמש אנונימי (לא מזוהה)

  יולי 4, 2008 at 10:23 am

 117. http://www.che.co.il/NewForum/phpBB2/viewtopic.php?t=12337

  יודעים לאן לא להיכנס

  גם אוהדי הפועל יורלים לא מטומטמים

  יולי 4, 2008 at 7:17 pm

 118. למה הוא רוצה להיות מזוהה עם רכלינית עלובה?

  http://www.tapuz.co.il/blog/ViewEntry.asp?EntryId=1281218

  תשאלו את ארקדי בבלוג שלו

  יולי 4, 2008 at 7:20 pm

 119. http://www.ultrashapoel.com/index1024.php

  עוד הוכחה שהאינטרנט וכתביו הם ברמה נמוכה מאוד. שנה שניה ברציפות שאולטראס הפועל מעמיד אותם במבוכה

  פון שטאופנברג

  יולי 5, 2008 at 1:56 pm

 120. Tamis, if this site is not going to get updates anymore please tell us. It is a logical request

  ahah

  יולי 5, 2008 at 2:37 pm

 121. פרסום ראשון: תמיס מת.

  טוקבקיסט להשכיר

  יולי 5, 2008 at 4:52 pm

 122. יש את הטור של יגר המקורי
  http://www.the7eye.org.il/Gatekeeper/Pages/Gatekeeper_Lobby.aspx
  יש את הבלוג של קולורבי
  omdim.wordpress.com
  ולחובבי הביזאר גם את הבלוג של ארטישוק
  sogrimlrerebound.wordpress.com

  באמת לא מבין אתכם

  יולי 5, 2008 at 11:29 pm

 123. השלישי לא עובד לי

  משתמש אנונימי (לא מזוהה)

  יולי 6, 2008 at 11:05 am

 124. גם עובד במעריב, גם "סוכן שחקנים" וגם חרטטן אחד גדול.

  עשה כתבה בה ייחצן את עצמו, העלה אותה ל-NRG וכתב אותה בעילום שם.

  ביזיון למעריב\NRG

  http://www.nrg.co.il/online/3/ART1/757/812.html

  החלטורה של לירן זילברמן

  יולי 9, 2008 at 2:56 pm

 125. מר קשקשן, לפני שאתה מפרסם תגובה כזו ראוי שתבדוק את העובדות. והעובדות הן שמר זילברמן פוטר ממעריב כבר לפני שבועיים כך שאין קשר בין עבודתו בעיתון לבין עיסוקו החדש כסוכן שחקנים. אתה הבנת את זה, ג'וקר?
  במילים אחרות: זילברמן כבר ל-א ע-ו-ב-ד ב-מ-ע-ר-י-ב!
  ועכשיו תכתוב תגובת התנצלות. נראה כמה אתה הגון.

  שלמה מן

  יולי 10, 2008 at 12:25 pm

 126. שמענו עליך, פוטר לפני שבועיים, ובשבוע שעבר עוד העלה כתבות ל-NRG כמו גדול. קיבל עבודה בסוכנות שחקנים בקומבינה ואחר כך גם פוטר, הבנו. עכשיו תניח לי הסוכן שלי אמר לי שהרבה קבוצות מהלאומית מתעניינות בי (רק חבל שהוא לא נתן שום שם ואני ממשיך להתאמן בראשל"צ. מישהו אמר יח"צ?)

  תום גולן

  יולי 10, 2008 at 7:03 pm

  • ככה סוכנים עובדים היום.. אין מה לעשות- אם לא תפרסם את עצמך אף אחד לא יפרסם אותך..

   סוכנות שחקנים

   אוקטובר 16, 2011 at 1:37 pm

 127. חבל.

  מוז

  יולי 17, 2008 at 12:35 am

 128. בלי לתת הסבר מינימלי לאנשים שהיו נכנסים לקרוא את הפוסטים שלך. אפס היית ואפס תישאר. עילג ופחדן שקיבל במה שלא ראויה לו. תתבייש לך.

  נעלמת בלי להיפרד

  יולי 24, 2008 at 10:45 am


להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת / לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת / לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת / לשנות )

תמונת גוגל פלוס

אתה מגיב באמצעות חשבון Google+ שלך. לצאת מהמערכת / לשנות )

מתחבר ל-%s

%d בלוגרים אהבו את זה: